SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 2.00 average.
 
Old 12-02-2008   #41
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
,i reci mi kako si to zakljucio da neko iz sda udara iz prevare,haj jedan primer navedi..

sanela APS dovoljno govori,pokreni peticiju mozda uspes,a za ovo FUJ neznam sta da ti kazem,baratas velikim fondom rijeci....
najveca prevara koju je uradio ostatak SDA stranke je PUC PROTIV SVOEG NARODA,protiv svoih najblizih,rodjaka,komsija...itd!,al reci cu ti samo jedno- kod nas u N.P. je narod konacno svatio PRAVU ISTINU,(velika vecina je to znala od samog pocetka puca)i ta sacica izdajnika je svesna svoje grske-al kasno!
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-02-2008   #42
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... kao sto skoro napisah BRUKA ...
stvarno me stid sta se to kod nas u sandzaku i sjenici dogadja!
a nema ko da tome stane na kraj!
pa nisu zabadava u kulturnom svijetu za podjelu politike i religije a nama politika jos podijeli religiju ili obrnuto?
mozda su nam vjerske struje podijlile politiku?!?
ma kako bilo ja i dalje ne znam sta se to dogadja a i komentari na forumu nisu neutralni nego OBOJENI
koliko god da cijenim rad i komentare pojedinih ucesnika protivno je mom shvatanju da se kitim, sepurim ili reklamiram (kako ko hoce) stranackim blogom ili linkom ma koje stranke jer to je licna stvar pojedinca i izborne kabine su za to da bi se glasalo tajno ...
ali to smo mi ... mozda nekad i dodjemo na taj nivo koji je potreban da bi demokratija funkcionisala
zar ni REISU-L-ULEMA dr. Mustafa Cerić ne moze da zaustavi ovu glupost i podjelu koja se desava na nasim prostorima?

skoro nazvah rodjaka da se raspitam za ove dogadjaje (kao on neutralan) i znatel sta kaze? "ma pusti .ovna nek rade sta hoce necu o tom ni da mislim"
mozda je u pravu ali ... BRUKA
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #43
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare ti mjesas babe i zabe,ti nagadjas i citiras pojedine ljude,al nije SDA smijenila zukorlica vec imami,sda samo ne voli zukorlica,e jos nesto moram da dodam pises da si pesterac,moj licni utisak (poznajem te dobro) BEZ LJUTNJE da ti nemas nista ama bas nista slicno sa njima..
Sanela super sto si nam prenijela kako je u Pazaru,ovde u Sjenici devojke od 23godine ne vode brigu o tome,vec punoletni muskarci (izuzev Dakija kad ga pusti tata),al su se Pazarke promjenile,ja sam mislio da vi samo razumijete u zlato.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #44
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

A o cemu to po tebi vode brigu nase devojke,punoljetni muskarcu?!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #45
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default



evo ti Tahirovce! Trazili ste gledajte ili zajiskali ste ga evo vam ga

a sto ponizavas nase dame
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #46
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Moju poruku izbrisali a???
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #47
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
... kao sto skoro napisah BRUKA ...
stvarno me stid sta se to kod nas u sandzaku i sjenici dogadja!
a nema ko da tome stane na kraj!
pa nisu zabadava u kulturnom svijetu za podjelu politike i religije a nama politika jos podijeli religiju ili obrnuto?
mozda su nam vjerske struje podijlile politiku?!?
ma kako bilo ja i dalje ne znam sta se to dogadja a i komentari na forumu nisu neutralni nego OBOJENI
koliko god da cijenim rad i komentare pojedinih ucesnika protivno je mom shvatanju da se kitim, sepurim ili reklamiram (kako ko hoce) stranackim blogom ili linkom ma koje stranke jer to je licna stvar pojedinca i izborne kabine su za to da bi se glasalo tajno ...
ali to smo mi ... mozda nekad i dodjemo na taj nivo koji je potreban da bi demokratija funkcionisala
zar ni REISU-L-ULEMA dr. Mustafa Cerić ne moze da zaustavi ovu glupost i podjelu koja se desava na nasim prostorima?

