SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 2.00 average.
 
Old 05-02-2008   #21
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

To se tebi mozda cini.. Ja dole pricam sa ljudima, a oni gore odskrinuli prozor i vire... To se tebi cini da nece. Ali...
Daki. is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-02-2008   #22
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Ljudi ,mozel neko da mi pojasni sta se to desava?!Jesmol to poceli bitku"prsa u prsa"?!
Ma prije će biti Rarice,da je to "igra nadmudrivanja"!
Ko prvi pogriješi,onaj drugi jedva čeka da "zauzme"tu teritoriju!
Ili,ona,narodski rečena"Ko koga za*ebe"!

__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #23
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Boze boze bas ko u obdanistu... cim ustanes, moje je mesto...
Ja sam za to da se kompletna ta zgrada zatvori i onako je oronula citava... sam sto se ne srusi...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #24
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa verovatno ce se renovirati uskoro....
Daki ako nesto kazes za nekog i imas opravdanje za to-znaci nisi nagadjao ili lagao onda te nece niko,istina je istina,laz je laz...
Nego reci ti meni jesil video dole nekog iz carsije,ili su i dalje placeni pazarci..
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #25
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

kad UNNAMED za nekog kaze da je klosar odmah mu se prijeti, a kad tahorivce kaze 'hodza pedofil' ostane neprimeceno....ccc!
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #26
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Unnamed ko ti je prijetio???
ja sam ti rekao ako nekog hoces da nazivas klosarem,da se prvo prestavis da vidimo ko si ti,mozda si neki uzoran gradjanin a mozda jos veci klosar,neznamo ko da je sud o osobama koje su gore?
a eto ako si vec primetio da sam rekao pedofil,to i dokazano jeste,taj hodza je uhvacen u mejtefu u nedelu sa devojcicom,muftija ga mako pa sad u nedostatku podrske imama ga vratio,penzionere vraca u radni odnos,ne bi me zacudilo da pocne da govori za neke hodze koji su rahmetlije i on da je ziv garant bi bio za nas,i dao nam podrsku,upisite i tog rahmetliju da nam daje podrsku.
kad nema kise dobar je i grad....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #27
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Njima dosta ne odgovara istina... A ima i ljudi iz carsije, ne mogu da ih kazem da ima puno ali ima... I nisu placenici vec ljudi koji se bore protiv kriminala i takvih ciji se najblizi bave svim i svacim...
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #28
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Hajde Daki nabroj 5 ljudi iz carsije koji ulaze tu.
Ko nije placen oni iz pazara??oni kazu da jesu?e sad ko laze ja neznam....
ko se bori protiv kriminala,kojeg kriminala i koji najblizi,,tvoji postovi kao zagonetke,napisi konkretno....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #29
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Talking

halilce nabavi neku laznu diplomu....vidis da danas svako moze da bude muftija...pa mozda cak i ti..jes da je DOLE dosta vlazno ali nema veze,uzmi kod rikija cizme...
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #30
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Od svega sto procitah,drago mi je sto ce renovirat tu zgradu,pa nek se igraju do mile volje kauboja!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #31
unnamed
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Location: ....
Posts: 100
Default

vidis, to nam je prvi put da cujemo, haj nam reci koji je to, da znamo i mi!
a sto se tice renoviranja....to je 'suplja', odnosno ako ne uspe Mustafa Makic da istraje u svojoj nameri, da istera one dole, oni ce reci 'zgrada se renovira' ili tako nesto kako bi ovi dole bili primorani da izadju! a i sad im onako mucki i krajnje podmuklo pustaju vodu odozgo!ccc.... ili kako bi pricali 'evo mi smo tu 3-4 meseca i odnah renoviramo, a oni 20 god i nista! a svi mi dobro znamo ko je on, i sta je sve spreman da uradi, al ne razmisljamo svojim glavama vec onako kako nam stranacki lideri kazu...' (mislim i na Rasima i na Sulejmana)
STRASNO!!!
unnamed is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Neznam mu ime,al saznacu ,onaj buckasti ridji.
eh dal je suplja ti to sad mozes nagadjati,al renovirat se hoce,a to za sipanje vode,vidosmo jednog neokupanog pa .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #33
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Od svega sto procitah,drago mi je sto ce renovirat tu zgradu,pa nek se igraju do mile volje kauboja!
imas parvo....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #34
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

da nebih opisivao dogadjaj privatnim porukama evo svima ovde informacije koje ja znam.

