SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 26-08-2008   #201
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Nemoj slijepo slijediti nekoga kad ne znas ko je taj neko ustvari. Ne znas da ih je osnovala Engleska na celu sa njihovim spijunom Hempherom. Ne znas da oni potajno rade na cijepanju islama. Zar nisu oni prvi pocijepali nase safove sa njihovim vanmezhebskim nacinom klanjanja. Zar nisu oni prvi koji su to poceli a danas mi govore: Brate mi hocemo jedinstvo dzemata.
Gledaj dokaze, nemoj gledat na islam pomocu rodbinskih veza. Da su ashabi tako gledali niko islam ne bi prihvatio. Kada se radi o istini i o neistini tu rodbinskih veza nema Sabina. Brat rodjeni, ili babo da ti govori neistinu ne smijes, HARAM ti je da ga slijedis u toj neistini.
Ucite, citajte, razmisljajte, Allah vam je dao razum zbog toga,ako budete razmisljali na pravi nacin, ustvari ako uopste budete razmisljali docicete do istine. Nemojte zatupljivati sebe tim glupim vehabijskim idejama.
Uskoro pravim zbirku vehabijskih gluposti. ( poput one bin bazove: ko ima satelitsku zabranjen mu je dzennet, ili one Ibn Usejminove: ko kaze da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca izneverio je ono sa cime je dosao Muhammed. a.s.....)
Recruit is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-08-2008   #202
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Necemo da stedimo i milujmo one koji rade protiv nas, protiv islama. Stedeli smo ih i milovali deset godina pa su se samo sirili, zatupljivali ovaj jadni narod. Dosao je kraj sirenju te sekte.
Ucite, nemojte dozvoljavati da vam svako servira sta hoce. Muslimani nisu glupi.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #203
SJENICKA
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 30
Default

e ti jesi da gluplji nemozes bit.

Last edited by Tahirovce; 26-08-2008 at 08:22..
SJENICKA is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #204
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

rekla sam sestri da procita sve ovo....i ona je rekla da nema nameru uopste da se raspravlja,,,a i meni je preporucila da se klonim smutljivaca i neprijatelja islama>Allah dz.s je pojasnio u kur"anu sta je tacno a sta NE.
kAZE DA JOJ SE SMUCILO ZBOG POJEDINACA KOJI SE PRAVE DA NESTO U ZIVOTU ZNAJU....KO PUNO PRICA,PUNO I GRIJESI,,,NAZIVAJTE IH KAKO HOCETE,na sudnjem danu cemo se svi sakupiti pred Uzvisenog i on ce svima nama presudti,i odrediti vecno boraviste.Samo ON ZNA KO JE U PRAVU A KO NE...Toliko za prevrtljivce.....


oSTAVLJAM VAS...JER NE ZELIM DA SLUSAM GLUPOSTI,,,


selam...iako mnogi nisu dostojni da im se to kaze!!!
  Reply With Quote
Old 26-08-2008   #205
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Dijelila sam sobu sa jednom 'vehabijkom' i jednom devojkom sa FIN-a.Cesto bi se odrzavala neka predavanja.'Vehabijka' ne bi pratila predavanja koje odrzava IZ, a ova druga ne prati predavanja koja organizuju,da kazem 'Vehabije'.To je meni OK,ako je njima.Ja sam posecivala predavanja i sa jednom i sa drugom.Interesovala me ta 'razlika'.Jedino sto sam primetila je da su 'Vehabije' dosta strozije,ali ni u jednom trenutku nisam primetila da govore da je 'Allah manjkav' ili nesto ruzno za ashabe.Razlikuju se jedino po meshebima.S' obzirom da su priznati meshebi i od jednih i od drugih-ne znam sta tu treba jos da se kaze.
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #206
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by SJENICKA View Post
e ti jesi da gluplji nemozes bit.
ne ne....ne tim tonom.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #207
SJENICKA
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 30
Default

