SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 06-02-2009   #21
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-02-2009   #22
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2009   #23
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Talking Bora Drljaca & Era Ojdanic - Supermeni

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2009   #24
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

HAhahahaa, omgggg ne mogu da verujem.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2009   #25
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Dr.Džimdžilović...



halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2009   #26
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pozdravi je pozdravi....
halilce is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2009   #27
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Cudo jos nije niko postavio "...jer ja sam zmija,a ti si zaba zaba"!!!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2009   #28
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Jesam li ja jedini covek kome ona pesma nije smijesna?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2009   #29
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

"Koliko plavo nebo je..."


halilce is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009   #30
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #31
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2009   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #33
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

mozda je i zalosno.....


Ve ć nekoliko meseci sa mobilnih telefona, iz automobila, pa čak i iz noćnih klubova, trešti najveći treš hit svih vremena „Ti propadaš“, koji peva izvesna Minela Stojanković. Ova turbo folk katastrofa je najčeshće skidana pesma sa Interneta, na forumima se o njoj uveliko diskutuje, a odnedavno je puštaju čak i na tehno žurkama! Tekst glasi: „Za tebe bila sam ja u gradu drolja poslednja i na sve sam pristala ja samo da bih s tobom ostala. Ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš, ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš. Pristala zauvijek sam ja kraj tebe biti robinja i ona kap iz oka što teče kad si drogiran...“ Šta reći?!!!



Ovo jeste najdrastičniji primer šunda (nije li to blaga reč?!) u turbo folk muzici, ali hajde da vidimo čega tu još ima. Ko to tamo peva i šta peva? U obzir smo uzeli samo pesme popularnih pevača, novije pesme i one koje su zaista postale hitovi. Dakle, narod ih je prihvatio.



Hit koji je od Tine Ivanović preko noći stvorio zvezdu glasi ovako: „Ako imaš petlju, ako imas herca, pokloni mi bundu od nerca. Ako imaš petlju, ako imaš čuku, dijamantski prsten stavi mi na ruku“. Nakon ove svojevrsne himne sponzoruša, Tina je iu novoj pesmi nastavila da traži poklone od svog dragog: „Ne bi bilo loše da kabrio ‘porše’ parkiraš u moju garažu, ful koža, klima i dva rubina da mi se sa očima slažu“.



Za razliku od Tine, Seka Aleksić ne želi samo bundu i „porše“. Njeni apetiti su mnogo veći. Ona hoće milione! „Svi tvoji milioni bi mogli biti moji, da želim to, u crno bih te zavila, ni osetio ne bi pod kožu da ti uđem, sve bi mi dao, ništa ne bih tražila“. A kako Seka prepoznaje milionere? Obratite pažnju na sledeći stih: „Znamo se iz grada, zar ne, a na tebi ‘Prada’, baš sve!“



Goga: Kod tebe su moje gaćice



Biznismene voli i Goga Sekulić, pa peva: „Nisam ti ja noćas žena, nije ovo krevet njen, ja sam tvoja živa lutka, ti moj seksi biznismen“. To što je seksi biznismen već oženjen za pravu ljubav, do poslednje pare, ne predstavlja problem. Jer, živa lutka ima plan i kako da ga razvede, pa u najnovijem hitu smešta njegovoj ženi: „S kim si noćas bio da li ona zna, ne zna ona, znam samo ja, devojka za jedno veče, misli, briga me, al’ kod tebe su još uvek moje gaćice“. Suptilno, nema šta. A tek što je romantično!



Za razliku od koleginice, Mina Kostić nije toliko diskretna. Ona svom dragom otvoreno kaže: „Razvedi se od nje, pokaži mi da smeš, ako sa mnom misliš ozbiljno“. Ali, Mina je i jedna veoma emancipovana žena. A feminizam na turbo folk način glasi ovako: „Ja nisam tvoj seksi robot. Neću da ti perem leđa svaki dan, neću da te služim, služi sebe sam, komande sam tvoje izbrisala sve, ti mi kažeš: lezi, a ja kažem ne“.



