SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-01-2011   #1
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default SDA i SDP ujedinjeni

Dugo najavljivana koalicija je konačno došla do konkretnih dela,
SDA i SDP čine okosnicu većine u skupštini opštine.
Kakvo je vaše mišljenje o novonastaloj političkoj situaciji u opštini?
__________________
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-01-2011   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Bolja nego sto je bila, dosta mirnija situacija. A i kome se svidjau ucene ?
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2011   #3
Pravnik
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
Dugo najavljivana koalicija je konačno došla do konkretnih dela,
SDA i SDP čine okosnicu većine u skupštini opštine.
Kakvo je vaše mišljenje o novonastaloj političkoj situaciji u opštini?

Obzirom da je grad Sjenica malo mesto njeni gradjani bi trebali da se ujedine po politickom pitanju i odabrati ono sto je najbolje za njih. Samo to moze pomoci vidljivom razvoju i resavanju problema sa kojima se grad i opstina Sjenica susrecu, a verujem da problema ima puno.

Sto se tice SDA i SDP politickih partija oni su dugo na politickoj sceni i uradili su mnogo toga, ali u njihovom ucinku preovladava losa strana delovanja.

Oni vise ne bi trebali dospeti na vlast, ukoliko zelite bolju buducu Sjenicu koja ce pripremljeno obasjavati za buduce generacije za razliku od ove danasnje.
Lideri pomenutih partija medju svojim ciljevima daju prvenstvo svom interesu. Osobina koja ih karakterise jeste "nebriga" za stanovnike Sandzaka i nepostojanje jihovog maksimalnog moguceg zalaganja za bolji zivot svih ljudi na ovim prostorima.
Mnogo je stvari koje govore, dokazuju i ukazuju na negativne strane SDA i SDP, ne bih zalazio u to.

Takodje zeleo bih napomenuti vama sjenicacima da ne nasedate na jeftine politicke kampanje pomenutih partija. Ja razumem da vama ono "malo" znaci mnogo obzirom na stanje Sjenicke opstine, ali nemojte im vise davati poverenja, nemojte im vise verovati.

Ima drugih politickih opcija koje su vam na raspolaganju i uvek otvoreni vama za pricu i pitanja, SNP Mirsad Djerlek i BDZ Emir Elfic.
Pravnik is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Djerlek je Rasimovo govno, mislio je da moze samostalno vise al se zajebao , a ovaj Alf elf kako bi on ne postoji, on je zukorlicev pijun, znaci niko i nista, sad cita ono sto mu zukorlic napise i to je to, al kad njegova sestra jos malo ostara i bude kao prva zukorliceva zena bacena negde u podrum kuce a dodje nova i mladja tada ce i elfic da nestane...

Nemoj nama prodavat maglu, gubis vrijeme ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #5
Pravnik
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Djerlek je Rasimovo govno, mislio je da moze samostalno vise al se zajebao , a ovaj Alf elf kako bi on ne postoji, on je zukorlicev pijun, znaci niko i nista, sad cita ono sto mu zukorlic napise i to je to, al kad njegova sestra jos malo ostara i bude kao prva zukorliceva zena bacena negde u podrum kuce a dodje nova i mladja tada ce i elfic da nestane...

Nemoj nama prodavat maglu, gubis vrijeme ...

Moj post je bio usmeren onima koji znaju razumno da razmisljaju.
Emir Elfic i Mirsad Djerlek se jedini bore za ovaj grdan narod, a vi dajete poverenje izdajnicima, kako to opravdavas?

Ako vam se ne svidja muftijina politika koja se sprovodi preko emira Elfica, onda ostaje Djerlek, koji jeste sam, bez ikakve koalicije, samostalan, bez ikakvih sponzora koji ce ga kasnije ucenjivati za svakojake stvari, ukratko usao u politiku i ide kroz nju casno i posteno.

Sta ti znaci ovo "Djerlek je Rasimovo govno"? i kako se on to "zajebao"?
Nemas osnova ikakvih za to osim nedokazanih predrasuda i hipoteza.

