SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-03-2006   #1
Fako
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Location: Sjenica
Godine: 64
Posts: 5
Default Jeste li za to da sadasnja lokalna vlast podnese ostaku

[color=#] [/color]
Fako is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-03-2006   #2
Kemoni
Gost
 
Posts: n/a
Default .

Ova vlas je Sjenicu vratili 10 unazat ova vlast od Carsije napravilla je CIGANSKU MAHALU.
  Reply With Quote
Old 27-03-2006   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja ih nisam glaso niti bi ikada,sto znaci da sam za to da se promjeni lokalna vlast,kako cujem vec su poceli sa davanjem ostavki a i najverovatnije se uvodi prinudna uprava i skoro ce izbori....

opet ce se cuti carsijom ona stara pesma PROLECNI SE MIRIS SIRI........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2006   #4
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

ja bi komlet postavku opstine promijenio s`tim bi promijenio i pola ljudi koji imaju neka posebna u svim strankama ,doveo bi mlade i kreativne ljude. osnovo bi neku novu stranku stranku koju bi zanimao grad i coveka koji sam donosi odluke a ne da iz pazara neko kaze NE ili DA i oni kao marionete skacu na svaku komandu.

a za sad ih neka jos malo evo otoplilo pa cemo videte kako ce bit.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ili samo da imaju šišu da koju popiju... seljaci!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #6
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Jesam za promenu vlastiiii....
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Eh dok vidi Riki sta pisemo nece mu bit pravo,,,,al vecina tako hoce ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #8
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hehehe, ko mu je kriv kad nezna sta valja. Nisu ni svi u sda maslo za ramazana, al su ipöak bolji nego drogasi, i treba da se mijenjaju, poh hitno
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #9
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Naravno da jesam.I siguran sam da ce na naredne lokalne izbore ova sadasnja vlast otici.Ne vjerujem da su sjenicaci toliko najivni, da ce opet glasati za one koji negiraju sve sto je bosnjacko i sandzadzko.I one koji skidaje sandzadzke sastave sa vaznih kulturnih institucija.SDA je bila i ostala jedina nasa(bosnjacka)stranka.Bez nje je Sandzak i bosnjaci u njemu ne zamislivi.
mirsad is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #10
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

SDP ce otici sa politicke scene Sjenice i cijelog sandzaka sa topljenjem ovogodisnje snijega.
mirsad is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #11
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

mislim da smo se dogovorili da nepominjemo politiku

nadam se da ce autori ispostovati dogovoreno

a molijo bi pojedine da nekometarisu dal ko pije il nepije znamo se svi dobro sa foruma pa znam dosta o njihovim pijanstvima a sad toboze vernici hahahahahah

a sto se tice seljaka seljaci smo svi

nemojte se nadati prinudnoj upravi nece je biti stvarno mi je zao sto necete docekati to da opet pravite sta ste pravili i od grada napravili grad iz kamenog doba

sdp bi uradio ista al nemoze od dugova koje je ostavila ta vasa jedina bosnjacka partija sda treba da vrati njihove kredite pa da tek nesto uradi

resko odlicno znas u kakvom je stanju zatecena opstina i u kojim dugovanjima

realan budi ne puni usi ljudima

selam
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #12
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Riki zasto za svoj neuspeh uvijek okrivljujete druge.Reci mi jednu dobru stvar koji ste uradili za sjenicu u toku vaseg mandata(pisem u proslom dobu jer vas vec vidim u opoziciji).Na ovu foru lopovluka,opstina u dugovima itd. vise necete proci.Za sve partije u sjenici je prijoritet pokretanja proizvodnje.Bez proizvodnje nema rezultata.Pokretanje Vesne i drugih industriskih giganta moze vratiti sjenicu iz mrtvih.
mirsad is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #13
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

daj napisi sta je to bivsa vlas napravila za 15 godina pope
riki is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #14
Mirza S.
Gost
 
Posts: n/a
Default

SDA do groba!

Ljudi to je jedina stranka koja se zalaze za nas bosnjake i nas identitet.a ne kao ostali koji bi se radi stolice i vjere odrekli.
  Reply With Quote
Old 28-03-2006   #15
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

niste mene dobro razumeli ja bi svim ljudima koji imaju ikakve veze sa opstinom zabranio ulaz u opstinu za uvek iz svih stranaka i doveo bi nekog ko nikad nije imao nikakve veze sa nicim nekog domacina coveka pa da vidimo sta moze da bude a ovo je sve za penziju i opstinu bi penzioniso.
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2006   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

riki ja sam se mozda pogresno izrazio. sad cu da konkretisem koga sam mislio...

kao prvo skoro nikoga ne znam, imao sam "cast" ljetos da upoznam podpredsednika sjenice koji je trebao da mi zavrsi jedan problem oko kuce koji i dan danas stoji... isao da pitam sta i kako... obecao je nesto i evo godina prodje.

na njega sam konkretno mislio i on mi je bio u glavi kad sam pisao... ja se izvinjavam ako je neko pogresno shvatio... ali on je seljak i samo na alkohol se osecao!



Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2006   #17
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

İ ja sam za promenu vlasti(nisam clan ni jedne ni druge partije).Ali dok je SDA bila na vlasti dosta toga se promenilo (izgradilo) u S jenici,dodjose SDP na vlast i sve stade.Ama bas nista novo nema(koliko ja znam).Samo se setite kakve su bile SANDZACKE igre i dan danas se prica.Bilo je prelepo.Super organizacika i sve ovo zahvaljujuci SDA
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2006   #18
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by riki
daj napisi sta je to bivsa vlas napravila za 15 godina pope


Riki malo sam u skripcu sa vremenom,ali obecavam da cu ti napisati detaljno,ne samo tebi nego svima....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2006   #19
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

zlatko izvini al koliko sam ja upoznat sa tvojim problemom i tvopjih komsija to nije samo jedna godina vec otkad je prosla ona kanalizacija koju je projektovao DZEMAIL SULJEVIC SA MUNIBOM MUJAGICEM

Napadao si mog rodjaka sadasnjeg direktora komunalnog iza tvoje kuce sjecas li se toga hahahhaha kad si hteo da preskocis ogradu al neznam kako je nepreskoci nego ti se ramo smija mjesec dana

drugo gospodo SDP nije na vlasti bio vec NPS koji je kocijo radu skupstine zato pitajte gospodu DZEMAILA SULJEVICA I HARUNA HAJRADINOVICA zasto im je bilo potrebno da koce razvoju Sjenice demek sad ljudi od narodnog interesa placu za prodatom zemljom

hahahahhahaha

sto se tice sandzackih igara svaka cast organizaciji koja je bila u sjenici al nezaboravite kakva je bila organizacija u novom pazaru letos gde na otvaranju osim sulja i takmicara niko nije bio postoji snimak ko god neveruje uvericu ga

prema tome vi koji zivite u inostranstvu nemojte molim vas da pricate nesto sto neznate upoznajte ljude pa ih kritikujte

rele cekam da vidim sta su to uradili za silnih 15 godina

ja znam da je sjenica imala nekad 30000 stanovnika a sad u gradu mislim da ima nekih 8000 prema tome jasno nam je dje nam je omladina i stanovnistvo

fabrike su sve naravno zatvorene ljudi su bez posla neki vec poi 10 godina

tad nije bilo SDP

VEROVATNO CETE I ZA TO NAS OPTUZITI

a u bivsoj opstinskoj garnituri od pojedinih vasih celnika SDA mnogi su bili visoko kotirani u SPS I JULu znas dobro

prema tome JA SE SLAZEM NEMA BOLJE STRANKE I PROGRAMA ZA BOSNJAKE OD SDA AL ONE IZ 90 JA TU JEDINO CENIM A OVA DANASNJA POJMA NEMA SA SDA O KOJOJ VI PISETE
riki is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2006   #20
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

jos nesto

koliko znam neku noc su rele gotovo imali oci iskopati ERKINU I CICU

kao predstavnicima mesne zajednice koji inace su stvarno moralni ljudi i za saradnju za dobrobit naroda sjenice

da pojasnim vama koji neznate

U mesnoj zajednici predsednik MAHMUTOVIC ISMET CICO inace covjek koji je bio za predsednika opstine ispred sda

za JKP vrela za izradu vodovoda i kanalizacije potreban je bio kredit a predstavnici MZ su bili ziranti sto nije odgovaralo pojedinim clanovima sda

neznam samo zasto

kad ste za dobrobit carsije zasto onda nedati ljudima da urade vodovod

podsetimo i to da sadasnji vodovod star je oko 90 godina

pojedini delovi grada jos nemaju vode

cevi su u nekim delovima jos od drveta i to mozete da se uverite gospdo iz dijaspore

samo da vas pitam jel tako treba raditi da se mrzimo BOSNJACI zato sto nepripadamo istoj politickoj opciji

i kome to SDP dade otkaze iz opstine od kad mi dodjosmo u tu zgradu koliko mi zaposlismo SDP U OPSTINI

raspitajte se malo pa onda pricajte
riki is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
jeste, lokalna, ostaku, podnese, sadasnja, vlast


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vlast S.Ugljanina pojela ćevapa za 6.mil.dinara homar Politika Sjenice 18 19-03-2009 16:06
SDP - Sjenica formirala Opstinsku Vlast u Sjenici STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 61 22-12-2008 21:02


All times are GMT +2. The time now is 16:29. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)