SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-08-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Ana Nikolic: Tvrd sam orah za mnoge muskarce

Ana Nikolić: Tvrd sam orah za mnoge muškarce


foto: Miša Obradović
autor: Nikola Rumenić

Pop pevačica Ana Nikolić priča kako se suočila sa spekulacijama o tome da duguje nekoliko hiljada evra i otkriva da se u njenom životu pojavio muškarac koji ipak ima velikih poteškoća da osvoji njeno srce

Pop pevačica Ana Nikolić ovih dana je na meti spekulacija u vezi sa navodnim dugovanjima beogradskom biznismenu Dušanu Tišmi koji ju je u nekoliko medija optužio da mu duguje 20.000 evra, da bi kasnije cifru povećao za još 10.000 evra. Hajka na pevačicu trajala je nekoliko dana, a Ana je udarac uzvratila izjavom da se pojedinci reklamiraju u novinama na njen račun i da se, kao ni ranije, nije potresla zbog tabloidnih tekstova u kojima je njeno ime bilo glavna tema. U međuvremenu Ana je primila i usmeno izvinjenje od Tišme s kojim je razrešila sve nesuglasice i stavila tačku na najnoviji talas negativnih priča koje se o njoj ispredaju.


- Smatram da dugujem samo svojim roditeljima koji su me, još u ranom detinjstvu, naučili da se kroz svoj život borim sama i da ne računam ni na čiju finansijsku pomoć. U zemlji u kojoj vlada finansijska kriza ni mi pevači, iako spadam među one koji mnogo rade, povremeno nismo pošteđeni nevolja sa novcem. Međutim, još odlično zarađujem i mogu da podmirim svoje potrebe pa su priče o dugovanjima velikih novčanih suma nekim čudnim sticajem okolnosti upućene na moju adresu - kaže Ana, objašnjavajući kako ju je u čitavoj medijskoj gunguli povredilo jedino to što je jedan tabloid, skenirajući navodni ugovorni dokument između nje i Dušana Tišme, objavio i njenu adresu iz lične karte.


- Takve stvari su mi zaista nepojmljive. Srećom živimo u zemlji u kojoj nemam razloga da strahujem za svoju bezbednost, budući da se nikada nisam predstavljala lažno, niti tvrdila da imam kule i gradove, koje bi u ovim teškim vremenima mogle da bodu oči narodu. Nedavno se pisalo o tome kako mi je lična bezbednost bila ugrožena u Makedoniji tokom nastupa u jednoj diskoteci, što je izmišljotina, budući da sa svojim fanovima imam divnu komunikaciju. Istina je da sam u Ohridu i Skoplju održala dva božanstvena koncerta koje ću dugo pamtiti, i da sam se, kao i na svakom svom nastupu, sjajno provela - ističe Nikolićeva u čijem životu se nedavno pojavio tajanstveni momak. Mada joj je zaokupio pažnju, pevačica tvrdi da nije reč o mladiću koji je, tokom nedavnog provoda na splavu Ambis, bio u njenom društvu kao što je tvrdio jedan dnevni list.


- Tamo sam bila sa nekoliko prijatelja i prijateljica. Prepustili smo se dobrom provodu pa je daleko od istine bilo čija tvrdnja da sam na tom splavu bila s dečkom. Tačno je da se pojavio neko ko je izmamio moje simpatije, ali biće mu potrebno još vremena da me osvoji, budući da sam nakon godinu dana samovanja postala veoma tvrd orah na kom su mnogi muškarci polomili zube - kroz osmeh kaže zgodna Paraćinka koja uskoro kreće na krstarenje Jadranom sa svojim četiri godine mlađim bratom i menadžerom Markom Nikolićem.


- Na jahtu ćemo se ukrcati u Crnoj Gori, a potom ćemo se uputiti ka Hrvatskoj i ko zna kuda ćemo sve ploviti, budući da će nam društvo praviti nekoliko prijatelja - zaključuje lepa pevačica.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
ana, mnoge, muskarce, nikolic, orah, sam, tvrd


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)