SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Bosne i Hercegovine dosta zastupljena država kod nas... nešto zanimljivo smestite ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 29-06-2009   #121
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

[QUOTE=ursuljanka;146754]Rarice koristila si moj nick.Majko moja sta li je jos pisala?
Draga sestro,pogledaj prvo jesam li se odjavila!!![/QUO

Upsss ....eh da sam znala tek bi pisala
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-06-2009   #122
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

[/QUO

Upsss ....eh da sam znala tek bi pisala [/QUOTE]

Eh RARICE sto ti je ovo dobro ali ipak nemoj da pretjeras, pomalo koci
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2009   #123
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Skorpija View Post
[/QUO

Upsss ....eh da sam znala tek bi pisala
Eh RARICE sto ti je ovo dobro ali ipak nemoj da pretjeras, pomalo koci [/QUOT

obecavam
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #124
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

Zenica iz sata u sat sve užarenija

Od ranih jutarnjih sati navijači iz svih dijelova BiH i inostranstva zaposjeli ulice i trgove.

Atmosfera uoči večerašnjeg fudbalskog meča BiH - Portugal na Bilinom polju je iz sata u sat sve užarenija, jer su od ranih jutarnjih sati navijači iz svih dijelova BiH i inostranstva zaposjeli zeničke ulice i trgove.
Zenica je od jučer okićena državnim zastavama, koje su postavljene i na brojne ustanove i privredne objekte, a navijački rekviziti prodaju se na stotinjak mjesta u gradu.
Učenici Opće gimnazije na većinu prozora prema Obalnom bulevaru postavili su bh. zastave.
Veliki broj navijača ne može kupiti ulaznice, jer ih više nema, a cijena kod preprodavača je i do više stotina eura.
Navijači bh. reprezentacije sinoć su pola sata do ponoći priredili vatromet sa Crkvičkog brda, a ulicama grada trubile su sirene automobila i motora.
U više ulica oko stadiona poslijepodne će biti na snazi režim obustave saobraćaja, a na posebnom ispitu odgovornosti bit će večeras pripadnici policije i vatrogasci.
Osim utakmice, oni će biti angažovani i na osiguranju Fan zone na Kamberovića polju, gdje će biti priređeno praćenje utakmice na video zidu, te specijalni sportsko-zabavni program, koji će, kako je najavljeno, voditi Sabahudin Topalbećirović.
Ukoliko bh. tim zabilježi pobjedu koja ih vodi na Svjetsko prvenstvo 2010., kompletan stručni štab i igrači otići će u Fan zonu, gdje će se slaviti do duboko u noć.





Izvor: Dnevni avaz
__________________
"Gospodaru moj, nauči me da je tolerancija, najviši stupanj moći, a želja za osvetom prvi znak slabosti. Podsjećaj me stalno, da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu!"
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #125
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

NAVIJAČI SU TUHAJIRLI VAM PUT

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #126
akica_90
°Devojčica°
Prijatelj
 
akica_90's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Sarajevo
Godine: 34
Posts: 2,125
Default

Hehehehehehe.....

Momcovi sretno, cuvajte se.... ocekujemo utiske
akica_90 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #127
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Ada vika ja Sapku neka zajebancija dici ce nas na cirkus on hajde pa hajde
dido is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #128
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Skorpija View Post
NAVIJAČI SU TUHAJIRLI VAM PUT

Rarica is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #129
foto_Sapko
Blok
Dobar
 
foto_Sapko's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: SJENICA KLADNICA
Godine: 39
Posts: 1,396
Default

pa fala lijepo na lijepim zeljama pa kad se vratimo pricacemo SELAM OTISLI SMO )
__________________


Kladnicanin al najljepsi
foto_Sapko is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2009   #130
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

ZEC Nahla zajedno sa ZC Kewser je i ove godine organizovala dodelu paketica i program za najmladje povodom Kurban Bajrama.Evo par slicica!



__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2009   #131
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default



ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009   #132
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Lijepe slike Ursuljanka i hvala ti sto si ih podijelila s nama.
Ove me slike podsjetise na nesto, mozda nije prava tema za ovo pitanje ali nema veze, mislim da se necete ljutit. Naime , cuo sam da je kod nas u Sjenici otvoreno obdaniste pod pokroviteljstvom IZ u Srbiji, zna li neko nesto vise o tome ????
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009   #133
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

videla zaba gde se konji kuju pa i ona digla nogu, to ti je obdaniste isto kao sto je magacin Dzamija jos da kupe bazen kod kineza pa napisu gasulhana ..Od stana se ne pravi obdaniste...
Islamsko obdaniste u Sjenici je u fazi izgradnje, prije neki dan je zavrsen krov, sledece godine ocekujemo useljenje. ..

