SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 18-11-2009   #101
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Carsija
Dzemo nema 4 odbornika nego 3 kolko se ja secam,
Stranac i bez njegova 3 odbornika sadasanja skupstina moze da funkcionise, opet im ostaje 20 , ako ste pazljivo gledali sednice videcete da mu ni odbornici ne glasaju jednoglasno, mozda neki vise slusaju hodze nego predsednika stranke , ko zna mozda mu je poljuljan autoritet, a i ne secam se da je preregistrovao stranku tako da se mora pretapat u neciju, videcemo sta ce biti.
Mada sve to u ovoj temi nije bitno , mislim da nije pricao kao politicar vec kao strucnjak u gradjevinarstvu ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-11-2009   #102
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Sve je to u redu, slazem se sa obojicom ali nemojte ocekivati od ljudi poput carsije da izvucu neku pouku iz svega toga. Oni su postali taoci nesposobnjakovica koji su ovaj grad doveli u najveci jad i bijedu, zapali u blato pa sad kritikuju i traze dlaku u jajetu od onih koji zele da ga izvade iz blata i urade nesto pozitivno i za grad i za ljude koji zive u njemu.
Citirao bih jednog svog prijatelja cije misljenje jako puno cijenim i koji je po ko zna koji put dokazao da je u pravu, Adnana koji kaze " Za mene su postovi anonimnih clanova kao pisanje po zidu javnog WC-a "
Pogotovu kada su u pitanju stvari koje se ticu svih nas, kritikovanje javnih licnosti i pojedinih predstavnika vlasti na ovakav nacin je kukavicki i u krajnjem slucajnu nemoralno.



P.S 36310 , ti za mene nisi anoniman
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #103
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ovo je ono sve zene su kurve izvini majko na tebe nisam mislio ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #104
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
ovo je ono sve zene su kurve izvini majko...
... ali i ti si zena!

Haaaaaa,ma nema veze ja Eku sve unaprijed halaljujem.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #105
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
P.S 36310 , ti za mene nisi anoniman
u potpisu:
Ensar Turkovic
hvala Ekane...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #106
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Sve je to u redu, slazem se sa obojicom ali nemojte ocekivati od ljudi poput carsije da izvucu neku pouku iz svega toga. Oni su postali taoci nesposobnjakovica koji su ovaj grad doveli u najveci jad i bijedu, zapali u blato pa sad kritikuju i traze dlaku u jajetu od onih koji zele da ga izvade iz blata i urade nesto pozitivno i za grad i za ljude koji zive u njemu.
Citirao bih jednog svog prijatelja cije misljenje jako puno cijenim i koji je po ko zna koji put dokazao da je u pravu, Adnana koji kaze " Za mene su postovi anonimnih clanova kao pisanje po zidu javnog WC-a "
Pogotovu kada su u pitanju stvari koje se ticu svih nas, kritikovanje javnih licnosti i pojedinih predstavnika vlasti na ovakav nacin je kukavicki i u krajnjem slucajnu nemoralno.



P.S 36310 , ti za mene nisi anoniman
ELVISE,

Ja sma izneo cinjenice.
Kazi mi jednu reci da je laz, neistina.

Nemoj mi molim branit licemjere i lazljivce A PRIMER JE OCIT navodnom mojom ostrascenoscu, slepocom, gluposcu i slicno.

MOLIM TE nemoj vise da me na direktan i indirektan nacin vrijedjas.MOLIM TE
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #107
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
ELVISE,

Ja sma izneo cinjenice.
Kazi mi jednu reci da je laz, neistina.

Nemoj mi molim branit licemjere i lazljivce A PRIMER JE OCIT navodnom mojom ostrascenoscu, slepocom, gluposcu i slicno.

MOLIM TE nemoj vise da me na direktan i indirektan nacin vrijedjas.MOLIM TE
NEMOJ TO VISE DA TI SE PONOVI
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #108
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

LJUDI,

Ko je zagovarao Dzemov izlazak iz skupstine, rusenje vlasti, izbore.

