SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sela oko naseg grada sela oko sjenice i na putu do sjenice...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 10-09-2008   #161
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

DziTri, ja se nadam da imas i na tvom sajtu link do nas na www.Sjenica.com... Da i tvoji posetioci mogu doci kod nas... kad vec ovde reklamiras tvoj sajt
Mislim da uzajamno treba da se pomazemo ili?

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-09-2008   #162
DziTri
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sigurno da si u pravu.
Ja sam bio u pocetku odmah postavio link, mozda si video. Ovaj nas trijebljanin sto uredjuje dijelom stranicu kaze da je tebi poslao ponudu da se uzajamno linkujemo ali kaze nema od tebe odgovora. Provjericu to jos kod njega.
To je najmanje sto mozdemo da uradimo jedni za druge a mi to sve radimo za nas sve.

DziTri
  Reply With Quote
Old 10-09-2008   #163
Sjenicak__NL
Gost
 
Posts: n/a
Default

Tahirovec i DziTri,
baneri su uradjeni i kad dodjem kuci bice postavljeni na stranici
Sellam za vas
  Reply With Quote
Old 10-09-2008   #164
Sjenicak__NL
Gost
 
Posts: n/a
Default

Kao sto i obecah, baneri su postavljeni
  Reply With Quote
Old 11-09-2008   #165
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Joj stavio si nas u isti kos sa onim pederima... sa SJ-info-a...
Mislim da smo zasluzili vise...
Pa tu balkan comunity sto krade naslove... isto... vala sto se mene tice slobodno nas makni odatle... ako nismo zasluzili bolje...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008   #166
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

A ako bude nesto bolje dodaj i FOLKOTEKU cisto da se zna ko je naj naj
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2008   #167
DziTri
Gost
 
Posts: n/a
Default Osnovan finansijski fond za Trijebine

Postovani posetioci foruma,

vec duze vrijeme nekoliko trijebljana razmislja o osnivanju fonda za potrebe Trijebina i trijebljana o cemu su i definitivno i odlucila uz ove mubarek dane.
Radi se o finansijskom fondu- sredstvima koje bi donirali nasi trijebljani i prijatelji Trijebina. (Sa pojmom trijebljani podrazumijevamo sve koji su ili ciji su preci porijeklom iz Trijebina). Ova finansijska sredstva bi bila trosena za potrebe Trijebina i trijebljana.
U ovom momentu a zavisno od velicine sredstava kojima ce ovaj fond raspolagati ima nekoliko projekata koji dolaze u obzir za finansiranje iz ovog fonda kao sto su:
Stipendiranje i pomoc ucenicima loseg finansijskog stanja pri studiranju (porijeklom i iz Trijebina), odrzavanje i popravka seoskih puteva, odrzavanje-poboljsanje vodovoda i bazena vodovoda na Mackovicama, pomoc u zavrsetku radova na dzamiji u Trijebinama.

Fondom ce raspolagati izabrani clanovi- predstavnici koje ce se interesovati za ove projekte a koje cemo izmedju sebe izabrati. Visina sredstava koja stoje na raspolaganju kao i spisak finansijera fonda ce biti non-stop dostupan i vidljiva na nasoj webstranici.

Za pocetak imamo nekoliko donatora:

Dzigal Adem- 100 eura

Dzigal Dzafer- 100 eura

Dzigal Fako - 100 eura

Dzigal Bajro- 100 eura

Dzigal Nerko- 100 eura

KIolasinac Izo- 100 eura

Ugljari Irfan-Fadila- 100 eura

Totalno za pocetak fond raspolaze sa 700 eura.

Molimo ostale trijebljane i prijatelje Trijebina da se prijave emailom (ili na forumu) za donacije za ovaj fond kako bi na ovaj nacin dali svoj doprinos poboljsanju kvaliteta zivota u nasim Trijebinama. Takodje vas molimo za davanje dobronamjernih prijedloga i sugestija kako bi sto bolje realizovali ove projekte.

Znamo da ima dosta trijebljana i prijatelja Trijebina (dobrog finansijskog stanja) rasutih sirom svijeta i nadamo se da ce na ovaj nacin dati doprinos poboljsanju zivota i zivotne okoline Trijebina kao i svoje okoline kako bi se i njima bolje mililo da dodju u Trijebine i kako bi him ljepse bilo prilikom boravka u Trijebinama.

selam

DziTri

Last edited by DziTri; 01-10-2008 at 11:22..
  Reply With Quote
Old 01-10-2008   #168
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Svaka cast @DziTri...ovako kvalitetnu internet prezentaciju nemaji ni neki gradovi...Zaista sve pohvale.

Malko sam skeptican kada su u pitanju ovi novcani fondovi jer uglavnom kada pocne da se govori o novcu tad nastaju i prvi(citaj pravi)problemi i nesuglasice.
Ako bih mogao da dam neku sugestiju ona bi se odnosila upravo na formiranje ovog fonda jer mislim da je to nepotrebno i da ce ti to donijeti glavobolju.
Nepotrebno je zato sto sam siguran da,koliko god dobrovoljnih priloga skupili to ce biti nedovoljno da se popune sve finansijske (crne) rupe,a to neminovno vodi u nesuglasice i zameranja,..ma znas kako je,nas je narod muhanatli.

Halali sto sam ovako pesimistican.
  Reply With Quote
Old 01-10-2008   #169
DziTri
Gost
 
Posts: n/a
Default

U pravu si 100% ali sam misljenja ako se nista ne proba nece se nista ni uraditi.
Nadam se u svoje veliko iskustvo i povjerenje a kao sto rekoh u tekstu bice sve 100% transparentno i non stop na stranici tako da smo veoma optimisticani u rad snasim Trijebljanima i prijateljima Trijebina.

