SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-06-2008   #21
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@nexen
ti si jako dobar momak,ineligentan pametan,i tvoje vreme ce tek doci...
to sto malo vise si naklonjen nekoj stranci-verovatno je uzrok tvoje malodsti,hirovitosti,zelje za dokazivanjem,pricom koju cujes iz okruzenja,
i sl. ali ces jednog dana uvideti rezultate tih koje sada velicas...
Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
SDA je u Novom Pazaru odnela pobedu,to je vise nego ocigledno,jer je ona sama izasla na izbore
nemoj se naljutiti,ali ovo me podseca na Gazimestan 28.juna(vidovdan) 1989.
tada je proslavljena pobeda boja na kosovu...
a,da li ju je bilo?
tacno je da je sda izasla sama na izbore,i tu listu koju uvek forsira stranka sda,je zapravo samo suvenir,i samo jos jedna umobolna tvorevina da bi metuzalem imao jos jednu titulu vise...
i tacno je da te partije od one dvojice ne postoje niti ih ima,niti imaju odbor,niti su ikada imale sastanke i nista slicno,ali na papiru to iam da se mase kako postoji neka lista...



Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
a SDP je opet otisao pod suknjicu DS-a,Zelenih,LDP-a i jos mnogo njih,muka mi da ih nabrajam...
koalicija koju pominjes je dogovorena sa vece instance,i ta koalicija ce i formirati vecinsku vlada i to vrlo brzo,tako da je i prirodan sled da ona bude i na lokalnom nivou,ali slozices se da DS i LDP nemaju 5.000glasaca u NP,ja to garantujem...sto opet znaci da je SDP osvojila vise od SDA..

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
dole sam napisao za davanje tih ruznih imena,
slazem se,nije lepo davati pogrdna imena,ali citao sam i vidjao mnogo gorih stavari ovde na forumu na istoj temi,pa ne vidim zasto i ja ne bih napisao nista slicno...
ipak,ta dva lika imaju jako veliku slicnost...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
a ti brate da si bio danas na dzumi u Velikoj dzamiji ne bi tako pricao,jer je hutba bila upravo o lijepim imenima i zabrani davanju ruznih imena braci muslimanima...
slazem se sa ovim...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Zapitajmo se o tome bivsem predsedniku odbora? Da li je on nekom naneo rane?
mnogo vise nego sto mozes i da zamislis...
mnogo je los covek,posesivan i jako sebican...
ima onu seljacku demagogiju,koja nazalost prolazi kod naseg naroda,ali proslo je i njegovo-ako ga je ikada i bilo...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Ili je uvideo koliko (ne)vredi stranka SDP i Rasim Ljajic pa zato otisao iz nje....
iz prve ruke ti kazem,da on nikada nije bio miljenik Rasima LJajica,i da nikada nije imao njegovu naklonost...
A,otisao je onda,kada nije dobio poslanicko mesto,jer je otiosao Mukovic i Omerovic,a on je vodjen elanom neuspelog opoziva mislio da ce mu Rasim dati da bude poslanik...
Medjutim,rasim da je padao na takve finte ne bi bio ministar 8 godina za redom...
E,onda je nas predsednik,resio da napusti,ali kurvinski,nije iznosi to javno,vec je poceo da radi protic SDP-a,a sve uz dogovor sa SDA,
pa ga zato toliko sada vole i velicaju SDA, a do skora i sma znas kako su ga nazivali i sta su pricali o njemu...
znas i sam da su u ono vreme njegovo i Veranovo,opstinu nazivali KAFANOM KOD DVA KONJA,i da su mu brojali ispijene case i flase, a sad niko bolji im od njega...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-06-2008   #22
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post

