SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-11-2006   #21
Elvis - KC
Gost
 
Posts: n/a
Default

Moj Tahirovicu, ne cuvaju oni njega sto mu je zivot ugrozen , ne vjerujem

To ti je ona njihova poznata tafra
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-11-2006   #22
oksi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Aug 2006
Godine: 57
Posts: 178
Default

Dobro kaze Elvis to ti je Pazarska tafra.E daj boze pa da se ovi nazovi "lideri"prizovu pameti pa da pocnu radit za narod a ne za svoje fotelje i svoje interese.
oksi is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #23
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

e svako radi za sebe
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #24
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Samo mi nije jasno,kako pojedini ljudi ne vide šta rade ti lideri!

Ja jesam za SDP,ali ipak vidim stvari koje nevaljaju na obe strane!

Pojedincima da doneseš "ljiderovo" smeće,mirisalo bi im ko đul bašta!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2006   #25
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

evo ovaj clanak sam nasao u listu "Danas".stvarno su dobro "nacrtali" stanje u novom pazaru i sandzaku..



-Vlada se Novog Pazara i Sandzaka seti samo kad joj zatreba vecina u parlamentu. Pri tome na tako bezocan nacin "guraju" i menjaju svoje favorite medju bosnjackim politicarima, da tamosnjem stanovnistvu presedne svaki evro i metar puta koji im Beograd velikodusno "pokloni".

Kao i uvek, resenje ne mora da bude komplikovano. Najpre tri sandzacka lidera, Sulejman Ugljanin, Rasim Ljajic i muftija Muamer Zukorlić, moraju da sednu, razgovaraju i "zakopaju ratne sekire", bez pompe i reflektora. Beograd onda mora da izvrsi ocekivane promene u lokalnom pravosudju i policiji. Drzava u Novom Pazaru odavno ne funkcionise, u sta su se uverili i pojedini ministri pri ranijim posetama gradu. Sve to treba usiniti pre 21. januara, jer u suprotnom, ako padne jos koja glava, situacija moze potpuno da izmakne kontroli. Dzabe onda poslaniska i ministarska mesta.





Novopazarski obracuni
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #26
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

nikad se nece smirit dok god se ne vrati to sve na "jednu vrstu muslimana" onih od prije 20 godina, a sada ovde imate muslimane(bosnjake) ( SDA,SDP,MUFTIJINE,VEHABIJE i NORMALNI MUSLIMANI)... ja zivim ovde u np i vidi se,oseca se to ljudi.... pocinjemo izmedju sebe da se svadjamo i mrzimo punimo crne hronike.... neznam jel to zelja ovih ljudi ovde da se za bilo koju cenu nadju u medijima makar i ovako kako nas sada predstavljaju.....
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #27
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

to je to brate, nema vise niko normalan, jebala ih politika takva, kad vec moram javno da se izrazavam. Nemaju sta drugo da rade nego da se bave politikom

pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #28
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

E,Tahiroviću,ova tvoja riješ,je ko iz ćitaba!haha

Ali za temu sex sa one dve,a ne u politici sa ova tri!hahahaha

Mislim na lidere!

pozz
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #29
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahahahahaha za sex uvek... ali bez politicara
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #30
Elvis - KC
Gost
 
Posts: n/a
Default

Da mi je samo znat odkuda su dosli ti Vehabije , kako ih zovu. Ja nisam bio dugo u Sjenici i Bosni ali kad sam bio dole pre 2 godine bas sam se iznenadio. Ne mogu vise da poznam te ljude, cak sam cuo i da ih neko placa, sad neznam kolko je to tacno, nije ni bitno. Voleo bih da znam odakle oni poticu, kako su dosli na te prostore ? Iskreno , nikad nisam cuo za tu vrstu Islama. Zar nije to jos jedna podjela Islama, zar nije to necija zelja da se unese nemir medju muslimanima u Evropi. A sto se tice ovih politicara, da kazem samo da nisu oni nista krivi. Kriv je taj narod koji ih bira i ne vidi tolike godine da isti ti politicari niti zele a niti umiju da urade nesto za dobrobit tog naroda. Dobro su rekli u onom clanku gore , sjete se samo pred izbore da nesto malo kao urade. Nije mi samo jasno, zar je taj nas narod dole toliko slijep ili dole uopste i ne postoji neko "stvarno pametan "
  Reply With Quote
Old 17-11-2006   #31
oksi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Aug 2006
Godine: 57
Posts: 178
Default

