SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 30-09-2008   #361
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

biberu... dok je bio schumacher, navijao sam za ferari, voleo sam ferari zavoleo formulu 1... od izlaska iz vojske u martu 1996 do danas sam samo tri trke propustio da gledam uzivo, naknadno sam ih morao gledati...
Sad i dalje volim formulu, ali nemam specijalnog favorita... ferari mi je i dalje drag ali nisam vatreni navijac vise... Vise se primam sad na Fetela i Kubicu nego na Masu i Rajkonena.
Eh ovo sam sve napisao iz prostpog razloga, da nemas potreba meni da teras neke kontre i inate, jer me ne tangiraju... Objektivno gledam stvari i ne mrzim Mercedes... Prema tome probaj i ti malo drugacije da gledas...
Schumacher jeste bio car za voznju i trebalo mu je neko za dodavanje kaputa... Ni Schumacheru nisam odmah dodavali kaput, vec je morao da zaradi i to... Prema tome, nemoj mi molim te pricati o tome... Barichello i Eddie Irvine su imali sanse imali su iste bolide... Ali kad se prdne u cabar isto mehurici... Ne moze jedan Irvine na osnovu jedne bolje trke koju je vozio i to na kraju sezone da bude ispred schumachera?
Irvine je uvijek dominirao Japanom, i Japan se vozio na kraju sezone uvijek... Barichello isto tako... Svi imali sanse...

pOZZZ
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-09-2008   #362
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Taman tako. Ja navijam za BMW i mi smo svoj cilj za ovu sezonu postigli, prva pobeda i treci u sampionatu. Ni mene ne tangiraju kontre, cak su mi smijesne, izgleda da se ovde neki vise sekiraju za tu titulu nego Ron Dennis.

Razumijem salu ali treba biti realan i objektivan.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #363
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Realno navijam za McLaren kao tim ali ne volim one Hamiltonove gluposti u voznji. Ferrari ne volim kao ni sve Italijane i sve sto ima veze sa Italiom od kako su Zidanu napravili onaj crveni karton.
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #364
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Hehehe Almire, mijesas Babe i Zabe! hehehehehe
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #365
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Ne mijesam ja samo kazem da od tad ne volim SVE sto ima veze sa Italiom pa ni taj ferrari.
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #366
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

[QUOTE=adnan;78770]Smanji malo dozivljaj Biber.

smanjio - prestao da gledam trke F1 - gledam vijesti

Kada pises o budzetu nemoj da pises pretpostavke. Ferrari je treci tim po budzetu posle Toyote i McLarena.

ja mislim na budget za cijeli niz godina - moja licna procjena

McLaren je bio blizu titule prosle godine zato sto su imali pristup kompletnoj Ferrarijevoj tehnickoj dokumentaciji, a i znali su Ferrarijevu strategiju prije svake trke. Ja sam se cudio otkud toliki napredak preko noci kad oni poharali Ferrari. Zato su ih zvali srebrni Ferrari, sa potpunim pravom.

ja cisto sumnjam da je McLaren imao neku preveliku korist od svega toga ali to je nemoguce dokazati isto kao i suprotno

A drugo, Hamilton nezna da vozi pod pritiskom i zato nisu osvojili titulu prosle godine. Secas se kakve je pocetnicke greske pravio na zadnje dve trke prosle sezone.

istina zajebao je (bar) zadnje dvije trke - bolje sto je - inace mu ne bi priznali titulu - smijo bih se kladit u sve na svijetu - dokaz nemoguc!

