SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

View Poll Results: Nezavisna Crna Gora - Da ili Ne
da 11 55.00%
ne 9 45.00%
Voters: 20. You may not vote on this poll

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-05-2006   #41
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
WALTERE.........

mislim da po prvi put pucas IZ PRAZNEEEEE




I prazna ponekad opali...
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-05-2006   #42
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

I ja zelim da cestitam Crnogorskim gradjanima na nezavisnoscu!Moram da priznam da me sinoc Crnogorci iznenadise sa koliko pozitivne energije i dostojanstva proslavise dobijanje samostalne drzave.Najdirljiva je bila scena na Cetinju.Novinarka tvcg prisla je jednoj starijoj gospodji koja je slavila,a ova joj je rekla:Sine,ne znam za koga si ti,ali ja sam sretna,svi smo mi zajedno,dozvoli da te poljubim.



Sto se tice Bosnjaka u CG,bas me iznenadi onih 91%glasova za nezavisnost u Rozajama.To samo govori da je uticaj politicara iz Novog Pazara,na Bosnjacki narod u CG nikakav.Bosnjacima iz CG zavidim na tome,sto nece vise morati da slusaju Sulja,Rasima...,sto nece morati da strepe da li ce negde eksplodirati bomba itd.



Pa,braco Bosnjaci iz CG vidimo se ,ako Bog da u EVROPU!!!!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2006   #43
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

E, PA NAREDNE GODINE I LOBI SA BALKANA ĆE BITI JAČI ZA JEDNU DRŽAVU PRILIKOM GLASANJA NA EUROVIZIJI A MOŽDA I ZA DVIJE DO SLJEDEĆEG IZBORA ? !



BRAVO ZA CRNOGORCE ! ČESTITKE
suada is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2006   #44
tandir
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
E, PA NAREDNE GODINE I LOBI SA BALKANA ĆE BITI JAČI ZA JEDNU DRŽAVU PRILIKOM GLASANJA NA EUROVIZIJI A MOŽDA I ZA DVIJE DO SLJEDEĆEG IZBORA ? !
Mozda i tri ko zna sta ce biti sa Vojvodinom. Svi dolaze na svoje osim nas a to mozemo zahvaliti "BEOGRADSKIM MANEKENIMA IZ N.PAZARA" kojima je Euro najdraza nacija, bio on zaradjen prodajom droge ili nacije i nacionalnih interesa, sasvim je svejedno.
  Reply With Quote
Old 22-05-2006   #45
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

a treba i srbima cestitati jer i oni konacno imaju nezavisnost....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2006   #46
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

srecna nezavisna srbija

sto manja to bolja ko zadnje izdanje nokije

srbija do tokija
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2006   #47
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Srbija nikad nije bila zavisna ,niti se kad saginjala,,,hahahhahahah
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2006   #48
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

CG se odvoji hajirli,ostadosmo k'o riba na suvo,bez Budve,Ulcinja,bez Bara,Petrovca...itd,itd...
  Reply With Quote
Old 26-05-2006   #49
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

A gde je Budva... Tu ne idem ja...
  Reply With Quote
Old 26-05-2006   #50
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hahahahahahaah nebih ni ja iso hahahahaha
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2006   #51
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sto to 'ha ha ha' za Budvu...sto ne biste tamo? Ja stvarno ne shvatih ovo ha ha ha ha ha... barem me obavestite da znam
  Reply With Quote
Old 27-05-2006   #52
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

A GDE JEBUDVA
neno is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2006   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Alan fora je starija od mene,probaj da skontas........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2006   #54
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

i da zakljucimo: SVIM CRNOGORCIMA SRETNA NEZAVISNA DRŽAVA!

SRBIJANCIMA TAKOĐER!



Petar LUKOVIĆ

PERO S ONOGA SVETA

CRNJA I GORA

25. svibnja, 2006.



Šešeljeva psycho-granica Velike Srbije koja je pre petnaestak godina mentalno fascinirala većinu Srbijanaca fatalno zaljubljenih u geografske ćirilične toponime Karlobag – Ogulin – Karlovac – Virovitica, 21. maja 2006. uveče pretvorila se u najsmešniji vic stoleća. Od mnogobrojnih "SAO država" koje su po Hrvatskoj i Bosni stvarane paravojnom brzinom masakriranja u tek iskopanim grobnicama na svetoj srpskoj zemlji, od "drugog oka u glavi" kako se onda tepalo Crnoj Gori, od Kosova koje će do kraja ove godine s lakoćom postati nezavisno – od umetničkog projekta Slobodana Miloševića, srpskih akademika, Crkve i JNA, nije ostao kamen na kamenu. Vizija Velike Srbije kao pravoslavne Džamahirije – u kojoj narod osam sati boravi u crkvi slaveći Srpstvo, osam sati kolje šta god mu je pod rukom i osam sati zasluženo hrče – okončala se današnjom geografijom Malecke Srbije koja je nezasluženo, nikako svojom voljom, iznenada postala nezavisna!