Ponekad mi se stvarno gadi od Suljovih i Rasimovih pristalica.
Pravnik is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

heheh e a znas sta se meni gadi, to sto ti i tebi slicni mislite da su ljudi koji ovde dolaze ovce. Dodjes pred izbore niti znamo ko si ni sta si, napises nam 2 recenice i ocekujes da te neko poslusa? e haj ne blesavi mame ti...
djerlek je bio predsednik pazara pola mandata drugu polovinu ovaj trenutni predsednik, i jedan i drugi za mene licno su politicki neistomisljenici koje necu glasat nikad, ali pogledaj sta je uradio jedan a sta drugi za mandata i sve ce ti bit jasno..
nego cudi me da nisi i cedicu ubacio u ovu ekipu ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #7
Pravnik
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
heheh e a znas sta se meni gadi, to sto ti i tebi slicni mislite da su ljudi koji ovde dolaze ovce. Dodjes pred izbore niti znamo ko si ni sta si, napises nam 2 recenice i ocekujes da te neko poslusa? e haj ne blesavi mame ti...
djerlek je bio predsednik pazara pola mandata drugu polovinu ovaj trenutni predsednik, i jedan i drugi za mene licno su politicki neistomisljenici koje necu glasat nikad, ali pogledaj sta je uradio jedan a sta drugi za mandata i sve ce ti bit jasno..
nego cudi me da nisi i cedicu ubacio u ovu ekipu ...
Ceda je opet bolji od Sulja i Rasima , a ti ako podrzavas SDA ili SDP onda si zaludje, slep ili ti placaju to novcano, cetvrto nema. Sto vam uhapsise ovog bivseg gradonacelnika?

Ja ako sam ovde nesto napisao nisam to uradio da bih sebi izvukao korist, vec za dobrobit Sjenice i njenih gradjania kojima je pomoc zaista potrebna. A ti bi hteo da se SDP ili SDA ukljuka ponovo u fotelju, zaista oholo.

Takodje, ako nisi znao Djerlek u Sjenici ima ogromnu podrsku.
Pravnik is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #8
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hahaha
jeste ja sam domaci izdajnik i strani placenik i lud po malo. e to nisam znao da ima ogromnu podrsku to izgleda jedino ti znas ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #9
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nemojte nas pomagati,braco pazarci, za Bozji teski hataar vise,dosta nam je kao srbima ruske pomoci...

sto se djerleka tice,nije los decko ali izgubio kompas i nikad ga nigde nece biti...
onaj elfic je smijesan i da se tumaci,ono ne da nema nista od politike,nego ne verujem sto ga i ne hrane kao bebu jer ni za to nije sposoban..

dugo sam bio misljenja i zagovornik teorije da manjine trebaju da budu u nacionalnim strankama
ali posle svega sto su uradii SDA i SDP ja bih radije bio radikal...
rasim je igrao na nacionalnoj politici a cim je dobio podrsku u sandzaku zaboravio je i odakle je a kamo li sta drugo...
ugljanina je milosevic "osunetio" jos 1995. kad su ga sluzbe drzavene bezbednosti vratile iz turske,docekale na crvenom tepihu, dale zadatak za unistavnje sandzaka i od tada mu se gubio svaki nacionalni identitet...
sda novog pazara neu ni da pominjem,zeludac najbolje govori o ljudima pa ne bih da ga uznemiravam ovom priikom...
sda sjenice,jako puno dobrih ljudi ali poltronski prema centrali iz pazara i tu prestaje i njihovo dobro...

sve u svemu Ceda...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Polako te, rano ste poceli da se sikirate, duga je zima a i ko zna ko ce sa kim na sledecim izborima. Vidite zukorlia kako se trenutno ponasa - kao dijete kad se ukaki zabio se u cosak i suti ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011   #11
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

zukorlic je daleko id idealnog resenja ali u poredjenju sa ostalim je za dva koplja ispred...
sto se tice koalicija,sigurno ni jedna prava i prirodna nece biti,vec ce se prostitutke prodati za mesto u vlasti vise...
jedini od kojeg ocekujem realnost su Ceda i Canak i dugi niz godina u nazad su 2 jedina pametna srbina...
ovi ostali su ili pilici cetnickih pokreta drze mihajlovica i seselja,ili milosevicevi polufabrikati a na vlasti se odrzcaju siluete "sanu" sa vetrom u krilima srpeske prav.crkve...

jad,beda i corotinja,sto kaze jedan nas sugradjanin...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011   #12
Pravnik
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 4
Default

Jel postoji neka druga politicka partija osim ovih koje pominjemo u Sjenici, nisam upucen?
Pravnik is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011   #13
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Isto ko i u svakom drugom gradu, svaka stranka ima svoje predstavnike .... mada se ne trudim da ih upoznam, za mene postoji sda i ostale ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011   #14
zecovic edib
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Nádasd HUNGARY
Posts: 112
Default

Niko ne moze realno da voli ili nevoli jednu partiju ili stranku ,ako nezna plan i program ostalih stranaka.Nemoze se uvidjeti kvalitet te partije ako se ne poznaju kvaliteti drugih partija.
Kako moze nesto da se poredi , ako nemamo sa cim da uporedimo.
zecovic edib is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011   #15
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa ja rekoh SDA i "ostale" ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
sda, sdp, ujedinjeni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)