SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Old 06-07-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Milan Radovic KALIMERO 1998 - ZAM AK 184

Milan Radovic KALIMERO 1998 - ZAM AK 184

1. Milan Radovic Kalimero - Zivim kao mali Bog (3:50)
2. Milan Radovic Kalimero - Veni, veni ruzo moja (3:36)
3. Milan Radovic Kalimero - Mile pile (duet) (3:13)
4. Milan Radovic Kalimero - Covek Lutalica (3:31)
5. Milan Radovic Kalimero - Veliki djavo (2:47)
6. Milan Radovic Kalimero - Grumen zemlje mali (3:59)
7. Milan Radovic Kalimero - Da je srece k'o sto nije (2:29)
8. Milan Radovic Kalimero - Bio sam ljubav njena (3:45)
9. Milan Radovic Kalimero - Kad podvucem crtu (3:15)
10. Milan Radovic Kalimero - www.FolkoTeka.com™ - Regruti (3:25)


Posto mi je moja NUDIM tema postala nepregledna i mnogo vise mi se svidja kad svaki album ima svoju temu zbog diskusije i svega drugog... eto ja od sada radim ovako... pa ko zeli takodje da postavlja albume, ne mora vise u svoju temu, moze da otvara za sve sto nudi, novu temu... ako hoce anketu, ako nece ne mora... ali mislim da je bolje ovako otvarati teme... :)

Jos da dodam za album, u trecoj pesmi "Mile pile" onaj duet, me podseca na Nadu Topcagic jedno 99%, ali nema nista navedeno na omotu, tako da sam to izostavio i samo napisao (duet), ako neko zna tacnije informacije, bilo bi dobro da doda... Hvala vam!

Pozzz Selektor 8)


Prikacene slike Milan Radovic Kalimero 1998 - Prednja - www.FolkoTeka.com.jpg (230.6 KB) Milan Radovic Kalimero 1998 - Unutrasnja - www.FolkoTeka.com.jpg (268.9 KB) Prikaceni fajlovi Milan Radovic Kalimero - 01 - www.FolkoTeka.com - Zivim kao mali Bog - 1998.mp3 (4.41 MB) Milan Radovic Kalimero - 02 - www.FolkoTeka.com - Veni, veni ruzo moja - 1998.mp3 (4.14 MB) Milan Radovic Kalimero - 03 - www.FolkoTeka.com - Mile pile (duet) - 1998.mp3 (3.70 MB) Milan Radovic Kalimero - 04 - www.FolkoTeka.com - Covek Lutalica - 1998.mp3 (4.05 MB) Milan Radovic Kalimero - 05 - www.FolkoTeka.com - Veliki djavo - 1998.mp3 (3.21 MB) Milan Radovic Kalimero - 06 - www.FolkoTeka.com - Grumen zemlje mali - 1998.mp3 (4.59 MB) Milan Radovic Kalimero - 07 - www.FolkoTeka.com - Da je srece ko sto nije - 1998.mp3 (2.85 MB) Milan Radovic Kalimero - 08 - www.FolkoTeka.com - Bio sam ljubav njena - 1998.mp3 (4.31 MB) Milan Radovic Kalimero - 09 - www.FolkoTeka.com - Kad podvucem crtu - 1998.mp3 (3.74 MB) Milan Radovic Kalimero - 10 - www.FolkoTeka.com - Regruti - 1998.mp3 (3.92 MB)


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
184, 1998, kalimero, milan, radovic, zam


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:32. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)