Ja sam ukazao na cinjenicu da Dzemo ima DUZNOST i PRAVO da o ovome govori, ali tamo gde je mesto za to. Taamo gde ima kljucnu poziciju, zato sam naveo broj odbornika, predsednika skupstine i brojku vecine.
Ovako se prica prenosi na carsiju, ispraznu pricu i prsenje ko je vise a ko manje kriv i dobar.
Ja sam protiv te licemjernosti i scenarija.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #109
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

hehe,ovo dobro...
carsija svoje postove "redja"po zakonu gradacije....Eko,cuvaj se...ko zna sta ce u sledecem pisati.
No,sto se svadjate?Dzemaila su pitali za misljenje,on rekao i eto!E sad,druga je stvar sto u Sjenici SVE ima politicku pozadinu...ja verujem da niko ne smije da ode kod zubara koji nije u podobnoj partiji(u protivnom ce mu taj (u inat) sve zdrave zube povaditi)i eto belaja
amlA is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #110
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Pogotovu kada su u pitanju stvari koje se ticu svih nas, kritikovanje javnih licnosti i pojedinih predstavnika vlasti na ovakav nacin je kukavicki i u krajnjem slucajnu nemoralno.




I ja sam izneo cinjenice. Te tvoje cinjenice da li su tacne ili ne , posebna je tema ali nacin na koji se neko naziva licemernim i lazljivcem je, kao sto rekoh, KUKAVICKI
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #111
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Sve je to u redu, slazem se sa obojicom ali nemojte ocekivati od ljudi poput carsije da izvucu neku pouku iz svega toga. Oni su postali taoci nesposobnjakovica koji su ovaj grad doveli u najveci jad i bijedu, zapali u blato pa sad kritikuju i traze dlaku u jajetu od onih koji zele da ga izvade iz blata i urade nesto pozitivno i za grad i za ljude koji zive u njemu.
Citirao bih jednog svog prijatelja cije misljenje jako puno cijenim i koji je po ko zna koji put dokazao da je u pravu, Adnana koji kaze " Za mene su postovi anonimnih clanova kao pisanje po zidu javnog WC-a "
Pogotovu kada su u pitanju stvari koje se ticu svih nas, kritikovanje javnih licnosti i pojedinih predstavnika vlasti na ovakav nacin je kukavicki i u krajnjem slucajnu nemoralno.



P.S 36310 , ti za mene nisi anoniman
Znaci ti zelis znati KO pise a ne STA pise.

E moj RAVNOGORAC.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #112
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by amlA View Post
...ja verujem da niko ne smije da ode kod zubara koji nije u podobnoj partiji(u protivnom ce mu taj (u inat) sve zdrave zube povaditi)i eto belaja
Heheee pa zato su nam svi stomatolozi otisli u Politicare...pa ti pisni brajko moj!
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #113
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
I ja sam izneo cinjenice. Te tvoje cinjenice da li su tacne ili ne , posebna je tema ali nacin na koji se neko naziva licemernim i lazljivcem je, kao sto rekoh, KUKAVICKI
Ti na forumu kao neko ko zivi u Americi mozes pisati.

DZEMO ali i svi drugi koji po kafama pricaju o mostovima, ucenama deponijama i ko zna cemu jos, koji su POLITICKI BIRANI da predstavljaju narod, trebaju to u SKUPSTINI lice u lice razjasniti.

A ne ici od neupucenog i neukog naroda i siriti jos jaz medju njih, i biti PIROMANI u nardu a RIBICE u skupstini.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #114
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Carsija,ti si nam to tako slikovito objasnio da ja sad zamisljam Dzemaila kao nekog poglavicu koji sedi u sredini a "neuki i neupuceni" narod slusa i ostri sekire....
amlA is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #115
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by amlA View Post
Carsija,ti si nam to tako slikovito objasnio da ja sad zamisljam Dzemaila kao nekog poglavicu koji sedi u sredini a "neuki i neupuceni" narod slusa i ostri sekire....
Koliko je puta gdin Suljevic radove nazvao ZLOCINOM, izbroj.