iz prve ruke ti kazem,da on nikada nije bio miljenik Rasima LJajica,i da nikada nije imao njegovu naklonost...
A,otisao je onda,kada nije dobio poslanicko mesto,jer je otiosao Mukovic i Omerovic,a on je vodjen elanom neuspelog opoziva mislio da ce mu Rasim dati da bude poslanik...
Medjutim,rasim da je padao na takve finte ne bi bio ministar 8 godina za redom...
E,onda je nas predsednik,resio da napusti,ali kurvinski,nije iznosi to javno,vec je poceo da radi protic SDP-a,a sve uz dogovor sa SDA,
pa ga zato toliko sada vole i velicaju SDA, a do skora i sma znas kako su ga nazivali i sta su pricali o njemu...
znas i sam da su u ono vreme njegovo i Veranovo,opstinu nazivali KAFANOM KOD DVA KONJA,i da su mu brojali ispijene case i flase, a sad niko bolji im od njega...
Nesto mi je opet nelogicno pa mi objasni,i ti i rasim ste pricali drugu pricu pre par godina,iz vasih usta su se o njemu mogle cuti samo rijeci hvale, nije bilo boljeg i strucnijeg coveka,a sad ....pa bi voleo da mi kazete kad ste nas lagali onda ili sad?????
a i sad je u opstinkom odboru sdp_a ogromna pometnja i svadja,letele su stolice,cak su i zvali ralju i nabili ga na...zato jer im je obecao da ce ovaj put imati poslanika iz Sjenice,pa je umesto tog nesretnika postavljen predsednik udruzenja roma i potpredsednik sdp_a ,...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #23
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

on je trebalo da bude prelazno resenje jer je i pre njega bilo neorganizovanosti u odboru...
medjutim,ubrzo su ulsedili jedni izbori,pa drugi,onda vise nije imalo mesta za manevre...
a,to sta se trenutno dogadja u SDP-u,ne interesuje me,ali ne dobijaju oni ovo ŠTO SU JAKI,VEĆ ŠTO JE SDA SLABA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #24
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sto znaci da je Esko bio zrtva??kad je bio resenje valjao je,izmuzi pa baci,pa trazi drugo resenje i tako u krug,nema plana nema programa.
ma znam ja to,al drugi neznaju,neka si im otvorio oci,svaka cast za to ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #25
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

U POLITICI SU SVI ZRTVE-SAMO JE PITANJE VREMENA...
kada sam usao u politiku znao sam ovo,ali sam se nadao da ce mi rok trajanja biti duzi...
nego,sreca pa se proslo sa malo...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #26
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

batalkio si politiku ali ostala ti ona navika da peckas SDA
al samo udri,navikli smo mi,od samog osnivanja stranka puca po nama(policija,vojska,novinari,ma ko nije),al drzimo se hvala bogu....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #27
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
batalkio si politiku ali ostala ti ona navika da peckas SDA
al samo udri,navikli smo mi,od samog osnivanja stranka puca po nama(policija,vojska,novinari,ma ko nije),al drzimo se hvala bogu....

ne peckam,nego sam samo razmisljao na glas...
nedostajala mi je mala komunikacija sa tobom po ovom pitanju,pa rekoh kad smo tu da promuhabetimo...

proslo me Reško,video sam kolika je tu zabluda,i koliko se daje ni bez sta...

Pa evo uzmi primer bivseg pedsednika opstine i onog njegovog pulena sto ga je postavio na sva moguca i nemoguca mesta,cak ga je i u svojoj kancelariji drzao i davao mu platu ni bez sta - i on mu je medju prvima okrenuo ledja i sve najgore za njega...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #28
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

STRANAC

Iako sam mlad,zelen, sto bi rekao nas BOSNJACKI NAROD, sa sigurnoscu mogu da ti kazem da sam u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su mozda stariji od mene nekih 20-30 godina.
Kako vidim jedini koji slusa pricu ne iz okruzenja (jer kako vidim ne zivis ovdje) ,nego sa nekih drugih subjektivnih sajtova i foruma,si upravo ti.
Nikako se necu sloziti da DS i LDP nemaju vise od 5000 glasova,cak sam o tome vec jednom pisao,pravio sam kalkulacije i analogijske proracune,i imaju daleko vise od 5000,mada kao sto kaze Tahirovce,sve ti kazuje raspored mandata.
Video si da drugi pisu lose o nekom pa si morao i ti...
Samo malo,video sam da je neko ubio coveka,pa cu i ja,ne,video sam da je neko pocineo incest pa cu i ja... Subhanallah....
Zar trebas da slijedis one ljude koji cine grijehove?!?!?!?!
Los je,posesivan....Zar nisi pre pricao on je najbolji ovdje,dovesce nam dosta novih radnih mjesta,vrlo je human,dobar,carsijski covek...
Ne,dragi moj strance,ako si pricao pre da je dobar,reci to i sad,tebi licno nije nista uradio....
Neces,naravno,tako ne pise negde,i niko ti nije rekao tako da pises....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #29
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post

