SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 25-09-2009   #21
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
Sjenica nema lobiste, tako da ga i preuzme šta će sa njim, kada neće biti poletanja sa našeg aerodroma. Srbiji je važnije da se bavi Lađevcima nego Sjenicom... Neka ga aerodrom za sada, jer će on možda biti dobar projekat ako u blizini prođe auto-put, pa se napravi neka celina saobraćajnih veza sa okolni mestima. Preče je raditi neke ulice u čaršiji i na pešteru, nego se zamajavati sa nerealnim

i jos negde ti sad procitah dobro razmisljanje...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-09-2009   #22
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ne slazem se...
sutra da proradi aerodrom, vec prekosutra bi pocela sjenica da se na novo izgradjuje... ovako ni jedno ni drugo!|!|!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009   #23
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Pade mi na pamet Nano Latovic, kad je sluso jednog iz Krusevca, cini mi se, na radnoj akciji u Stavlju , kako mu prica pricu. Nano ga pazljivo slusa dok ovaj naglas masta i kad je zavrsio pricu, Nano ce ti njemu : "I Bogoti sta bi kad se ti probudi , ja vjerujem ti sav u golu vodu "
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009   #24
dz.biber
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2008
Location: EU
Godine: 52
Posts: 183
Default

nebi bilo lose da aerodrom bude u vlasnistvu grada SJENICE, ne moraju jos sletat i poletat veliki avioni mozda se moze naci i neka druga upotreba pa ako bogda u buducnosti se nikad se nezna . U opstini gde zivim i radim postoji jedan mali aerodrom (trava) za male avione i jedrilice pa i oni traze odobrenje za povecanje kapaciteta broja sletanja i poletanja. Ali mestani se bune zbog buke jer prije 20 godina niko nije misli da ce se to tako povecati broj zainteresovanih.sta ce u buducnosti biti sa Sjenicom ali treba ostaviti sto vise mogucnosti za napredak .....
dz.biber is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009   #25
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Pade mi na pamet Nano Latovic, kad je sluso jednog iz Krusevca, cini mi se, na radnoj akciji u Stavlju , kako mu prica pricu. Nano ga pazljivo slusa dok ovaj naglas masta i kad je zavrsio pricu, Nano ce ti njemu : "I Bogoti sta bi kad se ti probudi , ja vjerujem ti sav u golu vodu "
HVALA!!!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009   #26
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
eh kakvi se civilni avioni tuda voze
  1. Znam o kojim civilnim avionima prichash,nadam se da si se upiso,no shalu na stranu ni svesni nismo shta bi znachili za Sjenichku opshtinu jedam civilni aerodrom.Jedan put od nekoliko kilometara mnogo znachi a ne aerodrom,ipak mislim da su ga chelnici prodali u vojne svrhe Amerikancima,da bogda da nije istina ali????
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009   #27
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

De...meni je to tako nerealno.Sjenica ima super terene za skijanje(pa nista).Sjenica ima(ili je imala)jezero....pa nista.U nekoj normalnoj drzavi bi bila turisticka atrakcija,ovako i vukovi beze iz nje.I sad ce bas Srbija dati Sandzaku sansu da se tu nesto uradi...bezbeli da hoce.Mozda je smesno,mozda zalosno...ali mi ni puteve nemamo normalne a sanjamo o nekim avionima i ulaganju ovog ili onog.Ja kad se vozim kroz dragi mi Sandzak jedva cekam da prestane sa tumbanjem,a to se obicno desi onda kada udjemo u neko seoce gde nema Sabana ni Halilla.Mozda mi se samo tako cini...aj dont nou a mozda bi avioni ,ipak,ulepsali nebo iznad Sjenice
amlA is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #28
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by amlA View Post
De...meni je to tako nerealno.Sjenica ima super terene za skijanje(pa nista).Sjenica ima(ili je imala)jezero....pa nista.U nekoj normalnoj drzavi bi bila turisticka atrakcija,ovako i vukovi beze iz nje.I sad ce bas Srbija dati Sandzaku sansu da se tu nesto uradi...bezbeli da hoce.Mozda je smesno,mozda zalosno...ali mi ni puteve nemamo normalne a sanjamo o nekim avionima i ulaganju ovog ili onog.


Bravo, ali sto bi reko Branko kockica " masta moze svasta "
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #29
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by amlA View Post
Ja kad se vozim kroz dragi mi Sandzak jedva cekam da prestane sa tumbanjem,a to se obicno desi onda kada udjemo u neko seoce gde nema Sabana ni Halilla.
HAHAAAAA.....

Znaci mogli bi da formulisemo da su dobri putevi u obrnutoj srazmeri sa Sabanom i Halilom....hmmmm vrlo zanimljivo...zanimljivo!!!
  Reply With Quote
Old 26-09-2009   #30
neznalica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2009
Posts: 98
Default

A mogle bi lijepo da se organizuju brzinske trke bijesnih auta i vozaca na kratke staze iz cijelog regiona i to legalno. Sve to bi moglo da se naplacuje. Od tih sredstava bi mogle da se urede Sjenicke deponije smeca, da nam nebi razni "ljudi" pravili barikade na ulaz u deponiju. Bilo bi tu koristi i sa druge strane. Nezaposlena omladina nebi vise ludovala sa autima po carsiji vec bi otisli tamo i izbacivali svoju nepotrosenu energiju i sve bi bilo dobro ko u najboljim filmovima.
neznalica is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #31
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Bar imam vizije, ne vracam se na radne akcije i nisam totalni pesimista u zivotu...
Nije to samo vezano za aerodrom, pisem svoje misljenje o jebenoj ladi nivi... i dobijem kontre...
Ali to su sjenicaci... ako ti mislis tako ja cu iz pakosti pisati kontra... TO SMO MI!!!
E zato i nemamo nista i ne treba nam nista...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #32
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by neznalica View Post
A mogle bi lijepo da se organizuju brzinske trke bijesnih auta i vozaca na kratke staze iz cijelog regiona i to legalno.


E ovo je vec nesto drugo, sasvim realna vizija i razmisljanje. Ljudi, nemojte pogresno da me shvatite, ja sam za tim da Sjenica dobije taj "aerodrom", pa samo to zemljiste vrijedi ali razmisljanja o nekim avio kompanijama, komercijalnim letovima i sta ti ja znam, su cista UTOPIJA, iz hiljade razloga.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #33
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
HAHAAAAA.....

Znaci mogli bi da formulisemo da su dobri putevi u obrnutoj srazmeri sa Sabanom i Halilom....hmmmm vrlo zanimljivo...zanimljivo!!!
jasta,kad nose kopacke i kvare asfalt
amlA is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
aerodrom, novosti, ostaje, sjenica, vecernje, veernje, vojni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:44. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)