Šok izazvan činjenicom da je Srbija (bez Kosova) svedena na teritoriju tek nešto veću od Hrvatske i da se pridružila Austriji, Mađarskoj i Češkoj koje nemaju izlaz na more, što znači da je u udžbenicima vaistinu "kontinentalna zemlja", nemerljiv je udarac čak i po ekstremnim croatia-kriterijumima; 48 sati nakon referenduma u Crnoj Gori, srpsko čovečanstvo je u totalnom zabezeku, mokrom čarapom udareno u saznanju da su Crnogorci (koji su, razume se, uvek bili Srbi) odlučili da se rastanu od matice!



A kakva je "ovakva" Srbija danas pod Koštunicom/ juče pod Miloševićem – videlo se u prvih 48 sati nakon uspešnog referenduma u Crnoj Gori: ista ona Vlada Srbije na čelu sa svojim Predsednikom koji je pre sedam dana usred Nemačke izjavio da mu je "primarni politički cilj da održi SCG zajednicu" kao da je isparila, nestala, iščezla! Nigde komentara, reakcije, nigde čestitke! Sklon da izigrava reku ponornicu, Koštunica je posle crnogorskog referenduma iščezao s medijskog obzora; politički potučen do nogu – jer nam je godinama tvrdio da je SCG idealni okvir države o kojoj on noćima sanja, užasnut saznanjem da ga 55,5 posto odsto glasača u Crnoj Gori nije prepoznalo kao Srpskog genijalnog vođu, zaprepašćen otkrićem da srpski Crnogorci, zar ima drugih Crnogoraca, hoće nezavisnu državu, dr. Voja se povukao u ilegalu, verovatno u neki manastir, da na miru sabere utiske i odgovori na pitanja koja ga raspinju: kako je moguće da su Đukanoviću već svi obećali priznanje, da li je moguće da će Crna Gora biti član UN, kako će Srbija bez srpskog mora, šta da radimo s onolikim Crnogorcima u Srbiji koji su verovali u Vojislava?



Privremeno rešenje – tipično za dr. Kalašnjikova koji ima akutni psihosomatski problem da se suoči s realnošću, nekako mu je, baš reče lekar, prošlost bliža, tamo se oseća kao Srbin u Karlobagu, u SAO-moru – realizovalo se gostovanjem njegovih savetnika i prijatelja na različitim televizijama gde se, duboko u noć, seirilo o najvažnijem problemu: da rezultati referenduma nisu konačni, da svi glasovi nisu izbrojani i da, naravno, postoji očajnički realna nada da će Srpska Ekipa u Crnoj Gori obaviti sve ono što je Koštunica poželeo. Logično je, naravno, da sad čujemo da Koštuničin Blok u CG traži ponovno prebrojavanje glasova, skeniranje svakog glasača, otiske lobanje svakog Albanca – kako bi se dokazalo da nije stigao iz Albanije što je jedan od razumnijih prigovora, ginekološki pregled Bošnjakinja koje su rađale brže nego što je Koštunica mogao da misli, uz FBI istragu o svim zločincima koji su iz Amerike avionima stigli da poraze Srpsku Ideju.



Besmislena nada da će Srbija biti među prvim državama koje će priznati nezavisnost Crne Gore – suprostavila se klasičnim srpskim pretnjama kao reakcija na izneverenu ljubav; izvesni ministar rada Slobodan Lalović izjavio je da će Crnogorci u Srbiji imati status "stranca" i da će im za rad biti potrebno "niz papira, dokumenata i dozvola", što je tipična srpska birokratska osveta onima koji su poručili da će Srbi u Crnoj Gori imati isti status kao ranije (u Crnu će Goru ulaziti s ličnom kartom i raspolagati s imovinom bez ikakvih promena). Već se intenzivno razmišlja kako kazniti one koje voze automobile s crnogorskim tablicama: da li im oduzeti auto ili ih obesiti ili će moraju da plate porez od milion evra po separatističkom točku; studenti Crnogorci – krivi što nisu animirali kolege da SCG opstane – biće linčovani ili oporezovani deset puta više od studenata iz centralne Afrike koji su, inače, zadivljeni Koštunicom i njegovim rastafarijanskim mirom u trenucima opšteg raspada.



Ne treba se, bez zajebavanja, odreći mogućnosti da Malecka ali kurčevita Srbija Crnogorcima uvede vize, na granici izgradi najveći zid na svetu, zabrani građanima da idu na crnogorsko (nekad: naše) more... sve je moguće pod vlašću dr. Koštunice kojeg tek bude iz duboke nesvesti, objašnjavajući mu pantomimom da je Crna Gora otišla i da je Srbija završila u pizdi lepoj materini, tamo gde joj jeste mesto.



