SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 01-03-2008   #541
Perica
Registrovan
Početnik
 
Perica's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Godine: 35
Posts: 379
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Perice, nemoj vrijedjati clanove. Znam ja da ni GREENEYES nije bas najkorektniji i da zna da uvali ponekad, ali je i on opomenut i to vise puta. Necemo opet svadju da zapocinjemo na forumu.
alo bre gruja...stani malo...
pa koji ti je .... pa meni je zeleni jako simpa.....

eto pitaj ga sam ce ti reci
__________________
Nisam GINEKOLOG... ali mogu pogledati!
Perica is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-03-2008   #542
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Ko mi to dira Greeneyes!??!?!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2008   #543
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ako je bilo dobronamerno u redu, moja greska... Samo sam hteo da sprecim novi sukob.

Da ne kvarimo temu...
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2008   #544
Perica
Registrovan
Početnik
 
Perica's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Godine: 35
Posts: 379
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Ako je bilo dobronamerno u redu, moja greska... Samo sam hteo da sprecim novi sukob.

Da ne kvarimo temu...
ma sta ti pada na pamet...

vidis da smo sa one usijane atmosvere napravili ovu pomirujucu...

evo vidis kako sad vise nema ono rekla kazala...ovakvi onakvi...sad smo svi.....
Perica is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2008   #545
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

Quote:
Originally Posted by Perica View Post
..jarane ti kako koji put postavis ovu sliku,svaki si mi put sve sladji i sladji

haj bogati slikaj se jos jednom,ali po mogucnosti da si kompletan...
ovaj sa slike..jede malu decu perice..a tebe nebi ni osetio..bolje da ga ne vidis uzivo...a i iq mu je veci od pojedinih kao i tebe
pozzz
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2008   #546
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Jerry! Jerry!

Perice, jel' to imas zivotinjske nagone, poput ovog sa slike?!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2008   #547
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

nije moje da opominjem al cini mi se da je naziv teme ' Osnovan novi mešihat IZ Sandžaka', i trebali bi se vratit na temu, ako imate neto o ovome rec!
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #548
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

jeste li cučli da je direktor OS '12. Decembar', Murat Hodzic na sve nacine pokusavao da izbaci iz skole efendiju Ramiza Hamidovica koji tamo predaje vjeronauku vec 7. god zato sto nije bio deo IZDAJNICKOG tima koji su pokusali puc na IZ, kad nije mogao da ga istera smanjio mu je platu za cak 7 000 din. a kao razlog navodi da nema odredjenu skolsku spremu! a napominjem da je efendija Ramiz zavrsio Fakultet Orijentalistike u Pristini, i skoro 25 godina je bio jedini ja na prostoru Sjenice koji ima Islamski fakultet!
...voleo bihg da cujem vase misljenje na ovu vijest, da vas sto vise komentira, a ne samo Resko i jos 2-3....
...OVO JE DNO DNA.....
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #549
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

opet pricas neprovereno,ja se odlicno znam i dobar sam sa oboicom i Ef Ramizom i Muratom,nijednom nije pokusao da ga kako ti rece izbaci iz skole,a jeste mu umanjena plata na predlog direktora,a umanjio mu je upravni odbor uz saglasnost ministarstva prosvete,jer za pomenuto radno mesto nije potreban faklutet koji ima ef.Ramiz.

npr ako ti zavrsis srednju medicinsku,pa medicinski fakultet,i prime te da radis na mesto medicinske sestre,jel ocekujes platu lekara ili medicinske sestre???
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #550
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

a kako je moglo svih ovih godina dok je Murat znao da efendija tajno podrzava SDA, tad nije hteo to da radi, nego nije hteo nikog drugo dole u SK nego njega, sto npr nije Enesa Makica primio...a sad, kad ih ljudina nije podrzo odmah nalazi neke razloge kako bi mu naudio!!!...ccc kako se ti ljudi nisko spustaju.....!!!!

