SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-07-2006   #1
XXL
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Zürich
Godine: 45
Posts: 44
Default Sjenica , sport i finansije

Primetio sam u nekoliko navrata da se pominju finansijski problemi kod sportista ( Sandzacke ;izbledele majice ) i kod KUD -a Jedinstvo pa me interesuje vase misljenje u vezi sledeceg :

pre 3 godine je jedan od najboljih sportista koje Sjenica dala bio kontaktiran od strane FK Sloga . FK Sloga je trazila da , posto doticni zivi u inostranstvu , posalje malo para za dresove, lopte , opremu itd .

On se razmisljao pa je pozvao mene i jos jednog Sjenicaka i pricao sa nama u vezi toga. Dosli smo do zakljucka da bi bilo moguce finansirati taj klub ali uz uslov da se klub proda .

Znaci bila bi zagarantovana sva sredstva za dostojantveno funkcionisanje tog kluba i Sjenica bi konacno imala imala klub sa kojim bi mogla da se ponosi pa makar izgledom i organizacijom .

Medjutim odgovor je bio NE .

Sada mene interesuje da li ste Vi za to da se stare strukture u sportu , koje su cesto puta prozete birokratiom i stalnim previranjima , privatizuju ili na neki drugi nacin (shodno zakonu drzave Srbije ) dovedu u red ili ne .
XXL is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-10-2006   #2
XXL
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Zürich
Godine: 45
Posts: 44
Default

Zamolio bih Moderatora da skine ovu temu sa foruma.

Unapred hvala .
XXL is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2006   #3
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

ZASTO DA SKINE ?????/

nevidim razlog

dobra tema ali jedno je sasvim sigurno da je tesko bilo sta uraditi u sjenici dok ljudi razmisljaju pojedini na jedan glup nacin

lijepo je to da se klub privatizuje al tesko je da neko kupi klub bez sporskih terena
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2006   #4
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Quote:
lijepo je to da se klub privatizuje al tesko je da neko kupi klub bez sporskih terena


pa momak je gore napiso da su nasli nekog za finansiranje



Quote:
On se razmisljao pa je pozvao mene i jos jednog Sjenicaka i pricao sa nama u vezi toga. Dosli smo do zakljucka da bi bilo moguce finansirati taj klub ali uz uslov da se klub proda .

Znaci bila bi zagarantovana sva sredstva za dostojantveno funkcionisanje tog kluba i Sjenica bi konacno imala klub sa kojim bi mogla da se ponosi pa makar izgledom i organizacijom .
ja misli da bi bilo super.a sto se tice terena zar nisu dovoljna ona dva.samo bi trebalo jos jedna tribina.i neznam kako je sad ali dok sam ja bio tamo nismo placali karte za utakmicu.makar bi mogli da naplacuju karte bilo bi super....
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
finansije, sjenica, sport


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
www.sandzak-sport.com NOVI SPORTSKI PORTAL ado Sport 40 06-09-2009 15:19
Plivanje Kao Izborni Sport Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 22-03-2008 22:56
sta mislite o uticaju politike na sport u sj leptiric Sport 11 08-08-2007 15:05
Sport u Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 56 21-07-2006 15:28


All times are GMT +2. The time now is 16:41. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)