SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 26-12-2008   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default




SAMO DA JOS OVOJ MAHALUSI I OSTALIM NA FORUMUPRIZNAS....

POTPREDSEDNIKA SPS-A U SJENICI DO 2001. GODINE....

MESRURA MESKA TURKOVICA.....

AKO GA SE NEODRICES......[/QUOTE]
taj podatak nema...
u nizu neistina koje si izneo ni ovo ti ne verujem,
jedino ako imas neku pismenu formu...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 26-12-2008   #42
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
Hajde Ljudi Da Pokusamo Da Stvari Sagledamo Realno I Bez Emocija...

I Sam Smatram Da Stanje U Sandzaku Nimalo Nije Dobro...
Da Nas Polozaj U Ovoj Zemlji Srbiji Nimalo Nije Dobar...
Da Smo Sami Za Sve To Najvise Krivi....
Da Su Za To Najodgovornije Dvije Najace Politicke Partije....

Ali Ljudi Kako Da Stvari Promijenimo....


Vellsan, postajes mi pomalo simpatican. Evo , moram opet da citiram ovaj TVOJ tekst, nadam se da znas sta pises, mada cisto sumnjam.
Evo predlazes da treba stvari da se promijene, slazem se. Kazes da su krive dvije najvece stranke za sve, slazem se i tu. Posto si dosta kritika uputio na jednu od te dve najvece stranke, da te cujem malo kako kritikujes i ovu drugu i da cujem sta je to tvoj predlog za promjene ?
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #43
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Vellsan
u svakom zitu ima kukolja, i ne treba to generalizovati na cijelo pleme -familiju, tu se ne slazemo, ja znam mnogo Turkovica koji su jako dobri ljudi.
Stranac
ta muslimanska inteligencija kako ih ti nazva(u cemu se ne slazemo), nisu podrzali tu opciju radi kupovine vremena vec radi licnih interesa i UBEDJENJA,(izuzev nekih sto su cuvali radna mesta), tim istim licno bih oprostio interese i radna mesta ali ubedjenja i ona tipovanja "koga treba odraditi" po svima znanim metodama, e to se NE PRASTA, ni sa pisanim pokajanjem.

udaljismo se sa teme....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #44
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
HA HA HA HA HA HA HA AH AHA AHA HAHA HA AH............kako te nije samo sramota da posle dvije DZEMOVE koalicije u Sjenici sa RADIKALIMA pises ovakve ulizicko poltronisticke price....da velicas nekog ko skrnavi i rijec SANDZAK....

Dzemove koalicije sa radikalima su uvijek rezultirale neuspesnim pregovorima sa SDA oko konstituisanja lokalne vlasti.Na kraju krajeva vi iz SDA imate najmanje prava da upirete prstom na bilo koga jer ste vasom politikom sproveli vise velikoSrpskih ideja nego bilo koja cetnicka stranka u Srbiji...i jos nesto mi od Dzema ne pravimo kult licnosti jer smo svi u stranci svoji ljudi koji razmisljaju svojom glavom a okupljeni smo oko njega zato sto se on jedini bori za najelemantarnija prava Sandzackih bosnjaka i ne odustaje od njih po nikakvu cijenu.

MI NISMO NA PRODAJU!!!
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #45
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

ali CAST I UGLED PLEMENA TUKOVIC I U TESKIM VREMENIMA I DANAS CUVALI SU I CUVAJU U VECINI POPUT......

http://209.85.229.132/search?q=cache...n&ct=clnk&cd=2


Tahir Turkovic (1929) iz sela Dolica:

