SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 25-03-2015   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Vecernje novosti: Kolasinac: Trudicu se da usrecim Novi Pazar, Sandzak i celu Srbiju

Jedan od mojih glavnih ciljeva je uspeh na Olimpijskim igrama, mislim da u Riju mogu da budem u konkurenciji za medalju. Na leto me očekuje Svetsko prvenstvu u Pekingu, kaže Asmir Kolašinac



KAD god je Asmir Kolašinac prethodnih godina osvajao medalje, u Sjenici su mu priređivali veličanstvene dočeke. Dvoranski vicešampion Evrope u bacanju kugle iz Praga mogao bi da napusti Partizan i da pojača redove Novog Pazara, kluba u neposrednoj okolini rodnog mesta.



To je u utorak, prilikom susreta s gradonačelnikom Novog Pazara dr Mehom Mahmutovićem, najavio jedan od naših najboljih atletičara.

- Postoji šansa da se doselim u Novi Pazar i nastupam za ovdašnji atletski klub. Sve će se znati do kraja godine kada je i prelazni rok. Znam da sam ovde uvek dobrodošao, Novi Pazar doživljavam kao moj grad, često sam tu i osećam se kao kod svoje kuće. Drago mi je što građani Novog Pazara i celog ovog kraja moje uspehe doživljavaju kao svoje, kad vidim koliko su srećni i koliko im je milo zbog svih mojih uspeha poželim da ovde živim - naglasio je Kolašinac.

Srpski rekorder je na sjajan način završio sezonu u dvorani, a mnogo izazova ga očekuje i na otvorenom.

- Trudiću se da u narednom periodu moji rezultati budu još bolji i da ljude u Novom Pazaru, Sandžaku i celoj Srbiji dodatno usrećim - istakao je Kolašinac. - Jedan od mojih glavnih ciljeva je uspeh na Olimpijskim igrama, mislim da u Riju mogu da budem u konkurenciji za medalju. Na leto me očekuje Svetsko prvenstvu u Pekingu, koje će biti generalna proba za Rio. Ima još dosta vremena za rad i pripreme, bitno je da budem zdrav i da sve teče po planu.

Gradonačelnik Novog Pazara Meho Mahmutović je naglasio:

- Naša želja je da Asmira Kolašinca vidimo u našem gradu. Pošto gradimo jedan od najmodernijih atletskih stadiona u Srbiji želimo da imamo i najbolje atletičare koji će se takmičiti na tom stadionu i predstavljati naš grad i našu zemlju. Sportisti su najbolji promoteri kako Novog Pazara, tako i Srbije, a Asmir je jedan od najboljih.

STADION
GRAD Novi Pazar, zajedno sa Atletskim savezom Srbije, gradi novi atletski stadion koji će koštati 1,7 miliona evra, planirano je da se završi do jeseni kada će se održati i prvo internacionalno atletsko takmičenje u ovom gradu. Za AK Novi Pazar nastupa Amela Terzić, a u klubu je još nekoliko reprezentativaca i atletskih nada.


M.NIĆIFOROVIĆ


Pogledajte još:

Last edited by iSelektor; 25-03-2015 at 17:22..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
celu, kolasinac, novi, novosti, pazar, sandžak, srbiju, trudicu, usrecim, vecernje


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:18. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)