SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-08-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Milan Stankovic: Zlobnici ne zele da imam devojku

Milan Stanković: Zlobnici ne žele da imam devojku



ONAJ koji nam već tri meseca poručuje da mu je bolje kada je „solo“, za dve i po godine, koliko je na estradi, postao je najpopularniji mladi pop pevač. Da je Milan Stanković tinejdžerska zvezda broj jedan u Srbiji moglo se videti na nedavnom potpisivanju njegovog albuma prvenca kada je horda vatrenih obožavateljki na trenutak zakrčila saobraćaj ispred prodavnice „Siti rekords“ u Ulici kneza Miloša. Osim curica, koje padaju u trans kada ga ugledaju, Milan je postao glavna poslastica i za tabloide. O njegovom privatnom životu svašta se pisalo i piše, pogotovo dok je bio u vezi sa lepom Radom Manojlović, ali dok mu njegove „krasive“, kako od milošte zove svoje najvernije fanove, čuvaju leđa – nema razloga za brigu.


Sa poznatim plavušanom razgovaramo „jezikom“ njegovih pesama, koje su za kratko vreme postale veliki hitovi.
„FEJS“…
- Stvarni život lepši je od nestvarnog sveta, ali i meni Internet, nažalost, oduzima veći deo dana. Otvorio sam profil na Fejsbuku zbog nekolicine prijatelja, ali kada su me obožavaoci „provalili“ – svi su poželeli da mi postanu „prijatelji“. U početku sam im odgovarao na poruke, ali pošto na jedno odgovoreno pismo dobijem dva, shvatio sam da je fizički nemoguće pisati svima. Zato sam zadužio drugaricu da skuplja adrese fanova, pa im šaljem autogram karte.
* Da li bi mogao da se zaljubiš preko „fejsa“?
- Nikad ne reci nikad. Mada, za ljubav je potrebno mnogo više od Interneta.
* Čiji fejs (lice) ti uvek izmami osmeh?
- Moje lice u ogledalu (smeh). Lažni moralisti zameraju mi iskrenost, šokirani su ovakvim izjavama, a zapravo je 90 odsto naše nacije narcisoidno samo se to krije.
„HAJDE VODI ME SA SOBOM“
* Postoji li mesto na kojem ti je duša ostala za bivšom devojkom?
- Plaža, ali neću reći koja jer možda ću se ponovo obresti tamo.
* Originalno mesto na koje bi poveo dragu?
- Sigurno ne bih voleo da se izgubimo na pustom ostrvu poput „Izgubljenih“ (smeh). Svako mesto je originalno kada si sa voljenom osobom.
„JA ĆU DA TI ČUVAM LEĐA“…
- U ovoj pesmi najviše se pronalaze moji fanovi, jer me brane od laži i zlih ljudi. Oni meni čuvaju leđa, a ja svojoj porodici. Trudim se da ih što manje izlažem neprijatnim situacijama koje donosi negativna strana mog posla – tračevima. Pogađaju ih, nažalost, više nego mene. Shvatili su da će ih biti i dalje, ali nikada se neće pomiriti s tim. Otkako su se mama i sestra preselile kod mene u Beograd, bolje se osećam jer još nisam spreman za samostalni život.
„JOŠ UVEK“…
* …sanjaš…?
- Bezbrižnost i spokojstvo. To bih mogao da postignem samo ako bih napustio estradu. Cena je velika. Mislio sam da je ovaj posao samo slikanje, da ti padaju pare s neba, da te svi vole… Moraš stalno da se boriš za svoje mesto. Nema opuštanja. Razmišljam o tome da se povučem u neku brvnaru u divljini, kada ostvarim visoke ciljeve koje sam zacrtao. Mada, ne bih smeo to da tvrdim jer sam mnogo halapljiv. Ko zna hoću li se ikada zaustaviti. Vreme će pokazati.
* …te vređa…?
- To što neki u 21. veku dozvoljavaju sebi da budu glupi i da se time ponose.
* …te smara…?
- Moja mlađa sestra, jer ne zatvara usta (smeh). Najduhovitija je osoba koju poznajem, ali fore su smešne samo kada ih čujete jednom, dvaput. Kada ste im izloženi 12 sati dnevno – ubijaju u pojam.
* …patiš za?
- Bezbrižnim detinjstvom, društvom iz kraja…
„NEPOPRAVLjIVO“…
* si lud za…?
- Za scenom i koka-kolom. Pijem je umesto vode.
* u tvom životu je…?
- Samopouzdanje i iskrenost.
„NEPRISTOJNA PONUDA“…
- Dobijam je često, putem SMS, Interneta, verbalno… Nudile su mi se bez stida. Da li sam ih prihvatao? Pa, neke verbalne jesam (smeh). Dobijao sam i pisma od jedne starije dame, koja me je želela samo za sebe. Naravno, nisam joj odgovorio.
* Čiju bi prihvatio na jedan?
- Ne bih odbio Britni Spirs. Sve mi se dopada kod nje, kada stane i lane, ha, ha…
„SOLO“…
- Definitivno je bolje kada si solo, i još ako si Milan Stanković (smeh). U vezi uvek imaš problema, zato vičem: „Živela sloboda“. Po nekima, izgleda, ne smem da imam devojku, normalnu vezu… Zato je bolje za sve da sam solo.
* Je li istina da je posle Rade bilo toliko devojaka da im ne znaš broj?
- Neki su ničim izazvani povezali pesmu sa mojim životom.
* Koliko je medijski pritisak uticao na vašu vezu?
- Intimni život čuvam samo za sebe i težak sam po pitanju ispoljavanja emocija, pa se zato o našoj vezi svašta izmišljalo i pljuvalo se po nama. Umesto da smo uživali, veza nam je bila opterećenje. Onda se zapitaš da li je vredna toga i zavisno od raspoloženja daješ različite odgovore. To je glavni izvor svih problema koji su se dešavali između mene i Rade. Sa svih strana su nas minirali, ne znam zašto smo im toliko smetali. Da nije bilo zlih ljudi možda bismo još bili zajedno.
* Postoji li prijateljstvo posle ljubavi?
- Kada prijatelji postanu ljubavnici, pa se raziđu, ne možeš da se ponašaš kao da se ništa nije dogodilo. Teško je, ali vredno je truda ako je taj neko iskren i dobar kao što je Rada.
* Tip devojke?
- Fizički izgled važan je prilikom prvog kontakta, ali da li ću biti s nekom devojkom u vezi zavisi isključivo od njene energije, harizme. Važno mi je da mi ne otkrije sve na prvu loptu, već da sam razotkrivam sloj po sloj njene ličnosti.
OVO JE PRIČA O NAMA
* Čuvaš li pisma, slike stare, izbledela slova, stare spomenare… bivših ljubavi?
- Pisma su odavno postala prošlost, a ja funkcionišem u skladu s vremenom u kojem živim. Čuvam lepe SMS poruke bivših devojaka samo za svoje oči.
* Jesi li bio nesrećno zaljubljen?
- Više puta. Znao sam da zabijem glavu u jastuk i maštam o nečemu što se nikada nije ostvarilo. Više ne maštam.
* Priču koja počinje bio jednom jedan Milan Stanković završio bi rečenicom…?
- Oni koji ga vole nikada se neće i ne mogu pomiriti sa činjenicom da ga više nema.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
devojku, imam, milan, stankovic, žele, zlobnici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:58. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)