SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-11-2008   #81
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

auuuuuuuuuuuu..al je ovde palo teskih i uvredljivih reci...LJUDI TREBA DA ODRASTU DA BI MOGLI PISATI U SVIM TEMAMA...
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-11-2008   #82
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Nemam predispoziciju da ulazim ovde,hahahahahahahahah,pa vidis decace da ti samo 3-4 covjeka posecuje temu,amaaaaaan,pa sto se primas bre tako!Evo ja je napustam,ne znam veruj mi ni zasto sam je posecivao,nema svrhe,a vama care sve najbolje u borbi za opstanakNeka mi oproste svi moji Sjenicaci,malo sam preterao,ne znam sta mi bi,jer,stvarno,nisam ja iz te price!
dido is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #83
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Nemam predispoziciju da ulazim ovde,hahahahahahahahah,pa vidis decace da ti samo 3-4 covjeka posecuje temu,amaaaaaan,pa sto se primas bre tako!Evo ja je napustam,ne znam veruj mi ni zasto sam je posecivao,nema svrhe,a vama care sve najbolje u borbi za opstanakNeka mi oproste svi moji Sjenicaci,malo sam preterao,ne znam sta mi bi,jer,stvarno,nisam ja iz te price!
Ma sto imaju da oprastaju bogoti,sta ima da se pretvaras sad :d
Ja sto sam zakljucio i skonto da vi momci gore iz te carsije imate kompleks nize vrijednosti,i da podcenjujete ostale svoje sugradjane,koji su iz okoline,cisto subjektivno vidjenje jel imam par kolega na fax i vidim koliko se razlikuju..
Red je majka mu stara onda ti meni da se predstavis da vidim da li ja imam predispoziceje da ti se uopste priblizim,jel mi izgledas ovako nesto poprilicno isfrustrirano,mozda i "rumeno", sta znam neznam dok ne dodjem gore i upoznam te
Moras da svatis insanu,da na forumu imaju odredjene podteme za koju se interesuju ljudi ,trude se na njima,postavljaju izvjestaje,slike itd,itd..
Ti si samo jedan u nizu koji mozda cita samo,ti nisi u ovo svatas li ?
Mozda si u necem petom,zato smo i razliciti,nemoj se oduzimati jel nemas u ovoj cijeloj prici ni argumenata,ni utakmica u nogama,nisi bio na dva stadiona pricas mi tvoje vidjenje i ugao neki..

p.s Ako sam ja visak na ovoj temi,onda cu izaci sa foruma ,a niko vise nece moci post napisati u vezi NP i TORCIE,nego brisite cijelu temu..
  Reply With Quote
Old 20-11-2008   #84
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Niko te ne tera sa foruma niti te moli da ostanes, a koja ce tema na forumu biti zatvorena i obrisana o tome ne mozes odlucivati......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #85
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Jebote sta si ti sad, intelektualce?
Pa ne izmislja se topla voda i struja opet care... Ako je covek iskren prema tebi to ne mora da znaci da svaljujes nebuloze...
Sto se tice kompleksa care... Trebas da znas, neko pametan nekada davno rece, a zovu ga Selektor...
Komplekse pominju i pricaju o njima samo kompleksasi...
Ti si verovatno u citavoj toj "zelji o prici navijaca" onaj sto pravi slike i obradjuje ih. Sto ga navijaci vodaju samo iz tog razloga sa sobom...
Znadel ti ko je Nikolica s prikolicom? (Postoji lektira, zute boje je bila birvaktile)

Ako vec mases bijelo zastavom care, onda znaj da i ona ima znacenje... To nije navijacka...
Nego mozemo se do sutra prepirati, ali veruj mi izaci na kraj sa nama ne mozes...
Ako ti je zelja mozemo i na tvom ili vasem sajtu da diskutujemo, pod istim uslovima kao i ovde da mi ne date ban... Da dodjem malo da vam te komplekse istrijebim...