....vidi, bas cudno, sa tim fakultetom moze da se bude Reis (sto je trenutno najveca funkcija u hijerarhiji IZ) a ne moze jedan obicni predavac vjeronauke u OS!
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #551
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tacno moze sa tom skolom da se bude Reis.moze i predavac u OS,i jos mnogo sto sta.
Kako se to podrzava tajno a kako javno neka stranka?
KOJU MU TI PODLAZES DA PODRZI(javno ili tajno svejedno)??
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #552
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ovo sam jednom vec postavljo ali moze da se uporedi i izvaga...

Novi Pazar, Beograd -- Šest učenika medrese u Novom Pazaru, među kojima je i sin novog reisa Adema Zilkića, isključeno je iz škole.

To je danas bio povod za nove otužbe između dve struje u Islamskoj zajednici Srbije. Na konferenciji za novinare u Rijasetu Islamske zajednice Srbije u Beogradu roditelji tih učenika kažu da je trpe provokacije već neko vreme, a sa druge strane, nadležni u novopazarskoj medresi "Gazi Isa-beg" kažu da su učenici udaljeni sa nastave jer škola ne može da im garantuje bezbednost.

Kako je navedeno, učenici te srednje verske škole, čiji su roditelji potpisnici ostavke glavnog sandžačkog muftije Muamera Zukorlića, isključeni su uz objašnjenje da "medresa nije u stanju da im pruži fizičku zaštitu".

Prema rečima učenika druge godine Kadira Zilkića, sina novoimenovanog reisa Adema Zilkića, direktor škole mu je rekao da može da se vrati u klupe tek kada njegov otac povuče potpis za smenu Zukorlića.

"Rekao mi je da imam 10 minuta da se spakujem i napustim školu. Ja sam ga upitao da li sam ja isteran iz te škole ili šta već. On mi je rekao da kada moj otac povuče taj potpis, ja ću moću da se vratim u školu", rekao je on.

On kaže i da "već neko vreme trpi provokacije pojedinih drugova". "Često su me provocirali neki učenici, naročito Zukorlićev sin Osama Zukorlić, a pojedini profesori su mi zamerali što sam prisustvovao skupu svečanog dočeka reisa prošlog meseca", rekao je Zilkić.

On je dodao i da mu je direktor škole rekao da će moći da se vrati u klupu, "ali tek kada njegov otac povuče potpis za smenu muftije Zukorlića".

Otac jednog od isključenih učenika, imam iz Tutina Nusret Gusinac, ocenio je da ovaj događaj najbolje govori o stanju u islamskoj zajednici. "Ovo sigurno ne vodi ka smirivanju strasti i situacije u Novom Pazaru, a nama daje snagu i veru da smo na pravom putu", rekao je Gusinac.


opsirnije na linku
http://www.b92.net/info/vesti/index....av_category=11
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #553
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Wink

Quote:
Originally Posted by unnamed View Post
jeste li cučli da je direktor OS '12. Decembar', Murat Hodzic na sve nacine pokusavao da izbaci iz skole efendiju Ramiza Hamidovica koji tamo predaje vjeronauku vec 7. god zato sto nije bio deo IZDAJNICKOG tima koji su pokusali puc na IZ, kad nije mogao da ga istera smanjio mu je platu za cak 7 000 din. a kao razlog navodi da nema odredjenu skolsku spremu! a napominjem da je efendija Ramiz zavrsio Fakultet Orijentalistike u Pristini, i skoro 25 godina je bio jedini ja na prostoru Sjenice koji ima Islamski fakultet!
...voleo bihg da cujem vase misljenje na ovu vijest, da vas sto vise komentira, a ne samo Resko i jos 2-3....
...OVO JE DNO DNA.....
Ok.
Da cujem jos to dvoje-troje ili ce samo Resko...
Ja bih "komentirala"...al' mi nesto glupo!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #554
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post

Otac jednog od isključenih učenika, imam iz Tutina Nusret Gusinac, ocenio je da ovaj događaj najbolje govori o stanju u islamskoj zajednici. "Ovo sigurno ne vodi ka smirivanju strasti i situacije u Novom Pazaru, a nama daje snagu i veru da smo na pravom putu", rekao je Gusinac.
.......NA PRAVOM PUTU....
  Reply With Quote
Old 04-03-2008   #555
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ko je na pravom putu,to samo alah zna
ili ces da opet ti da presudis,kao za pismenost......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #556
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

ma ljudi KALADONT je zakon, sto da ja ovde razbijam glavu kad ne moze drugacije da bude nego kako Resko kaze, a sto je najgore ostali samo dodju, procitaju i odu igrat KALADONT i LUDE ASOCIJACIJE, kad bude neki forum na kojem ce moderetori biti nepristrasni, cast izuzetcima, mozemo da diskutujemo, a sad...idem, pozdrav svima, al SVIMA, jos jednom VOLI VAS VAS UNNAMED!

