SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 21-11-2008   #941
tornjak
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 44
Default

Naravno da ne od kompletne administracije.Sta sam ja? Neko kome bi trebalo svi da se izvinjavaju za tudje postupke? Ne. Ali,kada te neko direktno nazove nulom zbog ne-predstavljanja imenom i prezimenom,a usput,nije u pravilniku foruma,ili ti kaze da nije siguran da li sam krsten,to su direktne uvrede.

Ja cu navesti svoj citat,dakle,autocitiracu se,samo radi toga,a nadam se da nece biti izbrisano,jer zaista ovo citiram radi dokaza,bez ikakve zle namere,ili tendencioznosti:

Quote:
Originally Posted by tornjak
Quote:
Originally Posted by amlA

JA OBECANJA ONIMA KOJI ME CITAJU NA OVOM FORUMU ISPUNJAVAM.

e,sad nam obecaj,josh,da se necete na kraju posvadjati!
Sto se mene tice,ja obecavam,samo nadam se da ce obecanje ispuniti i "ostali"...
Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Quote:
Originally Posted by tornjak

Necasni i pokrsteni muftija (nisam siguran ni da je krsten) M.Jusufspahic (da ne pominjem ime Poslanika s.a.w.s cije ime ovaj sramotno nosi),...
E, neznamo ni dal si ti

Quote:
Originally Posted by tornjak
Quote:
Originally Posted by Tahirovic

...u mojim ocima si kao neko ko se nije predstavio nula... (0)
Ovo je direktna uvreda,na moj racun,pa sad clanovi,prosudite,ko koga vrijedja.

Ocekujem izvinjenje od domacina,a ako ne,onda bar opomenu nekog od admina da se takvim jezikom netolerancije prema sopstvenim clanovima ne moze pisati i posebno obracati drugima.

Izostanak izvinjenja upravo ce potvrditi jos i vise moj predjasnji post,i dati mu na znacaju.

Admini,i domacini,u ocekivanju javnog izvinjenja,hvala unaprijed,

Tornjak.
Ima toga jos,da ne navodim,ko koga smesta u nekakvu tacku,kako neko nekog smatra,i tako dalje...

U pravu si Halilce,da polako spustimo loptu,ocekujuci izvinjenje od onih koji su mi poslali uvredljive rijeci.Ja imam dovoljno ponosa da se javno izvinim bilo kome,kada je to trebalo,i o tome postoje "pisani redovi",ali izgleda da pojedini tog ponosa imaju i suvise,da bi priznali svoje greske.

Ja nad svojim postupcima ne placem,ali kada neko opet navede,da je neko naveo,da (hehe,kakva digresija) neko kada dodje na forum donese srecu,a neko kada ode,onda stvarno ne znam sta da kazem,a zna se na koga se odnosi.

Ocekujuci izvinjenje,

Tornjak.

Last edited by tornjak; 21-11-2008 at 23:22..
tornjak is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-11-2008   #942
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Tornjak se nije predstavio ali iz njegovih tekstova moze svako puno da nauci , vjerujte mi. Neznam sta se dize tolika frka oko toga kako se ko predstavlja , vaznije je ono sto covjek napise i njegova shvatanja a koliko sam primjetio , jos nikoga nije uvrijedio
Iz ovog gore citiranog teksta se vidi kako neki pisu koji se nisu predstavili punim imenom i prezimenom, cista provokacija iz koje malo ko moze da nauci
zasto bih se bilo kome predstavljala punim imenom i prezimenom..oni koji treba da znaju ZNAJU...uopste nemam nameru provocirati nikoga,niti se truditi da ljudima koji nisu dorasli ovoj temi objasnjavam bilo sta,EKO,NE KAZEM TO ZA TEBE,TI SI OK...ALI...ZAR NIJE OPSTE POZNATO KO JE BIO NAJVECI NARKO DILER NA OVIM PROSTORIMA...NECU NI O TOME DA PISEM DA ME NE PROZIVAJU.VAZNO JE DA NAROD ZNA,A ONI KOJI ZATVARAJU OCI PRED ISTINOM TREBA DA VEC JEDNOM PROGLEDAJU...ako se neko oseca prozvanim i ako sam nekoga uvredila ja mu se izvinjavam...i od sad cu samo da vas citam,posto vidim da vas moje izjave iritiraju...Allah vam se smilovao!!!
  Reply With Quote
Old 23-11-2008   #943
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@tornjak,
zamrsi, pa trazi pocetak... to svi umijemo... zamrsi, pa odmrsi i sasij nesto... to ne polazi svakom od ruke...
NULA (0), je napisana zbog ponizavanja clanova... kao ne predstavljen clan...
Tvoje pisanje je verovatno OK, nisam ga citao... ali verujem Eku, 36310 isto... znaci da si OK sto se toga tice...
Ali ono sto si napisao i dalje je u mojim ocima nula...

