SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 4.00 average.
 
Old 24-06-2012   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Zvezde Granda 2011 / 2012: Pobednik je Darko Martinovic (Cela emisija VIDEO)

U prvom krugu glasanja ispala su dva takmičara, kao i u drugom, dok je treći krug odlučio o sudbini još dva takmičara. Na kraju je ostalo četiri muškaraca a samo jedan je pobedio i osvojio vrednu nagradu! Čestitamo!



I u superfinalnom delu takmičenja "Zvezde Granda" glasanje je završeno. Četvrto mesto zauzeo je Mirče Radulović, dok se na trećem mestu našao Nikola Nešić. U momentu kada je trebalo da kaže ko je osvojio treće mesto, diretkor "Grand produkcije" Saša Popović napravio je neverovatnu grešku. Prozvao je Aleksu Radenkovića, ali je na trećem mestu ipak bio Nikola. Drugo mesto pripalo je Aleksi a prvo Darku Martinoviću. Nastalo je neverovatno slavlje kada su njegovi fanovi pohrlili na binu, a pobednik je otpevao pesmu sa kojom je i počeo finale - od Željka Joksimovića "Nije ljubav stvar".

U finale takmičenja "Zvezde Granda" plasiralo se desetoro pevača a svi oni borili su se za prvu nagradu. Takmičenje je trajalo devet meseci, a pobednik dobija opremljen stan u Beogradu i album, drugoplasirani automobil i pesmu, a trećeplasirani dobija televizor i pesmu. I ostalih sedmoro učesnika neće otići bez nagrade. Oni će dobiti jedinstvenu priliku da snime jednu pesmu.
Finalisti ovogodišnjeg takmičenja su Milica Pavlović, Aleksa Radenković, Darko Martinović, Andreana Čekić, Vanja Mijatović, Slobodan Rakić, Nikolina Kovač, Nadica Ademov, Nikola Nešić i Miroslav Mirče Radulović.

Pred oko 2.000 ljudi u publici prvi je izašao Darko Martinović i otpevao pesmu "Nije ljubav stvar" od Željka Joksimovića. Za njim je usledila Nadica Ademov sa pesmom Zorice Brunclik "A tebe nema", nakon koje je na binu izašao Nikola Nešić i otpevao pesmu "Dunjo moja" od Luisa. Pesmu Ane Bekute "Imam jedan život" Andreana Čekić, nakon koje je nastupio Slobodan Rakić sa pesmom "Duge kiše jesenje" od Tife. Vanja Mijatović pevala je pesmu od Zorice Kodže "Imam jedan svijet", a da li zbog treme ili velike vrućine, imala je nekoliko pehova u toku izvođenja pesme. Glas ju je izdao u jednom delu numere, ali je Vanja nastup izvela do kraja. Nakon nje pesmu Petra Mitića "Gas do daske" pevao je Aleksa Radenković, dok je posle njega Nikolina Kovač otpevala pesmu Severine Vučković "Grad bez ljudi". Pretposlednji takmičar Mirosla Radulović pevao je pesmu Zdravka Čolića "Kao moja mati", a poslednja je bila Milica Pavlović. Sa pesmom Severine "Italiana" zapalila je publiku a posebno svojom kratkom haljinom. Skakala je igrala i pevala a fanovi su joj bacali igračke na binu.



U drugi krug takmičenja prošli su Andreana Čekić, Vanja Mijatović, Miroslav Radulović, Milica Pavlović, Nikola Nešić, Aleksa Radenković, Darko Martinović i Nadica Ademov. Takmičenje su napustili Slobodan Rakić i Nikolina Kovač ali oni će se već sledeće subote pojaviti sa novim pesmama.

U drugom krugu Darko Martinović nastupao je sa pesmom "Ja se ne predajem" Saše Matića, Nadica Ademov sa "Nemoj mi prići", Nikola Nešić je otpevao "Zauvek tvoj" Tropiko benda, Andreana Čekić je odabrala Cecinu pesmu "Ja ću prva", Vanja Mijatović od Vanne "Kao da me nema, Aleksa Radenković od Jašara Ahmedovskog "Jednoj ženi za sećanje dugo", Miroslav Radulović od Medenog meseca "Nikad nikom nisam rekao" i na kraju je usledilo iznenađenje od Milice Pavlović koja je pevala stranu pesmu, od Rihanne "Please don't stop the music".

Kada je završen i drugi krug glasanja, takmičenje su napustili Milica Pavlović i Andreana Čekić. Iako su se obe presvukle i po treći put, ipak nisu uspele da pridobiju dovoljan broj glasova od gledaoca. Na redu sledi treći krug.
Darko Martinović prvi je izašao pred prepun studio i otpevao od Milana Topalovića Topalka pesmu "Pukni zoro". Zatim je nastupala Nadica Ademov i pevala od Silvane Armenulić "Rane moje", dok je Nikola Nešić otpevao od Đanija "Još te sanjam". Vanja Mijatović je pevala pesmu "Lepi moj" od Snežane Đurišić, Aleksa Radenković od Darka Lazića "Godinu dana trista kafana" i na kraju Miroslav Mirče Radulović "Okuj me care" od Halida Bešlića.

Ttreći krug glasanja je završen i još dva učesnika ispalo je iz takmičenja a to su Vanja Mijatović i Nadica Ademov. Usledilo je i superfinale kao i četvrti krug glasanja koji će odlučiti o pobedniku, a ovoga puta u glasanju osim publike učestvovaće i žiri. Ono što je neobično jeste to da su u poslednji deo takmičenja ostali samo muškarci.
Mikrofon je prvi uzeo Darko Martinović i pevao pesmu Ace Lukasa "Lična karta", Nikola Nešić pevao je "Samo za nju" od Šabana Šaulića, Aleksa Radenković od Dejana Matića "Oženjen sam", a poslednji od njih Miroslav Mirče Radulović odabrao je pesmu Amadeus benda "Nije sve jedno".

Video snimak FINALA Zvezda Granda 2011 / 2012 pogledajte ovde:
Zvezde Granda 2011 / 2012: Pobednik je Darko Martinovic (Cela emisija VIDEO) | www.FOLKOTEKA.com
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
2011, 2012, cela, cetinje, darko, emisija, granda, martinović, martinovic, pobedio, pobednik, snimak, video, youtube, zvezda. crnogorac, zvezde


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)