SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-09-2006   #121
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Mahsuz selam za tebe Stenger,i tvoju porodicu,od Sandžačko-demokratsko-partijske DUŠE..
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-09-2006   #122
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2006   #123
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare razumijem sta hoces da kazes,rekao sam zlatko kad udje da pogleda u cemu je problem........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2006   #124
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Resko,sve je u redu,ja svakako trenutno nemam interesantnog materijala za slanje ali eto samo sam hteo da budem od koristi u resavanju te enigme jer vidim po postovima da niko nije imao nameru da sta uradi namerno...

eto hajd da cekamo GODOA....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #125
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Ne znam da li je ko u Sjenici gledao sinoć na TV Jedinstvo nastup g. E. Zornića sa novopazarskim aktivstom SDP-a Munirom Poturkom (vlasnik autoprevozičke agencije "Kimel" iz N. Pazara) bilo je od 20.h do 21.h.



Izmedju ostalog, g. Munir Poturak je rekao ovo:



"Prošlo je vreme priča o nekakvoj autonomiji sandžaka, kao i Šešeljevih o granici Karlobag-Ogulin-Virovitica."



Doslovno tako je rekao. Čovjek je konačno strstao sasvim legitimni bošnjački zahtjev za autonomijom u okviru srbije, u ravan sa šešeljevim velikosrpskim, hegemonističkim aspiracijama ka prekrajanju granica hrvatske u korist tzv. "velike srbije".



Očekivao sam iskreno da će se makar g. Zornić distancirati od ove Poturkove izjave, ili je makar ublažiti nekim zadovoljavajućim objašnjenjem, no to se, na žalost, nije desilo.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #126
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

talino tu suplju pricu zaboravi ova tema ja mislim da je vec zavrsena a to da mi izigravas muslimanskog patrijotu ostavi molim te na neko drugo mesto da nije ona vasa dva goluba preletaca nebi danas bili izjednaceni cetnici i partizani oni su dali kvorum

nesto neprimetih juce na ovom mitingu da iko pomenu eselamu alejk neznam cega se to sad boite al dobro cuh kad svi rekose BOG TI POMOGO VELJO

zato te suplje price ostavi za pazar dole molio bi reska da zatvori ovu temu jer referendum zavrsen
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #127
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Riki,

ja znam da su ova dvojica beogradskih vazala dala kvorum, da bi penzije četnicima prošle sa 126 poslanika. Ja sam lično zvao g. Omeragića i apelovao da zbog dostojanstva našeg naroda izadju iz sale. Naravno, tada nisam bio svjestan da je u igri ogroman novac četnika iz dijaspore (najprije iz USA i Kanade).



Ali to što su njih dvojica dali penzije četnicima (naravno i Ugljanin jer bez njegovog izuna to oni ne bi uradili) i što rade ovu perverziju za Koštunicom i Ilićem - to ne pravda g.Poturka, Zornića i Ljaića! Nadam se da se slažete da se jedna loša stvar ne može pravdati nečijom drugom lošom stvari?



Tema je, bar ja tako mislim, aktuelna jer u Sjenici predstoje izbori za koji dan a narod će birati ko će ih predstavljati. Ja sam doslovice citirao skandaloznu izjavu g. Munira Poturka, on ju je izrekao u društvu aktuelnog predsjednika Sjenice koji je ćutnjom na žalost podržao Poturkov stav - pa zato predlažem, riki, da kažete nešto na temu Potuirkove izjave umjesto što me okrivljujete za nečiji lažni patri(j)otizam... tj lažni patriotizam nekoga koga ja uopće ne slijedim. Hvala ukoliko ćete ovo uvažiti!



Ne vidim da mi treba da uvažavamo to da li će neko spomenuti to esselamu 'alejkum na političkom skupu, jer su taj časni pozdrav mnogi zloupotrebljavali proteklih decenija. A ovo skandiranje našeg naivnog naroda Velji Iliću je sasvim bespredmetno. To je toliki blam... ja se sasvim slažem sa vama.