skoro nazvah rodjaka da se raspitam za ove dogadjaje (kao on neutralan) i znatel sta kaze? "ma pusti .ovna nek rade sta hoce necu o tom ni da mislim"
mozda je u pravu ali ... BRUKA

Neki, tj. pripadnici zilkiceve strane smatraju da je REIS-L-ULEMA DR. Mustafa Ceric Americki spijun... Cini mi se da se pominjalo to ovde po forumu... Sta da se kaze na to, mislim...
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #48
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ensare ti mjesas babe i zabe,ti nagadjas i citiras pojedine ljude,al nije SDA smijenila zukorlica vec imami,sda samo ne voli zukorlica,e jos nesto moram da dodam pises da si pesterac,moj licni utisak (poznajem te dobro) BEZ LJUTNJE da ti nemas nista ama bas nista slicno sa njima..
Sanela super sto si nam prenijela kako je u Pazaru,ovde u Sjenici devojke od 23godine ne vode brigu o tome,vec punoletni muskarci (izuzev Dakija kad ga pusti tata),al su se Pazarke promjenile,ja sam mislio da vi samo razumijete u zlato.....
Nije tata nego babo, otac... Kako god hoces samo ne to ,,tata"
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #49
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ensare ti mjesas babe i zabe
,
ok...
mozda si ocekivao drugaciji odgovor,
tipa,saceka HASO iz SAD,HUSA iz SDA,iza coska te ga izprevare OHELAĆI
ali,dovoljno dugo se znamo da znas da me takve price ne interesuju,
jedino ne mogu a da precutim kada se jednoj i iskljucivo jednoj stani veruje,
i velica se njena minornost i ako svi,hvala Bogu sve vise,
vide pogubnu politiku delovanja iste(da ne kazem SDA)
Quote:
Originally Posted by [I
REŠKO[/i];42449]ti nagadjas i citiras pojedine ljude
ovo si u pravu,i moja informacija,kao ni tvoja nije proverena,
jedino sto me je navelo na to da joj verujem
je to,sto je u suprotnosti odo one koju si ti napisao,
a zapravo cuo si je od pripadnika SDA...
JA,tim istima ne verujem ni kada ih upitam KOLIKO JE SATI,
i kada mi ti isti kazu SABAHAJROLA,
ja po hitam kuci da me ne uhvati AKŠAM

Quote:
Originally Posted by MOJ PRIJATELJ REŠKO View Post
al nije SDA smijenila zukorlica vec imami
i,ova ti ima mesta,samo da ti isti IMAMI nisu najace pristalice SDA,i da na TAJNOJ VECERI u hotelu TADZ nisu prisustvovali i najveci APOSTOLI SDA...

Quote:
Originally Posted by MOJ BRAT REŠKO View Post
sda samo ne voli zukorlica
NE VOLIM GA NI JA,i ti to dobro znas,
ali ne svidja mi se nacin na koji mu je KUKAVIČJE JAJE podmetnuto...

Quote:
Originally Posted by zauvek moj brat REŠKO View Post
e jos nesto moram da dodam pises da si pesterac,moj licni utisak (poznajem te dobro)
ako si ocekivao da ljudi sa pesteri,koji se uglavnom bave poljoprivredom i stocarstvom
imaju rogove,onda ti je to greska...
znas i sam da sam sa pesteri,i da su moji roditelji oboje sa pesteri,
i da se jako ponosim svojim poreklom(postujuci svakog onog ko ceni SVOJE)
i da nikada nisam bio pristalica podele ni po kakvom osnovu,
pa taman ni teritorijalnom,i da ne nabrajam,samo sam hteo da
ti skrenem paznju,da onih,kao sto sam ja ima mnogo mnogo,ja bojih od mene ima na hiljade,upravo sa podrucja pesteri...

p.s.znam da ti ne mislis nista lose pestercima,
ali samo uzgred napisah to...

