SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-03-2008   #601
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

Resko sta reci za tebe osim BRAVO..

najbolji si..kao clan..admin..a najbitnije covek..
nastavi tako..
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 11-03-2008   #602
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
eno hodza a laze,kaze ostace onde dok ne umre a cim su sklonili kameru on otisao sam.
policija je ih mazila,dje nepustise nase da ih maknu.na snimku bese jedan sto je hteo u Sjenicu da zauzme veliku dzamiju,onaj sto je bezao sa cipelama u rukama
e dobar im onaj kamen sto postavise .......
I ti se ovim ponosis!!??
Smesno ti sto su braca digla ruku jedan na drugoga, a za policiju kazes da ih je mazila, Ovo je malo previse, izbrisao Gruja
pa jos kazes DJE NE DODJOSE OVI NASI...cccc,pa koji nasi-vasi...,kako te nije sramota,necu da se koristim pojedinim atributima,niti da se spustam na tvoj nivo ali svasta bih ti rekla!

Kako ono ti rece skoro "NIKAD NIKOG NISAM POVREDIO NITI POTCENIO"
pa jos trazis da ti neko to dokaze i da pronadje post u kojem ti vredjas,
zaista si licemeran,bez postovanja prema drugima,
jednom recju si neko ko se hrani tudjom mukom,
neko ko puni ovaj forum mrznjom i inatom!!!

Last edited by Crni Gruja; 11-03-2008 at 14:40..
  Reply With Quote
Old 11-03-2008   #603
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by SEJO31-de View Post
Ada sto laze tu i tamo al nesto nerazumedoh dobro sta on nesto prijeti onom policajcu ....Nesto u vezi dece...
REKAO je da je onaj bajrak i njegov,kao i njegove dece,eto to je rekao!
Boze stvarno vas ne razumem,imate li makar mrvu SVOEGA kod sebe!!!
  Reply With Quote
Old 11-03-2008   #604
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Sanela postajes previse licna
... ostavi familiju (bilo ciju) i kletve sve ... cemu to treba da vodi?
... da se ne slazem sa ovim pisanjem i da je to pogresan put i to je jasno (nadam se) ali nemoj da pretjerujes u tom stilu... spusti "loptu"
smirite emocije molim vas ... doazi da si gentelmen Resko
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #605
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

dokazi - izvinjavam se
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #606
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma pustite je neka kaze ono sto misli,mada grujo ti je obrisao misao pa bas nisam u toku.
Nasi-oni sto podrzavaju Zilkica,Vasi -Zukorlica
I gde sam ja to nekoga licno uvrijedio?
Hajde reci mi to SVASTA??

Biber to cu joj dokazati kad se upoznamo,forum nije mesto za to ......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #607
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa ceo tvoj post koji sam ti citirala je od slova do slova uvreda!!!
Al ja sam ti namerno istakla pojedine recenice(u koloru ili podebljano) koje su uvreda kako pojedinaca tako i celog bosnjackog naroda uopste!
Stavi se na mesto bosnjaka koji su onde bili ponizeni,kako bi se osecale njihove porodice da su procitale ove tvoje uvrede, milicija ih je mazila,
Ti ljudi nisu postavljali kamen temeljac za gasnu komoru,ili neznam sta vec,nego za SKOLU-MEDRESU mjesto gdje ce se buduce generacije opismenjavati, a ne deliti i svadjati.
A sto se tice podela,i doljevanja ulja na vatru, vidim da si tu njgrlatiji,uzivas u podelama!
Ako te interesuje sta je gruja obrisao evo ponovi cu ti vezano je za ono sto si rekao da ih je policija mazila,nek ti se onako u kuci famelija mazi,i tebi, i svima koji su napravili ove podele!!!

Nikad sebi nebih dozvolila tu blamazu da se sa tobom upoznam,jer ti nemas pojma sta je to DZENTLMEN,a da ne govorim o tvojoj "muskosti",tu si tek daleko od pravog muskarca!
  Reply With Quote
Old 11-03-2008   #608
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Koje nebuloze pises, ZENO (Boldovano, podvuceno, i svi ostali oblici formatiranja)!!!!!!!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #609
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Koje nebuloze pises, ZENO (Boldovano, podvuceno, i svi ostali oblici formatiranja)!!!!!!!
tebi je definitivno mesto u zabavistu...
  Reply With Quote
Old 11-03-2008   #610
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
tebi je definitivno mesto u zabavistu...
da nije mozda obrnuto...
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #611
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..............
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #612
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by GREENEYES View Post
da nije mozda obrnuto...
mozda... al... ...Boim se da te nisam nista pitala...
  Reply With Quote
Old 11-03-2008   #613
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
mozda... al... ...Boim se da te nisam nista pitala...
Fali ti slovo -J-...
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #614
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sanela
iskopaju se temelji,simbolika- stavi se kamen u temelj,eh onda se nastave temelji puniti kamenjem,supljine oko kamenja se popune betonom,i onda se dobije tzv.cokla,kad se unutrasnji deo cokle popuni i betonira to se zove mrtva ploca,ja neznam kad si ti zadnji put bila u Tutin, za one koji nisu bili skoro postavio sam snimak u temi vijesti iz Sandzaka koji dokazuje da je na pomenutoj lokaciji uradjeno do mrtve ploce.
Znaci kamen temeljac se postavlja Prije a ne posle ploce...i normalno da ce mi biti SMIJESNO da neko okrece ceo tok izgradnje radova..
Sto znaci da je sve to namerno iscenirano od strane Zukorlica.
sto se tice tvoje kletve .....
Moja familija (babo)je davno okusio ,i to samo zato sto je imao u novcaniku clansku kartu SDA,daidza kad je dosao za red pobegao je za nemacku,i to sve po prijavi i namestaljki nekih ljudi koji se zale na danasnju policiju(sdp),pa sad moze i moja cerkica da ih proziva,trebalo je onda stegnut petlju i reci nesto slicno,ali ja i moja familija pricamo sad kao i onda,i sad smo gde smo bili onda. (a ko nas kleo ...)
Nemam ni ja neku zarku zelju teme da upoznam,iskreno voleo bih da upoznam sve clanove foruma,i muske i zenske,tako da to nema nikakve veze sa mojom muskosti,ozenjen sam punih 10godina tako da nemam nikakve potrebe tebi da pokazujem niti dokazujem moju muskost...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #615
nevzad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2006
Location: wien
Godine: 44
Posts: 63
Default

