SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 19-01-2009   #1101
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Omerovic kaze :

"Potpredsednik SDP Meho Omerović izjavio je da ta stranka očekuje hitnu reakciju nadležnih državanih organa povodom incidenta koji se u noći između subote i nedelje dogodio u prostorijama gradske uprave u Novom Pazaru.

Omerović je rekao da SDP za incidente smatra odgovornim Ugljanina, kao i čelne ljude Policijske uprave Novi Pazar, koji, kako tvrdi, nisu reagovali na vreme, iako su bili obavešteni šta će se dogoditi.

"SDP zahteva od premijera Mirka Cvetkovića da hitno preduzme mere protiv Ugljanina kao ministra, jer je nedopustivo da član vlade predvodi upad u zgradu državne institucije", kaže Omerović.

Rekao je da je Ugljanin upad svojih pristalica predvodio uz uzvike "Alah je najveći" i da je to zabrinjavajuće, s obzirom na to da je reč o jednom ministru."
.................................................. .................................................. .........

Po njemu je veoma zabrinjavajuce : "Alah je najveći" , ovaj ciko odavno zivi u BG i nije mi jasno koga prtedstavlja gore, s tim sto svake 2-3 godine mijenja stranku.
Hahahha, e da docekah i ovo da kaze neki prestavnik vlade koji predstavlja kao nas narod, e svasta.
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 19-01-2009   #1102
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A sta si ti ocekivao od njega?? Pa on je Bosnjak samo pred izbore i to kad gostuje u Sandzaku, ustvari on i nije Bosnjak niti Sandzaklija...
Pa jesili ti citao njegovu biografiju, mislim da sam je pisao negde na forumu.
On i onaj ciganin su podpredsednici sdp_a, nekima to dovoljno govori...

Jos prica kako ce poslanici sdp_a razmisliti da li ce i dalje davati podrsku vladi...

Ne mogu da verujem sta budala prica, pa koga on farba???Izgleda da je zaboravio da poslanicki mandati pripadaju DS_u a ne sdp_u, da su bili na njihovoj listi, i da mogu da ih zamjene za 10 min koliko treba jednoj sekretarici da odkuca resenje o smeni poslanika...
Al nije mi krivo sto je on blesav, nego sto misli da je narod blesav pa da nezna da je to klasicni politicki marketing, koji ce se zavrsiti time kako je ovo poslednje upozorenje vladi Srbije....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...


Last edited by Tahirovce; 19-01-2009 at 16:24..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1103
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
I da sam u tvojoj kuci i da ti nisam platio kiriju nebi smeo preko noci da mi cackas po strvarima, ili??
I odkad to Opstinski radnici rade petkom posle 22h?
....


Hahahahahahaaa ovi iz sda su toliko smijesni kad izgube kontrolu da neznaju ni dje udaraju
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1104
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A sta je ovde smijesno???
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1105
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
A sta je ovde smijesno???
Vala @Tahirovce nezna se ko je smesniji iskreno, imamo u Sandzaku na sceni crni humor, neznas da li da se nerviras ili da se smijes, bruka i sramota sta rade od naroda, kada procitas vijesti jedne strane nikada oni nisu krivi, ovi drugi boze sacuvaj da pogrijese kada, imamo na delu dvije fenomenalne stranke koje su izgubljene u prostoru i vremenu, i koje niko ne moze vratiti na pravi put.
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1106
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Vala @Tahirovce nezna se ko je smesniji iskreno, imamo u Sandzaku na sceni crni humor, neznas da li da se nerviras ili da se smijes, bruka i sramota sta rade od naroda, kada procitas vijesti jedne strane nikada oni nisu krivi, ovi drugi boze sacuvaj da pogrijese kada, imamo na delu dvije fenomenalne stranke koje su izgubljene u prostoru i vremenu, i koje niko ne moze vratiti na pravi put.
Potpisujem!
homar is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1107
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

[quote=ado;97878]Omerovic kaze :

"Potpredsednik SDP Meho Omerović izjavio je da ta stranka očekuje hitnu reakciju nadležnih državanih organa povodom incidenta koji se u noći između subote i nedelje dogodio u prostorijama gradske uprave u Novom Pazaru.


Rekao je da je Ugljanin upad svojih pristalica predvodio uz uzvike "Alah je najveći" i da je to zabrinjavajuće, s obzirom na to da je reč o jednom ministru."
.................................................. .................................................. .........