KALADONT JE ZAKON...(osim ako se Mustafa i tu ne umijesa, e tad cu da trazim da me banuju)
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2008   #557
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

jesam li ja tebi zabranio kao moderator da izneses svoje misljenje???
ili bilo kome????
pa ja mogu da napravim 2 nika,i da ti sa drugim nikom napisem isto(jos ako sam skriven kao ti,mogu i da peckam) ovo i sta onda???
Nemas argumente,ne vadi se na gluposti...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2008   #558
nevzad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2006
Location: wien
Godine: 44
Posts: 63
Default

SELAM.......
Evo i ja malo da se ukljucim,ja sam tu na ovom forumu mozda vise od godinu dana,citam redovno sta se pise ali rijetko pisem nesto.Ali veceras.........Neznam dali je Resko ovaj forum tvoje vlasnistvo (ako je cestitam) ali stvarno je UNNAMED u pravu, na svaki post o bilo kojoj temi da se radi i da je neko drugi napisao ti imas nesto kontra,za to imas odgovor koji postavljas tako da to svi moraju prihvatiti,samo tako i nikako drugacije!? A i provokacija si pun,iskreno da to kazem!?Nemoj Resko sad da misis da imam nesto protiv tebe kao osobe ili licnosti,ali na forumu si takav!? A sto se tice Ramiza ef. kompletna sda mu nije ni da mu cipele okrenu da iih obuje.......... Sta bi se drugo moglo ocekivati od sda u ovom vremenu!?!
nevzad is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2008   #559
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by unnamed View Post
ma ljudi KALADONT je zakon, sto da ja ovde razbijam glavu kad ne moze drugacije da bude nego kako Resko kaze, a sto je najgore ostali samo dodju, procitaju i odu igrat KALADONT i LUDE ASOCIJACIJE, kad bude neki forum na kojem ce moderetori biti nepristrasni, cast izuzetcima, mozemo da diskutujemo, a sad...idem, pozdrav svima, al SVIMA, jos jednom VOLI VAS VAS UNNAMED!

KALADONT JE ZAKON...(osim ako se Mustafa i tu ne umijesa, e tad cu da trazim da me banuju)


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
borichi is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2008   #560
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

...pa nekima od nas je izgleda vec dosadilo da pisu svoje misljenje o svim ovim ruznim dogadjajima, po sistemu - nista ne mozemo izmijeniti.
SDA je u "ono" vrijeme bila za nash narod veoma vazna i tad su je svi podrzali ali to je proslost. Sada ima po mom misljenju previse stranaka i "Ljidera" a kako vec jednom napisah niti jedan od njih "nije maslo za uz ramazan".
... SPS nosicete Fess ili koju li to sad pjesmicu pojedinci pjevaju?
Stranka koju podrzava M.Makic nikad amina vijeka ne moze biti "moja" stranka!
Ako je on na "pravom putu" onda su onda su ti putevi zajebali i Postrmac i mnogo koje druge ... a mozda mu Resko bio instruktor - mota pa rastura.
... apropo Resko - on ne pravi tajnu od toga koju stranku podrzava (njegova stvar) ali to radi kao jedan veoma aktivan clan foruma, ne po sistemu moja lopta moja pravila, a to sto mu kratak fitilj pa brzo plane i zustro argumentuje - boze moj ... skontace jednog dana da je bio u zabludi ( ili ja, vi ? - ON )
Osim toga nije njegova LOPTA !!!

odoh da "operem zube"

pozz i m.selam
nc.biber is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 16:09. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)