A velis brada i pantalone nemaju veze sa vjerom, Allah s.w.t. naredjuje vjernicima da pustaju bradu i podkracuju brkove kako bi se razlikovali od nevjernika,a zar neznas da je nosenje pantalona do clanaka sunnet i da je to poslanik s.a.w.s.naredio.Bolje bi ti bilo sto se zamaras sa raspravljanem da uzmes kur'an i sunet Allahavog poslanika.Vala da mi je zadnja moram ti reci.....Recruit
bolje suteti i biti smatran budalom nego progovoriti i odkloniti svaku sumlju
SJENICKA is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #208
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Recruit ti si toliko pitanja postavio da neznam odakle da krenem al evo posto ovo smatram za najbitnije kako si ti rekao da "vehabija" ima 30 miliona a ostalih milijarda i da su svi ostali ispravni znaci strpao si u jedan kos sve pa cak i Haridzije,Rafidije(Sije),Kaderije,Murdzije,Dzehmij e,Sufije i sve ostale sekte i ovo ti je odgovr na tvoje pitanje u vezi novotarija sam si na njega odgovorio jer Kardavi a koliko vidim i ti ih podrzavas cim si sledbenik Kardavija.A Ihvanije nisu niikakva stranka niti politicari to je Dzemat koji se svim silama borio protiv Sunija i kad oni dodju na vlasti pocinju velicati sledbenike novotarija i stavljaju ih iznad Sunija.I Kardavi je jako poznat sto vodi veoma opaku politiku protiv Selefijskih daija i smatra da su oni jedina prepreka na putu budjenja Islama.I nije ih osnovala Engleska i ti to dobro znas,vama samo smeta to sto se oni pridrzavaju izvornog Islama,koji nama svima tesko pada jer godinama zivimo u krscanskom okruzenju i prihvatili smo mnoge krscanske obicaje a svoje zaboravili od harama samo napravili halal i obrnuto.Ove tvoje price mozes da pricas maloj djeci a meni ne.To ko sam ja i koje sam skole zavrsio nemoj da te brine reci cu ti da imam samo srednju masinsku ,a to koje sam knjige procito i to cu ti rec da imam kolekciju od preko 250 knjiga,raznorazna predavanja i veruj mi prvi put od tebe cujem da Ehlu sunnet vel dzemat propoveda to sto ti kazes.Allah s.w.t nikoga nece pitati jesil bio dobar "vehabija",jesil bio dobar Bosnjak,jesil li sledio imama Malika,Ebu Hanifu,Safiju ili Hanbeliju itd...I takodje si se uhvatio ibn Tejmije te on je ovo te on je ono te ovako te onako ovo sto ti pises je cista izmisljotina jer imam od ibn Tejmije dosta knjiga i nigde to ne nadjoh.Ali eto osim Ibn Tejmije sta to ima lose kod Ehlu Sunnet vel dzemata ?
I jos nesta mozes ti ovaj sajt reklamirat godinama ja tamo necu uc jer znam mnogo bolji
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #209
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Pa da,vehabije se uvijek dohvate toga kada vise nemaju odgovora: Prepustamo sve Allahu.
treba da se zna ko su oni i sta su oni,ne moze sve tek tako da se ostavi za Sudnji dan,neko treba i na ovom svijetu da odgovara.
Vehabije nisu priznati mezheb niti ce to ikada biti, pozivaju se na Hanbelijski mezheb ali su daleko od njega. Evo prostog primjera: Dok Ahmed ibn Hanbel kaze da muslimani drze ruke ispod pupka u namazu vehabije kazu da se drze na prsima izlazeci tako iz okvira islamskog serijata jer niko od priznatih islamskih pravnika nije to rekao. Isto tako, dok Ahmed zabranjuje pomeranje prsta prilikom sehadeta vehabije udaraju koliko god mogu. Dok Ahmed kaze da Allah nije prostorno ogranicen vehabije govore da je Allah prostorno ogranicen, da se nalazi na nebesima, ili iznad Arsa ( ne znajuci da ga time cine manjim od nebesa jer ako kazes da je On u nebesima ili na nebesima to znaci da ga nebesa okruzuju i da je On manji od njih, i ne znajuci da ako kazu da je On na Arsu ogranicili su ga sa najmanje jedne strane a to je strana Arsa jer neko ne moze biti na necemu ako nije ogranicen sa te strane).
A silna li je kolekcija ovog unicknnameda , 250 knjiga. Imas li knjigu Bejan Telbisil dzehmijje od Ibn Tejmijje da procitas one njegove govore? Imas li njegovu knjigu Te'sis fir reddi ala esasi takdis? Imas li knjigu Minhadzu sunne? Ako imas te knjige pa si ih procitao onda mozes pricati ima li to u tim knjigama ili nema. Ja imam te knjige i procitao sam ih i znam da su ono govori iz tih knjiga,a ti nam navedi te tvoje knjige pa cu ti reci sta je iz njih ispravno a sta ne.
Znaju vehabije lijepo da se pretvaraju, pa kod njih je kao kod sija tukja dozovljena. Dozvoljeno je da se pretvaras, lazes, budes munafik, samo da bi ljude "prosvetlio svojim vehabizmom i vratio ih iz sirka u "islam" "
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #210
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