"Cini mi se da se desilo ovo pocetkom januara 1994. Ja sam covek nepismen, ne mogu da pamtim datume. Nisam imao ni poziva, pijacni dan je bio, prisla su mi dva milicionera i pitala: ,,Jesi li ti Turkovic Tahir?" Reko - jesam. Oni mi rekose zove te inspektor Mile Nedic. Ja sam posao sa njima. Tamo me je Nedic docekao rijecima: "Đe su ti one dvije automatske puske, sto ti je donio Nuro?" A Nuro otisao prije rata u Svedsku, niti je mogao da ih donese. Ja da sam imao, ja bi mu ih dao, ne bi dozvolio da me tuce. Ondar kaze: okreni se malo ka zidu pa dobro razmisli. Ja sam se okrenuo ka zidu, a on me posle pita: Jesi li se smislio? Ja sam mu rekao da nemam, on je izvadio palicu i tri-cetiri puta me udario preko leda. Posle toga mi je naredio da skinem jaknju i posle toga me ponovo poceo udariti dok se nasitio. I bodimice udarao me je u jetru i psovao mi tursku majku. Puna dva sahata me tuko. Na kraju mi je rekao da pozovem sina, da pitam. I rekli mi da se javim u Pazar, ja i ovaj Nusret Turkovic. On je umro od batina. Kad je Nusret izaso, otekle mu i noge i ruke, razapele se. Umro je iste godine nakon nekoliko meseci od posledica batinjanja. Mene u Pazaru nisu tukli. Reko mi je Rosic, drzacemo te dok god ne priznate. Tamo su nas saslusavali jedno dva-tri sata i dosli smo. Obdanice smo dosli. Nije proslo ni nedelju dana nakon batinjanja i saslusanja ja sam imao infarkt. Bio sam u komi 24 sata. Lezao sam 20 dana u uzickoj bolnici".
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
da te cujem malo kako kritikujes i ovu drugu i da cujem sta je to tvoj predlog za promjene ?
ne sme on to...
jedan put je jedan moj komsija,a pristalica SDA poceo da kritikuje malo sda...
istog momenta mu je drugi pozvao Mirsa Hodzica,ovaj odmah dodje sa autom i pita ga sta to laje jer sda mu je dala poso...
a,ovaj ko popisan,poce da se izvlaci ko prebijena kucka,umalo se ne zapalaka...

poznajes li ovoga sto ti pricam @vellsan-e
a,lici mi na tebe,i on je ovako posle ovog slucaja prico,kao ti ovo sada...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #47
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Dzemove koalicije sa radikalima su uvijek rezultirale neuspesnim pregovorima sa SDA oko konstituisanja lokalne vlasti.Na kraju krajeva vi iz SDA imate najmanje prava da upirete prstom na bilo koga jer ste vasom politikom sproveli vise velikoSrpskih ideja nego bilo koja cetnicka stranka u Srbiji...i jos nesto mi od Dzema ne pravimo kult licnosti jer smo svi u stranci svoji ljudi koji razmisljaju svojom glavom a okupljeni smo oko njega zato sto se on jedini bori za najelemantarnija prava Sandzackih bosnjaka i ne odustaje od njih po nikakvu cijenu.

MI NISMO NA PRODAJU!!!

NA ZALOST POSLE POSLEDNJIH IZBORA NIJE SE NI PREGOVARALO...
SLOZICES SE DA CEMO U DOGLEDNOM VREMENU ZAJEDNO ANALIZIRATI I OCENITI KOLIKI CE BITI DOPRINOS POLITIKE G-DINA SULJEVICA UNAPREDJENJU PRAVA I POLOZAJA SANDZACKIH BOSNJAKA U SJENICI...VAZI.....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #48
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ne sme on to...
...

Znam da ne smije strance, hocu samo da mu dokazem da nema pojma sta pise i da je poput mnogih x-ovaca koji su pokusali nesto slicno na ovom forumu.
Nek mu dragi Allah pomogne, ja mu ne mogu nista
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #49
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
NA ZALOST POSLE POSLEDNJIH IZBORA NIJE SE NI PREGOVARALO...
SLOZICES SE DA CEMO U DOGLEDNOM VREMENU ZAJEDNO ANALIZIRATI I OCENITI KOLIKI CE BITI DOPRINOS POLITIKE G-DINA SULJEVICA UNAPREDJENJU PRAVA I POLOZAJA SANDZACKIH BOSNJAKA U SJENICI...VAZI.....