Konačno sama, bez ikog svog – ni prijatelja, ni saveznika – Srbija je već 48 sati najtužnija država sveta: pokliči građana koji se, tobož, raduju što je Crna Gora otišla istovetni su reakciji ljubomornog dečka kojeg je devojka napustila i koja je, samim tim, postala kurva; u Srbiji je radovanje zbog obostrane nezavisnosti refleks iz očaja, poslednji čin odbrane od istine da Koštuničina Srbija ne može da ubedi ni Crnogorce da je ona bratska varijanta, a kamoli da ubedi Srbe da se Srbima veruje.



Kako nada umire poslednja, Koštunica i njegovi ministri još veruju u moguće čudo: da se rezultati referenduma proglase nevažećim ili, još bolje, da se ponište svi oni glasovi za nezavisnost Crne Gore jer je to protivprirodni blud – Srbin protiv Srbina. Tek kad se proglase konačni rezultati, kad Evropa sve to prizna, tek kad Predrag Bulatović kaže da je gotovo... postoji mogućnost da Srbija – do kraja ove ili iduće godine ili decenije – prizna nezavisnu Crnu Goru, nema razloga Srbija da hrli, žuri, srlja ili neformalno priznaje, Srbija je uvek držala do forme, njoj je SAO-forma uvek bila pravni okvir za još šarmantniji masakr, Srbija je, bre, dostojanstvena, ponosna, uvređena, povređena, usamljena, ali sposobna da vam uvek škorpionski jebe mater ako zatreba.



Važno je da naše građane ubedimo da nezavisnost Crne Gore nije konačna i da, dok mi to ne potvrdimo, njihova nezavisnost ne znači ama baš ništa. Kao da je sve ovo pisao Matija Bećković koji u ponedeljak ujutru "nije mogao da veruje" da mu "kidnapuju Crnu Goru", baš u času kad se Vojislav Koštunica spremao da nestane – jer je otkrio, iz ovdašnjih medija, da su u Crnoj Gori pobedili "Albanci" i "Bošnjaci" koji su se usudili da glasaju za nezavisnost i time poništili "autentične srpske glasove".



Priča o tome kako su Albanci u Crnoj Gori pobednici ovih izbora – klasičan je srpski fašistički alibi koji ne može da podnese buduću matematičku jednačinu da Srbin s Kosova i Albanac iz Metohije imaju jednako pravo na glas. Ali, kako se logika povukla iz javnog života Srbije, sve jeste moguće: sem činjenice da se Vojislav Koštunica negde pojavi i čestita Crnogorcima.



Uvek ima opravdanje: ako Savo Milošević, fudbaler, nije hteo da čestita onima koji su ovako glasali na referendumu, ne mora ni dr. Kalašnjikov. Nije on fudbaler, nego nevidljivi premijer. U tome je nogometna veličina Srbije!



________________________________

Copyright © 1993 - 2006 Feral Tribune. All rights reserved.
fraer is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2006   #55
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

evo sad sam procitao u turskim novinama da se 80% crno gore prodalo strancima.2 telefonska preduzeca;jedina pivara;hoteli;fabrike aliminijuma.

jadni crnogorci...
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2006   #56
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

To je normalno,pa i u Srbiji je tako,sve se polako privatizuje.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2006   #57
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

pa privatizacija je normalna ja na to ne kazem nista.ali prodati 80% svoje zemlje kolko je normalno za vas.sta ce sada radit gradzani crne gore?sve sto rade ide strancima.i na kraju kad prodaju citavu zemlju sta ce bitisa njima vise nemaju nikakvih prava na tu zemlju;fabrike;hotele
liliput is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #58
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

lilupute mi jadni nismo...vjeruj da nam je dobro...
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #59
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

mnogo bolje nego u srbiji...i bit ce jos bolje...
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #60
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ja bi stranim investitorima dao sve da rade u drzavi!

kao sto je svuda slucaj... ne mi imamo ono nase...

sta fali mercedesu sto je zajedno za chryslerom? ili skodi sto je zajedno za Volkswagenom? Sve bi ja dao strancima da rade... drzavu uzeti nam ne mogu a i da je uzmu... sta bi nam falilo?

Nego nas jebe taj jebeni ponos, mi smo najbolji i niko drugi... sto nas naravno i unistava... pogledajte sloveniju, hrvatska takodje na dobrom putu... a sve stranci drze... sta ima fali?????
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
crna, gora, ili, nezavisna


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Crna Hronika 36310 Mediji 54 14-12-2012 19:42


All times are GMT +2. The time now is 21:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)