Quote:
Originally Posted by neZAMERLJIVI drug REŠAD View Post
BEZ LJUTNJE da ti nemas nista ama bas nista slicno sa njima..
mislim,nemo´ da se ljutis(selo gori a baba se ceslja)
al´ tako mi doslo da napisem...
I,TAKO...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #50
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare znam odakle su tvoji ali kazem da nemas nijednu osobinu Pesterca,poznajem ih mnogo i sa kim god da te uporedim ne vidim nijednu slicnost,ne mislim nista lose ni o pestercima ni o tebi samo kazem da mi ne licis na njih....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #51
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Daki. View Post
Nije tata nego babo, otac... Kako god hoces samo ne to ,,tata"

A zasto ne TATA?! Ja mog oca tako zovem! ISTO MI SE HVATA!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #52
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Quote:
Originally Posted by Daki. View Post
Moju poruku izbrisali a???
Daki, nije nijedna tvoja poruka izbrisana, ili ja bar ovde ne vidim da je ista brisano. Ili si je preskocio kad si je trazio ili je nisi dobro poslao, pogledaj opet malo bolje. Ili je opet napisi.

Pozdrav za tebe
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #53
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Nema je... Al haj da ne bude... Vezano je za primer kako to ljudi iz sda udaraju iz prevare i tako...
Pa evo jedan od mnogih primera: kad su se pisale one 4 pored sda
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #54
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Daki nije ti niko nista brisao,pa ko je tad koga udario iz prevare?
Haj nemoj ko neka zenica samo pocet,pa stat,ako te je strah od nekog napisi meni privatno pa cu ja javno.
Ensare nemadoh danas vremena al evo sad,prvo ono sto sam ja napisao rekli su isto na sudjenju svedoci sa obe strane, i da li takvu izjavu policiji,do tad im nisu savetnici dali upute sta da kazu,e sad vec pricaju druge price i podnose nekakve privatne tuzbe,sa kojim mogu da obrisu...prozore
vezano za Tadz,i to gresis,prije toga je to spremano,tad je bio zukorlic tu (u sribiji) ,i sve je to dosta vezano za mesto odakle poticu tvoji,nadam se da si razumeo,ako nisi msn za detalje
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #55
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ensare nemadoh danas vremena al evo sad,prvo ono sto sam ja napisao rekli su isto na sudjenju svedoci sa obe strane, i da li takvu izjavu policiji,do tad im nisu savetnici dali upute sta da kazu,e sad vec pricaju druge price i podnose nekakve privatne tuzbe,sa kojim mogu da obrisu...prozore
vezano za Tadz,i to gresis,prije toga je to spremano,tad je bio zukorlic tu (u sribiji) ,i sve je to dosta vezano za mesto odakle poticu tvoji,nadam se da si razumeo,ako nisi msn za detalje
ja sam ti rekao,da nisu ni moje informacije 100%sigurne...
da si TI bio tu,verovao bih kao da sam ja bio tu,
ali posto nisi onda sumnjam i dalje....
na msn nikako da se nadjemo,
odavno se nisam ismejo,
nadam se da imas materijala
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ada ne palim ga,navalica neka,dosadilo mi da pljujem u bunar,skonto sam da ga necu nikad napunit
salim se cucemo se sutra,ima materijala.......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008   #57
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
A zasto ne TATA?! Ja mog oca tako zovem! ISTO MI SE HVATA!
draga moja prijepoljko,ti sto se tice drugih mozes svog oca zvati kako ti je drago,i to nikom niti smeta niti imponuje.