Selam.......... Postavio si Resko snimak i dobri se temelji vide,i tacno je da je ono u Tutinu,ali nije tacno da je od Medrese,sasvim drugi objekat se pravi i za skroz drugacije namjene!?Ali dobro iskoristeno za reklamu..........
Naravno da su clanovi SDA bjezali u to vrijeme(92,93),dok je bila tortura nad Bosnjacima po Sandzaku,ali od kako se Suljo sprijeteljio sa Beogradom ( 93) i poceo da radi protiv svoga naroda, za sda nije bilo vise sstraha.sve im je od tada cvjetalo!?
Kada covjek kaze starijem od sebe da laze,koji bi mu mozda s godinama i roditelj mogao biti,samo po sebi dokazuje kakvog je karaktera.........
nevzad is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #616
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Ja i dalje ne mogu da verujem da i jedni i drugi nisu u stanju, ako ne zbog sebe, a onda zbog naroda svoga, da sednu ko ljudi pa polako da svi iznesu svoje stavove, pa i optuzbe, ali sve u cilju pomirenja!!!
Pa ljudi moji sramota je ovo sto nam se desava, i to kakva sramota!!!
Mislim da i jedni i drugi grijese a da ispastaju oni koji su najmanje krivi, narod naivni!!!
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2008   #617
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

.. eto jos jednom je jasno doslo do izrazaja kroz nekoliko postova kome mozemo da se zahvalimo za ove podjele u vjerskoj zajednici - politici (dal to bila SDA il kako se vec i zvala koja) i da ne zaboravimo, nepostenim gladnim Hodzama - cast svakom ko je uspio od njih da se drzi po strani od ovog stanja (t=r) i mozda imao raznih problema zbog toga
... oni koji su okusili represalije ratnih godina nebi trebali iz zrtava prelaziti u pocinioce a nove zrtve su dojucerasnji "prijatelji" dok se "zvjeri" i dalje sepure po carsiji i ispijaju kafe sa "nasima" (za mene su nasi svi koji su tih ratnih godina ostali cistih "srca" i ruku - nevezano koje reigije i naroda)
... sigurno him je lijepo da gledaju kako mi sami sebe mozemo vise da unistimo nego sto su oni ikad uspjeli
... to je taj zlocin koji "nase" partije vrse nad svojim narodom i sve iz licnog interesa il kako drugacije objasniti ovo slijepilo i ovo ludilo koje nam se desava
...em ti politiku kurvu

poz i m.selam
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2008   #618
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nevzade nego od cega su oni temelji?Snimak je star nekoliko meseci,kakva reklama,tad zukorlic nije ni pominjao kamen temeljac...
Sejo i biber
Da bi se nesto dogovorilo potrebne su dvije strane,Reis Zilkic je vise puta pozivao zukorlica na razgovor,na tv duele i sl. ali uzalud..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2008   #619
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Nit je mjesto religiji u politici a ni politici u religiji!
kako drugacije protumaciti podjelu?!
- navodno oba ucheni ljudi
- navodno obojica muslimani suniti (koliko mi je poznato nisu vehabijska struja)
- navodno se obojica bore za svoj narod

podjimo sistemom iskljucivanja:
- fakat je da su obojica fak. obrazovani
- fakat je i da su muslimani istog smjera (pa sta i da nisu)

osta samo jos ono zadnje sto nikad fakt biti nece jer obojica se izgleda bore samo za svoj dzep i za neku suludu moc koja NAS SVE baca u nemoc i godinama unazad Organizacija : NAZADAK - nek him je na cast !
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2008   #620
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

nije bas ovako jednostavno - znam
al vjerujte mi u sustini se samo na to svodi: odvoj politiku od religije
kobno je! vidjeli smo to sa razlicitim religijama a sada i unutar jedne!

sto ih ne pozovu oba na taj skup u Podgorici i onad nek dzematile odluce ko ce bit Rejs i TACKA! nece nam valjda Kostunica odredjivat Rejsa!
Osim toga bio bi dovoljan jedan Rejs za citav Balkan - sta ce nam sto Rejsova na ovo malo prostora ? da se bolje svadjamo il kako?
nc.biber is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 16:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)