Viva La FK Novi Pazar!!!!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #86
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Jebote sta si ti sad, intelektualce?
Pa ne izmislja se topla voda i struja opet care... Ako je covek iskren prema tebi to ne mora da znaci da svaljujes nebuloze...
Stose tice kompleksa care... Trebas da znas, neko pametan nekada davno rece, a zovu ga Selektor...
Komplekse pominju i pricaju o njima samo kompleksasi...
Ti si verovatno u citavoj toj "zelji o prici navijaca" onaj sto pravi slike i obradjuje ih. Sto ga navijaci vodaju samo iz tog razloga sa sobom...
Znadel ti ko je Nikolicom? (Postoji lektira, zute boje je bila birvaktile)olica s prik

Ako vec mases bijelo zastavom care, onda znaj da i ona ima znacenje... To nije navijacka...
Nego mozemo se do sutra prepirati, ali veruj mi izaci na kraj sa nama ne mozes...
Ako ti je zelja mozemo i na tvom ili vasem sajtu da diskutujemo, pod istim uslovima kao i ovde da mi ne date ban... Da dodjem malo da vam te komplekse istrijebim...

Viva La FK Novi Pazar!!!!
Ironija i sarkazam je gledati vas skupa
Nisam car nikakav vec jedna jedinka na ovaj dunjaluk,a vidit sto hocete pisanjem kazati,ja se tesko nerviram,toliko..
Kao peto "stose",se pishe odvojeno,eto toliko da znas za informaciju sljedeci put..
Kao sesto, slike i klivove radi momak koji je zaduzen za to,dosta strucan i skolovan oko hardvera i softvera..
Ja sam u toj prici poprilicno da bih se plasio nekog raspleta..
Bijela zastava je bila "ironija",ako si mogao da skontas malo sa tom glavom,kontas malo dvosmislenih rijeci,postova nije nam na odmet..

p.s Neznam,koliko sam ja upoznato pojedine ljude,studente iz Sj. mislim da oni imaju veci kompleks prilagodjavanju nekoj sredini,i izboru drustva,a od vama dragih Pazaraca nisu nikad bili diskriminisani i na neki nacin degradirani,jel mi ne pravimo razlike izmedju istog naroda,a vi imate ocito "komleks ognjetene sredine",koja nezna sta ce sa sobom..Toliko burageri
  Reply With Quote
Old 20-11-2008   #87
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Dobro klivove... (citaj svoje postove) trazis dlaku u jajetu...
hajde onda lepo prosetaj na svoju stranicu i ostavi nas na miru... kao sto vec napisah, ne interesuje me ni pazar ni pazarci...
za vrijeme tatice ste radili sta ste hteli, sad tajac... naravno da onda drzite zajedno...

stavljam tacku na sve ovo, svaki dalji komentar ce biti brisan!
ukoliko nastavis da nebuloze pises, zakljucacu temu samo za tebe, a mi cemo nastaviti da pisemo.
mozes da izvestavas o svom klubu i navijanju i to je to...

a da se ne pravdas pa i da ti poverujem u sve to, ali svaku moju recenicu ti si naso da odgovoris i cak u mojim greskama trazis slamku spasa... jer ocito da nemas argumenata da nesto srocis pametno a da ne vredjas nikoga pojedinacno
A ti da umijes da citas ironiju, ti bi davno pokupio pelene i tutu i otiso sa sajta... nego plitka pamet je isto pamet
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2008   #88
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Nemam predispoziciju da ulazim ovde,hahahahahahahahah,pa vidis decace da ti samo 3-4 covjeka posecuje temu,amaaaaaan,pa sto se primas bre tako!Evo ja je napustam,ne znam veruj mi ni zasto sam je posecivao,nema svrhe,a vama care sve najbolje u borbi za opstanakNeka mi oproste svi moji Sjenicaci,malo sam preterao,ne znam sta mi bi,jer,stvarno,nisam ja iz te price!
Usput haram ti je to sto radis u taj kabare sa plesacicama,i to sto pjevas sa muzikom kontash ahah..
Baljezgate tu tek ti je nepunih 30 godina,ja reko amidza il babo vec mozes da mi budes

p.s Samo naprijed nastavi sa pisanjem,ja ne mogu bez tebe,poceo si da mi se svidjas,djeces sad kad je najinteresantnije

p.s2 Tahirovic,slabo ti gramatika ide,usput i maternji bosanski jezik ti je ocajan,evo nesmijem vishe
  Reply With Quote
Old 21-11-2008   #89
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Moj maternji nije ni sprski, ni bosnjacki ni bosanski care... a ni jugoslovenski
Ja sam zadovoljan mojim jezikom... i vladanjem njime...

