SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Skole škole, učitelji, nastavnici, profesori i sve stvari vezane za našu prosvetu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-10-2006   #141
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by McBarny

...na pocetku godine dnevnik su sredjivali ucenici.NE VERUJES?

KAKO god hocEs.Ja sam srdjivao nas dnevnik.Sedne profesor isprica mi sta treba i ja popunjavam VERUJ MI SVE TE knjizurine su mi prosle kroz ruke.... .... u septembru ucenici opet sednu i srede dnevnik


Quote:
Originally Posted by McBarny

... u opste se nikada ali nikome nisam ulizivao ni u bliskim kontaktima ne vidim razlog zasto bih to cinio preko foruma.


Kao sto sam vidis ulizivao si se profesorima, inace zbog cega bi ti popunjavao dnevnike. I da nije takvih ucenika koji se ulizuju, rijetki profesori niskog morala bi morali sami da popunjaju dnevnike.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-10-2006   #142
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Kao sto sam vidis ulizivao si se profesorima, inace zbog cega bi ti popunjavao dnevnike


e to ces malo da izvinis.To nisam radio samo ja vec je kroz celu generaciju bar pola odeljenja proslo kroz to.Ako on meni dozvoljava da mu se kao sto ti rece"ULIZUJEM NA TAJ NACIN" onda je on nikakav covek tj naivan jer za ulizivanje postoje druge metode.

To sto djaci popunjavaju dnevnike predstavlja nista dr no neodgovornost i nesposobnost propfesora da obavlja svoje radne zadatke.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #143
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Jesu li te terali da popunjavas ili si dobrovoljno? Ja kad sam isao u skolu djaci nisu popunjavali dnevnike. Imali smo preca posla ... Baco tek otvorio kafic pa smo imali gde izadjemo sa curama posle skole.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #144
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Jesu li te terali da popunjavas ili si dobrovoljno? Ja kad sam isao u skolu djaci nisu popunjavali dnevnike. Imali smo preca posla ... Baco tek otvorio kafic pa smo imali gde izadjemo sa curama posle skole. __


Niko me nije terao niti bi to mogao da ucini,ali iz osnovne pristojnosti kao i medjusobnog odnosa prema profesoru ne vidim razlog zasto bi to jedan ucenik odbio.Za razliku od nekih nisam bezao sa casova da bih sa devojkama sedeo kod "BACA".

Za to je imalo slobodnog vremena van skole vala smo se nasedeli utrneo nam je ovaj deo ispod ledja..... :P
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #145
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

[quote="McBarny"]
Quote:
Ako si ti savestan profesor to mozes govoriti SAMO U SVOJE IME I NI U CIJE DRUGO zato sto je na drugoj strani gomila pojedinaca koji ti ni po cemu nisu slicni.Kada sam ja isao u skolu na pocetku godine dnevnik su sredjivali ucenici.NE VERUJES?

KAKO god hocEs.Ja sam srdjivao nas dnevnik.Sedne profesor isprica mi sta treba i ja popunjavam VERUJ MI SVE TE knjizurine su mi prosle kroz ruke.Posto se u nasoj gimnazij nije ponavljalo u avgustu prof nemaju skoro nikakvih obaveza KADkrenemo u septembru ucenici opet sednu i srede dnevnik>

Ja bih te molio da se ostavis te "protokolarne filozofije" i da pricas samo o tome kako si ti dobar prosvetar ali ne kako su i drugi isti.

Za kraj cu te samo jos ovo pitati posto si iskusan.DA LI je ok onaj profesor koji za TRI NEDELJE NE MOZE DA PREGLEDA 25VEZBANKI.

I da ne pricamo o slicnim stvarima,Kao sto je trgovanje po pijaci dok djaci gube cas.

LAZEM? AJD JOS TO MI RECI DA NIJE TACNO?
  Reply With Quote
Old 02-10-2006   #146
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

Slažem se s tobom da je nikakav profesor koji zadrži testove ili vježbanke više od 7 dana(kod mene to traje kraće,jer znam koliko su đaci nestrpljivi)!