A McLaren svaki svoj neuspeh objasnjava time da ih FIA mrzi i da favorizuje Ferrari, stvarno smijesno a glupi Englezi nasedaju na takve price. Kad Hamilton vozi precicama mrzi ih FIA. Samo bih voleo da vidim jedan dokaz da ih FIA mrzi. Ali pazi dokaz a ne neke teorije konspiracije bez ikakve osnove.

po mom misljenju ti je dokaz trka u spa - Norbert Haug je odmah pitao Charlie Whiting-a dali je akcija bila ok i ova kurva kaze: sve OK - da bi se nakon toga sve to okrenulo onako kako jes - ovo je vise dokaz da rade "za" Ferrari nego da mrze McLaren

Najnepopularniji vozac medju kolegama je Hamilton (samo nemoj da kazes da su ostali ljubomorni), ostali idu na zabave kod Red Bulla i BMW-a ili igraju poker kod Force India a Hamiton sedi tati u krilo i prde sa Ronom Dennisom. Isto vazi i za Dennisa i McLaren kao tim.

to me ne zanima necu da ga zenim, samo znam da je osvjezio F1 za 100%

Ocigledno je da mrzim McLaren, a mrzim ih zbog nesportskog i kurvinskog ponasanja.

vjerovao ili ne - ni a ih godinama nisam mogao ( Ron Dennis je kucka) ali vise volim da uzmu oni tj Mercedes nego zabari!
dugi niz godina sam navijao za Williams a sad su mi simpaticni Red Bull i Toro Rosso - Formel Austria

a kontre i inate - nisu - ako onda malo "zezanje" Ferrarijevih pristalica - da vratimo malo milo za drago
svejedno sto tetka massa i nije sam kriv (mozda nimalo) sto vuce crijevo za sobom!
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #367
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Samo kratak dodatak, ne odlucuje gosp. Whiting sam o svemu tome, vec ima tona sudija... I Charly tu sam nema pravo glasa...

Taj je sport danas toliko internacionalizovan, da ni Ferari ni Mercedes nisu ono sto ti pises da su... Znaci ni Talijani ni Nemci...


Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #368
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Neznam kako ti kao laik mozes da procenis budzet timova?

Mala ispravka za Spa, sa Carlijem Vajtingom nije pricao Haug nego Dejv Rajan iz Meklarena. Vajting je rekao "Mislim da je u redu" a ne "U redu je". A ti znas onu narodnu da misliti i srati nije ista stvar. On je direktor trke i nije njegov posao da sudi. To rade sudije i nije mi jasno sto je Vajting trcao pred rudu.

Sudije su zakljucile da je Hamilton dobio prednost secenjem krivine i kaznili ga. Alonso, Truli i Masa su izjavili da je Hamilton stekao prednost a nijedan vozac nije stao u odbranu Hamiltona pa cak ni njegov klupski drug. Zar nije to malo cudno?

Tako da ja smatram da je Hamilton ispravno kaznjen, a ti sto kazes da je dokaz Spa ne znam na sta mislis. Jel treba da izbace sva pravila pa da vozaci voze precicama i kako oni hoce?
adnan is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #369
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
...to me ne zanima necu da ga zenim...

  Reply With Quote
Old 02-10-2008   #370
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

[QUOTE=adnan;78927]Neznam kako ti kao laik mozes da procenis budzet timova?

e jok nego ti profi "analiticar" - posto si dokon - sjedi pa sabiraj budgete od 1950 pa do danas pa ces da nam saopstis u zutu banku tacno koliko je koji tim (zvanicno) ulozio u F1!
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2008   #371
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Vest...

Formula 1 planira da revolucionira vikend za vrijeme trke...

Shootout za 1 milion...

Svima je poznato, da je petak najdosadniji dan u formuli, gde ima par testova i to je to...
Sad se razmislja i planira o tome, da naprave petak spektakularnim shootoutom, sa drugim setup-om i slicno, gde ce imati izbacivanja, gde bi mogli timovi da zarade i po milion dolara posebno...

Citav tok vikenda sad lezi u rukama FOTA (Formula One teams Associations), gde je predsedavajuci Martin Whitmarsh...

Nadaju se vec nekim rezulatima do trke u Japanu ili Sangaju... Pa da vidimo...