ali tvoja je "nesreca" sto nisi svatila do sad da je veci blam bezati od svoe pripadnosti,nego sto je "blam" svog roditelja zvati BABO

jednostavno nisi osoba koja drzi do sebe,nemas svoe JA!(da ne kazem da je ocigledno da se stidis svog porekla,svoe pripadnosti).
  Reply With Quote
Old 13-02-2008   #58
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by sanela View Post
draga moja prijepoljko,ti sto se tice drugih mozes svog oca zvati kako ti je drago,i to nikom niti smeta niti imponuje.

ali tvoja je "nesreca" sto nisi svatila do sad da je veci blam bezati od svoe pripadnosti,nego sto je "blam" svog roditelja zvati BABO

jednostavno nisi osoba koja drzi do sebe,nemas svoe JA!(da ne kazem da je ocigledno da se stidis svog porekla,svoe pripadnosti).

Pa, naravno da mogu svog oca zvati kako god hocu, moja stvar, niti bih ikoga uopste pitala kako za to! Hm, vise bi ti trebalo da se stidis svoje (ne)pismenosti, nego ja svojih kvazi-blamova! Iskreno, mislim (ZNAM I VIDIM) da su "jaca" moja dva razreda gimnazije nego celo to tvoje "skolovanje")... Zato, moooolim te, ako nisi kompetentna da sa mnom razgovaras, to nemoj ciniti, niti mi ukazivati na "greske"!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008   #59
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Izvini Sanela, sad moram i ja da se umijesam... Zasto se ne drzi do svojeg JA, ako se otac ne zove BABO?
Mene licno je moj otac uvijek ucio, i vikao "Kad smo u Jugi, zovi me Tata, kad smo u Nemackoj zovi me Papa", sto sam i radio uvijek...
A mislim da su to gluposti koje prosipate ti sanela i daki ovde...
Ako je neko odrastao sa rijec Babo, aferim, ako je odrastao sa Tata, sto ga odmah ispravljate... Pa nije Tata srpska rijec, pa bezite od nje ko djavo od krsta...
Shvatite ljudi da zivimo u 21 vijeku, ja znam milion muslimana sto roditelje zovu mama i tata, a isto tako i znam milion muslimana sto kazu babo...
Znaci i po tome ste poceli da razgranicavate ljude? Babo je babo, a tata nije tata?
Sramota je pisati o tome kao takvom... Mene su moji roditelji naucili tako i pustili da sam stvaram dalja misljenja, mene ne manipulise danas niko... I sve gledam samo neutralno i realno...
A dosta vas i zna zasto...

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi

Last edited by iSelektor; 13-02-2008 at 01:20..
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008   #60
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Izvini Sanela, sad moram i ja da se umijesam... Zasto se ne drzi do svojeg JA, ako se otac ne zove BABO?
Mene licno je moj otac uvijek ucio, i vikao "Kad smo u Jugi, zovi me Tata, kad smo u Nemackoj zovi me Papa", sto sam i radio uvijek...
A mislim da su to gluposti koje prosipate ti sanela i daki ovde...
Ako je neko odrastao sa rijec Babo, aferim, ako je odrastao sa Tata, sto ga odmah ispravljate... Pa nije Tata srpska rijec, pa bezite od nje ko djavo od krsta...
Shvatite ljudi da zivimo u 21 vijeku, ja znam milion muslimana sto roditelje zovu mama i tata, a isto tako i znam milion muslimana sto kazu babo...
Znaci i po tome ste poceli da razgranicavate ljude? Babo je babo, a tata nije tata?
Sramota je pisati o tome kao takvom... Mene su moji roditelji naucili tako i pustili da sam stvaram dalja misljenja, mene ne manipulise danas niko... I sve gledam samo neutralno i realno...
A dosta vas i zna zasto...

Pozzz
Ne teram ja nikog da zove, posto ja mog oca zovem babo, zamolio sam Reska da zna ubuduce ako nesto bude o tome pisalo...
Zbog mene neka ga ljudi zovu i svecem i kako god hoce, to je njihova stvar...
Daki. is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
administrativni, borba, prostor


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)