Sta sad treba da uradim, da napisem "Trazim izvinjenje"?

Da, trazim izvinjenje u ime svih clanova za koje mislis da nemaju NIVOA da razgovaraju i pisu na ovu temu sa tobom!!!!!!

Nije mi problem da sam izvinem, kad vidim da nisam u pravu... Ali fakat nisi u onom postu u pravu i tacka...
Ako je neko objektivan ovde sto se tice stranaka i politike i IZ, garantujem to sam JA...
Ako se uopste mogu racunati u objektivne, posto objektivno gledano, ne zanimaju me...
Da su u pitanju, crnke, plavuse, smedje... njihova kilaza i stas onda bi sigurno imao sta reci, sve ostalo... No interesting...
Da ne bi isli dalje sa teme i mijesali babe i zebe u temi...
Jos jednom:
Nemam protiv tvog NE predstavljanja bas nista... pola od njih na forumu ne poznajem pa nemam problema sa tim... ali neko ko napada neciju inteligenciju ili NIVO, a nece da kaze ko je on... e tu mogu da ujedam...

Pozzz

p.s. sta je DB?
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #944
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

DB - drzavna bezbednost bivsa jugoslovenska CIA, ranije se zvala UDBA
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #945
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Tornjak tako ti Allaha ako verujes u NJega postedi nas malo tvojih tekstova.Ocigledno si besposlen ili ti je to posao od kojeg zivis pa moras dokazati svom poslodavcu da ipak nesto radis.
Napisi brate misljenje tvoje o svemu ovome i kraj ako se neko ne slaze njegov problem.
Preporucujem ti tamo onaj forum sandzak24 tamo ce ti svi aplaudirati za tovje tekstove koje niko vise ne razume cak ni ovi dvojica eko i ovaj 31*** kako vec ide.Tamo ces naci kompetentne osobe koje ce te razumeti ali te molim odvedi i ovih dvojicu drugara da bih imao veci klub fanova.Be kulj i opusti se malo ima i drugih zanimljvih tema na ovom forumu ali te druge ocigledno ne zanimaju jer tvoj cilj na forumu je jasan kao dan.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #946
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Tornjak tako ti Allaha ako verujes u NJega postedi nas malo tvojih tekstova.Ocigledno si besposlen ili ti je to posao od kojeg zivis pa moras dokazati svom poslodavcu da ipak nesto radis.
Napisi brate misljenje tvoje o svemu ovome i kraj ako se neko ne slaze njegov problem.
Preporucujem ti tamo onaj forum sandzak24 tamo ce ti svi aplaudirati za tovje tekstove koje niko vise ne razume cak ni ovi dvojica eko i ovaj 31*** kako vec ide.Tamo ces naci kompetentne osobe koje ce te razumeti ali te molim odvedi i ovih dvojicu drugara da bih imao veci klub fanova.Be kulj i opusti se malo ima i drugih zanimljvih tema na ovom forumu ali te druge ocigledno ne zanimaju jer tvoj cilj na forumu je jasan kao dan.
Nebih da budem potparol Tornjaka, ali se ne slažem sa tvojim poimanjem ove teme, hoću reći propagandi jednoumlja, bilo to na ovome ili nekom drugom forumu. S tobom se slažem samo u jednom da od pojedinih forumaša pa i administracije bude više umjerenosti i tolerancije, kako u obimu tako i u suštini svojih diskusija.
homar is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #947
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Pa dobro sad....ja sam chitajuci Tahirovica skontala(mozda pogreshno),ako se NE predstavish -ne mozesh da vredjash...ali ako se predstavish?Kakve to sad veze ima?Vredjanje je vredjanje pa bio iza njega Mujo Mujic ili no_name...
Prema tome,ne vidim zashto je bitno da li znamo ko je "tornjak"...sve dok pishe normalno,tj.iznosi chinjenice(objektivne ili subjektivne) i t d
Elem,malo tolerancije nije na odmet
amlA is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #948
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Tornjak tako ti Allaha ako verujes u NJega postedi nas malo tvojih tekstova.Ocigledno si besposlen ili ti je to posao od kojeg zivis pa moras dokazati svom poslodavcu da ipak nesto radis.
Napisi brate misljenje tvoje o svemu ovome i kraj ako se neko ne slaze njegov problem.
Preporucujem ti tamo onaj forum sandzak24 tamo ce ti svi aplaudirati za tovje tekstove koje niko vise ne razume cak ni ovi dvojica eko i ovaj 31*** kako vec ide.Tamo ces naci kompetentne osobe koje ce te razumeti ali te molim odvedi i ovih dvojicu drugara da bih imao veci klub fanova.Be kulj i opusti se malo ima i drugih zanimljvih tema na ovom forumu ali te druge ocigledno ne zanimaju jer tvoj cilj na forumu je jasan kao dan.
E sta nam ti ovo sve ispisa tako ti Boga???