Lukas: Dijabolik, to sam sada ja



Viki Miljković ništa ne planira. Ona sve radi mahinalno, baš kao u svom velikom hitu: „Mahi, mahi, mahi, mahi, mahinalno, okrenem te usred noći i tako stalno, radim li to iz ljubavi, ili možda stvarno, mahi, mahi, mahi, mahi, mahinalno“.



Uh, od ovoga može da se rikne! To je pomislio i Dragan Kojić Keba, navalio na „bensedine“ ne bi li se smirio, a onda zavapio: „Ne pomažu bensedini, cigarete i martini, ne mogu da tebe zamene, ne mogu ni psihijatri, dodali bi benzin vatri, ostala mi duša kraj tebe“.



A šta na sve to kaže Aca Lukas? Samo zaključuje: „Dijabolik, to sam sada ja, alkoholik, to me ubija, melanholik, to me razbija“. Aca, inače, u svojim pesmama umire, oživljava, pada u komu, traži olovo da puca u sebe, pa zatim nešto protiv bolova... Ali, da vidimo kako izgleda reanimacija na Lukasov način: „Ti me dižeš iz kome, baš si dobra u tome, krv mi opet gori, i srce mi se bori, a već sam bio hladan i beo, ti me dižeš iz kome, al’ mrtav sam već život ceo“. Ali, već u sledećoj pesmi on opet umire: „Naočare crne, u džepu beli cvet i oproštajno pismo, znam ga napamet; u obe ruke sveće, u oku suza sja, neko mi je umro, taj neko sam ja“.



Ceca: Htela sam prvo da se obesim



Ubilačke i samoubilačke namere u svojim pesmama ima i Ceca Ražnatović: „Od tebe ne znam da se oporavim, što kvario si, ne znam da popravim, pružam ti ruke da ih miluješ, pre smrti da me još jednom ubiješ“. A ako slučajno neće on da je ubije, ona će sama da se utopi da bi mu dokazala da ga voli: „Dokaz, ja sam ti živi dokaz, kad dvoje ljubav ubiju, samo jedan kaznu snosi, dokaz, daću ti živi dokaz, kada ti budu javili da voda nešto nosi“. Ceca ima još sistema za bezbolno oduzimanje života zbog ljubavi, recimo: „Htela sam prvo da se obesim, da sečem vene, da se otrujem, umesto toga, sedam na voz, promeniću život skroz-naskroz“.



I Ćana ima dokaz, drugačiji od Cece, doduše. „Imam dokaz da si bio sa mnom, imam dokaz za ljubavni čin, imam dokaz, nosim ga u sebi, on se zove: nerođeni sin“.



Seka: Da sam muško bila bih bez mane



Kada je za to čula Indira Radić, zaključila je da je život skot! „Štikle na noge, noge u kola, i tetovaža na leđa gola; ludila puno, malo sramote, volim te, volim, skote živote!“



A Seka je zaključila da je mnogo bolje biti muško: „Lutala bih sve do zore rane, zbog mene bi radile kafane, žene bi mi dolazile same, da sam muško bila bih bez mane“.



Bez bola nema ljubavi, kaže se. Ali niko toliko mazohistički ne uživa u bolu kao Tanja Savić. Ona u svom velikom hitu poručuje dečku: „Za moje dobro gazi me, ne daj da život mazi me, za moje dobro muči me, da budem loša uči me“.
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #34
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Aaaajjjj,ljudiiii
Šta sve neće postavit,hahahahahha

halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2009   #35
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #36
Bery_babe
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 04-04-2009   #37
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default




__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2009   #38
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #39
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Haahahahah e gdje je sad @Borichi da cuje ovo


Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #40
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
pesme, smijesne


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
najslusanije pesme ljela_fr Muzika i Video 14 28-06-2017 00:26
Najljepse pesme nasih ROCK grupa...Sve sto mislite da je lepo tmusa Muzika i Video 36 20-05-2013 16:06
Islamski programi, knjige, pesme itd... Unicknnamed Religija 17 11-06-2009 12:52


All times are GMT +2. The time now is 22:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)