SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-01-2013   #1
adamnfl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 7
Default Đerekare autobusom?

Zna li neko da li ima autobusni saobračaj između Đerekara ili i Tutina? Na žalost ne mogu da nađem ništa o tome na internetu ali želili bismo posetiti to selo na Pešteru uskoro. Ako nema bus kako je moguće ići u Đerekare? Hvala za pomoć!

Pozdrav svim Sandžaklijama!

Adam, Budimpešta
adamnfl is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-01-2013   #2
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Cula sam za to mjesto,al nisam nikad tamo bila,a moj postovani zet je iz tog mjesta Ibro Kurtovic/bivsi policajac u Sjenici,nadam se da ce ti neko pomoci,mislim na nase ljubazne clanove.Sretan Put.
tidza is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #3
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Do Tutina imas vezu iz Novog pazara,nekoliko puta dnevno.Ranije je imala veza iz Np i za Djerekare.Iz Tutina,garantovano imas vezu za Djerekare autobusom,posebno ponedeljkom jer je pijacni dan u tutinu.Raspitacu se,imam prijatelje u Tutinu,a ni taxi nije skup do Djerekara.Pozdrav i dobrodoslica ujedno
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #4
adamnfl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 7
Default

Hvala za odgovore! Bilo bi dobro saznati šta je situacija Ako vidim dobro da je put asfaltiran onda mora biti veze između grada i tih naselja. Nadam se da tvoji prijatelji će odvogoriti, bio bih veoma sretan Hvala unapried!!
adamnfl is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Sacekaj da obavim razgovor i javljam se za par minuta.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Svakoga dana iz Tutina autobus za Djerekare ima u pola 8 ujutru i u 15 sati.Uz to,nekoliko kombi prevoza.Provereno i pouzdane info.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #7
adamnfl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 7
Default

Hvala Halilce! Nisam mislio da saznat ću odgovor još danas jer nije ništa na netu o tome. Ovo je velika pomoć za nas. Hvala opet!
adamnfl is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2013   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nije sve na netu, ima nesto i u sjenici
hladna zima ali topli ljudi, gostoprimstvo za svakoga, kao nigde na svetu...
dobrodosao na nas forum...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #9
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Nema na cemu Adame..za info o prevozu iz np do tutiba,imas na ovom linku
Tutin AS - Novi Pazar AS - Autobuski prevoz - Redvoznje.net
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #10
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Naravno da ima prevoz svaki dan iz Tutina. Izutra i uvece ima autobus a ima i nekoliko prevoznika sa kombijem pa izaberi. Asfalt je odavno prosao kroz ta pesterska sela tako da neces imati nikakvih problema doci do njih i po najvecem snijegu se cisti bez prekida.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Naravno da ima prevoz svaki dan iz Tutina. Izutra i uvece ima autobus a ima i nekoliko prevoznika sa kombijem pa izaberi. Asfalt je odavno prosao kroz ta pesterska sela tako da neces imati nikakvih problema doci do njih i po najvecem snijegu se cisti bez prekida.
Semko je jedan ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #12
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Semko je jedan ...
Eh,Šemko je bas jedan..al ima i njih cetvorica jacih od Šemka..Dvojica u suhom dolu i dvojica u Borostici..nisu mu dali da prodje..nikako..ni sa asvaltom
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #13
adamnfl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 7
Default

Sad gledam taj link šta ste mi pokazali nedavno...imam još jedno pitanje. Da li vidim dobro da nema izravnu autobusnu liniju između Sjenice i Prijepolja? Čudno je da autobusi samo idu prema Novoj Varoši u Prijepolje...na žalost također nema ništa o cenama. Hvala unapried ako znate ovo!
adamnfl is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #14
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Imas jednu liniju iz Sjenice za Prijepolje u pola 10 ujutru.Ti bi trebao da nam ovde lijepo kazes kada si pllanirao put ovamo,kompletnu rutu.A mi cemo ti dati savet najbolji koji je.Cijene su relativna stvar i zavise od prevoznika. Za Djerekare,nemas potrebe za Prijepoljem i Varosi...kazi sta je tvoj plan.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #15
adamnfl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 7
Default

Ovo putovanje bi bilo u Aprilu. Prošlog proleća ja i moji prijatelji smo bili u Pazaru kad je bio meč između Novog Pazara i Vojvodine. Bilo je super i odlučili smo da ove godine idemo u Pazar da vidimo Novi Pazar-Partizan. Sandžak je veoma specijalno mesto i sviđa nam se veoma mnogo. Ljudi su gostolubivi i ljubazni. Imaćemo samo 3-4 dana i želimo videti kanjon Uvca, posetiti nekoliko tradicionalnih sela na Pešter (i hodati do vrha brda Trojan), i možda ići u Prijepolje i u kanjon Lima kod Vrbnice. Nadam se da biće vreme za sve Mislim da neće biti lako napraviti plan...hvala!
adamnfl is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2013   #16
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Da si trazio na wikiliksu ili wikipediji,nebi nista nasao,koliko na ovom sajtu .Ovo ti je centar svijeta,a ti si "aterirao" dge treba. sve sto zelis da obidjes je u krugu od sto kilometara,a ti si u centru zbivanja.Ovde imas,dobre poznavaoce pesterskih lepota,rezervata Uvac,i malo ti je 3-4 dana da uzivas u tim lepotama.Obidji ovde temu o planinarima Zmajevca,slike uvackog jezera.Ima mnogo stvari koje bi trebao obici,manastire,dzamije,pecine,i..jednostavno da se izgubis od lepote,pozelis da vrijeme stane.Putovanje je najmanji problem i atobuske linije
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
Đerekare, autobusom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)