SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-11-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Grahovac: Kostic me vredjao i pretio mi

Otpušteni profesor prava Borislav Grahovac optužio je danas rektora Državnog univerziteta u Novom Pazaru Miladina Kostića da ga je “verbalno vređao, pretio mu i pokušao fizički da ga napadne”.



On je uzjavi radiju Sto plus rekao da se incident desio u petak kada je otišao na ovaj univerzitet kako bi dobio potvrdu o plaćenoj stanarini i utrošenoj električnoj energiji.

“Razgovarao sam sa sekretarom univerziteta kada je ušao Kostić, rukovao se samnom i počeo da me vređa raznim pogrdnim imenima. Optužio me je da sam lagao u medijima, na šta sam mu ja odgovorio da će se istina saznati na sudu, a da ću o svim nezakonitim radnjama na DUNP obavestiti prosvetnu inspekciju”, rekao je Grahovac.

Profesor dodaje i da je nakon toga Kostić “ustao sa stolice i krenuo ka njemu kako bi ga napao”, ali da ga je sekretar u tome sprečio.

“Kada sam mu rekao i da ću obelodaniti u medijima sve njegove zloupotrebe, opet je krenuo ka meni, ali se sekretar ponovo isprečio između nas. Tada mi je i rekao da ga se okanem jer se za 100 evra može glava izgubit”, istakao je Grahovac.

Posle tog incidenta, Grahovac se obratio novopazarskoj policiji od koje je zatražio da ga zaštiti jer se "nakon Kostićevih pretnji ne oseća bezbedno", a o svemu tome je napravljena policijska zabeleška.

Rektor DUNP Miladin Kostić odbacio je ove navode Grahovca i demantovao da mu je uputio bilo kakve pretnje i uvrede.

“Gospodin Grahovac je običan građanin koji nema nikakve veze sa Državnim univerzitetom. Sva svoja prava može ostvariti sudskim putem o čemu je blagovremeno pismeno obavešten”, naveo je Kostić u pisanoj izjavi radiju Sto plus.

Podsećamo da je profesor prava Borislav Grahovac prošle nedelje optužio Kostića da ga je bez ikakvog zakonskog osnova otpustio i najavio da će pravdu potražiti na sudu.

On je tada medijima rekao da je pravi razlog zbog čega je dobio otkaz to što je ukazivao na probleme na ovoj visokoškolskoj ustanovi i zloupotrebe službenog položaja rektora Kostica.

Kostić je tada odbacio sve navode i istakao da je Grahovac otkaz dobio u skladu sa zakonom.

N. Kočović
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
grahovac, kostic, pretio, vredjao


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)