Sugestija ti je dobronamjerna vidim i hvala ti.

selam,

DziTri
  Reply With Quote
Old 01-10-2008   #170
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by DziTri View Post
Sugestija ti je dobronamjerna vidim i hvala ti.

selam,

DziTri
Tako mi Allaha dobronamerna je i drago mi je da si je tako shvatio...na trenutak mi je bilo zao sto sam ovo napisao jer sam se bojao nerazumijevanja,ali...
U svakom slucaju imate moju podrsku i sasvim sigurno cu naci nacina da Vas i finansijski podrzim.(to svakako nema nikakve veze sa mojim skepticizmom)
Zelim Vam,od srca,puno uspeha u daljem radu!!!

ps:
Ima u mojoj krvi malo Trijebljanskih predaka...a krv nije voda

Selam i tebi.
  Reply With Quote
Old 12-10-2008   #171
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Trijebine Online... Molio bih te da ne zloupotrebljavas moj email za hyves--- pricam o folkoteka emailu...
Blokiracu ti email za sva dalja poslovanja, ako nastavis da spamujes i reklamiras se na taj nacin...
Narod treba sam da dodje na stranicu a ne da ga prisiljavas spamovanjem mailboxa... Prvo to, drugo ja nemam nikakve veze sa trijebinama, tako da me ne interesuje to!

Pozzz i hvala na razumevanju!

p.s. ko je od vas tijebine online ne znam, ali molim da prestane... postoji cenovnik i mozete se na glavnoj strani sjenica.com reklamirati bez problema, time je automatski uracunato i na forumu!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #172
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Trijebine Online... Molio bih te da ne zloupotrebljavas moj email za hyves--- pricam o folkoteka emailu...
Blokiracu ti email za sva dalja poslovanja, ako nastavis da spamujes i reklamiras se na taj nacin...
Narod treba sam da dodje na stranicu a ne da ga prisiljavas spamovanjem mailboxa... Prvo to, drugo ja nemam nikakve veze sa trijebinama, tako da me ne interesuje to!

Pozzz i hvala na razumevanju!

p.s. ko je od vas tijebine online ne znam, ali molim da prestane... postoji cenovnik i mozete se na glavnoj strani sjenica.com reklamirati bez problema, time je automatski uracunato i na forumu!
Tahirovicu nemoj gledati sve kroz "dinar" ima nešto i u "eurima". Mene interesuje cijeli Sandžak, radujem se svakom napredku i sela i grada. Obje stranice su mi drage, ostaj mi zdravo i mislite na one koji na ovaj način dolaze do bitnih informacija iz svog zavičaja.
homar is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2008   #173
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ko je pomenuo dinar???
Ja ti rekoh za spamovanje i zloupotrebu mog emaila!
A ko to radi od vas ja ne znam, uglavnom neko sa vaseg sajta... i to koristi moj poslovni email sto uopste ne volim!!!
A sto se dinara tice, procitaj moj ps, procitaj i ono sto pisem svim drugima sto reklamiraju svoje sajteve ovde?!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2008   #174
prijatelj
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 5
Default

Kadusici su iz Trijebina a zive u Nemackoj.Neka pomognu Trijebinama.
prijatelj is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2008   #175
DziTri
Gost
 
Posts: n/a
Default

Znam prijatelju. Nisu samo Kadusici, Njemacka je puna trijebljana. Ne samo Njemacka nego i Svedska, Holandija, Austrija, Svicarska, Francuska, Danska, Norveska i da nezaboravim i nase trijebljane (Bandice, Rahice) u Luxemburgu. Poznajem ih puno licno i vjerujem da ce svi dati. Potrebno je samo da ova informacija o fondu za Trijebine dopre do njih.
Trijebljani nisu nikad bili cicije a nece ni sada nadati se je.

Selam prijatelju i svim posjetiocima ovog foruma,

DziTri
  Reply With Quote
Old 20-12-2008   #176
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Pozivam sve forumaše a posebno one porijeklom iz Trijebina da se uključe na forum trijebine.com i svojim diskusijama, prilozima i slikama pomognu da se ljepote Trijebina vide i do domova naših ljudi u dijaspori.
homar is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009   #177
DziTri
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala Homar.
I ja se pridruzujem tvom pozivu posjetiocima ovog foruma da ih pozovem da se zajedno druzimo na forumu stranice www.trijebine.com kao i da pogledaju najnovije slike zimskog pejzaza ovogodisnje zime u Trijebinama u rubrici Trijebine zimi i Trijebljanska dzamija ili na linku http://www.trijebine.com/slike-zima1.html a za one koji su u prilici (u Sjenici) da prosetaju do Trijebina i odmore dusu od danasnje svakodnevice i uvjere se na licu mjesta u istinitost slika. Za one koji su sada daleko (u dijaspori) bujrum Akobogda na ljeto jer je Trijebine prekrasno i ima se sta vidjeti i ljeti, u proljece i jesen.

selam

DziTri i Trijebine team
  Reply With Quote
Old 08-01-2009   #178
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Lijepe slike.
Bravo za Trijebine team.

ps
DziTri,ovaj prvi link ne moze da se otvori.
  Reply With Quote
Old 08-01-2009   #179
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

DziTri,

hvala na ovako lijepim slikama našeg Trijebina ovih dana. Nezna čovjek kad je ljepše zimi ili ljeti, jeseni ili na proljeće. Ono što znam je da sve više odmaram svoju dušu dok gledam ove slike isčekujući trenutak kad ću ponovo otići i na licu mjesta pridružiti se svemu tome što čovjeka osvaja i odmara.
homar is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2009   #180
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Selo Trijebine (koritnik) - www.Sjenica.com

Selo Trijebine (koritnik) - www.Sjenica.com



__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ljepote, trijebljanske


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)