U moje doba Sjenička gimnazija bila je reprezentativna škola.PMF u Sarajevu završila sam u roku(a nije bilo prenosa ispita,kao sad). Osim mene,veliku zaslugu za to imaju moj razrednik Fiko Zeković,rahmetli Emin Zeković,Fadila Zeković,Ćamil Ibrović i drugi.Složićeš se sa mnom da je pola uspjeha na faksu dobra osnova iz srednje škole!Nisu valjda svi profesori loši radnici!Vidjela sam da se dosta mojih bivših profesora bave poljoprivredom,zidarstvom,trgovinom(da ne kažem švercom).Sve je to uzrokovano materijalnom i moralnom krizom u društvu,ali bi profesori morali da se odupru tome i da rade svoj posao kako treba!Najviše me nerviralo tvoje brojanje radnih i neradnih dana!Bez ljutnje,to nije tvoj posao!Nemoj sve profesore Sjeničke gimnazije stavljati u isti koš,jer neki od njih sigurno zavređuju pohvale,čak i od velikog kritičara bez pardona,tj.tebe!
  Reply With Quote
Old 02-10-2006   #147
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Stvarno si prolupao. Prvo kritikujes nastavnike sto ne rade svoj posao pa onda kazes za popunjavanje dnevnika



Quote:
Originally Posted by McBarny

Niko me nije terao niti bi to mogao da ucini,ali iz osnovne pristojnosti kao i medjusobnog odnosa prema profesoru ne vidim razlog zasto bi to jedan ucenik odbio.


To znaci da si ti aktivno pomagao to sto kritikujes. Iz kojih razloga sam znas.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #148
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

McBarny priznaj da si im se malo ulizivao.......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2006   #149
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Quote:
Ja sam u jednom od svojih prethodnih pisanja rekao da u ovakve razgovore nikada na ulazim sa profesorima 'JER TO NE VREDI CINITI KO CE NJIH DA UBEDI DA NISU U PRAVU"

Sto se tice izbacivanja sa casa za 13god skolovanja na mene niko nije viknuo a ne da me izbaci
Pa shto da vichu ne tebe kad si im sredjivao dnevnike,chistio tablu i zalivao cvece hihihihihi
amlA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #150
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

)!

U moje doba Sjenička gimnazija bila je reprezentativna škola.PMF u Sarajevu završila sam u roku(a nije bilo prenosa ispita,kao sad). Osim mene,veliku zaslugu za to imaju moj razrednik Fiko Zeković,rahmetli Emin Zeković,Fadila Zeković,Ćamil Ibrović i drugi.Složićeš se sa mnom da je pola uspjeha na faksu dobra osnova iz srednje škole!Nisu valjda svi profesori loši radnici!Vidjela sam da se dosta mojih bivših profesora bave poljoprivredom,zidarstvom,trgovinom(da ne kažem švercom).Sve je to uzrokovano materijalnom i moralnom krizom u društvu,ali bi profesori morali da se odupru tome i da rade svoj posao kako treba!Najviše me nerviralo tvoje brojanje radnih i neradnih dana!Bez ljutnje,to nije tvoj posao!Nemoj sve profesore Sjeničke gimnazije stavljati u isti koš,jer neki od njih sigurno zavređuju pohvale,čak i od velikog kritičara bez pardona,tj.tebe!









Ja se u 99%stvari slazem sa tobom.Malo sam preterao ali na to su me naterali neki sto su ukljuceni u pricu a ni sami ne znaju zasto je to tako.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #151
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
To znaci da si ti aktivno pomagao to sto kritikujes. Iz kojih razloga sam znas.