Prvo molis coveka da te postedi price,pa mu zatim predlazes da kaze i on svoje misljenje i da se ne obazire na one koji se sa njim ne slazu(ako sam dobro razumeo i ti spadas u tu grupu)...pa mu zatim preporucujes neki drugi forum,pa onda(s'brda-s'dola) smesti nekako i mene i Eka u ovu pricu...
Pa stani bre heeej,prvo pogledas koja je tema,pa dobro razmislis imas li sta da kazes na zadatu temu i zatim procenis da li si u stanju da to sto zelis da kazes znas razgovetno i da napises... i tek na kraju to i uradis.
Ovako da sam na tvom mestu ja bih zamolio administratore da obrisu ovaj post da ti se raja ne smije!


I jos nesto,ako ti dedo cuje za ovo ima da te izmlati istom onom drzalicom kojom je nagrdio ono spadalo od Nedica!
  Reply With Quote
Old 23-11-2008   #949
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

A nece dedo ne brini.Otiso je u zatvor pre neki dan sto je branio dostojanstvo i obraz.
Vidim ja da se bez drzalice i nemogu resiti neke stvari.Kaze mama ne pomazu pare ima nedic veze svugda pa i kod ovih nasih muftija i ministara pa zato dedo valjda mora odlezati.
Vidim imate vremena i volje da pisete i spletkarite jedni protiv drugih a zaboravljate da je Allah gospodar svih spletki i da ce otkriti zavese iza kojih se krijete.Dobro sam pogledao koja je tema ali u njoj vidim samo vase ismijavanje na racun onih koji se ne slazu sa vama i kopiranje tudjih tekstova koje i sami niste razumeli.
Zato kazem da nas malo postedite dosta nam je i zukorlica i zilkica i vasih prepirki.I sto se tice brsinja posta nema razloga ja kad pljunem ne lizem kao pojedini zato se smeskaj do mile volje.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #950
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
E sta nam ti ovo sve ispisa tako ti Boga???

Prvo molis coveka da te postedi price,pa mu zatim predlazes da kaze i on svoje misljenje i da se ne obazire na one koji se sa njim ne slazu(ako sam dobro razumeo i ti spadas u tu grupu)...pa mu zatim preporucujes neki drugi forum,pa onda(s'brda-s'dola) smesti nekako i mene i Eka u ovu pricu...
Pa stani bre heeej,prvo pogledas koja je tema,pa dobro razmislis imas li sta da kazes na zadatu temu i zatim procenis da li si u stanju da to sto zelis da kazes znas razgovetno i da napises... i tek na kraju to i uradis.
Ovako da sam na tvom mestu ja bih zamolio administratore da obrisu ovaj post da ti se raja ne smije!


