SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-03-2006   #1
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default BEOVIZIJA

Ono sto se desilo u subotu u Centru Sava je prava bruka za nasu kulturu.Jos jedan dokaz da ne moze nista da prodje a da se politika ne umesa.Sama cinjenica da je ziri iz Crne Gore dao samo 21 bod nasim pesmama a nasi 53 govori sve.U utorak ce se odrzati sastanak i odluciti da li ce Srbija i Crna Gora imati predstavnika na ovogodisnjoj Evroviziji koja se odrzava u Atini.Licno,navijala sam za Anu Nikolic i njenu pesmu ROMALE ROMALI...Samo da napomenem da mi je momke iz grupe NO NAME jako zao jer oni nisu krivi i mozda im je sve ovo i unistilo karijeru...
askica is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-03-2006   #2
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Stariji clanovi se sigurno secaju,poslednjeg izbora za Euroviziju u bivsoj velikoj Jugoslaviji.Tada se nesto slicno desilo,mislim da je tada Bebi Dol otisla na Euroviziju zahvaljujuci glasovima koje je dobila iz "svojih republika".I tada je bila farsa kao i ova sada.Sto se ove sada tice glasalo se tako,kako se glasalo, i to treba da se ispostuje i ne razumijem zasto se ovi "nasi"bune.Drugo je pitanje da li su ovi "njihovi"postupili sportski.Sigurno je da su imali pravo da glasaju, kako su htjeli.I na kraju kakva je drzava takva je i muzika,i ne samo muzika.
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2006   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja bas nisam upucen kako je islo glasanje na beoviziji,ali cuo sam numeru koju je izveo momak iz Novog pazara i jako mi se svidela(momak je pobedio i na Novopazarskom festivalu,al zaboravio sma mu ime)...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2006   #4
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Ja nemam sad pojma ko su nashi a ko njihovi???Ko je za koga glasao?Ko se naljutio?
amlA is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2006   #5
nahla
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sandzak
Godine: 41
Posts: 42
Default

Momak iz Pazara je Enes Ukic i meni se puno pesma svidela ali nije dobio puno glasova od zirija, samo 4 i 6 od publike i nije prosao u finale...Ali pesma jako lijepa, i decko fino peva...ali...



pesme se mogu uzeti na http://www.bgdcafe.com/



Pretpostavljam ''nasi'' da misli na srpski ziri a ''njihovi" na crnogorski, jesam li u pravu



A pitanje ko se naljutio, pa ovi ''nasi'' jer crnogorski ziri favoritima sa beovizije nije dao niti jedan poen...

I ispalo sta je ispalo, niko ne ide, i plus kaznjeni sa 4 godine neucestvovanja na Evrosongu bezveze
nahla is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2006   #6
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

))))))Upravo tako nahla.Bilo mi je simpaticno kako je to askica napisala!
joku is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #7
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Aaaaaaaaaaaaa,onda bravo za "njihove"!!!
amlA is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #8
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

))))))))) sta ce kada se crnogorcima ne svidja srpska muzika!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #9
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Ma bilo je mnogo dobrih pesama NASIH i steta sto ne idemo.A i drago mi je,sto je Aleksandar Tijanic (predsednik RTS) odbio da potpise pobedu grupi No Name.Cisto sumnjam da ce se pojedine budale ikada nauciti pameti.Ali tako i treba.Navijacemo za grupu Hari Mata Hari.Ionako je Zeljko Joksimovic uradio muziku za pesmu "Lejla".
askica is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa kad nisi mogli da se dogovore Srbi i Crnogorci ciji ce prestavnik pobediti,onda su trebali pustit da predstavlja NAS (Enes Ukic) scg i svi bi bili srecni....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #11
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Bojim se,da bi se oko toga dogovorili i Srbi i Crnogorci i udruzili bi se da se to ne desi.Ne bi to nikako dozvolili.Jako mi je zao sto nije usao u finale."Vazno je ucestvovati",salim se.Dobro je sto se uopste i pojavio.
askica is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2006   #12
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

kako sam ja danas cuo srbiji i crnoj gori je zabranjeno ucesce naredne 4 godine, dok se dogovore ko ce da ide.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2006   #13
nahla
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sandzak
Godine: 41
Posts: 42
Default

A sad novo nesto cuh...Tijanic zatrazio od tamo glavnih za evroviziju da odobre ponovno takmicenje 5 prvoplasiranih pesama ...pa da li ce ista biti videcemo
nahla is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #14
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Da ne bi otvarali novi temu za evroviziju,posto ce trajati vrlo kratko ,iskoristi ce mo ovu postojecu.

Sinoc je odrzano polufinalno takmicenje,i Hari je usao u finale.Inace se Hari kotira visoko a danas procitah da je jedan od favorita za pobedu.

Posto publuka glasa, mogli bi i mi da pomognemo,tako ,sto ce mo sutra vece(subota)biti pored malih ekrana i dati svoj glas za Harija.Moram reci da mi se pjesma mnogo svidja!!!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #15
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Moram reci da mi se pjesma mnogo svidja!!!!!!!


Quote:
dati svoj glas za Harija.


kada sam trazio da neko pokrene ovu temu upravo sam imao na umu ovo sto JOKU na drumu

odavno sam cuo tu pesmu i mislim da zaista zasluzuje da bide podrazana i sa nase strane...

davno mi se nije svidela pesma kao sto je ona a i lici na pesmu koju je autor njene muzike interpretirao pre dvije godine i nije uspeo da pobedi,ali eto pruzila mu se prilika da opet na indirektan nacin pokusa napraviti uspeh...

ja sam ZA da se PODRZI ova Harijeva pesma...

uzgred svidja mi se i severinina pesma ali mi je ova draza...



JOKU hvala na podrsci...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #16
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Pjesma mu je "boli glava".
borichi is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #17
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

i SRCE



BOGA MI...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #18
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Pa prvi put kada sam je čula, iskreno, nije mi se svidela. Ali kasnije, da. Puna je iskrenih emocija i nema potrebe da se prevodi na engleski, kako reče Željko.



Jedan čovek koji se bavi prognozom plasman svih pesama koje učestvuju na Evroviziji, je prognazirao da ce Hari biti ovogodišnji pobednik. Sinoć mi je bilo jako drago. I naravno da ću navijati za njega. Samo ja, pošto sam u Bosni, necu moći da glasam za njega.



Ipak, interesuje me i to da li će Bosna biti spremna da organizuje tako veliki spektakl kao što je Evrovizija, mislim na finansijsku situaciju.
askica is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #19
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

A što se tiče Severinine štikle i sama je priznala da neke reči nemaju nikakvog smisa. Kao na primer "AFRIKA PAPRIKA". Malo me podseća na onu koju sam pevala kada sam bila mala: Išli smo u Afriku da sadimo papriku...crvene i ljute, slatke i..." ne mogu se setiti iako to nije bilo davno.



I da napomenem da je Severina ove godine direktno ušla u finale zahvaljujući Srbiji. Naime, Hrvatska je prošle godine bila na trinaestom mestu a ove godine zbog neučešća Srbije usla u finale.



I još nesto, da li mislite da će Hariju 13 broj biti srećan. Jer on nastupa 13-i po redu???
askica is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006   #20
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Upravo tako STRANAC, I SRCE....Bas budi secanja...

Ja sam je danac celi dan slusao!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
beovizija


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:57. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)