SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 21-11-2008   #81
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Jojjjjjjjj , e jaku reprezentaciju su pobjedili , hahahahahah
neeeeee,a pratis li ti sto svega ti!?Bugarska u poslednje 3 god ima izuzetno jak tim ali cinjenica je da su veoma lose i oni odigrali ili pak su nasi bili prejaki za njih,nemam pojma....

Last edited by Crni Gruja; 21-11-2008 at 18:16..
dido is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-11-2008   #82
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

liga Uefa-27.11.2008-Partizan-Standard 0-1,sa ovim je Partizan izgubio sve sanse za dalji plasman....
dido is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #83
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

E ne moze se ni jedan dan bez sekiracije , pu dje mi pokvari dan
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008   #84
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

evo jos jedan dan da ti pokvarim,Borac Cacak-Partizan-1-0!!!
dido is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2008   #85
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Adem Ljajić: A, maštao sam
o dresu Novog Pazara


ZOVE ga prvak Evrope, a njemu se još ne ide. Sele ga u Mančester, a on govori ruski jezik, pa mu je ser Aleks Ferguson na upoznavanju dao „celih“ sedam dana da savlada engleski. Ceo svet mu zna ime i prezime, Adem Ljajić (17), i gde će za godinu dana nastaviti karijeru, a njemu je žao što nije ispunio prvi dečački san - da zaigra za Novi Pazar!
- Kada sam počeo sa sedam godina da treniram u fudbalskoj školi Bajra Župića, nekadašnjeg igrača Partizana, nisam ni pomišljao da bih mogao da zaigram za crno-bele, a kamoli za Mančester. Išao sam redovno na utakmice Novog Pazara, koji je tada odlično igrao, stadion uvek bio pun, pa mi je najveća želja bila da jednom i ja zaigram pred svim tim ljudima. Da znate da mi je pomalo žao što nisam - simpatična je danas tadašnja želja i Ademu Ljajiću.
Iako je pre samo desetak dana postigao prvi gol u dresu Partizana, svaki potez Adema Ljajića budno prate navijači Mančester junajteda, koji ga dočekuju kao „srpskog Kaku“, kako su ga predstavili na Ostrvu. A, njegov početak karijere, pre dolaska u Beograd, bio je poseban. Filmski, na neki način.
- Na turniru u Velikom Gradištu video me čika Dušan Trbojević, trener u Partizanu. Bio sam najniži od sve dece, kratki rukavi na dresu meni su bili kao dugi, a šorts mi je prelazio preko kolena. Sedeo sam i jeo jabuku posle utakmice, kada mi je čika Trba prišao i rekao da ću igrati za crno-bele. Nisam poverovao. Od kuće me nisu odmah pustili, bio sam u sedmom razredu, pa sam prešao u Beograd kada sam završio osnovnu školu.
Prelazak u prestonicu, bez roditelja, koji su po zanimanju privatni preduzetnici, nije malom Ljajiću preteško pao.
- Živeo sam na Banovom brdu, u stanu s dvojicom drugova. Pre podne smo išli u školu, po podne na trening. Najteže mi je bilo da se naviknem na gužvu u prevozu. Roditelji su dolazili svake nedelje da gledaju utakmice. U školi sam, inače, učio ruski jezik, a kasnije sam išao na kurs engleskog, pa sam zbog obaveza morao da prekinem. Sada ću da ponovo počnem. Aleks Ferguson mi je u šali, kada sam bio na „Old Trafordu“ rekao da moram za nedelju dana da naučim jezik.Bio sam malo izgubljen kada sam bio u Mančesteru, tek kada sam izašao na teren, gde se najbolje snalazim, oslobodio sam se - priča Adem Ljajić.
O ličnim, nefudbalskim stvarima, mladi as, iako još nije punoletan, ne želi mnogo da govori. Kao iskusan, jer zna da će mu to koristiti, privatnost želi da sačuva.
- Tačno je da se pomolim pre početka i pre nastavka utakmica. Pridržavam se svoje vere. Što se tiče slobodnog vremena, uglavnom posle treninga malo odspavam, a ostalo provodim ili u stanu sedeći s drugovima ili izađemo da prošetamo negde. Devojka? Ne bih o tome, neka to ostane samo moja stvar.
Od kuće, kada je krenuo „u svet“, poneo je roditeljske savete i lepo vaspitanje. Zato ni Inter, Mančester, Spartak, nisu uspeli da ga privole da ode iz Partizana, bez obaveza prema crno-belima.
- Da nije bilo Partizana, čika Trbe, ko zna gde bih danas bio, da li bi iko čuo za mene. Kada sam sa 13-14 godina skupljao lopte na atletskoj stazi u Humskoj, želeo sam samo da zaigram za prvi tim. Koju godinu kasnije to mi se i ostvarilo. Sa 16 sam trenirao sa prvim timom. Kako onda da ne budem zahvalan i da pomislim da uradim nešto bez dogovora s klubom? Nikad to ne bih uradio - odlučnost u glasu Adema Ljajića ne ostavlja mesta za sumnju.
STIŽE I BRAT
KAKO stvari stoje, Adem će u januaru 2010. da se preseli iz Partizana u Mančester. Ali, to ne znači da će crno-beli da ostanu bez Ljajića u sastavu.
- Imam tri godine mlađeg brata, koji, takođe, trenira fudbal, mada ga u ovom trenutku više privlače kompjuteri. Pričalo se da bi mogao i on da dođe u Partizan. Ko zna, možda i dođe - otkriva Adem Ljajić.