Ja sam moju analizu njegove politike vec napravio...zato sam i pristupio njegovoj partiji.

O vama ce Istorija pisati kao o najvecoj tragediji koja je mogla da zadesi ovaj nesrecni Bosnjacki narod.

Sa vama bre niko vise nece,jeli vam to jasno...
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #50
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

36310
A sta je to Suljevic do sada izborio za Sandzak??? samo suplje price...

Stranac i vellsan
Molim vas da prekinete sa licnim uvredema, ici ce tako u nedogled...
vratimo se temi...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Stranac i vellsan
Molim vas da prekinete sa licnim uvredema, ici ce tako u nedogled...
vratimo se temi...
imas pravo,ne znam ni sto sam pocinj´o...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #52
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Znam da ne smije strance, hocu samo da mu dokazem da nema pojma sta pise i da je poput mnogih x-ovaca koji su pokusali nesto slicno na ovom forumu.
Nek mu dragi Allah pomogne, ja mu ne mogu nista
VI COVEKU I NEDATE PRILIKU DA GA UPOZNATE....

ZAO MI JE STO PRILIKU DA GOVORITE SA COVEKOM IZ SDA KOJI JE SPREMAN DA PRIZNA SOPSTVENE PARTIJSKE SLABOSTI I GRESKE, PROPUSTATE...

SADA MI SVE LICI KAO DA BIH JA MORAO DA VAM SE PRAVDAM...

ILI DOKAZUJEM....
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #53
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Vellsan, samo nastavi, pocinji da priznajes greske i slabosti pa da cujemo tvoje predloge i nastavimo sa raspravom
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #54
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

E,da...
tema je bila Mensur Gicevic...
eh,pa moje misljenje je jako dobro o tom coveku,imao sam prilike da ga upoznam,
i ono sto ja mogu da kazem za njega je da je divan covek,postenjacina kojoj nema ravna,
da je jako ugledan i cenjen covek u gradu,da je veliki domacin,perfektan otac,i odabran muz u porodici...
elem,ogledalo jednog insana,kakvim insan treba biti...
da nije bio takav kakav jeste,kakvim ga ja opisah,ne bi za 10 dana politicke kampanje bez i dinara u dzepu,bez stranke,bez kancelarija,bez politickih pozocija, osvojio toliki broj glasova...
nego,narod ga je prepoznao kao postenog,i poverili su mu glasove,a on ih je ispostovao ovim sto je razbio koaliciju sa sda,jer nije mogao da zaustavi njihove lopovluke...
Mensur nije covek koji ce slagati,i ovo sto je rekao u ovom intervjuu da ce obelodaniti manifetluke sda,ja mu cvrtso verujem...
Napred gospodine Gicevicu,na dobrom ste putu da pomognete nasem gradu...
Ensar Turkovic...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #55
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
36310
A sta je to Suljevic do sada izborio za Sandzak??? samo suplje price...

Pa dosta je sto nam je OBRAZ sacuvao pa ja danas mogu ponosno da kazem da sam Sjenicak a da zbog te cinjenice ne crvenim u narodu...

A osim toga Dzemo je,kao jedini moralni i politicki autoritet,uvijek govorio i ukazivao na pogresne politicke(citaj prostitucijske) poteze koje su povlacili ljideri iz Pazara...

Konkretno,kada je Crna Gora pocela pricu o nezavisnosti,Dzemo je bio jedini nas politicar koji je trazio da se Bosnjacki narod referendumom izjasni o tom pitanju...
Osudio je donosenje Cetnickog ustava u kojem smo mi Bosnjaci kao autohtoni narod Sandzaka preko noci postali nekakva nebitna manjina na svojoj rodjenoj zemlji(secam se peticije koju je organizovao a ciji je slogan glasio "Bosnjaci NAROD A NE MANjINA")
Osudio je pokusaj puca u IZ i,one iste veceri kada su cetnicke kaljave cizme(vasom intervencijom) uletele u Sultaniju,stao u zastitu predstavnika naseg Mesihata...