Nisam sve detaljno prevodio, jer jos nije nista zvanicno, a izvor je:
http://www.sport1.de/de/formel1/artikel_19151.html


Moje licno misljenje je, da bi mogli i petkom da naprave nesto zanimljivije, da ima isto uzivo prenos i da kad je formula 1 bas bude vikend formule 1... Od petka do subote... Ne bi mi smetalo


Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2008   #372
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Taman tako. Ja navijam za BMW i mi smo svoj cilj za ovu sezonu postigli, prva pobeda i treci u sampionatu
Mislim nemoj da se ljutis al me jako zanima koju funkciju ti imas u timu BMW-a.

Sellam
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2008   #373
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja ti radim na PR-u.

Sellam i tebi
adnan is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #374
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Izgleda da je i Hamilton umijesan u FIA zaveru protiv McLarena. Izdajnik jedan ostavio Rona Dennisa da se sam bori protiv sotone Moslija...ahahahahahh

Ne treba McLarenu zavera, imaju oni Hamiltona hahahahah

Ko nije gledao trku da napisem sta je bilo. Kimi je pretekao Hamiltona u startu a Hamilton i Kovalainen su u duhu Rona Dennisa izbacili pola grida sa staze ukljucujuci i Kimija i Masu. Posle je Masa okrenu Hamiltona kad ga je ovaj pretekao, nije bilo fer i sportski ali je bilo ljudski i ja bih isto uradio da sam bio umesto Mase. Posle su i Hamilton i Masa popusili kaznu prolaska kroz box.

Alonso je pobedio i najsmesnije je bilo kad je Hamilton gotovo slomio svog McLarena da pretekne Alonsa u zadnjem krugu da ne bi pisalo na tabeli da je bio citav krug iza pobednika. Alonso je ubedljivo vodio i vozio na pola gasa i krckao pobedu i nije hteo da se kaci sa budalom.

Mozda je Hamilton mislio je da ce biti prvi ako pretekne Alonsa.... hahhah

Last edited by adnan; 12-10-2008 at 10:29..
adnan is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #375
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

jel ovo strucni komentar
suad is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #376
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by suad View Post
jel ovo strucni komentar
Ne vidim strucniji.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #377
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

ne moze jos da se komentarise. do sutra ce MASA verovatno biti prvi. da sacekamo jos dan dva dok ne dovedu masu do pobede.
suad is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #378
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jbg ja je prespavao ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #379
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Trka je bila haos hahahahah
Pobedio je najbolji...
Ja Suade stvarno ne znam, sto se toliko bunis... Pa ispricao je kakva je trka bila...
Zar nije bilo sve kako je naveo... samo da bi ja dodao... da ne bi masu onde kaznio, gde je hamiltona okrenuo, jer mu je hamilton OPET zatvorio put... i ako ga hamilton nije bio pretekao, ne ceo bolid, vec pola?
Gde je treba masa da ide, najbolje da mu se skloni ili sta?
No dobro nije bitno...
Hamilton bas ko TELE U PLAST kad se zaleti, tako je on dao start, da bi bio prvi na kraju staze. Ne razmisljajuci o nastavku tj krivini itd...
Ja ga ne bi ni pustio da se vrati u isti krug i isto tako bi ga kao zadnjeg klasifikovao...
A ako bog da, masa ce danas u toku dana dobiti jos bod, kad kazne onog borde-a ja mislim bese...

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #380
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Kakav je poredak na kraju??
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2008


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike iz Sjenice 2008 Tahirovce Slike iz Sjenice 569 31-05-2010 23:33
Oktoberfest 2008, kod nas.. borichi Carsijska raja 3 15-10-2008 06:09
Top 10 Glumica 2008 STRANAC Ovo i ono 7 07-09-2008 20:51
Zelje 2008 Cherry Ovo i ono 14 09-07-2008 04:22
euro 2008 liliput Sport 24 11-05-2008 21:50


All times are GMT +2. The time now is 07:03. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)