UVEK ISTO PITANJE
PITANJE o selidbi u Mančester junajted sada je broj jedan kada se Adem Ljajić nađe na meti novinara. Ono je potislo na drugo mesto jednu drugu stvar, koju su od njega od prvog dana tražili.
- Pitanje koje mi je najviše puta do sada postavljeno i ne može da prođe bez njega jeste - da li sam u srodstvu sa Rasimom Ljajićem - smeje se Adem. - Nismo rod, ali jesmo kućni prijatelji. Sada je, ipak, pitanje o Mančesteru na prvom mestu.
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2008   #86
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Portugalac Kristijano Ronaldo proglasen je za najboljeg fudbalera 2008 god. i dobio prestiznu Zlatnu loptu Frans fudbala.Od 96 novinara,77 je dalo glas Portugalcu.On je sakupio 446 bodova ispred Argentinca Lionela Mesija koji je dobio 281 i Spanca Toresa koji je bio treci sa 179 bodova.Cetvrti je bio Spanac Iker Kasiljas sa 133 boda i peti takodje Spanac Cavi Hernandez sa 97 bodova.Proslogodisnji pobednik Brazilac Kaka ove god je bio na osmom mestu sa 31 bodom.
dido is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2008   #87
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Messi je zakon za onog manekena!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2008   #88
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ibrahimovic deveti. Svedi se zivi pojedose
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2008   #89
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

IFFHS: Partizan 104, Zvezda 205.
Srpski šampion Partizan nalazi se sa 119 poena na 104. mestu rang liste koju je danas objavio Institut za fudbalsku istoriju i statistiku (IFFHS) iz Kelna

Uprkos porazima na evopskoj sceni i nekoliko slabijih rezultata u domaćem prvenstvu, "crno-beli" su napredovali za tri mesta u odnosu na novembarski poredak, pa su sada iza turskog Bešiktaša, a ispred japanske Kašime.

Veliki napredak zabeležila je Crvena zvezda koja je pre mesec dana bila 242, a sada se sa 82 boda nalazi na deobi 205. mesta sa švajcarskim Gashopersom, italijanskom Sijenom, Taurom iz Perua, argentinskim Indipendenteom, Al Kadišijahom iz Kuvajta, rumunskim Rapidom iz Bukurešta i brazilskim Gojasom.

Među 350 najbolje rangiranih klubova na listi IFFHS nalaze se još dva srpska predstavnika - čačanski Borac (73,5) i novosadska Vojvodina koja ima 71,5 poena. Čačani se nalaze na deobi 242. mesta sa amerčkim Dinamom iz Hjustona, peruanskim Universitadom i urugvajskom River Platom.

Zanimljivo je da je Vojvodina, iako drugoplasirana u nacionalnom šampionatu, tek četvrti naš tim na listi IFFHS. "Lale" se nalaze na 284.mestu, uz poljsku Vorsklu i ruski Amkar.

Prva tri mesta na listi zauzimaju nekadašnji evropski prvaci Barselona, Mančester Junajted i Liverpul, a jedina dva tima van Starog kontinenta među prvih deset su iz Argentine - Boka Juniors i Estudijantes La Plata.

