SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-08-2006   #61
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ima li rezultata o precentu izlaznosti i da li za sada sve protice mirno,da li je bilo nekih ekscesa i gde?

ovo je pitanje za bilo koga ko ima ove informacije,na kojima cu biti zahvalan..
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-08-2006   #62
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ko ce biti prvi u saopstavanju ishoda referenduma...

pozurite!!!!!!!!!!
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 27-08-2006   #63
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nista od opoziva....

STETA....

zapravo sda je jos jedanput pokazala svoju nemoc da uradi nesto,istina je da ni druga strana nema ama bas nista bolje da pruzi ali sa obzirom na godine koliko posoji i na predhodni kredibilitet koji je posedovala ipak je morala puno vise da prikaze...

nego neka sami brinu svoju brigu i redjaju politicke neuspehe...

sve je to posledica lose kadrovske opremljenosti,cak i ona postojeca,sto rece brat JOKU svela se na rodbinsku,a i sistem vodjenja politike svodi se na postkomunisticki ili bolje receno milosevicevski nacin rada...

ovoj je jak samar takvoj politici i skola,sto bi rekli stari,nauk, za sva vremena da se dosadasnja strategija korenito moa menjati...

najgore je to sto je izgubila od nekoga ko nema nikakvih kvaliteta,ko je pionir u politici,ko nije nista uradio u sjenici i da ne nabrajam vise...

ostaje analiza referenduma,ako ko bude znao da je protumaci...

eto opet su imali TV BASTILJU i znam kako umeju da je ZLOUPOTREBE,da naprave NAJMONSTRUOZNIJE MONTAZE I LAZI ali ni to nije pomoglo,znaci da je zakljucak jasan...



FUNDAMENTALNA REFORMA KADRA I POLITIKE...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #64
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

steta,ne zbog toga sto mora opet da se glasa vec zbog toga sto je bezveze bacaju pare na izborne kampanje a bolje te pare usmeriti u neke druge svrhe
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #65
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Rezultati su kao i na proslim izborima,doduse nesto manja razlika u korist sdp jer je izlasnost radikala bila manja.bilo je mnogo nepravilnosti tj krsenja predizborne sutnje koja je pocela u petak,cuo sam da je rasim odrzao neki mini skup na pester u subotu i dijeli su u gradu narodu ulje,secer,brasno dan pre i na sami dan glasanja,a ko se nije zadovoljio tim naravno 20eura.sve je sad na sudu kako ce se zavrsiti neznam.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #66
anonimni
Gost
 
Posts: n/a
Default lazz i samo laz

post izbrisan
  Reply With Quote
Old 28-08-2006   #67
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

anonimni kazi ko si pa posle pisi o ljivu sta hoces?krijes se iza tog imena i pricas o ljudima nije to lijepo.
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #68
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kako ono kazu pijanom i ludom(bolesnom) ne treba zameriti.Hvala bogu imamo ono sto on nema a to je opcija crveni karton,to kume daj mu crveni hahahahahhahahahhahahahha
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #69
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nisam razumeo ko je sad dobio crveni....

da li se to odnosi na ovog anonimusa ciji je post izbrisan...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2006   #70
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Nadam se da se SDA nece usuditi da slilom prekraja demokratsku volju gradjana Sjenice.Jer znamo svi kako sud u zemlji Srbiji funkcionise i da je sve, samo nije nezavisan od politike.Bila bi to vrlo opasna igra!



Gradjani Sjenice su se opet izjasnili,ne toliko za SDP koliko protiv SDA.Mislim da je to najbolje objasnio Dragan Sutanovac potpredsednik DS-a koji je rekao:"Gradjani Sjenice imaju lak izborpredeljuju se izmedju dr Esada Zornica,svog casnog i uglednog gradjanina,i Bajra Omeragica koji je svojevremeno sa kesom i brkovima dosao u Sandzak.Danas mu je malo lokala koje ima u Novom Pazaru pa bi hteo i u Sjenici neki da uzme.Danas mu je blizi Ivica Dacic nego Boris Tadic"

Sigurno je Zornic posten covjek, uostalom ni protivnici mu nista konkretno nisu nasli i to je narod Sjenice prepznao i poverova njegovoj prici da je do sada vracao dugove koje je predhodna vlast napravila i da ih je konacno vratio.Najveca mana mu je ta, sto je oko sebe okupio ljude sumnjivih ljudskih i moralnih kvaliteta.Osim par njih ostali su u domenu "boze me sacuvaj".Zato ce biti vrlo interesantno videti kako ce gradjani glasati 10.septembra za opstinske odbornike.