EDIT: I ne vidim razlog da se tema zaključava ukoliko općimo na jedan civiliziran i tolerantan način, argumentima?! Nadam se da je ovo slobodan forum. poz.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #128
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

TALINO imas moju apsolutnu podrsku sto se tice nacina,kvalitete,i objektivnosti izlaganja...

mnogima smrdi pod repom pa pokusavaju da na razlicite nacine zametnu tragove...

a vreme i ako brzo leti,nije da se totalno i zaboravlja sta je bilo i sta je denelo....

izgleda su svi na sve strane zaboravili da su do samo pre nekoliko podrsku i dipeljubnistvo kostunici i velji upravo pruzali SDP i njihov vodja sa sve svojim istomisljenicima,pa kad je otud dobio sut kartu poletio je SINU CETNIKA CIJI JE OTAC UCESTVOVAO I PISAO CUVENE MEMORANDUME KOJIMA SE OSUDJUJE SVE STO JE BOSNJACKO I NEUTRALIZUJU BOSNJACI KAO NAROD NA OVIM PROSTORIMA....

ovo su reci predsednika SDP na predizbornim skupovima decembra meseca 2003 godine kada je tadic uzeo sulja u koaliciju a rasim jos uveliko ministrovo pod blagodetima kostinicinog zagrljaja...

i eto sta je ljubav....

sad su KURVE zamenile SVALERE....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #129
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare dobro je da se secas sta je ko pricao,a evo i mene pamet po malo sluzi covek koga ti i Talino dizete u oblake je napustio narod kad nam je najteze bilo,ali evo secam se kad je sediste stranke bilo preko puta Hula,bio je neki sastanak u stranci prosustvovala je masa ljudi,dosao je Fevzija Muriz iz NP i rekao Dzemo nes je prodao za 30.000dm kojih je dobio od DB_a,a sada njih dvojica vode potpuno istu politiku samo u drugim gradovima ulaze u kaolaciju sa radikalima a pricaju o autonomiji,oboica imenuju svoje ljude na istim funkcijama....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #130
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki mislim da bi bilo glupo da zatvorim temu koju nisam ni otvorio,licno bih komplet politika Sjenice zatvorio ali normalna su u Sjenici politicka prepucavanja pa zasto da ne budu i na forumu,Zlatko je veliki protivnik politickih prepucavanja i cim nadje vremena i procita sve ovo sumljam da nece zatvoriti i obrisati komplet temu.
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #131
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Dajte da malo spustimo loptu i pokušamo biti objektivni u interesu kvaliteta diskusije, i u interesu izgradnje naše bolje informisanosti, kao i našeg ispravnog stava. Stvar je možda u tome što mi, na žalost, nemamo (ili još uvijek ne prepoznajemo) hrabrog i dostojanstvenog političara, kakvi su recimo bili Izetbegović, Rugova, Gandi... Ali to nije razlog niti da se svadjamo medjusobno, niti da prešućujemo očite argumente koji nam pruža naš sagovornik.



Tačno je da su riječi koje je citirao Stranac izgovorene od strane funkcionera SDPa i sada bi oni trebali da objasne svojim biračima otkuda oni sa (citiram) "SINOM ČETNIKA (misli se na g. Tadića) ČIJI JE OTAC PISAO CUVENE MEMORANDUME KOJIMA SE OSUDJUJE SVE STO JE BOSNJACKO I NEUTRALIZUJU BOSNJACI KAO NAROD NA OVIM PROSTORIMA?!"



Ukoliko narod bude upoznat sa ovom njihovom izjavom (koja usput nije ni jedina slična), ovo bi moglo koštati stranku SDP manjka glasova. Pitanje je koliko će narod biti svjestan ove igre, mislim da na ovu činjenicu treba često podsjećati i narod ali i same funkcionere SDP-a.



To što je g. Murić optuživao g. Suljevića da su oni prodani (jer je g. Suljević navodno dobio pare od DB-a) moglo bi da bude veoma interesantno, ukoliko bi se pružio neki valjan argument kao potvrda. Možda je to istina, ali mislim da su riječi g. Murića neistinite jer je suma od 30.000 isuviše mala za tako krupnu izdaju. Mislim da g. Suljević nije glup! Da je g. Murić spoenuo recimo 300.000 ili 3 miliona, to bi već bilo puno vjerovatnije. Ovako mi sve to naliči na jednu floskulu.



Na kraju, kako može g. Murić govoriti o "prodaji" kada je i on bio u koaliciji sa radikalima (u N. Pazaru) iako je sa svoja tri odbornika i Ugljaninovih 21. mogao sačinjavati odborničku većinu u Novom Pazaru (čija skupština ima 47 odbornika)?