Poredak najboljih klubova (IFFHS):
1. Barselona 278 bodova
2. Mančester Junajted 263
2. Liverpul 263
4. Bajern Minhen 260
5. Boka Juniors 258
6. Čelsi 250
7. Lion 237
8. Arsenal 234
9. Roma 229
10. Estudijantes La Plata 226


Izvor : http://www.sandzak-sport.tk/
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2008   #90
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ja znam da je Zvezda tresla sve ove gore navedene ekipe a pogotovu ovaj 104 plasirani tim
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2008   #91
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Fudbaleri Partizana porazom u Sevilji 3-0 od istoimene ekipe zavrsili su katastrofalno ucesce u grupi D lige UEFA.
dido is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #92
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Mančester Junajted nije odustao od angažovanja Zorana Tošića i Adema Ljajića, izjavio je direktor Junajteda Dejvid Gil, a prenosi „Sportski žurnal”. Partizanov tandem prošle nedelje je prošao lekarske preglede u Mančesteru, ali nije došlo do konačnog dogovora navodno jer dve strane nisu mogle da se dogovore oko visine plata za ova dva fudbalera.
dido is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2008   #93
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

U petak su u Nionu izvučeni su parovi za šesnaestinu finala Kupa UEFA. Najviše pažnje privukli su parovi Milan-Verder, Zenit-Štutgart i CSKA-Aston Vila. Pored njih, "zvučni" su i susreti Dinamo Kijev- Valensija, Fiorentina-Ajaks, i Šahtjor- Totenhem.
dido is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2009   #94
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Fudbaler Mančester Junajteda Kristijano Ronaldo učestvovao je jutros u saobraćajnoj nesreći, ali nije pretrpeo povrede.

Portugalski reprezentativac je vozeći svoj skupoceni Ferari, na putu do Junajtedovog trening centra, udario u zaštitni zid pored puta i uništio prednji deo 120,000 funti vrednog automobila. Ipak, uspeo je da izbegne povrede, normalno je trenirao sa ostatkom ekipe i očekuje se da će igrati protiv Čelsija u nedelju u okviru Premijer lige
dido is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2009   #95
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Najgore mi je za to auto,ada JAZUK!
dido is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2009   #96
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

A nece grom u koprive
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #97
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Zajednica prvoligaša Jelen Super lige Srbije odlučila je da odloži početak prolećnog dela fudbalskog prvenstva Srbije.

Prema prethodnom rasporedu, Jelen Super liga trebalo je da se nastavi 18. kolom 21. februara, ali je zbog snega koji je padao prethodnih dana, kao i vremenske prognoze po kojoj su nove padavine najavljene krajem nedelje, komesar za takmičenje Branislav Delić doneo konačnu odluku o početku šampionata. Prema trenutnoj situaciji, šampionat Srbije nastaviće se 28. februara.
dido is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #98
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Tih. A jedva sam ceko derbi.....
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #99
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

U 58. NBA olstar utakmici koja je odigrana u Finiksu, košarkaši Zapada savladali su Istok sa ubedljivih 146:119 (34:27, 38:40, 38:24, 36:2.

Kobe Brajant je predvodio strelce sa 27 poena, dok je Šekil O’Nil zabeležio 17 poena za Zapad za samo 11 minuta u igri. Nekadašnji saigrači iz L.A. Lejkersa podelili su trofej za najboljeg igrača utakmice. U ekipi Zapada istakli su se i Amare Stodemajer (19 poena) i Kris Pol (14 poena, 14 asistencija), dok je najefikasniji u ekipi Istoka bio Lebron Džejms sa 20 poena
dido is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2009   #100
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

ezultati 1/16 finala Kupa UEFA:

Sreda:
Dinamo Kijev – Valensija 1:1 (0:1)
Milevski 62 – Silva 8
Zenit – Štutgart 2:1 (2:1)
Hušti 2, Timoščuk 45 – Gomez 15
Olimpijakos – Sent Etjen 1:3 (0:2)
Đorđević 63p – Ilan 12m Dernis 43, Gomis 90
Aston Vila - CSKA 1:1 (0:1)
Karu 69 - Vagner Lav 14
Verder - Milan 1:1 (0:1)
Dijego 84 - Inzagi 36
NEC - Hamburger 0:3 (0:2)
Trohovski 41, Aleks Silva 45, Olić 76
Sampdorija – Metalist 0:1 (0:1)
Olinjik 45+3
Olborg - Deportivo 2:0 (0:0)
Due 54, 72, Jakobsen 90p
PSŽ – Volfsburg 2:0 (0:0)
Oro 79, 84
Bordo – Galatasaraj 0:0
Braga - Standard prvo poluvreme 2:0

Renteria 17, Leone 26

Četvrtak:
Leh – Udineze
Šahtjor – Totenhem
Kopenhagen – Mančester Siti
Fiorentina – Ajaks
Marselj - Tvente
dido is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
novosti, sportske


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Muzicke Novosti 36310 Muzika i Video 60 28-04-2009 17:31
Novosti iz "Apple" borichi Mali oglasi 3 05-08-2008 21:04
Izrada sportske hale u Sjenici u zavrsnoj fazi Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 27 18-12-2007 13:37


All times are GMT +2. The time now is 22:40. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)