Malo o MEHI....
Meho Omerović je rođen 1959. u Goraždu, istočnoj Bosni. Od 1979. godine živi u Beogradu. Oženjen je Snežanom, koja radi kao lekarka u DZ u Zemunu i ima sina Nenada, koji je student Pravnog fakulteta. U Beograd je došao u želji da upiše dramsku akademiju, pošto se uspešno bavio glumom u amaterskim pozorištima." Polagao sam prijemni u klasi Minje Dedića i moram se pohvaliti da sam ušao u uži izbor među 20 od 350 kandidata. Ponosim se što su tada u užem izboru bili Žarko Laušević, Zoran Cvijanović, Sonja Savić, Olivera Ježina, Branimir Brstina. Nisam primljen i otišao sam na FPN. Profesora Dedića sreo sam mnogo godina kasnije na nekoj od pozorišnih premijera i kad me pitao šta radim, rekao sam mu da radim u Predsedništvu Centralnog komiteta Saveza Komunista Jugoslavije. Odgovorio mi je "tek tamo treba da budeš dobar glumac", priseća se Omerović, koji i danas sa suprugom rado ide u pozorište.
Ovo mu je treći poslanički mandat, ali i stranka. U Skupštinu je ušao posle decembarskih izbora 2000. godine. Njegova tadašnja stranka Socijaldemokratija (SD), na čijem je čelu bio Vuk Obradović, bila je deo DOS. Omerović je zatim bio poslanik Socijaldemokratske partije (SDP), koju je predvodio Nebojša Čović, a sada je u Sandžačkoj demokratskoj partiji (SDP) Rasima Ljajića. Na pitanje da li ga nerviraju prebacivanja da menja stranke samo da bi ostao u Skupštini, Omerović odgovara da je odavno oguglao i da se ne može reći da je on toliko često menjao stranke već da je partija kojoj je pripadao menjala ime. "Sa prijateljima sam 1997. formirao Socijaldemokratiju zato što sam u duši levičar i potičem iz partizanske porodice. Bio sam u Savezu Komunista Jugoslavije, radio u Predsedništvu Centralnog Komiteta. Za razliku od mnogih koji se toga sada stide, koji bi čak i istoriju da prekroje, ja se toga ne stidim. Socijaldemokratija je menjala svoje ime i samim tim sam menjao stranačku pripadnost. Od trenutka kada su 2006. u Socijaldemokratskoj partiji odlučili da treba ići na izbore sa ljudima protiv kojih sam se borio ceo svoj opozicioni vek, video sam da to nema veze sa onim što sam smatrao za ispravno. Da svoje ime stavim na listu pored Bidžinog il Rakinog nisam mogao", priseća se Omerović.
Sa dugogodišnjim prijateljem Rasimom Ljajićem razmišljao je da formira jedinstvenu listu koja bi okupila sve nacionalne manjine. Od toga su odustali nakon dogovora sa DS i Borisom Tadićem. Omerović je postao član Ljajićeve SDP i aktivno učestvovao u njihovim kampanjama. Na pitanje kako se kao Bosanac snalazi u sandžačkoj stranci i da li mu je ponekad teško zbog animoziteta koji međusobno osećaju Bošnjaci iz Sandžaka i Bosne, Omerović odgovara da između ove dve grupe Bošnjaka postoji razlika u mentalitetu, ali da to ne bi nazvao animozitetom. "Većina bošnjačkog naroda Bosnu doživljava kao svoju matičnu državu jer najveći deo stanovništva čine njihovi sunarodnici. Zbog uticaja koji Sandžaklije imaju u BIH, a najveći deo uspešnih biznismena i ljudi u bosanskim medijima, poreklom su iz Sandžaka, dolazi do antagonizma između Bošnjaka u Bosni i Sandžaku jer se to baš ne dopada domicilnom stanovništvu", objašnjava Omerović.

Safeta Biševac
__________________


http://www.danas.co.yu/20071001/hronika1.html
  Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1108
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

i jos malo o MEHI....