p.s.1... dabogda ti pazar izgubio sledecu utakmicu
p.s.2... dagogda ti pazar ispao iz lige
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2008   #90
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by na-braniku-grada View Post
Usput haram ti je to sto radis u taj kabare sa plesacicama,i to sto pjevas sa muzikom kontash ahah..
Baljezgate tu tek ti je nepunih 30 godina,ja reko amidza il babo vec mozes da mi budes

p.s Samo naprijed nastavi sa pisanjem,ja ne mogu bez tebe,poceo si da mi se svidjas,djeces sad kad je najinteresantnije

p.s2 Tahirovic,slabo ti gramatika ide,usput i maternji bosanski jezik ti je ocajan,evo nesmijem vishe
Bujrum u kabare mali,bas bi bio lijepo docekan,cafe 6 Sjenica,uvijek vrata za tebe i tvoje pazarce otvorena,i,jos nesto,ne pise se djeces,nego,gde ili ti dje ces,posto vidim da si poceo da nas ispravljas
dido is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2008   #91
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

I samo jos nesto,ako dodjes da se upoznamo,ponesi crvenu ruzu,da te prepoznam,posto kazes da ti se jako svidjam i da ne mozes bez mene....zelim vam sve najjjj,bili ste,ustvari bio si veoma simpatican i zanimljiv!
dido is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2008   #92
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hajde sve to i nekako ali "najjachi" se tako i pise, a ne najachi. To nije mogo biti lapsus nikako, stoji tu od kad je frajer ovde.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2008   #93
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Bujrum u kabare mali,bas bi bio lijepo docekan,cafe 6 Sjenica,uvijek vrata za tebe i tvoje pazarce otvorena,i,jos nesto,ne pise se djeces,nego,gde ili ti dje ces,posto vidim da si poceo da nas ispravljas
Heheh,samo mi pojasni kako cu jednu rijec "Djeces" ,da napisem u dvije
Sad si me zajebo hahaha
Ma dojcu gore,javi cu ti se,ja sam otvorena srca bogoti..

p.s Tahirovich ,ja odoh u Apatin inshAllah,a ti sjedi ovdje i ubijaj dosadu..
Vidimo se prekosjutra,sa izvjestajem.
A za p.s 2 Bas dabogda izgubili,zadnje mi bilo ako idem zbog rezultata,i neke nade..Nama je radna subota,pa me zato izvinite Esselamu alejkum Sjenicaci..
  Reply With Quote
Old 22-11-2008   #94
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

da ti pojasnim-gde ili ti dje-znas valjda sta je a ono ces-2 lice jednine GLAGOLA-HTETI-tako samo da znas da su to vidis dve rijeci-eto samo jos toliko od mene-trazio si.
dido is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2008   #95
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Haj malo da spustimo loptu, Pazarac pogresno si sve protumacio, niko ovde ne mrzi Pazar ili FK Novi Pazar, meni licno posle moje Sjenice nema drazeg grada on Pazara i Tutina.
Ovo je tema sport, prepucavanje je pocelo kada sam ja tebe "zamolio" da ne ubacujes nacionalizam u ovoj temi, jer stvarno nema mesta nacionalizmu u sportu.
kad imas volje i vremena izvestavaj nas o rezultatima FK Novi Pazar,tako ces pomoci i klubu i ovom forumu, klub ce promovisati a forum obogatiti informacijama....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2008   #96
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Haj malo da spustimo loptu, Pazarac pogresno si sve protumacio, niko ovde ne mrzi Pazar ili FK Novi Pazar, meni licno posle moje Sjenice nema drazeg grada on Pazara i Tutina.
Ovo je tema sport, prepucavanje je pocelo kada sam ja tebe "zamolio" da ne ubacujes nacionalizam u ovoj temi, jer stvarno nema mesta nacionalizmu u sportu.
kad imas volje i vremena izvestavaj nas o rezultatima FK Novi Pazar,tako ces pomoci i klubu i ovom forumu, klub ce promovisati a forum obogatiti informacijama....
dido is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2008   #97
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nista ovako nas 30-ak se okuplja pred Pazarku u ranim jutarnjim satima.Kupimo se u dvije ekipe po dogovoru,na dva razlcita mjesta,nije bilo ni spavanja cijelu noc takodjer.Kupimo se nesto oko 4h AM,cekamo nesretnog vozaca sa kojim smo se dogovorili da krenemo,on dolazi sa zakasnjenem sa nekim mini-kombijom dje ne moze da stane 15 ljudi,mada i taj kombi je bio zauzet..Njemu digli nocas neki narkomani akumulator od autobusa,drugi mu osto zavejan prema Pazaru nedje,to Allah spusti neku mecavu,vjetar,snijeg..U 1 h AM,sve normalno u 3 h AM oluja
Nista mi gledamo na sahat,vec je skoro 6 h AM,ponestaje nam vrijeme za Apatin,trazimo u medjuvremenu alternativni prijevoz,nista ne dobijamo sem svadju sa autoprevoznicima u ranim jutarnjim satima..Cimali smo se dva sahata,skoro do 6 h AM,nismo uspjeli ni licno sto smo isli po agencijama i molili i kumili da nam je frka,da se ne vracamo,a ekipa dogovorena je tu..
Ipak nazalost,nismo posli putem Apatina,rasturamo se nesto oko 6h AM ujutru,i idemo svi na spavanje..
Nisam sig.da li je nego uspio da podje na put,ali koliko sam ja skonto linija ni do Bg nije imalo,a svako drugo presedanje nebi stigli ni nocas do kasnih sati..