I jos nesto,ako ti dedo cuje za ovo ima da te izmlati istom onom drzalicom kojom je nagrdio ono spadalo od Nedica!
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #951
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Vidim imate vremena i volje da pisete i spletkarite jedni protiv drugih a zaboravljate da je Allah gospodar svih spletki i da ce otkriti zavese iza kojih se krijete.Dobro sam pogledao koja je tema ali u njoj vidim samo vase ismijavanje na racun onih koji se ne slazu sa vama i kopiranje tudjih tekstova koje i sami niste razumeli.
Zato kazem da nas malo postedite dosta nam je i zukorlica i zilkica i vasih prepirki.I sto se tice brsinja posta nema razloga ja kad pljunem ne lizem kao pojedini zato se smeskaj do mile volje.
Bravo 007.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #952
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Zamolio bih članove da se u ovoj temi ne služe prozivkama ostalih članova,jer,ruku na srce,isuviše postajete lični u napadanju neistomišljenika!
Selam!
__________________

Last edited by halilce; 23-11-2008 at 22:18..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #953
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

amla u pravu si... Ne moze da se vredjaju clanovi ni kad poznajes osobu... tu sam malo nepromisljeno pisao...
Ali stojim i dalje iza svega toga... Mi za njega nemamo nivoa za razgovor, ne mogu da verujem da to niko od clanova nije procitao samo ja!?!

No dobro, trazim izvinjenje i dalje...

Hvala za objasnjenje... i ako je bilo malo ironicno misljeno, posto nemamo nivoa...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #954
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Procitao sam ja Tahirovicu ali se ne obazirem na takve gluposti jer znam ko moze da napise takve generalizacije i nije vrijedan pomena.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #955
tornjak
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
NULA (0), je napisana zbog ponizavanja clanova... kao ne predstavljen clan...
Tvoje pisanje je verovatno OK, nisam ga citao... ali verujem Eku, 36310 isto... znaci da si OK sto se toga tice...
Ali ono sto si napisao i dalje je u mojim ocima nula...
Quote:
Originally Posted by Tahirovic
...u mojim ocima si kao neko ko se nije predstavio nula... (0)
Ja ovu misaonu dihotomiju,ili mentani preskok ,ne znam kako da nazovem.Prvo vrijedjas clana foruma sto se nije predstavio,a onda prelazis na to da se ova jedinstvena nula odnosi na moje pisanje,da bi na kraju rekao:

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
Tvoje pisanje je verovatno OK, nisam ga citao... ali verujem Eku, 36310 isto... znaci da si OK sto se toga tice...
Prosto covek ne zna sta da misli.Veruj mi ja sam sad zbunjen pomalo.

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
Da, trazim izvinjenje u ime svih clanova za koje mislis da nemaju NIVOA da razgovaraju i pisu na ovu temu sa tobom!!!!!!
Nikog poimence nisam naveo,niti sam imao nameru da vrijedjam bilo koga.Mislim da dovoljno puta citiram svoj tekst,i misljenje koje u njemu izrazavam,ko bi kome trebao da se izvini:

Quote:
Originally Posted by tornjak
Naravno da ne od kompletne administracije.Sta sam ja? Neko kome bi trebalo svi da se izvinjavaju za tudje postupke? Ne. Ali,kada te neko direktno nazove nulom zbog ne-predstavljanja imenom i prezimenom,a usput,nije u pravilniku foruma,ili ti kaze da nije siguran da li sam krsten,to su direktne uvrede.
Ja sam u jednom od prethodnih postova (941) naveo kakve su izjave povodom mog pisanja date,kao i KO je te izjave dao.Dovoljno da se shvati od koga ocekujem izvinjenje.

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
Ako je neko objektivan ovde sto se tice stranaka i politike i IZ, garantujem to sam JA...
Kad si toliko objektivan,onda bi bilo bolje da pustis druge da te pohvale ii pokude po objektivnosti,a ne da se sam hvalis,da ne pominjem onu poznatu izreku,"Ko se hvali taj se kv***"...

@Undercover 007:

Trebalo bi da znas,da je ovo forum,i da niko nikoga ne stedi,a pogotovu ne "predmetom" koji je na forumu jedini,a to je REALAN TEKST.Niti ja koga stedim,niti ko stedi mene.Sto se tice mojeg misljenja,vidim da si me citao,i to je moje misljenje,ono sto sam napisao i iza cega stojim,nenaruceno,ne-copy-pastirano,nepreuzeto ni iz jedne stranke,drugog foruma,nevladine organizacije,ministarstva,mesihata jednog ili drugog,i tako dalje.

