SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Reply
Old 24-01-2010   #81
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Cek ne razumem, tamo joj mesto ovde nije... ja ovde pasem travu ili sta?
Ja nisam nikakav odnos imao sa osobom koju pominjes, tako da on uopste nije sporan, ne znam zasto se uvijek fatas za to...

Ovo je sajt sjenica.com, tema slike iz sjenice, i ti pricas slici mesto tamo?
Slici je mesto izmedju ostalog i tamo, a mislim da joj je ovde sigurno uvijek mesto!

Tako da ti ove zadnje dvije izjave nisu na mestu 100 % a i primetio sam brate da ti u zadnje vrijeme sve vise i vise nesto smeta i imas neke primedbe... napominjem opet, ako je nesto zbog mene ili nekog od nas sa sajta, izjasni se brate, nemoj da igramo tutumisa nismo deca...

I molio bih te da clanove ne saljes sa ovog sajta na neki drugi sajt, nema smisla...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-01-2010   #82
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Zlatko, sta cu ja da radim i kako cu moja je stvar. Ne fatam se nizasta vec se ti palis cim se spomene NEKO DRUGI. E pa vidis, ima jos ljudi iz Sjenice koji cine dobru stvar. Ovaj forum je jedna od tih stvari a i ta grupa na facebook.
NAPOMINJEM, niti mi sta smeta niti mi ko smeta, niti koga kritikujem pogotovu bez razloga. Svi dobro znaju ko sam i kakav sam i kad nekom uputim neku kritiku onda ima debeli razlog za to.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #83
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
primetio sam brate da ti u zadnje vrijeme sve vise i vise nesto smeta i imas neke primedbe...


De molim te , kopiraj mi te moje postove gdje sam ja nekog ili nesto kritikovao a da to nije bez razloga ??????? Odmah cu da se izvinem bez dvoumljenja, pa da onda pokazem ko se igra tutumisa


P.S - Ja se izvinjavam svima zbog skretanja sa teme
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #84
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Kao prvo pravilo svakog sajta je izrichito zabranjeno reklamiranje tudjih sajtova za to se dobija Ban,a kao drugo Eko mene si hiljadu puita izvredjo za moje postove...citiracju te......u tom smikslu kao da su moji postovi(kvantitet)u odnosu na tvoje (kvalitete) i samo zbog mira na forumu ja nisam reagovala..vishe si postavio postova na muziku od bilo koga i u sve teme si bio na kALADONT....mi svi imamo razlichita interesovanja,to jednom upamti za svagda....tebi nisam problem ja ....tvoj broblem je druge priride i ti to znash.....necju ti vishe nikad dozvolit da mi se na slichan nachin obratish....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #85
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Zlaja, ja sam tebi jednom napomenuo da me vasi licni odnosi ne zanimaju. Ovo za sliku sam napomenuo jer joj je tamo i mjesto, gdje se nalazi pravo malo blago Sjenickih starih fotografija. Da ja imam nekih svojih starih slika rado bi ih postavio i ovdje ali nemam, cak i ovu Sapkovu sliku, ako se on ljuti i ako ima nesto protiv necu je tamo postavit.
A zasto ne postaviti sliku sa Fb na forum i obratno , to blago kako ga ti nazva treba sto vise promovisat ..

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Cupo je jedan divan covjek i dobra licnost i radi jednu plemenitu stvar, znacajnu ne samo za grad Sjenicu vec i za njeno stanovnistvo.
to i ja kazem da je izuzetno dobar covek, i on i njegov brat i roditelji ...

i ne kvarimo temu glupostima ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #86
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

E čudi me da se vodi polemika oko slika, da je politika pa da razumiem. Ne želim da se svrstavam na nijednu stranu, ali želim da se tenzije spuste. Kad se tiče forumaša i doprinosa ovom forumu cijela ova ekipa što diskutuje je najbolja. Eko nije mislio ništa loše, već je htio podijeliti oduševljenje sa ostalima građanima koji vole stare uspomene.

Bako nemoj da prijetiš, moli te dedo.
homar is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #87
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Eko opet gresis... Ako nisi u stanju za sve ove godine da shvatis da je to jedna te ista ekipa na koju sam alergican i koje dobijam osip onda sta cu ti... i uvijek cu se na nju kako ti to lijepo kazes "paliti"... a pisao si uopsteno, nisi nikoga licno pominjao, ali eto opada kvalitet, vreme ce pokazati, neki ljudi ovo.... to su tvoje reci...
sreca pa ima facebook... i razlog za pravdanje, zasto je neko na njemu!