I na kraju se postavlja pitanje,a mislim da ga je i Riki postavio,zasto je ovima iz SDA bas sada stalo do vlasti u Sjenici?
joku is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #71
lista_za_sandzak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Kako ono kazu pijanom i ludom(bolesnom) ne treba zameriti.Hvala bogu imamo ono sto on nema a to je opcija crveni karton,to kume daj mu crveni hahahahahhahahahhahahahha


Čovjek je bio u pravu, vi necete da ga saslusate



NIČIJA DO ZORE NIJE GORILA



POZDRAV SJENICACIMA- A SLIJEPI MIŠEVI UMRITE
  Reply With Quote
Old 29-08-2006   #72
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

naravdo da nicija nije gorela do zore slazem se cestitam na neuspelom opozivu hahhahahah

da nepisem ko je sta sve davao hahahha

ko gubi ima pravo da se ljuti
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #73
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Stranac odnosi se na anonimusa,pisao je gluposti i dobio je crveni tj ban.

ovo sto je napisao nick lista za sandzak nisam skontao ko je bio u pravu i koga da slusamo,jer kolko ja mogu da vidim po logovanjima nije mogao ni procitati sta je pisalo.

Joku svasta se prica ne veruj u sve sto cujes.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #74
sjenicak1973
Gost
 
Posts: n/a
Default sjenica ce biti pod srpskom vlascu ako ostane taj zornic na

maknite tog zornica rasimovog inace ce sjenica propasti da necemo moci da se pisemo kao sto smo mogli.ako on ostane na vlast nece biti sjenice nego ce biti veliko uzice.sellam
  Reply With Quote
Old 29-08-2006   #75
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Re: sjenica ce biti pod srpskom vlascu ako ostane taj zornic

Quote:
Originally Posted by Mirso Sjenicak
maknite tog zornica rasimovog inace ce sjenica propasti da necemo moci da se pisemo kao sto smo mogli.ako on ostane na vlast nece biti sjenice nego ce biti veliko uzice.sellam


Otidji ti pa ga makni. Lako je nam iz dijaspore pricati. Ali valja njima dole u Sjenici zivjeti, Narod neka odluci. Rezultati ce pokazati svoje. Ustvari, vec jesu ja mislim.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #76
sjenicak1973
Gost
 
Posts: n/a
Default

jeste oni su pokazali svoje cuo sam da su narod tukli da glasaju za zornica kakva je to realnost zato su i ponistili 20 glasackih mesta.
  Reply With Quote
Old 29-08-2006   #77
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

OOOOOOOOOOO............

ljudi,pa sta ovo pisete,verovali ili ne zbunjen sam...

hajde,ako nije neka tajna,neka mi neko ko ima zvanicne informacije potvrdi da li je zaista bilo nekog samaranja i ko je koga i zasto...



i da li je istina da su ponistena glasacka mesta i zbog cega....

ocekujem od moderatora i rikija informacije iz prve ruke...

ali molim vas ako moze da budu fer da ne citam izmedju redova...

hvala....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #78
sjenicak1973
Gost
 
Posts: n/a
Default

stranac to tije ziva istina i pucali su neki u grad to je bruka za nas sjenicake daje do toga doslo smiju nam se pazarci i tutinci kazu da smo prodani narod da glasamo za tovar brasna i za 20 eura doega smo mi dosli a docega cemo jos doci.......do toga ce nas rasim ljajic dovesti do prosjackog stapa.....
  Reply With Quote
Old 29-08-2006   #79
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne znam sta da ti kazem,ali zaista to nije dobro...

pa ako je to demokratija,onda je i holokaust zaista mit...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2006   #80
sjenicak1973
Gost
 
Posts: n/a
Default

za 15 dana ce se opet glasati tih 20 birackih mesta sto su ponisteni onda cemo videti nase sjenicake doklen su stigli ja idem za 10 dana da glasam protiv tog zornica da mu dam crvenu kartu....
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
esadu, podrŠka, zornicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:22. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)