Posto i sam vidis da na ovom planu na mozes da isteras sa mnom onako kako si zamislio pribegavas a i ovi drugi taktici da me nabedite da sam ulizica.No kako se ja vodim onom"PSI LAJU KARAVANI PROLAZE" u opste se necu ubedjivati.Jednostavno nisam ni ja niti bilo ko drugi profesoru rekao"EJ PROFESORE JA SREDJUJEM DNEVNIK" vec te profesor zamoli a koliko se secam nije bilo ucenika koji je to odbio tako da mozete da provocirate koliko hocete ko vas sisa vas covek ne moze pod visak da dotera.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #152
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:





McBarny priznaj da si im se malo ulizivao.......__


Mogao si ,a i ostali da procitate u necijem od prethodnih postova kakav sam ja djak bio.Sam necu da se hvalim ali cu ti reci da za 4god u gimnaziji imam SAMO 28DANA izostanaka i to zbog polomljene noge.Ja nisam bio od onih koji trckaraju za profesorima vec sam svojim stavovima zasluzio to sto sam zasluzio ali o tome necu.....
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #153
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Pa shto da vichu ne tebe kad si im sredjivao dnevnike,chistio tablu i zalivao cvece hihihihihi




Ocigledno da ti duhovitost nije jaca strana te ti preporucujem da pocnes ozbiljno da komentarises ili da to batalis.Ako si mislila da cu da nasednem na ove sitne provokacije varas se jer to sto se pretvaras i okreces se nekom cirkusu mi ni malo ne laska.

Postoji poseban deo foruma za sale.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #154
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by McBarny
Ocigledno da ti duhovitost nije jaca strana ...


Kako nije ja sam se bas slatko ismijo, hahahahahahahaah
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #155
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:

Kako nije ja sam se bas slatko ismijo, hahahahahahahaah




SMEJ se smeh produzava zivot,ali cuvaj da ne skinss ilice vrlo je gadno ne mozes posle nista da jedes a i boli sve suze idu a oci.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #156
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja to tebi juce rekoh na drugoj temi a ti sad ovde meni. Veoma si originalan.



Hahahahahahaha



Quote:
Originally Posted by adnan
Napisano: Juce u 8:24 pm Naslov:



-------------------------------------------------- ------------------------------



Cim ti ovaj Tahirovic dade malo podrske ti skide sa vilice...
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #157
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Quote:
bio.Sam necu da se hvalim ali cu ti reci da za 4god u gimnaziji imam SAMO 28DANA izostanaka i to zbog polomljene noge.Ja nisam bio od onih koji trckaraju za profesorima vec sam svojim stavovima zasluzio to sto sam zasluzio ali o tome necu.....


hohohohohohho pa vidish da si i noge lomio trchkarajuci za profesorima
amlA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #158
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Quote:
Ocigledno da ti duhovitost nije jaca strana te ti preporucujem da pocnes ozbiljno da komentarises ili da to batalis.Ako si mislila da cu da nasednem na ove sitne provokacije varas se jer to sto se pretvaras i okreces se nekom cirkusu mi ni malo ne laska.

Postoji poseban deo foruma za sale.


Kako mogu ozbiljno da komentarishem tvoje nebuloze?Sedni jedan dan,skuvaj chaj, pa na miru prochitaj shta si sve pisao na ovom forumu i kako su ti izjave kontradiktorne.Mozda pochnesh i da ochajavash...ali ne brini se,chaj je kriv za sve...bre
amlA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #159
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hahhahahhaha, joj Alma, jedna si svega mi. hahhahhahaha
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2006   #160
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

a neka pustite covjeka...svi smo na njega napali...a evo i gruja poceo...ali on to ne radi direktno...hehhehe
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
gimnazija, jezdimir lovic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Predskolska ustanova "Jela Jovanovic i Emina Bucan" Lakota |ljiv| Skole 9 31-01-2013 07:38
Registry - Al' nemo' posle biDne "Kuku lele.....!" iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 19-02-2009 22:23
Inteligentni muškarci imaju bolje "plivače" STRANAC Ljubav i ...još po nešto 1 07-02-2009 18:25
Glasanje za nagradu "Davorin 2007" i na internetu borichi Muzika i Video 3 21-08-2008 14:35
"Gornja Skola" jedna slika ispred glavnog ulaza Elvis_A Skole 4 17-12-2005 21:27


All times are GMT +2. The time now is 11:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)