Ja ne znam otkud takva zelja kod pojedinaca ovog foruma,sada uopste govoreci,jer nisi originalan u svojim recenicama,dakle nisi jedini ,da me striktno na bilo koji nacin oteraju,po svaku cijenu,i na razne nacine i pritiske.Je li to zelis da na ovom forumu uzivas u nametnutom jednoumlju,koje se sada polako,ali sigurno razbija,pa ti smetaju drugacija misljenja?Meni bilo koji forum odgovara,otkud znas,mozda sam aktivan i na sandzak24?Takodje,odgovaraju mi i bilo kakva drugacija misljenja,sve dok se ticu teme,i dok me ne vrijedjaju.Spreman sam po pitanju osnivanja novog Mesihata IZ Srbije adekvatno i cinjenicama potkrijepljeno polemisati sa bilo kim i bilo kolko to trajalo.Ja na kraju iznosim svoje misljenje o onome sta me interesuje.Sad je aktuelna tema OVA,a o lepoticama,kao i cije su noge ljepse,a cije nisu,doci ce vrijeme,kad rijesimo sukob medju nama samima.Za opustene teme treba ti da imas sredjene osnovne teme.Vidim da bi ti najradije preskocio ovu,i odmah presao na neku laganiju,a neka se SUDBINSKE STVARI BOSNJAKA NADJU U NEKIM DRUGIM RUKAMA.E pa nece moci.Neka malo ove sudbine i u mojim rukama,isto koliko i u bilo cijim drugim,dakle da se i ja malo "mingle".

Moje drugare,kako ih nazivas,ne poznajem,samo se razumijemo,i za njih isto vazi-ako im se ne svidja,mogu preci na neki drugi forum,ili temu (nego,nekako je u poslednje vrijeme sve vise onih sto ih ova VITALNA TEMA PO BOSNJAKE SANDZAKA INTERESUJE,pa ne mozete da se odbranite od "navalice").Ja da sam vlasnik ovog foruma,bio bi sretan sto je sve vise ljudi na njemu,I STO DAJE SVOJE MISLJENJE,pa bila ona i oprecna .Medjutim,izgleda da je u interesu ovog foruma,da je sto vise clanova na temama "Slike iz Sjenice",kuharske teme,zabava i sl.Namece mi se zakljucak da su neke teme jednostavno "zabranjeni gradovi" za neistomisljenike,sto bi se drugim rijecima reklo,PROLAZ IMAJU SAMO ONI KOJI BI DA SIRE JEDNOUMLJE,JEDNU MISAO,I DA JE RAZRADJUJU,A AKO SE NE DAJ BOZE POJAVI NEKO "DRUGI",ODE SVE U PROPAST-NAMECE SE DAKLE JEDNA VRSTA ELEKTRONSKE PROPAGANDE.

Ako oni nece na druge teme,jer ne mogu ih ja povesti,zao mi je,neces ih ni ti isteravat nekakvim motkama.I oni ljudi izrazavaju svoja slaganja i neslaganja,misljenja,svojim tekstovima,kome se ne svidja neka ih preskoci i neka ne reaguje na njih.Nego,nesto mi je tu cudno:Mnogi se pretvaraju da ih ne interesuje sta ja i mnogi drugi pisu na ovom forumu,a pomno prate iste te "nas" i odgovaraju im.Jedan prijateljski savet:ako ti se neko ne svidja,a na ovom forumu,ako ti se ne svidja tekst,jednostavno,nemoj se obazirati na njega i nemoj davat svoje komentare.Bice ti lakse.

Quote:
Originally Posted by Undercover 007
...zaboravljate da je Allah gospodar svih spletki i da ce otkriti zavese iza kojih se krijete...
Preote mi rijec iz usta.Ako Bog da,inshallah.

Quote:
Originally Posted by Undercover 007
Zato kazem da nas malo postedite dosta nam je i zukorlica i zilkica...
Dobar odgovor ti je dao 36310:

Quote:
Originally Posted by 36310
Pa stani bre heeej,prvo pogledas koja je tema,pa dobro razmislis imas li sta da kazes na zadatu temu i zatim procenis da li si u stanju da to sto zelis da kazes znas razgovetno i da napises... i tek na kraju to i uradis.
Tema se tice i Zilkica i Zukorlica,a ako tebe smara,ima i drugih tema...

Ja jos jednom pozivam da spustimo loptu,da prestanemo vrijedjanja na licnoj osnovi i da nastavimo da pisemo o temi koja je pod ovim naslovom.Ako ne,sacekacemo da se strasti smire.Dakle,Halilce,slazem se sa tobom.

Ocekujuci izvinjenje,

Tornjak.