Nemoj da kvarimo svaku temu sa IZ ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009   #134
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nije bitno sta je i kako je napravljeno , ocekujemo da se informisemo o svim desavanjima u gradu
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009   #135
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
....isto kao sto je magacin Dzamija ...
Nazalost nema se previse izbora jer sve dok su nam dzamije u rukama uzurpatora primorani smo na ta alternativna resenja...no Boze zdravlja mi i dalje ne gubimo nadu da ce se ljudi dozvati pameti i uvideti razmere promashaja u koji su navuceni...


A sto se tice ovog mesdzida samo bih da te obavestim da su ispunjeni najosnovniji preduslovi da bi se na tom mestu klanjalo,sto znaci da je u prvom redu odredjena Kibla a zatim su isposhtovane i sve pratece higijenske i sanitarne norme.
Mogu ti reci i jos nesto a to je da je nekim ljudima,i pored tih improvizovanih Dzamijskih uslova,draze klanjati jedan namaz u tom mesdzidu nego hiljade na nekom drugom...

O tome bi valjda vrijedelo razmisliti!!!
  Reply With Quote
Old 28-11-2009   #136
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Ti Tahirovče ubodeš na svakoj temi, a onda pozivaš da ne kvarimo temu. Čovjek treba imati malo dostojanstva, pa ne dozvoliti da ti pripadnici druge vjere postavljaju reisa, ti se time dičiš kada ti Koštunica iz beograda pošalje koji dinar za sadaku. Ima i onih koji se tako lako ne prodaju.
homar is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009   #137
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Eko neznam gde da se informisem zvanicno za to, neki nam jednostavno ne daju informacije, neka nas pozovu i bice snimak na sajtu (sve je bespaltno) ...
36310
i meni se svidela ideja sa magacinom, neka ide gde ko voli i bice manje frke.
Homar
ja ne ubodem prvi, vec se nadovezem na pomenuto, Eko je sam rekao da nije postavio pitanje u pravoj temi, ja sam mu odgovorio ili si ti imao bolji odgovor vezan za odbaniste?
Ja podrzavam Reisa , Bosnjak sam Islamske veroispovesti i ne trvrdim da sam veci Bosnjak i Musliman od onih Sandzaklija koji podrzavaju zukorlica. jednostavno neko vidi kvalitete i prednosti u jednoj neko u drugoj strani i to je to ..
Meni hvala Bogu nije potrebna sadaka jos on nikoga, ponosan sam sto mogu da je drugom udijelim. licno se ne poznajemo tako da ne mogu reci da li se ti mozes prodati ili kupiti, neznam kako ti to zakljuci da se ja mogu prodati?
uvrijedio si me, mene moju porodicu familiju i veliki broj Sandzaklija koji misle kao ja, ali nema veze...
Da ne duzimo i ne kvarimo ovako lijepu temu, ja bih samo da zamolim da ako zelite nesto da napisete, pitate i sl. a mislite da nema adekvatna tema za to na forumu otvorite novu, u slucaju da postoji adekvatna tema za to, moderatori ce se premestiti post . Hvala na razumevanju ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009   #138
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
[I][COLOR=blue]
Ove me slike podsjetise na nesto,
I mene su podsetile na to isto,red bi bio da i nasa deca dobijaju Bajramske paketice,da osete ljepotu Bajrama,da se raduju svom prazniku ma gde to bilo,nije bitno "magacin" ili bilo koje drugo mesto,bitno je da se osete paznju tog dana.Zato misilm da je Ekovo pitanje bilo na mestu.
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009   #139
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by homar View Post
Ti Tahirovče ubodeš na svakoj temi, a onda pozivaš da ne kvarimo temu. Čovjek treba imati malo dostojanstva, pa ne dozvoliti da ti pripadnici druge vjere postavljaju reisa, ti se time dičiš kada ti Koštunica iz beograda pošalje koji dinar za sadaku. Ima i onih koji se tako lako ne prodaju.
A od tebe jednom u zivotu procitati nesto pozitivno vezano za nas, pa ne bi zalio da umrem!
Sve sto imas negativno izbacis... nekad neki smajli ne bi bio na odmet...
Preko slova ti osecam, koliko si pun negativne enegije... mozda neki dzak za box bi ti dobro dosao, da se ispuhas!
Da ne ispustas sve na nas ovde

Svako ima pravo na svoje misljenje... to je tacno, ali nemoguce je da sve vidis samo pogresno i naopako


Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009   #140
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Hahahaha nasmija me Zlatko.
Nekim ljudima treba skinuti dzak sa glave da bi mogli vidjeti u kakvoj se zabludi nalaze!
Pusti covjeka on se oseca da je veci sandzaklija od vecine iako jos uvijek nije uspeo da skine taj dzak koji su mu nabili poput julara i nedozvoljavaju mu da misli svojom glavom i vidi svojim ocima.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bosni, desavanja, hercegovini


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:51. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)