SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-10-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Muamer Hukic: Vreme je za Klickova!

Svetski šampion u teškoj kategoriji WBO verzije Marko Huk želi da načini još jedan stepenik više u svojoj karijeri. Nemac poreklom iz Sjenice spreman je da uđe u ring i ukrsti pesnice sa najdominantnijim bokserom današnjice Vladimirom Kličkom, vlasnikom titula u verzijama IBF, IBO, WBA i WBO u superteškoj kategoriji.



Koliko mu je stalo da do ovog meča dođe pokazuje i to što je otpustio svoj promotivni tim, jer je svestan da oni nisu mogli da mu ugovore meč sa mlađim od čuvene ukrajinske braće. Zato je on osnova promotivnu kompaniju i krenuo je u realizaciju plana.

- Odlučio sam da pruzmem stvari u svoje ruke. Želim da budem nezavisan, kao pravi šampion. Slobodan sam i želim da se sastanem sa Kličkom. Publika voli velike borbe, a ja želim da se borim sa najboljima – rekao je Huk.

Citiramo sa fejsbuka:

Dragi Fanovi, kao što ste vec vjerovatno čuli u medijima, ne cu produziti Ugovor sa Sauerlandom. Ja bih želio da se još jednom zahvalim porodici Sauerland za uspješni 10godina.
Ali ja sam stigo do tačke u mojoj karijeri u kojoj želim uzeti uzde u svoje ruke, kao što je već uradio, Floyd Mayweather, Klitschkos ili Felix Sturm. Nadam se da će te i dalje nastaviti da mi podrsku, kao što ste već učinili svih ovih godina!

Iako sada idemo svojim putem, želim porodici Sauerland sve najbolje za budućnost.

Vaš Sampion

__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
hukic, klickova, muamer, vreme


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)