ma tacno je ono sto je napisano u listu "Danas".vlasti u Srbiji se sete Sandzaka samo pred izbore kad im trebaju glasovu Bosnjaka za svoje interese,a i politicari u Sandzaku pokusavaju da preko toga dobiju neku "foteljicu" u Beogradu,a narod neka pati i nek se zavadja sve vise."Stvarno" pametnih ljudi ima u Sandzaku moj Elvise ali ti ljudi ne mogu da dodju do izrazaja od ovih" nazovi" pametnih.Daj Boze da se sve zavrsi dobro.
oksi is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2006   #32
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Vanredna sednica IO Bosnjackog nacionalnog vijeca, koja je trebalo da bude odrzana juce, odlozena je, a kako je saopstila Informativna sluzba BNV razlog je odbijanje predsednika SDP Rasima Ljajica i sandzackog muftije Muamera Zukorlica da prisustvuju sednici. Posle poslednjeg bombaskog napada u Novom Pazaru, sazivanje vanredne sednice IO BNV inicirao je predsednik BNV i opstine Novi Pazar Sulejman Ugljanin. O aktuelnoj situaciji u Novom Pazaru trebalo je da razgovaraju predstavnici bosnjackih partija zastupljenih u novopazarskom opstinskom parlamentu, predstavnici nacionalnih institucija i udruženja u Sandzaku, a pozvani su i Bajram Omeragic, predsedavajuci koalicije Lista za Sandzak, Rasim Ljajic, predsednik SDP i i predsednik Mesihata IZ Sandzaka i sandzacki muftija Muamer Zukorlic.









Odlozena vanredna sednica IO Bosnjackog nacionalnog veca-Opet krivi sandzacki muftija i Ljajic
liliput is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2007   #33
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Novi Pazar -- Rano jutros u jednoj kući u Dositejevoj ulici u Novom Pazaru dogodila se snažna eksplozija. Dvoje povređenih.





Novi Pazar





Specijalizovane ekipe MUP-a Srbije izvršile su uviđaj. Politički lideri u Sandžaku odbacuju mogućnost da je eksplozija politički motivisana.



Kako iz Novog Pazara za B92 javlja Amela Bajrović, uviđaj je sproveden na zahtev istražnog sudije Okružnog suda Ćamila Hubića. U kući Ragiba Mehmedovića u trenutku eksplozije bilo je devet članova porodice, ali u snažnoj eksploziji, koja je uništila prednji deo kuće, povređeni su njegova snaja i unuk.



Prozorska stakla na susednim kućama su popucala, a oštećen je i jedan automobil koji je bio parkiran ispred kuće Mehmedovića.
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2007   #34
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Treba ta sljam pobiti od sulja,ljaica pa do zukorlica sve je to banda koja upropasti nas narod.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2007   #35
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

Najgore sto ce to iz pazara da se prosledi ka nama......cudni su puti gospodnji!!!!!!!!tamo se zesce igra counter strike!!!
  Reply With Quote
Old 25-02-2007   #36
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

a ovaj sa galata saraj!!!!RED STAR BRATE!!!!!!!!!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
nestisavaju, novom, pazaru, strasti


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
U Novom Ruhu Do Novih Pobeda Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 05-12-2007 19:24
Kulturna Srebrenica u Novom Pazaru Talino Politika Sjenice 34 21-11-2007 09:55
Komentar Muftije Muamera Zukorlica na zbivanja u Novom Pazar Sjenicak-Wien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 30-03-2007 20:25
Krvavi izbori: Ruždija Durovic ubijen u Novom Pazaru fraer Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 11 12-09-2006 17:07
dogadjaji u novom pazaru riki Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 6 29-06-2006 08:51


All times are GMT +2. The time now is 00:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)