Vojnik Meho

Potpredsednik SDP Meho Omerović otkriva za Kurir kako je kao vojnik JNA švercovao rakiju u valjevsku kasarnu




BEOGRAD - Meho Omerović, potpredsednik Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića, političko delovanje započeo u valjevskoj kasarni “Žikica Jovanović Španac” kao najstariji vojnik i član Saveza socijalističke omladine. Iako je najviše vremena provodio držeći političku nastavu svojim klasićima, Meho se, ipak, najradije seća vojničkih veština kao što su skrivanje piva u cevi minobacača kalibra 120 mm i švercovanje rakije u kasarnu, naočigled dežurnog oficira.
- Na odsluženje vojnog roka otišao sam u maju 1985, sa 27 godina. Bio sam najstariji vojnik u valjevskoj kasarni “Žikica Jovanović Španac”. I pored toga što sam vojni rok služio kao artiljerac, tačnije nišandžija na minobacaču 120 mm, u čijoj smo cevi krili flaše piva, najveći deo vremena proveo sam držeći politička predavanja vojnicima jer sam završio FPN, a već sam bio u Savezu socijalističke omladine. Uprkos tome što je vojni rok u moje vreme trajao godinu dana, kući sam otišao nešto ranije, jer sam imao 37 nagradnih dana koje sam stekao pobedama u kvizovima, fudbalu, davanjem krvi i zamenjivanjem oficira u držanju političke nastave - kaže vojnik Omerović, koji je političku snalažljivost pokazivao krijući skupe cigarete od vojnika grebatora.
- U vojsci sam mnogo pušio, dve do tri kutije dnevno, a pošto vojnici vole da se grebu za cigare, u spoljnjem džepu sam držao “hercegovinu” za grebatore, a u unutrašnjem “zlatni vinston” za sebe - nastavlja Omerović.
Potpredsednik SDP za Kurir otkriva kako je, zajedno s proverenim drugarima, kažnjavao izdajnike, odnosno one vojnike od kojih su curile “poverljive informacije”.
- Cinkaroše smo obično ignorisali, ali nisu bile retke ni operacije “ćebovanja” i sličnih metoda, kao što je stavljanje fosfora među nožne prste, koji bi se potom na čudan način zapalio - kaže artiljerac Meho.
Restoran u valjevskoj kasarni teško da može da se meri sa onim u Skupštini Srbije, ali potpredsednik SDP tvrdi da nikad nije bio gladan.
- Najviše sam voleo da jedem čuveni vojnički pasulj, dok spanać i sočivo nikako nisam mogao da smislim. Ipak, najveći problem je bio kako uneti flašu rakije, a da to ne primeti dežurni oficir, ali vremenom smo se i tu izveštili - otkriva Omerović, kome ni grupno kupanje s vojnicima nije predstavljalo problem.

- To mi je bilo sasvim normalno, jer sam se navikao na golaće pošto mi otac ima kuću u Ulcinju, nedaleko od nudističke plaže - zaključuje Meho Omerović. Plejboj i ljubavna pisma
Meho Omerović priča kako je umesto drugova koji za to nisu imali dara pisao ljubavna pisma njihovim devojkama, ali i kako je postao nezvanični distributer Plejboja.
- U posetu mi je dva puta mesečno dolazila devojka Snežana, moja sadašnja supruga, s kojom sam potom odlazio u hotel. Ona mi je čak davala trećinu svoje lekarske plate. Drugovi iz spavaonice nisu mi na tome zavideli jer sam im po povratku u kasarnu donosio Plejboj, u kojem je na sredini bila duplerica s nekom golom ženskom, koja je posle razgledanja završavala na unutrašnjoj strani vrata vojničkih kaseta. Pisao sam i ljubavna pisma njihovim devojkama, na koja su one rado odgovarale - priseća se potpredsednik SDP.

http://www.kurir-info.rs/clanak/vest...08/vojnik-meho
  Reply With Quote
Old 20-01-2009   #1109
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

toliko o cuvaru Islama u zimskom periodu....za pocetak....
  Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1110
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

pokusavao sam naci bar jednu MEHINU izjavu ili osudu rata i genocida u bosni datu do 2000. godine, i nisam je nasao....neko javljanje na tu temu zapoceo je kako vidim negde od 2004-5....kada je sve proslo...i kada je srbija sama o tome pocela malo glasnije i otvorenije pricati....
  Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1111
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

i dok je MEHO sedeo u hladu kalemegdana....u gorazdu je stradalo....