A ne mogu da preskocim sjenicanku. Da nesto znas o serijatu i serijatskim propisima znala bi da je propis skracivanja pantalona zasnovan na 'urfu, tj. obicaju jednog naroda. Naime, u vrijeme Muhammeda a.s. oholi predvodnici kurejsija su pustali pantalone i galabije da se vuku iza njih kako bi time dokazali svoju velicinu. Boziji Poslanik je tada dosao i zabranio to oholjenje i naredio da se pantalone skrate. Zatim je naisao Ebu Bekr kojem su pantalone padale ispod clanaka pa mu je Poslanik rekao da on nije od oholih, da se propis odnosi samo na ohole. Isto tako,da si procitala, ili da je bilo ko od tih vehabija procitao buharijinu zbirku hadisa nasao bi hadise u kojima se kaze da se Poslaniku nekad odjeca vukla po zemlji i bila ispod clanaka. Hocete li da kazete da je Poslanik krsio ono sto je sam naredjivao? hocete li da kazete da ce to gorjeti na njemu na Sudnjem danu? Ili cete prihvatiti istinu koju govore ucenjaci sva cetiri mezheba a to je da se ovaj propis odnosi na oholjenje bilo kakvom vrstom odjece. Danas, ako osoba skrati pantalone ,kako to danas vehabije rade) iz oholosti (govoreci da su oni u pravu a svi drugi u zabludi) usla je u Poslanikovu zabranu i na njega se odnosi ovaj hadis. Vehabije krse propis o oblacenju a ne muslimani. A da jos pritvrdimo stav muslimana: Pogledajte Buhariju i Muslima, necete naci ni jedan jedini hadis koji govori o toj tema a da se u njemu ne spominje OHOLOST. Onaj koji nosi bilo kakvu odjecu iz oholosti prekrsio je Poslanikovu naredbu.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #211
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Ehli sunnet vel dzemat ne govori kao sto vehabije govore da je Bog ogranicen u mjestu. Treba da znas razliku izmedju ehli sunnet vel dzemata i sekte vehabija unicknnammed. Vehabije nikad ne mogu biti ehli sunne vel dzemat zbog toga sto su oni ustvari sekta mudzessima za ciji je kufr sklopljen idzma' uleme. Cak i Ibn Tejmijje govori da je sklopljen idzma' po tom pitanju, ali kada cojeka obuzme oholost on tada ne postuje ni idzma' nista. Taj covjek sam u knjizi Bejan Telbisil dzehmijje navodi da je sklopljen idzma' po pitanju mudzessima tj, oni koji govore da Allah ima ruke, noge i sl. da su oni kafiri i da je to neispravno. A odmah , 5 stranica nakon toga kaze: "Ko je Ebu Hanife, ko je Malik, ko je Sufjan ibn Ujejne, ko je Taberi, ko je Kurtubi, skupina neznalica i musrika da se oni sastave po pitanju bozijih svojstava..."
Kako je ohol Ibn Tejmijje, kako su oholi vehabije. Najveca neznalica je kod njih najveci ucenjak. Samo pogledaj Zehebijevo pismo ibn Tejmijji: Sta su tvoji sljedbenici nego oholi neznalice, ulicari, pokvarenjaci i lopovi.
A ne zaboravite da je Zehebi bio Ibn Tejmijjin ucenik. ako ucenik ovako govori o ucitelju, kakvo li je onda njegovo stanje?
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #212
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Shvatam zasto podrzavas vehabije i zasto si vehabija unicknamed, pa tvoj mozar, tvoj razum razumije samo opipljive stvari. Bavi se masinstvom, ne sumnjam da ti to dobro ide i da si talentovan za to ali brate islam je nesto posebno, za islam je potrebno razmisljanje, mnogo vise od onoga sto si ti ucio u masinskoj skoli. Reci mi je li logicno da ja dodjem kod tebe i kazem ti: Ja znam masinstvo bolje od tebe? Ili da odem kod nekog hemicara i kazem : Ja znam hemiju bolje od tebe? nije, normalno. Normalno je da je osoba koja uci tu oblast strucnija i ispravnija od osobe koja ne proucava tu oblast.
Ti mozes citati Kur'an ,hadis ali ti ne razumijes kako se pronalaze serijatska resenja iz tih ajeta i hadisa. To je cijela nauka,za to su potrebne godine i godine ucenja i proucavanja pred profesorima, strucnjacima. Ne moze covjk tek tako da izadje pred narod i da kaze: Ja sam razumeo islam, ja znam islam bolje od onoga koji to proucava cio svoj zivot. Ne ide to tako moj unicknamed.
Nemoj da budes tako brzoplet, razmisli malo prije nego nesto napises,prije nego nesto prihvatis.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #213
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Od Sabine cekujem samo da nas sastavi sa svojim zetom ,da otkrijemo vise istinu. Da se konacno sazna ko su vehabije,engleski pomagaci i spijuni. To je najpravednije i najbolje da nam se srca smire. Ako on iznese jace dokaze neka to vide svi i neka ga svi slijede, i ja cu ga slijediti. Ali ako ja iznesem jace dokaze da se on pokaje i ostavi se te sekte.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #214
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

