SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-10-2009   #1
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default Poslanici uce engleski jezik

Tek što su se vratili sa dvomesečnog odmora, poslanici će od ponedeljka pored poslaničkih zagrejati i đačke klupe. Naime, kurs engleskog jezika za zaposlene u Skupštini počeće u ponedeljak 12. oktobra, a na listi od pedesetak prijavljenih, najveći je broj poslanika.



Učenici su podeljeni u šest grupa (početni 1 i 2, srednji 1 i 2 i viši 1 i 2) i dva puta sedmično po sat i po usavršavaće engleski jezik. Ovo nije prvi put da se za zaposlene u Skupštini organizuje učenje engleskog jezika, a troškovi usavršavanja pokrivaju se iz budžeta parlamenta.
Poslanik Ugljaninove Koalicije za Sandžak Esad Džudžević (51), koji će pohađati najniži kurs, kaže da se bez obzira na solidno predznanje engleske gramatike opredelio da krene od nule.
- Namerno sam se prijavio za početni kurs jer želim da krenem od početka da bih dodatno mogao i sam da se usavršavam. Inače, nekoliko puta sam pokušavao sa prijateljima u Tutinu da se organizujemo i idemo kurs engleskog, ali nije išlo. Nadam se da ću sada imati priliku da napredujem - kaže Džudžević.

Šef poslanika DSS-a Miloš Aligrudić (45), koji će pohađati najviši kurs, kaže da se prijavio za časove jer nema priliku da razgovara na engleskom, osim u parlamentarnim međunarodnim organizacijama čiji je član.
- Mislim da nije sramota stalno ići na neki kurs, tim pre jer su viši kursevi namenjeni ljudima koji imaju dobro predznanje, a sam jezik se nikada ne zna toliko dobro da ne bismo bili u stalnom kontaktu sa njim. Ovi časovi su prilika za usavršavanje - kaže Aligrudić.
On tvrdi da časove pohađa tri-četiri godine, koliko se organizuju u parlamentu i da nikad nije bežao sa časova.

www.alo.rs


P.S Neki poslanici ce morat polagat i kurs iz maternjeg jezika
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-10-2009   #2
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

ma ima dosta slichnih i lakih rechi kao "coPetentan" .....
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Zijadina View Post
ma ima dosta slichnih i lakih rechi kao "coPetentan" .....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009   #4
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Videli od Spjica.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
engleski, jezik, poslanici, uce


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:27. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)