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Riki mislim da bi bilo glupo da zatvorim temu koju nisam ni otvorio, licno bih komplet politika Sjenice zatvorio ali normalna su u Sjenici politicka prepucavanja pa zasto da ne budu i na forumu, Zlatko je veliki protivnik politickih prepucavanja i cim nadje vremena i procita sve ovo sumljam da nece zatvoriti i obrisati komplet temu.
Ja sam novi na ovom forumu, slučajno sam naišao na nj. tražeći slike Sjenice, i moj Bukreš. Ne poznajem dobro koncepciju foruma, ali mislim da nije dobro zatvarati teme i posebno brisati ih, jer to je ljudski trud. Ljudi su uložili vrijeme da bi nešto napisali, kako da im se to obriše?



Mislim da samo treba spriječiti nekulturan, netolerantan, uvredljiv govor, i lične uvrede ("ad hominem").



Argumentovane rasprave ne bi bilo dobro niti braniti (a posebno brisati) zbog imidža foruma, koji bi trebao biti otvoren a ne zatvoren (cenzurisan). Nadam se da je ovo prihvatljivo rješenje. poz.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #132
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Stvarno je ovaj talino neki mozak, svaka mu cast. Prvi je covek koji je napiso nesto valjano u ovom cijelom podforumu. Svaka cast, Talino, dobro dosao, i ocekujemo i da i dalje budes nas aktivni clan
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #133
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Ensare dobro je da se secas sta je ko pricao,a evo i mene pamet po malo sluzi covek koga ti i Talino dizete u oblake je napustio narod kad nam je najteze bilo,ali evo secam se kad je sediste stranke bilo preko puta Hula,bio je neki sastanak u stranci prosustvovala je masa ljudi,dosao je Fevzija Muriz iz NP i rekao Dzemo nes je prodao za 30.000dm kojih je dobio od DB_a,a sada njih dvojica vode potpuno istu politiku samo u drugim gradovima ulaze u kaolaciju sa radikalima a pricaju o autonomiji,oboica imenuju svoje ljude na istim funkcijama....




i ako je TALINO to objasnijo bez greske ipak cu samo dodati...

Resko,da li si cuo da neko nekoga sa protivnicke strane u sjenici nije nazvao petokolonasem.....



zlo je najvece sto su nasi lideri uzeli seseljevu taktiku i ko god im smeta za njih je STRNI PLACENIK I DOMACI IZDAJNIK....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #134
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Tahirovče,da li ostali članovi imaju pravo da otvore temu,koja je u tom trenutku aktuelna,ili je to pravo samo za osnivače foruma?

Ili je možda razlog,što sam je ja postavio,kao tvoj politički neistomišljenik?

Temu,koju si ti postavio,a koja više nije aktuelna i nije vezana za Sjenicu(jednostavno,ne utičeš kad ne možeš da glasaš),još uvek je otvorena!

Da nećeš slučajno,za sebe pitam,početi da ukidaš članstvo,ili zabraniš postavljanje bilo kakvih tema i postova?

Da li nekom smeta svakodnevno povećavanje broja članova i postavljanje sve više i više postova i različitih tema?

Pozdrav!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #135
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Hvala na dobrodošlici.



Naprotiv, grujo, nisam jedini! Prije nego sam se odlučio na učestvovanje u forumu, malo sam češljao okolo i uvjerio se da ima kvalitetnih sagovornika medju pripadnicima različitih političkih opcija.



Ima doduše i dosta netolerancije i iskučivosti, koje razaraju porodicu, ulicu, grad, društvo... pa tako razaraju i ovaj forum! Samo malo strožija (a svakako pravedna) ruka moderatora, i forum se lako može dovesti u red. Mislim da se trebamo učiti kulturi dijaloga sa neistomišljenicima, i to je sve.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #136
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

mislim da je ovde doslo do jednog nesporazuma

nije u pitanju zatvaranje cele teme POLITIKA

Posto je zavrsen referendum normalno je da o tome vise nekomentarisemo nezivi se od proslosti idemo komentarisati nove sadasnje teme a ko se vraca prosloscu stvarno neznam kako misli za bolje sutra
riki is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #137
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

KO ZABORAVI JUCE,NECE IMATI DANAS I PROPASCE MU SUTRA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #138
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Halilce ako si pazljivo citao Riki je predlozio zatvaranje teme i ja sam rekao da je glupo da ja zatvorim temu koju nisam ni otvorio,i sta sam ja rekao lose....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2006   #139
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Glasajte za demokratiju. Evo lijepa pozadina za mobilni telefon a bogme i sire...

Ovu sam sliku uz molbu od Tahirovica postavio. Hvala!
  Reply With Quote
Old 10-09-2006   #140
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Milo mi je što i članovi mogu da postave fajl u svim političkim temama!
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
esadu, podrŠka, zornicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:46. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)