SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 03-03-2006   #101
mirza
Gost
 
Posts: n/a
Default

ALLAH zna ko je ispravan,vehabije ili ostali.Nije na nama da sudimo.Nemam nista protiv vehabija,mirni su nikog ne diraju,tu su da pomognu.A sto ih se neki plase,to je njihov problem.Mozda im zavide na istrajnosti i takvoj posvecenosti vjeri.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 03-03-2006   #102
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

E, najprije će biti zavist prema vehabijama...
fraer is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2006   #103
edin_mangas
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Godine: 47
Posts: 147
Default

Selam alejkum



Fraer to nije sigurno lijepa rijec

Potrudi se malo.
edin_mangas is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2006   #104
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

amla svaka cast. pozdravi ecka
suad is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2006   #105
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Ne mogu da vjerujem da sam ovo propustila a sad kad sam fino sve iščitala , ne mogu a da ne kažem makar nešto. Oprostićete mi ako ne budem koristila tuđe misli i ponudila citate onih koji o ovome više znaju jer je to suprotno mojoj životnoj filozofiji.Ja čitam i "Dane" i "Avaz" i "Večernji"... a mišljenje formiram sama tj.ne prihvatam ono što mi knjige ili mediji serviraju.

Tako sam i čitajući sve što je rečeno u okviru ove teme formirala svoje mišljenje o našoj kulturi dijaloga- pa mogu reći da smo još daleko od zadovoljavajućeg nivoa.Naravno, ovo je donekle i razumljivo jer se tek učimo konstruktivnom dijalogu, sučeljavanju mišljenja argumentima ,prihvatanju činjenice da drugi ima pravo na drugačije mišljenje a ne napadati ga odmah zbog toga.



A što se vehabija tiče, već su neki od vas , navodili stručna tumačenja ove sekte,ono što ja mogu da kažem je da ne bih mogla da dozvolim da mi djeca krenu putem jednoumlja, ispraznog vaza iza kojeg ne stoji trud ,rad , znanje sticano godinama.Vidim ih kao ljude koji će društveni život i borbu za opstanak koncipirati tako da rade,da se obrazuju, da život prožive poštujući ovozemaljske i Božije zakone.



Što se terorizma tiče, jako me ljuti generalizacija i to što i mi sami upadamo u zamku da govorimo samo o islamskom terorizmu i naravno da ih automatski povezujemo sa vehabijama. zato bih voljela da nam neko od vas koji živite u zapadnoevropskim zemljama malo progovori o englezima, ircima, ETI.......
suada is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2006   #106
edo rasljanin
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2006
Godine: 50
Posts: 38
Default

tahirovce- svaka ti cast na komentru. potpuno isto mislim. sjetih se nekih ljudi koji govore da je grijeh trositi velike pare za vjerske ustanove. kako bi se sad divili nasim prelijepim dzamijama i sl.
edo rasljanin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
neg, nije, svaki, terorist, vehabija


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ovo Nije Normalno STRANAC Ovo i ono 54 07-12-2012 04:42
Ljubomora nije ljubav Tahirovce Ljubav i ...još po nešto 6 13-05-2009 15:08
Nije gotovo!!! Setite se 90-ih... Prijepoljka Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 13-05-2008 16:27
Nije Oglas! borichi Mali oglasi 24 01-05-2008 01:16
Lov Nije Samo Lov, Lov Je DruŽenje Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 5 31-01-2008 18:55


All times are GMT +2. The time now is 00:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)