E Recruit pusti ljude vise, ti si najpametni, ti sve znas, ti si u pravu ako imas jos nesto reci nam a ako nemas onda veruj za sebe a mi cemo za sebe!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #215
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by ALMIR- View Post
E Recruit pusti ljude vise, ti si najpametni, ti sve znas, ti si u pravu ako imas jos nesto reci nam a ako nemas onda veruj za sebe a mi cemo za sebe!!
Eee imam ja jos puno toga da kazem. Ako vehabije prestanu pozivati ljude u svoju sektu i ja cu prestati da pisem protiv njih. Ja znam da njih ne mogu odvratiti od tog slijepog ubjedjenja jer je Poslanik lijepo rekao u hadisu u kojem najavljuje njihov dolazak: " izlazit ce iz vjere kao sto strijela izlazi iz luka i nece se u nju vracati kao sto se ni strijela ne vraca u luk kada se odapne."
Ali mozda mogu nekog ko ne zna puno o islamu a iskren je sprijeciti da krene tim pogresnim putem.
Za sve one koji misle da su vehabije u pravu i da oni propagiraju pravu istinu i islam kakav je bio za vrijeme Poslanika i ashaba www.alrazi.co.cc
Pa bujrum ljudi,udjite i uvjerite se sta je istina a sta vam oni propagiraju.
Evo nekih tema izmedju ostalog:
Allahova svojstva, tumacenje ehli sunnet vel dzemata
Te'vil i Tefvid
Otpadnicki govori ibn Tejmijje
Zehebijevo pismo ibn Tejmijji
Mesh po carapama
Izgovaranje nijeta za uvod u namaz
Drzanje ruku ispod pupka- hanefijski i hanbelijski mezheb
Drzanje ruku na prsima - izlazak iz islamskog serijata
Podizanje ruku u namazu
Spustanje ruku prije koljena - Albanijeva zabluda
Podizanje kaziprsta pri ucenju sehadeta
Propisi o zikru
Upotreba tespiha
Ucenje dva ezana za dzumu namaz
Klanjanje podne namaza nakon dzume
Broj rekata teravih namaza - 20 a ne 8
Mevlud- pohvaljena i lijepa stvar
.... i mnoge druge teme koje pobijaju vehabijske netacne ideje. Eto ih svi dokazi na jednom mjestu,pa ako neki vehabija misli da je to pogresno bujrum neka mi odgovori ako moze.
www.alrazi.co.cc
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #216
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Od Sabine cekujem samo da nas sastavi sa svojim zetom ,da otkrijemo vise istinu. Da se konacno sazna ko su vehabije,engleski pomagaci i spijuni. To je najpravednije i najbolje da nam se srca smire. Ako on iznese jace dokaze neka to vide svi i neka ga svi slijede, i ja cu ga slijediti. Ali ako ja iznesem jace dokaze da se on pokaje i ostavi se te sekte.

