SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz ostatka svijeta balkan, dijaspora, ma sve što je vezano za našu planetu zanimljivo treba smestiti ovde...

Reply
Old 21-07-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Hildi iz Sandžaka smrskali glavu zbog zapadnog nacina zivota?!

SVIREPO UBISTVO U FRANKFURTU: Hildi iz Sandžaka smrskali glavu zbog zapadnog načina života?!


Nesrećna devojka ubijena je sa nekoliko udaraca tupim predmetom po glavi, a ona je u aprilu ove godine policiji podnela prijavu protiv vlastite familije, jer se osećala ugroženom



FRANKFURT - Hilda L, državljanka Srbije rodom iz Sandžaka, pronađena je mrtva u stanu u Hajnrih Štalštrase u frankfurtskom naselju Nid.

Hildin nestanak prijavili su prijatelji mlade i zgodne 29-godišnje devojke, kozmetičarke po zanimanju, koji su bili zabrinuti što od nje danima nije bilo traga ni glasa.

Policija i vatrogasci provalili su u stan u kojem je živela nakon razlaza s mužem, i zatekli je mrtvu sa vidnim ranama na glavi. Satima su istražitelji radili i osiguravali tragove, a nakon obdukcije prvobitne sumnje su potvrđene.

Nesrećna devojka ubijena je sa nekoliko udaraca tupim predmetom po glavi. Hilda je za sobom ostavila trogodišnju ćerkicu, ali se ne navodi gde je dete bilo u vreme zločina.

Prema izvorima medija iz policije, Hilda L. je još u aprilu ove godine policiji podnela prijavu protiv vlastite familije, jer se osećala ugroženom.

Prema tim izvorima, roditelji tradicionalisti pretili su joj, jer nisu nisu mogli da se pomire sa njenim "zapadnjačkim načinom života".





Izvor: Bild
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi

Last edited by iSelektor; 21-07-2014 at 21:33..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 21-07-2014   #2
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Primitivizam,naravno da nece zivjeti ko sto su njeni roditelji,zavisi od sredine u kojoj se nalazi,zao mi je djevojke ,i sama sam roditelj dvoje djece,ali ako su oni zadovoljni svojim izborom i sretni i ja sam,necu im ja rezirati brak i vezu,po izboru...
tidza is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2014   #3
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

To sto je ona prijavila ne znaci da je njezina familija ubila naprotiv sasvim je moguce da je ubilo ono protiv cega se njezina familija borila!! Zato obrati paznju sa kim i sta tvoja djeca rade dok ne bude kasno.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
frankfurt, glavu, hilda, hildi, načina, nacina, sandžak, sandzaka, smrskali, ubistvo, zapadnog, zbog, zivota


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)