SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz ostatka svijeta balkan, dijaspora, ma sve što je vezano za našu planetu zanimljivo treba smestiti ovde...

Reply
Old 04-11-2009   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Radili zajedno, a nisu znali da su braca?!

Radili zajedno, a nisu znali da su braća?!



Krv nije voda...

Dva brata, koja su odmah po rođenju data na usvajanje, našla su se u firmi za selidbe
u kojoj obojica rade...
Kolege su ih često pitali jesu li braća, budući da liče jedan na drugoga, međutim sve do nedavno oni su to opovrgavali.

Gary Nisbet (36) i Randy Joubert (35) dati su na usvajanje odmah nakon što su došli na ovaj svet. Pohađali su srednje škole koje su se uviek međusobno takmičile u nizanju uspeha i živeli u dva susedna grada na obali američke države Mejn.

Njihovi putevi su se presekli u julu kad je Joubert počeo raditi s Nisbetom u Dow Furniture Removals u gradu Waldoboru. Obojica imaju svetlu kosu, nose naočare, zdepaste su građe i nose kačkete.

Joubert je iznenadio svog brata kad je uspio otkriti imena njihovih bioloških roditelja, koji su dotad preminuli.

"Rekao sam: 'Gary, ja ću ti postaviti jedno čudno pitanje. Jesi li ti usvojen?' On je skinuo kapu s glave i upitao me: 'Kako ti to znaš?'"
"To je dete moglo završiti u bilo kojoj zemlji na svetu, ali evo našli smo se u istoj firmi za selidbe", rekao je mlađi od braće.
Stariji kaže da ga je ovo saznanje izuzetno iznenadilo: "Nisam mogao verovati. Nisam ni znao da imam biološkog brata."

Neverovatno, nakon što je o ovom slučaju izvestila lokalna televizijska kuća, otkrili su da imaju i polusestru. Joanne Campbell (41) se pojavila na njihovom radnom mestu sa svojim rodnim listom, piše Metro.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
braca, nisu, radili, zajedno, znali


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:01. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)