cvrsto sam resila da vise ne pisem i ne raspravljam ..ali .....prosto ne mogu a da ti ne kazem da si stvarno staso da ides kod dr.HIVZA GASANINA!!!
  Reply With Quote
Old 26-08-2008   #217
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Ne mogu a da ne napisem "taktiku vehabije prema njihovim neprijateljima"
1. prva stvar za koju se dohvate vehabije (jer nemaju dokaza) jeste optuzivanje te osobe da pripada nekakvoj sekti
2. nakon toga oni cine korak vise pa pokusavaju da ubede ljude da je ta osoba beznacajna i da nije vrijedna razgovora
3. sledeci korak je nazivanje te osobe pogrdnim imenima i pokusaj da se ljudima prikaze kao da ta osoba napada ehli sunnet vel dzemat a ne sektu vehabija
4. ako osoba i dalje ustraje onda pocinju da napadaju njegove sejhove i ucitelje
5. kada vide da nista od toga ne pali vehabija koriste novu taktiku, govore da smo svi mi muslimani, da treba da se borimo protiv svojih neprijatelja a ne jedni izmedju drugih
6. a ako im i ovo ne upali onda optuze tu osobu da razjedinjuje dzemat
7. ovo sam mozda trebao da stavim na sami pocetak jer je ovo ono sto prvo urade kada naidje neko ko pobija njihove zablude. Naime,vehabije, posto su svi obicne neznalice pocinju da se koriste lazima koje su kod njih dozvoljene "kako bi se doslo do uzvisenog cilja". Tako, njih nije stid da kazu za osobu da veruje da je Allah u WC i pored toga sto ta osoba jasno negira to ( kao sto su uradili meni kada sam tri puta rekao njihovom vodji da ne verujem to i da to nije vjerovanje muslimana ali su oni ipak slagali da ja vjerujem tako)
8. ako nista od ovoga nije uspelo vehabije odbijaju da klanjaju za odredjenom osobom i da se selame sa njom jer ga proglasavaju kafirom samo zato sto je protiv "brace" (sektasa)
9.jedan od poslednjih koraka u njihovom dokazivanju je tvrdnja da Kur'an koji ta osoba koristi nije ispravan i da Buhari kojeg ta osoba koristi nije ispravan, da je taj Buhari lazan, da je on, Buhari, cija je knjiga najverodostojnija posle Kur'ana izmisljao hadise.
10. pretposlednji korak jeste negiranje jasnih dokaza tj. da taj vehabija ,kome si pokazao hadis ili ajet koji dokazuje tvoju tvrdnju a pobija njegovu, kaze da to nije video iako ti imas desetine ili stotine svedoka koji su culi da jje pred svima njima procitao taj hadis i koji su vidjeli tog sektasa kako cita taj hadis. ( Ovaj korak ih dovodi do najgoreg stepena do kojeg moze doci ljudsko bice, do munafikluka i najdubljeg dijela Dzehennema.)
11. i konacno zadnji korak ovih sektasa jesu prijetnje ubistvom ili fizicko napadanje kako bi obeshrabrili ili zaplasili nosioca istine ( kao sto su mene par puta pokusali da ubiju ali zar nije Allah zastitnik onih koji vjeruju?)
e sad, posto znate njihovu taktiku,samo malo pogledajte kako ce se oni ophoditi prema meni i prema svima onima koji slijede istinu i kojima je istina vazna a ne slijepo slijedjenje svojih strasti i zelja da se uzdignu nad ostalim.
Reci cemo im samo jedno:
MOZETE UBITI RECRUITA ALI NE MOZETE UBITI ISTINU
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #218
SJENICKA
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 30
Default