Pa evo uzmi primer bivseg pedsednika opstine i onog njegovog pulena sto ga je postavio na sva moguca i nemoguca mesta,cak ga je i u svojoj kancelariji drzao i davao mu platu ni bez sta - i on mu je medju prvima okrenuo ledja i sve najgore za njega...
Nije to njemu prvi put da radi,jos jednom su ga tako zaposlili i udomili,pa im okrenu ledja i sve najgore za njih...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #30
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
nemoj se naljutiti,ali ovo me podseca na Gazimestan 28.juna(vidovdan) 1989.
tada je proslavljena pobeda boja na kosovu...
a,da li ju je bilo?
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, brateeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #31
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
STRANAC

Iako sam mlad,zelen, sto bi rekao nas BOSNJACKI NAROD, sa sigurnoscu mogu da ti kazem da sam u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su mozda stariji od mene nekih 20-30 godina.
mislio sam da ti je skromnost vrlina,ali....

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Kako vidim jedini koji slusa pricu ne iz okruzenja (jer kako vidim ne zivis ovdje) ,nego sa nekih drugih subjektivnih sajtova i foruma,si upravo ti.
greska,ne posecujem ni jedan forum tipa toga,i ostale koje posecujem su samo za razonodu...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Nikako se necu sloziti da DS i LDP nemaju vise od 5000 glasova,cak sam o tome vec jednom pisao,pravio sam kalkulacije i analogijske proracune,i imaju daleko vise od 5000,mada kao sto kaze Tahirovce,sve ti kazuje raspored mandata.
to je tvoje misljenje,a ja garantujem da nemaju ne 5.000,nego nemaju ni 1.000 zajedno...
jer srpsko stanovnistvo u malim sredinama,pogotovu u masavnim kakava je sjenica,pazar,tutin - uvek glasa za nacionalisticke partije,
to isto rade u vojvodini gde ima jako puno nesrpskog zivlja i na kosovu...
politika nije ono sto ti cujes od SDA clanova koji kod tebe dolaze na poselo,
a vidim da si im ti slepi pratilac...
evo u sjenici primer,LDP je dobio od SDP-a 2 odbornicla mandata...
kada to malo preracunas jedna mandat vredi oko 400 glasova...
znaci da je za LDP sjenice moralo da glasa 800 ljudi-A TO NEMA SANSE...
JER,koliko se ja secam najvise su nekad osvojili 250 glsova...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Video si da drugi pisu lose o nekom pa si morao i ti...
o tim,o kojima sam pisao lose-ja sam mislio i dalje mislim da su losi...
Šojic je Šojic i najbolja komparacija ikada je to....

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Samo malo,video sam da je neko ubio coveka,pa cu i ja,ne,video sam da je neko pocineo incest pa cu i ja... Subhanallah....
ovo ti je bas bilo vizionarski i asocijativno razmisljanjima sda-pristalica...
Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Zar trebas da slijedis one ljude koji cine grijehove?!?!?!?!
nisi iti kompetentan da ocenjuje sta je greh a sta ne...
i,ako si umislio da mozda jesi-evo ja sam prvi koji te razuverava da si daleko od toga...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
Los je,posesivan....Zar nisi pre pricao on je najbolji ovdje dovesce nam dosta novih radnih mjesta,vrlo je human,dobar,carsijski covek...
predizborna propaganda-sve je dozvoljeno...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
tebi licno nije nista uradio....
ja znam da li jeste,ili nije,i za to ce imati posledice...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #32
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Ensare, iz pouzdanih izvora ti kazem da grijesis za LDP i u Sjenici i u Novom Pazaru, a najbolji pokazatelj su ti predsednicki izbori, pogledaj koliko su osvojili glasova!!!
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #33
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sejo istina je da je ldp ojacao u sandzaku i da je u Sjenici zasluzio ta 2 odbornicka mesta(mozda i vise-ko zna),ali tesko je izracunati jer im je na predsednickim izbotima u Sjenici dzemo dao podrsku...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #34
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Sejo istina je da je ldp ojacao u sandzaku i da je u Sjenici zasluzio ta 2 odbornicka mesta(mozda i vise-ko zna),ali tesko je izracunati jer im je na predsednickim izbotima u Sjenici dzemo dao podrsku...
Samo hocu reci da su ojacali, znam po broju clanova iz pouzdanog izvora
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #35
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