Sinoc je bilo burno,nisam znao da je bila guzva pa nazalost nisam bio ocevidac,ali sam se raspitao i evo cuvene(ne vidjene) verzije dogadjaja

pristalice bivseg muftije koje su dole,ispustili su plin iz 3 velike plinske boce ljudima koji su gore(Zilkiceve pristalice) - posto je to ugrozavanje zivota ljudi,dosao je istrazni sudija izvrsio uvidjaj i konstatovao da je pusten plin odozdo na gore.
nije se zavrsilo na tome
posle krace prepirke Cipi je napao Muriza sa bezbol palicom,dok su se cupali oko palice cipi je muriza jednom udario glavom,zatim je njega muriz pocistio,obalio na trotoar i naneo mu seriju udaraca pesmicama u glavu,sto bi rekli pesterci istetio ga..10tak pristalica bivseg muftije je sve to gledalo ali niko nije prisao da ih razvadi a kamoli da ga odbrani(junacine).
posle toga je dosla policija,bilo je jos svadja ali samo verbalnih..
Murizu i cipiju je bilo sudjenje,presuda jos nije doneta..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #35
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
da nebih opisivao dogadjaj privatnim porukama evo svima ovde informacije koje ja znam.

Sinoc je bilo burno,nisam znao da je bila guzva pa nazalost nisam bio ocevidac,ali sam se raspitao i evo cuvene(ne vidjene) verzije dogadjaja

pristalice bivseg muftije koje su dole,ispustili su plin iz 3 velike plinske boce ljudima koji su gore(Zilkiceve pristalice) - posto je to ugrozavanje zivota ljudi,dosao je istrazni sudija izvrsio uvidjaj i konstatovao da je pusten plin odozdo na gore.
nije se zavrsilo na tome
posle krace prepirke Cipi je napao Muriza sa bezbol palicom,dok su se cupali oko palice cipi je muriza jednom udario glavom,zatim je njega muriz pocistio,obalio na trotoar i naneo mu seriju udaraca pesmicama u glavu,sto bi rekli pesterci istetio ga..10tak pristalica bivseg muftije je sve to gledalo ali niko nije prisao da ih razvadi a kamoli da ga odbrani(junacine).
posle toga je dosla policija,bilo je jos svadja ali samo verbalnih..
Murizu i cipiju je bilo sudjenje,presuda jos nije doneta..
od prilike ovako i ja cuh,
samo sam ja cuo da je Cipi toga drugog OHELAĆIO,evo ja pešterski-kao pravi pesterac da se izrazim,jer zapravo to i jesam...
cuh jos,da ga je taj udario iz prevare,a to je svojstveno pripadnicima i simpatizerima SDA,pa poceo da bezi,te ga ovaj sacekaj i DOPRAVI GA-sto bi mi pesterci rekli...
ali,jos jedna u nizu lazi SDA,bar mene nikako ne iznenadjuje,po svim poslednjim dogadjajima vidi se ko je i sta je vise ta SDA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #36
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

bla bla bla...
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #37
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Dje Murix Cipija, ni do kolena mu nije...
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #38
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

haj kako bih ja to sve pozatvarala u APS bre sa tom izdajnickom marvom,treba pokrenuti peticiju da se zabrani rad toga sto je ostalo od bivse stranke SDA..FUJ!
  Reply With Quote
Old 11-02-2008   #39
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
od prilike ovako i ja cuh,
samo sam ja cuo da je Cipi toga drugog OHELAĆIO,evo ja pešterski-kao pravi pesterac da se izrazim,jer zapravo to i jesam...
cuh jos,da ga je taj udario iz prevare,a to je svojstveno pripadnicima i simpatizerima SDA,pa poceo da bezi,te ga ovaj sacekaj i DOPRAVI GA-sto bi mi pesterci rekli...
ali,jos jedna u nizu lazi SDA,bar mene nikako ne iznenadjuje,po svim poslednjim dogadjajima vidi se ko je i sta je vise ta SDA...
Ensare lose si cuo to ti mogu ja potvrditi,jer sam video oboicu,ja mogu slikati Muriza a nek ti Daki slika cipija pa da postavimo slike i sve ce ti biti jasno..
A i ako treba moze se uzeti zapisnik sa sudjenja,ni osteceni nije rekao da je udaren iz prevare niti bilo ko od svedoka sa obe strane,vec su rekli kao sto sam napisao,kaznjeni su obojica po 7500dinara.tako da ti da taj info pada u vodu,i reci mi kako si to zakljucio da neko iz sda udara iz prevare,haj jedan primer navedi..

sanela APS dovoljno govori,pokreni peticiju mozda uspes,a za ovo FUJ neznam sta da ti kazem,baratas velikim fondom rijeci....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008   #40
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
i reci mi kako si to zakljucio da neko iz sda udara iz prevare,haj jedan primer navedi..
evo samo jedan,ne bih ni pisao vise ni da si mi trazio
jer o sda je suvisna svaka rec...

SMENA MUFTIJE DOK JE BIO U MAROKU....
zar to nije iz prevare,s´ ledja,mucki,kurvinski,kako god hoces....

ne opdrzavam ja zukorlica,daleko od toga,
ali samo pricamo o nacinu rada sda...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
administrativni, borba, prostor


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)