E ova ti je taktika jaka,aman ja Rabbi sacuvaj, vala iskreno da ti kazem neznam ko bi na tebe ruku digo ogrijesio bi se , pa dosta ti je to sto si takav kakav jesi.....ha.ha radis li ti ista drugo osim sto sastavljas te tekstove i sto napadas narod?
Ja sam sigurna da bi i ti futo voleo da znas sta hoces ali izgleda ni sam neznas.
pusti bre narod na miru i dovi Allahu da ti sacuvo to pameti ako ti je sta ostalo.
SJENICKA is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #219
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Pa normalno da bi se ogrijesio i grijese se. Ne radim nista drugo zato sto je ovo moj posao, pobijanje svih zabluda, bili to vehabije, krscani, sije, ili neki drugi. svako treba da se bavi svojim poslom, ja se bavim svojim. Pobijanje vehabijskih i drugih zabluda je moja speciljalnost i ja se time bavim. ali, zao mi je zbog jedne stvari: Sto uvijek moram ja da govorim vehabijske dokaze jer ih ni oni sami ne znaju. To mi je najgore, pricam sa covjekom koji kaze da je vehabija a ne zna vehabijske dokaze, e takvi su najgori. Ni je mi za covjeka koji kaze da je vehabija i zna neke dokaze,sa njima je lako, pobijes mu dokaze i kraj nego mi je zbog ovih sto niti znaju svoje dokaze niti znaju moje dokaze a pricaju o islamu kao da su svu nauku prikupili.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2008   #220
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Pa normalno da bi se ogrijesio i grijese se. Ne radim nista drugo zato sto je ovo moj posao, pobijanje svih zabluda, bili to vehabije, krscani, sije, ili neki drugi. svako treba da se bavi svojim poslom, ja se bavim svojim. Pobijanje vehabijskih i drugih zabluda je moja speciljalnost i ja se time bavim. ali, zao mi je zbog jedne stvari: Sto uvijek moram ja da govorim vehabijske dokaze jer ih ni oni sami ne znaju. To mi je najgore, pricam sa covjekom koji kaze da je vehabija a ne zna vehabijske dokaze, e takvi su najgori. Ni je mi za covjeka koji kaze da je vehabija i zna neke dokaze,sa njima je lako, pobijes mu dokaze i kraj nego mi je zbog ovih sto niti znaju svoje dokaze niti znaju moje dokaze a pricaju o islamu kao da su svu nauku prikupili.

.........OVO SUNCE DANAS OPEKLO TREBA SE CUVAT OD SUNCANICE.............
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vehabije, zovu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko su vehabije??? Recruit Religija 25 26-05-2009 01:16
Vehabije rastjeraju zaljubljene parove borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 39 07-11-2007 21:40
Vehabije napale novinare borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 03-04-2007 00:57


All times are GMT +2. The time now is 15:52. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)