Nase vrijeme polako (ali sigurno) dolazi,svidjalo se to vama ili ne!!!
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Neznam sta ceka sto ih ne obelodani, al covek prvo treba da obelodani svoje marfetluke vezane za pecat, prijetnje radnicima otkazima, onda kako onako izblati Muriza i Verana pa sad oni ispadose svetci, jel ih prevaspitao u medjuvremenu ili sta bi. Kad pomenusmo blacenje Verana na osnovu trosenja Opstinkog novca sa razne seanse po kafanama, ima nekih racuna u Opstini pristiglih iz pojedinih kafana...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2008   #57
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Neznam sta ceka sto ih ne obelodani, al covek prvo treba da obelodani svoje marfetluke vezane za pecat, prijetnje radnicima otkazima, onda kako onako izblati Muriza i Verana pa sad oni ispadose svetci, jel ih prevaspitao u medjuvremenu ili sta bi....
Resko,ja ne zivim dole i nisam upucen u svakodnevne probleme i kafanske price tako da neznam sta bih ti odgovorio na ovu opasku...ali jedno znam a to je da Dzemo kao pismen covek i diplomirani arhitekta sa svojom suprugom zivi u dvosobnom stanu(svi znamo gde) a nepismeni Sulejman zivi u velelepnoj vili cija je vrijednost procijenjena na oko dva miilona eura.

Toliko o postenju i malverzacijama!!!
  Reply With Quote
Old 26-12-2008   #58
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Moj post koji si citirao nije bio odgovor na tvoj post,vec na post iznad koji je napisao Stranac, u medjuvremenu pisao si ti...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #59
mmitko
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 3
Default

"Nova skupštinska većina ili Prinudna uprava"?Ministarstvo za lokalnu samoupravu nema treću opciju!A gospoda koja priželjkuju prinudnu upravu i nove izbore izgleda zaboravljaju da će,ukoliko uvede prinudnu upravu,Ministarstvo MORATI pre raspisivanja izbora da izvrši detaljnu inspekciju dosadašnjeg rada i mogućih zloupotreba od strane bivših organa lokalne samouprave,i to ne za poslednjih par meseci već za prethodne 4 god. Onih 10,5 miliona eura u Novom Pazaru ce,izgleda,biti"mali salavat"!
mmitko is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #60
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by mmitko View Post
"Nova skupštinska većina ili Prinudna uprava"?Ministarstvo za lokalnu samoupravu nema treću opciju!A gospoda koja priželjkuju prinudnu upravu i nove izbore izgleda zaboravljaju da će,ukoliko uvede prinudnu upravu,Ministarstvo MORATI pre raspisivanja izbora da izvrši detaljnu inspekciju dosadašnjeg rada i mogućih zloupotreba od strane bivših organa lokalne samouprave,i to ne za poslednjih par meseci već za prethodne 4 god. Onih 10,5 miliona eura u Novom Pazaru ce,izgleda,biti"mali salavat"!

Jeste, a ko ce da vrati one pare sto su potrosene po kafanama gdje su se jeli cevapi i raznjici
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
gičević, intervju, mensur


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
INTERVJU:Prof.dr. Sait Kačapor suad Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 2 26-10-2008 20:24
Intervju: Mensur Gičević, zamenik predsednika opštine Sjenica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 09-09-2008 11:03
Intervju: Rijad HodŽiĆ, MenadŽer Oo Ldp U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 26 29-04-2008 20:08
INTERVJU 36310 Mediji 16 25-11-2007 09:07
INTERVJU: DZemail Suljevic Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 53 07-11-2007 00:49


All times are GMT +2. The time now is 19:40. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)