A na zlocin on reagovao izjavom za Sjenica.com

Nadam se da ce to ponoviti i na lokalnim i regionalnim medijima koji priznacete su dostupniji vecini naseg naroda.

Ili mozda nece. A zasto nece??
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #116
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
Ti na forumu kao neko ko zivi u Americi mozes pisati.

hahahah eto sad si sve rekao, ipak ne smijes nekoga nazvati lazljivcem i licemerom a pri tom se predstaviti.
Znas, jako je vazno znati i sta pise i ko pise, pogotovu kad se neko naziva tako pogrdnim imenima.
Ovdje nas ima iz svih krajeva svijeta i svi mi se nekad vratimo u Sjenicu, istina je da zivim u Americi ali ponos i obraz nisam izgubio
Tipovi poput tebe su mi jako dobro poznati, kritikuju sve sto nije iz redova sda, pa u svakom traze dlaku u jajetu.
De molim te reci mi, posto jako dobro baratas cinjenicama, Dzemo je za tebe lazljivac i licemer, Muriz sigurno nesposoban i nevalja. Ko je za tebe pravi covjek za Sjenicu ????????
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #117
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
hahahah eto sad si sve rekao, ipak ne smijes nekoga nazvati lazljivcem i licemerom a pri tom se predstaviti.
Znas, jako je vazno znati i sta pise i ko pise, pogotovu kad se neko naziva tako pogrdnim imenima.
Ovdje nas ima iz svih krajeva svijeta i svi mi se nekad vratimo u Sjenicu, istina je da zivim u Americi ali ponos i obraz nisam izgubio
Tipovi poput tebe su mi jako dobro poznati, kritikuju sve sto nije iz redova sda, pa u svakom traze dlaku u jajetu.
De molim te reci mi, posto jako dobro baratas cinjenicama, Dzemo je za tebe lazljivac i licemer, Muriz sigurno nesposoban i nevalja. Ko je za tebe pravi covjek za Sjenicu ????????
Narod je svoje rekao na izborima i ocenio sve one koji su vlast vrsili, ili hteli da budu vlast.

U Sjenici danas postoji lokalna vlast.
Ja za razliku od NEKIH ne robujem predrasudama i zato smatram da ovi ljudi danas i Muriz kojeg si pomenuo, imaju pravo i priliku da vode ovaj grad.
Koliko uspesno ce ga voditi, ostaje da vidimo. I o tome ce svoju rec i ocenu dati narod.
I to nece biti zavisno od nasega licnog i pojedinacnog stava, vec zbira stavova svih nas.
  Reply With Quote
Old 18-11-2009   #118
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
Koliko je puta gdin Suljevic radove nazvao ZLOCINOM, izbroj.

A na zlocin on reagovao izjavom za Sjenica.com

Nadam se da ce to ponoviti i na lokalnim i regionalnim medijima koji priznacete su dostupniji vecini naseg naroda.

Ili mozda nece. A zasto nece??
Zato sto ne moze da se pojavi na Regionalnu a da kritikuje muriza, mozda moze dati izjavu ali nece je pustiti ni u zakupljenom terminu, pa sta mislis zasto je muriz uklonio Rama????
jedino moze na sjenica.com da kaze ko sta hoce bez cenzure , evo pozivamo i one koji su napravili ovaj propust umesto most da kazu sta imaju ...

Eh sad bi se trebali vratiti na temu, ako hocete da i dalje diskutujujete o Dzemu i vasem licnom moralu otvorite temu ili da vam otvorim temu ? ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #119
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

O mostu nema vise sta da se kaze, sve se culo i vidjelo i Dzemo je sve rekao
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009   #120
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Dzema za PREDSEDNIKA !!!!!!

ha ha ha ha
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
b92, bez, gradova, izlivanje, reka, vode


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:13. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)