Last edited by tornjak; 24-11-2008 at 18:35..
tornjak is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #956
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post


Ja ne znam otkud takva zelja kod pojedinaca ovog foruma,sada uopste govoreci,jer nisi originalan u svojim recenicama,dakle nisi jedini ,da me striktno na bilo koji nacin oteraju,po svaku cijenu,i na razne nacine i pritiske.
Da nam je cilj da te oteramo to bi trajalo 3 sekunde, ne bismo se natezali sa tobom...

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
Je li to zelis da na ovom forumu uzivas u nametnutom jednoumlju,koje se sada polako,ali sigurno razbija,pa ti smetaju drugacija misljenja?
Ovde ne vlada jednoumlje, niko nije blesav niti je ovde za uho doveden pa da mora da pise sta mu ko naredi, oko mnogo cega se mi ne slozimo ali nastavimo dalje sa druzenjem, a to da ces razbit nesto na forumu, nece da moze. I to izvini , cekaj ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2008   #957
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Nemam nameru se raspravljati ali primetio sam ja da si ti jedan od onih sa onog foruma zato sam ti i preporucio njih.Jer oni imaju razumevanja dovoljno za takve poput tebe a za nas koji ne podrzavamo zukorlica sledi ban koji sam dobio vise puta.
Nego bratko ne teramo mi tebe a najmanje ja sa foruma ali si puno zagrizen u ono sto mislis a to nevalja.
Necemo se svadjati ako se ne slazemo u tome ili bilo cemu a ako ti ne odgovara ovo sto pisem za nase politicare(mafijase),muftije onda sigurno pripadas njihovoj grupi pa te to vredja.
Sve dok se ne izmiru i ne dokazu da misle svom narodu dobro oni meni nemogu biti dobri pa ni oni koji ih podrzavaju.Selam
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2008   #958
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by tornjak View Post
Mnogi se pretvaraju da ih ne interesuje sta ja i mnogi drugi pisu na ovom forumu,a pomno prate iste te "nas" i odgovaraju im.Jedan prijateljski savet:ako ti se neko ne svidja,a na ovom forumu,ako ti se ne svidja tekst,jednostavno,nemoj se obazirati na njega i nemoj davat svoje komentare.Bice ti lakse.

Ovo je sasvim dovoljno
Vidim da se velika prasina digla u ovoj temi a stvarno bez ikakvog razloga. Kao sto u gore navedenom copiranom tekstu pise, kome se ne svidja , nemoj ni da cita, prema tome ako covjek nikoga ne vrijedja zasto da ne pise o necemu sto je za nas jako bitno.To da li mi (pre svega ja i @36310 ) razumijemo sta se pise ili ne , nije niciji problem. Premo tome , @undercover, mislim da sam bio dovoljno jasan.
Cinjenica je da @tornjak pise samo u ovoj temi i da ne ucestvuje u drugim temama sto uopste nije zabranjeno. Nije se predstavio ( i ne mora ) i ne poznajemo ga za razliku od vecine nas koji se medjusobno poznajemo. To sto pise i ucestvuje na drugim forumima , zar je i to zabranjeno ?
To sto napada Rijaset i SDA, Mesihat i SDP, i treba , s razlogom ih napada , kamo lijepe srece da je vise takvih.
Ja covjeka licno i ne poznajem, citam njegove postove uostalom kao i sve druge i pokusavam da budem realan i korektan , koliko je to moguce i ne branim nikoga kao sto mi se to negdje u postovima necijim navodi. Ali , ako je @tornjak ovdje "po nekom zadatku" onda se nameracio na pogresan forum a ako je tu da pise samo u temi koju najbolje poznaje , onda ne vidim razloga za bilo kakvu raspravu
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2008   #959
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
To sto napada Rijaset i SDA, Mesihat i SDP, i treba , s razlogom ih napada , kamo lijepe srece da je vise takvih.
Da ga nisi zamjenio sa Mitkom?
kad je Tornjak napao mesihat i sdp? ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2008   #960
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Da ga nisi zamjenio sa Mitkom?
kad je Tornjak napao mesihat i sdp? ....

Nisam Resko. Pa dobro sad , iz njegovih tekstova sam shvatio da covjek ne bjegenise obe strane a to sto napada vise SDA i Rijaset opet ima razloga .
Uhh sto nemam neku moc da ih sve pokupim i odvedem na neko pusto ostrvo
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 23:02. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)