Izvinjavam se zbog skrecanja sa teme, ali ne dam na sebe i to neko "paljenje" koje se pominje!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #88
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Adnane hvala,slike su predivne,pogotovu ova crno-bijela....(vrati me u proslost)
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #89
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Ko zna,mozda sam i ja negde ovde.pa znate li vi da smo ostajali do 12 naveche da se sankamo,auta tad malo imalo,sve do mosta se spushtali a malo smeliji na slichuge.....lijepo je bilo,Sapko ovo je vremeplov koji me je vratio u detinjstvo....hvala ti....
Jok bako,sef si ti,kad smo se mi klizale niz ovo brdo,nisu bile stepenice, a vala ni auta nismo imal u Sjenici mozda nekih pet-sest,i to su bila sluzbena. U ovo doba "prije 30-ak",kako kaze Sapko,mi smo ti bile stasale djevojke,i imale preca posla...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #90
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Kao prvo, Bako, kada budem trebao misljenje i savjet o pravilima, propisima i ponasanju, od ovoh 1800 clanova, ti se zadnja osoba kojoj bih se obratio za misljenje. Prema tome, niti te spominjem niti imam namjeru, prema tome zaobidji me u sto sirem krugu.
Drugo, Zlaja, ja neznam da li ja pisem Spanskim jezikom ili se stvarno ja i ti nikako ne kontamo. Nemoras mi9 govorit da je to jedna te ista ekipa, sve ja to znam ali problem je u tome sto ja ne dobijam osip kada se neko od njih spomene. Da sam kojim slucajem kritikovao ili pisao nesto negativno , klicali bi ovuda i bili radosni, nizali bi se komentari i podsmejavali bi se ali kada se pohvali NEKO DRUGI ko cini nesto lijepo za grad i ljude odmah skacete ko na bijelu vranu.
I trece, da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Zlaja, jos nesto, ipak smo civilizovani i odrasli ljudi, zeleo bih da se na ovome zavrsi i da se ne kvari tema vise. Javicu ti se pp , pa cemo porazgovarat o svemu
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #91
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by MajkaMaca View Post
Jok bako,sef si ti,kad smo se mi klizale niz ovo brdo,nisu bile stepenice, a vala ni auta nismo imal u Sjenici mozda nekih pet-sest,i to su bila sluzbena. U ovo doba "prije 30-ak",kako kaze Sapko,mi smo ti bile stasale djevojke,i imale preca posla...

a,tako znaci...
ko priznaje pola mu se prasta..
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #92
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,499
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Ovime dokazujes da sam upravu! Ja to sebi nikad ne bih dozvolio, ali je na tebi da odlucis...
Kod mene je sve kako jeste realno... i otvoreno. Oni su onda napravili gresku, ne vide, ne priznaju, i zbog toga povracanje na njihov pomen!

Sve u svemu brate kako hoces, ja nisam rekao da trebas da se povuces, naprotiv, ovde ima svako pravo glasa, pa i kad je negativno... sto sumnjam da imas bilo gde na netu!

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #93
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post

I trece, da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Eko,posto me nije bilo neko vrijeme na forumu,koristim ovu priliku da te poselamim!
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #94
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by ursuljanka View Post
Eko,posto me nije bilo neko vrijeme na forumu,koristim ovu priliku da te poselamim!
[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR Takodje
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #95
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Kao prvo, Bako, kada budem trebao misljenje i savjet o pravilima, propisima i ponasanju, od ovoh 1800 clanova, ti se zadnja osoba kojoj bih se obratio za misljenje. Prema tome, niti te spominjem niti imam namjeru, prema tome zaobidji me u sto sirem krugu.
Drugo, Zlaja, ja neznam da li ja pisem Spanskim jezikom ili se stvarno ja i ti nikako ne kontamo. Nemoras mi9 govorit da je to jedna te ista ekipa, sve ja to znam ali problem je u tome sto ja ne dobijam osip kada se neko od njih spomene. Da sam kojim slucajem kritikovao ili pisao nesto negativno , klicali bi ovuda i bili radosni, nizali bi se komentari i podsmejavali bi se ali kada se pohvali NEKO DRUGI ko cini nesto lijepo za grad i ljude odmah skacete ko na bijelu vranu.
I trece, da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Zlaja, jos nesto, ipak smo civilizovani i odrasli ljudi, zeleo bih da se na ovome zavrsi i da se ne kvari tema vise. Javicu ti se pp , pa cemo porazgovarat o svemu

Onog momenta kada ti budesh mene zaobisho i ja cju tebe,za pravila sajta sam u pravu ali to neka ti kazu ono koji su iznad mene....ni u jednom kontekstu te nikad nisam pomenula a ti si mene hiljadu puta,ja sam ovde indivindualno mene ne veze nishta osim shto volim ovaj FORUM,za razluku od pojedinaca koji na bilo kakav nachin pokushavaju da naprave razdor....necje im to pocji za rukom....ja mislim da smo se ja i ti razumeli....
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #96
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by MajkaMaca View Post
Jok bako,sef si ti,kad smo se mi klizale niz ovo brdo,nisu bile stepenice, a vala ni auta nismo imal u Sjenici mozda nekih pet-sest,i to su bila sluzbena. U ovo doba "prije 30-ak",kako kaze Sapko,mi smo ti bile stasale djevojke,i imale preca posla...

Macka u sebeizgleda da smo ko Biblijeeeeee,ja nisam videla onu ogradu od stepenica....
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #97
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by homar View Post
E čudi me da se vodi polemika oko slika, da je politika pa da razumiem. Ne želim da se svrstavam na nijednu stranu, ali želim da se tenzije spuste. Kad se tiče forumaša i doprinosa ovom forumu cijela ova ekipa što diskutuje je najbolja. Eko nije mislio ništa loše, već je htio podijeliti oduševljenje sa ostalima građanima koji vole stare uspomene.

Bako nemoj da prijetiš, moli te dedo.
Eno a gde bi ti do sad dedo,da se malo druzimo
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #98
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Eno a gde bi ti do sad dedo,da se malo druzimo
Imam ja jednu super baku pa me kontroliše, moram sve u granicama.
homar is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #99
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by homar View Post
Imam ja jednu super baku pa me kontroliše, moram sve u granicama.
Razumijel se u kompjuter....
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #100
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Razumijel se u kompjuter....
Djeca je naučila, neda mi oka otvorit, bježi tamo da nebih išao na raport.
homar is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2010, 2010g, sjenice, slike


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:02. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)