Podaci Istraživačko-dokumentacionog centra (IDC) iz Sarajeva o broju žrtava u ovom gradu, ukazuju da ni u ovom slučaju odluka UN-a nije poštovana. Na osnovu istraživanja, IDC je došao do podataka, koji nisu konačni, da je u proteklom ratu 1.637 ljudi ubijeno i nestalo, a gotovo trećina ih je stradala nakon što je Goražde proglašeno zaštićenom zonom. Prema istom izvoru, za vrijeme rata u ovom gradu ubijeno je osamdeset osmero djece.

http://www.bim.ba/bh/111/10/9413/
  Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1112
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

i ko mi nadje 1, i slovima JEDNU Mehovu izjavu o sandzaku i novom pazaru, sjenici....prije 2005-6, odnosno ulaska u sdp....ima poklon od mene........
  Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1113
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Jesam li ja jedini koji je primetio da se rad ovih dveju stranaka ne zasniva na "Gledajte kako smo mi dobri", vec na "Gledajte kako su ovi drugi losi"-principu? I jesam li ja jedini kojem to smeta? :S
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1114
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Omerovic kaze :

"Potpredsednik SDP Meho Omerović izjavio je da ta stranka očekuje hitnu reakciju nadležnih državanih organa povodom incidenta koji se u noći između subote i nedelje dogodio u prostorijama gradske uprave u Novom Pazaru.

Omerović je rekao da SDP za incidente smatra odgovornim Ugljanina, kao i čelne ljude Policijske uprave Novi Pazar, koji, kako tvrdi, nisu reagovali na vreme, iako su bili obavešteni šta će se dogoditi.

"SDP zahteva od premijera Mirka Cvetkovića da hitno preduzme mere protiv Ugljanina kao ministra, jer je nedopustivo da član vlade predvodi upad u zgradu državne institucije", kaže Omerović.

Rekao je da je Ugljanin upad svojih pristalica predvodio uz uzvike "Alah je najveći" i da je to zabrinjavajuće, s obzirom na to da je reč o jednom ministru."
.................................................. .................................................. .........

Po njemu je veoma zabrinjavajuce : "Alah je najveći" , ovaj ciko odavno zivi u BG i nije mi jasno koga prtedstavlja gore, s tim sto svake 2-3 godine mijenja stranku.
Hahahha, e da docekah i ovo da kaze neki prestavnik vlade koji predstavlja kao nas narod, e svasta.
Quote:
Originally Posted by ado View Post
Vala @Tahirovce nezna se ko je smesniji iskreno, imamo u Sandzaku na sceni crni humor, neznas da li da se nerviras ili da se smijes, bruka i sramota sta rade od naroda, kada procitas vijesti jedne strane nikada oni nisu krivi, ovi drugi boze sacuvaj da pogrijese kada, imamo na delu dvije fenomenalne stranke koje su izgubljene u prostoru i vremenu, i koje niko ne moze vratiti na pravi put.

Ado,sa prvim postom si me prepao,rekoh,da nisi zalutao...

A sa drugim,skidam ti kapu,alaha mi...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1115
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Evo procitah ovo o Mehu i ne vidim nista lose. Izgleda Grujan u pravu kada kaze da je cilj politickih stranki da pljuju protivnike a ne da pokazu rezultate svoje vladavine. Meni ovaj tip bas simpatican. Uopste mi nije jasno zasto neko mora da se busa u prsa da je musliman da bi bio dobar predsednik opstine. Svaki normalan covek osudjuje genocide i sigurno ni njeu nije milo sto je Bosna stradala.

Covek je skolovani politicar, zavrsio je fakultet politickih nauka i verovatno zna sta je politika. Nas mijesanje politike i religije upropasti. Dijelimo se politicki pa sad su i podele unutar islamske zajednice. Treba pustiti da covek radi svoj posao kao predsednik opstine i dati mu podrsku pa posle po rezultatima suditi.

A sto se tice Sjenice tu treba dovesti medjunarodnu zajednicu da upravlja opstinom i drzi pare u svojim rukama dok se ne izvadimo iz sutacije u kojoj smo. Ocigledno je da sami nismo sposobni da to uradimo.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1116
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
i dok je MEHO sedeo u hladu kalemegdana....u gorazdu je stradalo....