p.s Zbog materijalnih dokaza ,biche i nekih slika,samo nesto kasnije..
  Reply With Quote
Old 23-11-2008   #98
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

E vidis, da si isao preko sjenice, u 5 je krenuo pegaz za BG... stigli bi tamo do 12 i do apatina posle gore samo jos skok...

Treba da vidite u Sjenici, buducu raskrsnicu juga evrope i sandzaka...

I sta je na kraju bilo sa utakmicom? Ko je pobedio?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2008   #99
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by na-braniku-grada View Post
Nista ovako nas 30-ak se okuplja pred Pazarku u ranim jutarnjim satima.Kupimo se u dvije ekipe po dogovoru,na dva razlcita mjesta,nije bilo ni spavanja cijelu noc takodjer.Kupimo se nesto oko 4h AM,cekamo nesretnog vozaca sa kojim smo se dogovorili da krenemo,on dolazi sa zakasnjenem sa nekim mini-kombijom dje ne moze da stane 15 ljudi,mada i taj kombi je bio zauzet..Njemu digli nocas neki narkomani akumulator od autobusa,drugi mu osto zavejan prema Pazaru nedje,to Allah spusti neku mecavu,vjetar,snijeg..U 1 h AM,sve normalno u 3 h AM oluja
Nista mi gledamo na sahat,vec je skoro 6 h AM,ponestaje nam vrijeme za Apatin,trazimo u medjuvremenu alternativni prijevoz,nista ne dobijamo sem svadju sa autoprevoznicima u ranim jutarnjim satima..Cimali smo se dva sahata,skoro do 6 h AM,nismo uspjeli ni licno sto smo isli po agencijama i molili i kumili da nam je frka,da se ne vracamo,a ekipa dogovorena je tu..
Ipak nazalost,nismo posli putem Apatina,rasturamo se nesto oko 6h AM ujutru,i idemo svi na spavanje..
Nisam sig.da li je nego uspio da podje na put,ali koliko sam ja skonto linija ni do Bg nije imalo,a svako drugo presedanje nebi stigli ni nocas do kasnih sati..

p.s Zbog materijalnih dokaza ,biche i nekih slika,samo nesto kasnije..



p.s Rezultat je nebitan .
  Reply With Quote
Old 26-11-2008   #100
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Kako ne bitan.. Bitan i tek kako.. 1:1, ovaj put nije bilo jedva, vodili smo do 84 minute Zadnja tekma ovde sa Sevojnom.
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
1928, 1989, novi, pazar, sandžak, torcida


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Poslasticara Sandzak Dzigal Sjenički lokali 11 08-02-2013 22:31
www.sandzak-sport.com NOVI SPORTSKI PORTAL ado Sport 40 06-09-2009 15:19
BURSA BOSNA SANDZAK NET halilce Sandzacka dijaspora 38 03-11-2007 12:39
POCELI RADOVI NA REGIONALNOM PUTU N.PAZAR-SJENICA halilce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 98 06-10-2007 10:53
Komentar Muftije Muamera Zukorlica na zbivanja u Novom Pazar Sjenicak-Wien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 30-03-2007 20:25


All times are GMT +2. The time now is 04:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)