nisi upucen strance, stvarno se to vidi,ne zivis ovdje i ne znas sta se sve radi.....
a internet je cudo,neko te moze ubijediti da je zemlja kockasta,to se vidi po tebi...
a nemam namjeru da se ubedjujem sa tobom....
i nemoj misliti da si najpametniji... (prijateljski savet)
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #36
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Sejo View Post
Ensare, iz pouzdanih izvora ti kazem da grijesis za LDP i u Sjenici i u Novom Pazaru, a najbolji pokazatelj su ti predsednicki izbori, pogledaj koliko su osvojili glasova!!!
znam da su ti izvori pouzdani,i nemoj da mislis da mi ta politicka opcija nije simpaticna,ali je naduvana,tako i na predsednickim,pa sad na ovim,o oni jedva cenzus predjose...
sta ce biti treci put-ko zna...
broj clanova nije merilo i glasaca,to valjda znas,a ja sam se uverio u to...

i,pricas mi o predsednickim izborima,kada im je Dzemal Siljevic dao podrsku,i ne zaboravi da DZamo i kad umre on ce imati najmanje 1000 glasova,
jer ima toliko ljudi koji znaju da postuju karakter i ljudskost-cega je DZemo pun...
elem,i dalje sam misljenja da LDP samo vegetira u Sjenici i da je 250 glasaca maximala...
u ostalom,evo sad neka izadju sami i videces...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #37
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
nisi upucen strance, stvarno se to vidi,ne zivis ovdje i ne znas sta se sve radi.....
a internet je cudo,neko te moze ubijediti da je zemlja kockasta,to se vidi po tebi...
a nemam namjeru da se ubedjujem sa tobom....
i nemoj misliti da si najpametniji... (prijateljski savet)
dobro legendo,mozda si i u pravu...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
neko te moze ubijediti da je zemlja kockasta
e,JOK,N´O JE OKRUGLA...
pa da nije kockasta kako bi je sexali na svakom ćošku...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2008   #38
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
znam da su ti izvori pouzdani,i nemoj da mislis da mi ta politicka opcija nije simpaticna,ali je naduvana,tako i na predsednickim,pa sad na ovim,o oni jedva cenzus predjose...
sta ce biti treci put-ko zna...
broj clanova nije merilo i glasaca,to valjda znas,a ja sam se uverio u to...

i,pricas mi o predsednickim izborima,kada im je Dzemal Siljevic dao podrsku,i ne zaboravi da DZamo i kad umre on ce imati najmanje 1000 glasova,
jer ima toliko ljudi koji znaju da postuju karakter i ljudskost-cega je DZemo pun...
elem,i dalje sam misljenja da LDP samo vegetira u Sjenici i da je 250 glasaca maximala...
u ostalom,evo sad neka izadju sami i videces...
Ok svako ima pravo na svoje misljenje, ali za informaciju, samo je nas Hodzica 250, i znam da kad god neko iz LDP-a u Sjenici pravi tribinu da je uvijek prepuno!!!
A normalno je da ako si clan neke stranke da ces glasat samo za njih, evo pitaj Reska jel tako
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #39
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

nemoj racunati frugo krilo Hodzica oni su za SDA ,a trebine je ponulo ldp u Sjenici???
imo sam nedje slike kad je dolazio cedica,meni vise na sunet bilo naroda.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #40
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
nemoj racunati frugo krilo Hodzica oni su za SDA ,a trebine je ponulo ldp u Sjenici???
imo sam nedje slike kad je dolazio cedica,meni vise na sunet bilo naroda.....
Kad je dolazio Ceda 2006. trg je bio prepun, a i sad uoci izbora kad je pravljena tribina isto je prostor dje su pravili bio prepun!!! E sad kolko je naroda tebi bilo na sunet to stvarno ne znam, ali za ovo sto pisem sam siguran 100%!!!
Eh sad sto su mitinzi SDA "nevidjeni" i spektakularni to je vec druga prica
Sejo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izbori, lokalni, poniŠteni, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 19:55. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)