Podaci Istraživačko-dokumentacionog centra (IDC) iz Sarajeva o broju žrtava u ovom gradu, ukazuju da ni u ovom slučaju odluka UN-a nije poštovana. Na osnovu istraživanja, IDC je došao do podataka, koji nisu konačni, da je u proteklom ratu 1.637 ljudi ubijeno i nestalo, a gotovo trećina ih je stradala nakon što je Goražde proglašeno zaštićenom zonom. Prema istom izvoru, za vrijeme rata u ovom gradu ubijeno je osamdeset osmero djece.

http://www.bim.ba/bh/111/10/9413/
Sta hoces sa ovime da kazes? Reci mi gde su u tom trenutku bili ostali nasi politicari i sta su konkretno uradili po tom pitanju, osim prazne price?
adnan is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1117
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Evo procitah ovo o Mehu i ne vidim nista lose. Izgleda Grujan u pravu kada kaze da je cilj politickih stranki da pljuju protivnike a ne da pokazu rezultate svoje vladavine. Meni ovaj tip bas simpatican. Uopste mi nije jasno zasto neko mora da se busa u prsa da je musliman da bi bio dobar predsednik opstine. Svaki normalan covek osudjuje genocide i sigurno ni njeu nije milo sto je Bosna stradala.

Covek je skolovani politicar, zavrsio je fakultet politickih nauka i verovatno zna sta je politika. Nas mijesanje politike i religije upropasti. Dijelimo se politicki pa sad su i podele unutar islamske zajednice. Treba pustiti da covek radi svoj posao kao predsednik opstine i dati mu podrsku pa posle po rezultatima suditi.

A sto se tice Sjenice tu treba dovesti medjunarodnu zajednicu da upravlja opstinom i drzi pare u svojim rukama dok se ne izvadimo iz sutacije u kojoj smo. Ocigledno je da sami nismo sposobni da to uradimo.
Adnane nismo ni videli u Mehu nista lose dok je bio clan onih ostalih mnogobrojnih stranaka iz Beograda, ali kad je presao u sdp 2006(mislim) e tada je poceo da dolazi po Sandzaku, da naziva Selame, pominje Ajete i Hadise , da glumi Bosnjaka i vernika ...
U tome je problem, ne ka ide u Beograd, neka ostane srbin sa muslimanskim imenom i bice sve OK, nemoj da nam prodaje muda za bubrege, kada ih nema...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1118
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

OK Resade, to je tvoje misljenje a ja napisah svoje.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1119
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Razumijem ja sta ti hoces da kazes, da je bukvalno skolovan da bude politicar, i to je OK.
Nije problem u njegovoj strucnosti, vec moralu i licemerstvu....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009   #1120
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Cilj SDA je pljuvanje i omalovažavanje svakog predstavnika SDP-a!
Tako su radili i sa Eskom Zornićem,i pričali svašta,pa kad im je trebalo 2 odbornika,za osvajanje vlasti u Sjenici,taj isti,"pijani Esko,koji ih bruka gde stigne"(ovo su riječi SDA kuhinje,moje ne dao bog),bio je dooooobar!
I taj Meho Omerović,da pređe u SDA,bio bi najbolji i najškolovaniji,i bolji musliman i od samog Sulja!
@Adnane,pitaš gde su bili ostali političari,kad je stradala Bosna!?
Bili su u Turskoj,a neko misli da je narod malouman,zaboravan!!
Mehu Omeroviću se zamera što nije bio u Goraždu,a Sulju ne kad je bio u Sarajevu kad je počelo NATO bombardovanje!
Elem,svi su veći muslimani od pripadnika SDP-a ili onih koji podržavaju muftiju!
Jedino što zameram Rasimu je baš to što je Sjenica dva puta glasala!
Jednom,da poslanik bude iz Loznice(dotični Meho),a drugi put onaj iz Prokuplja!

SDA članovi su zaboravili,da je u početku imalo i Srba u njenim redovima,a ja to znam!
Znam čoveka....
Dozovimo se pameti,svi ovako džematile!
Dok su se srbijanske partije "klale"među sobom 90-tih,mi to radimo zadnjih 9 godina,onako "mučki"!
Da,baš tako,mučki...iza leđa ogovaranje,poturanje "kukavičjeg"jajeta ovom drugom!
Nadajmo se boljem,samo ako mi shvatimo,da nijedni nisu "zlatni"!
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
sandzaka, vijesti


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vijesti iz Srbije Tahirovce Vijesti iz Srbije 160 15-11-2009 20:27
VIJESTI IZ SVIJETA 36310 Vijesti iz ostatka svijeta 317 10-10-2009 00:51
BOŠNJACI SANDŽAKA-MANJINA ILI KONSTITUTIVNI NAROD suada Ovo i ono 14 23-01-2007 16:31


All times are GMT +2. The time now is 17:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)