SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-06-2013   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Muamer Hukic:Napašcu, da ne odluce sudije

Nemački bokser Muamer Hukić rekao je da želi da "izudara" Britanca Olija Afolabija kako poednika meča u Berlinu ne bi odlučile sudije.

Hukić, koji boksuje pod imenom Marku Huk i Afolabi suočiće se u subotu od 22:15 u Maks Šmeling areni u Berlinu uz direktan prenos na TV B92.
"Majka mi je dala najbolji savet - napad je najbolja odbrana. Zato ja uvek idem napred, a on je bokser kojem ne smem da prepustim inicijativu. Zato ću ga napasti odmah, ali ne svim silama u početku, već u kasnijim rundama", rekao je Huk.
Huk će 11. put braniti titulu svetskog prvaka u kruzer kategoriji u verizji WBO. Ovo će biti njihov treći duel, a bokser poreklom iz Srbije dva puta je pobeđivao Britanca.

Hukić je na poslednjih nekoliko treninga održavao formu i skidao prekomernu težinu, jer je imao dva kilograma više uoči merenja. Zbog toga je na posebnom režimu ishrane i treninga.
"Nije nikakav problem skinuti dva kilograma. Imam poseban način ishrane, a treniram lagano. U punoj sam snazi i skidanje kilaže neće uticati na mene", rekao je on.

Huk je rekao da najviše voli kombinaciju "dva vezana krošea i zadnjeg direkta" i da će tako pokušati da pobedi.

"To mi je omiljena kombinacija i malo boksera može to da izdrži, ali prvo moram da dovedem protivnika u takvo stanje da mogu da ga nokautiram. Mislim da se ovaj meč neće završiti odlukom sudija kao prethodna dva", rekao je on.

Afolabi je u više navrata izjavljivao da je Huk nezasluženo prvak sveta i da će u predstojećem meču učiniti sve da sudije ne dobiju priliku da "pomognu Huku".

"Dosadio mi je Afolabi, želim da ga sada toliko izudaram da ga zaboli glava kada pomisli na mene", rekao je Huk.

Huk protiv Afolabija, samo na TV B92, subota od 22:15 časova.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-06-2013   #2
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ovo je prvi put da jedna televizija,sa nacionalnom frekvencijom Srbije direktno prenosi meč Muamera Hukića..Još bolja je najava meča koja se vrti poslednja dva dana.
Nadam se da će i dalje pratiti dešavanja sandzackih vrhunskih sportista.


Borba za titulu svetskog šampiona
subota 8. jun u 22.15h

Borba za titulu svetskog šampiona: Muamer Hukić - Ola Afolabi!



Boks kakav odavno niste gledali! Svetski šampion u kruzeru, Muamer Hukić, brani titulu u VBO verziji. U drugom uglu Ola Afolabi. Treći sudar titana, Muamer Hukić, momak iz Sjenice, iz Srbije, velika zvezda boksa u Nemačkoj i Ola Afolabi, Amerikanac nigerijske krvi, rođen u Londonu... Borba za titulu svetskog šampiona. Muamer Hukić - Ola Afolabi.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #3
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Hukić i 11. put odbranio tron

Nemački bokser srpskog porekla Muamer Hukić(Marko Huk) odbranio je 11. put titulu šampiona sveta u kruzer kategoriji, pobedom nad Olom Afolabijem na poene.

Hukić je tokom celog toka meča bio bolji bokser u ringu, a u nekoliko navrata mogao je i da nokautira Britanca, koga je pre ovoga već dva puta pobeđivao.
Momak rođen u Sjenici je od prve runde kontrolisao situaciju i potpuno zasluženo odneo pobedu. S druge stane, nismo mnogo videli od čoveka koji je rekao da je Hukić nezasluženo šampion.
Huk je ispunio obećanje da će od samog starta krenuti ofanzivno želeći da izbegne kontraverzu s meča protiv Povetkina, kada su ga sudije 'sprečile' da dođe do borbe sa Vladimirom Kličkom.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2013   #8
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Hukic je pokazao da ga ne vodi njegov impulzitet vec sve bolja tehnika,veci sabur i pamet.
Sve cestitke za kvalitetan mec i odbranu titule.
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
hukicnapašcu, muamer, odluce, sudije


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)