SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 06-11-2006   #61
cicupnide
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2006
Location: BG
Godine: 38
Posts: 358
Default

pitaj ljude koji su bili za kutijama koliko posla su imali
cicupnide is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-11-2006   #62
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

"Želimo vas informisati o stvarnim rezultatima referenduma za potvrđivanje novog ustava Srbije u sandžačkim opštinama. Prema uzorku sa 11 (jedanaest) biračkih mjesta na kojima je Stranka za Sandžak postavila svoje posmatrače i na osnovu video snimaka s tri biračka mjesta izlaznost birača je bila oko 7 (sedam) procenata u jednonacionalnim bošnjačkim sredinama. Na mješovitim biračkim mjestima ta izlaznost se kretala između 15 (petnaest) i 20 (dvadeset) procenata, a izlaznost u jednonacionalnim srpskim sredinama bila je oko 35 (trideset pet) procenata.

Predstavnici opštinskih izbornih komisija su u potpunosti falsifikovali rezultate glasanja u opštinama Novi Pazar, Sjenica i Tutin i objavili da je izlaznost birača bila oko 60 (šezdeset) procenata. Navodimo neke ilustrativne primjere o stvarnoj izlaznosti birača koje smo utvrdili na osnovu video snimaka cijelog toka referenduma (28. i 29. oktobra).





Falsifikovani rezultati u Novom Pazaru, Tutinu i Sjenici
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #63
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

pa ti navodis Murica kao primer.Taj covek je koliko ja znam propala opozicija sta ce on drugo da kaze nego da su izbori lazirani.Pogledaj te vi malo bolje LJIDEROVE podatke.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #64
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Kojim rezultatima ti veruješ?Barni?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #65
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

pa ja mislim da je ovde izjavio kojim rezultatima veruje...

Quote:
Prema podacima RIK u Sjenici je izaslo 72%birackog tela.To mu dodje negde oko 20000ljudi i ja ne pamtim da je na nekim izborima bila veca izlaznost.Ako sad vi tvrdite da je ovih 20000ljudi ludo a svi ovih 5 hiljada pametni dobro razmislite u cemu je stvar.
liliput is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #66
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Koga si citirao,izvini,nisam u toku?

Pa ta brojka od 20000,pa to je suludo!Toliko nije izašlo ni kad se Suljo kandidovao za predsednika Srbije!



Kad je sad održan referendum,pričaju ljudi,a ja verujem,i navešću dva primera!



1.Glasao je Honić Fuad,čovek u Francuskoj!Dolazio ljetos na odmor,pa neko pomislio,još je tu!

2.Šekao šovek na biračkom mestu dva sata!

-Hoćeš da glasaš?

-Jok,čekam jednog čoveka!

-Kojeg,možda je dosad glasao?

-Vala nije,sad,a prošli put jeste!

-Pa ko je taj?

-Ama,jedan čovek,nisam ga video 7.godina!

-Ko je to?

-Moj babo,umro je prije 7.godina,prošli put je glasao,da vidim hoćel sad doći!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #67
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

ja sam citirao McBarny'a....
liliput is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006   #68
cicupnide
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2006
Location: BG
Godine: 38
Posts: 358
Default

drago mi je sto ste uvijek raspolozeni za salu

cak i u temama vezanim za politiku

nijedni izbori nikad nisu bili 100% regularni

niti ce ikad biti,tako se i prave shale
cicupnide is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2006   #69
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Ja samo pitam JEL PRISTALICE ODREDJENIH PARTIJA NISU IZASLE NAREFERENDUM?

Nekako mi je to nelogicno?

Kako je mogce da neko ko je dosledan stranke koju sledi moze cas da bude uz nju a cas da ne bude.To je onako malo sakljivo.Cas sam za tebe cas protiv tebe?????
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2006   #70
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Od ukupnog, broja glasača sa pravom glasa 25250 u sjeniškoj opštini na referendum za Ustav Srbije je izašlo 14749, odnosno 58.48%. Za ustav se izjasnilo 14238 ili 96.98% od broja izašlih, dok je protiv ustava glasalo 443 ili 3.02%.

Ovo ste imali na naslovnoj strani sajta www.sjenica.com rublika vesti.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2006   #71
cicupnide
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2006
Location: BG
Godine: 38
Posts: 358
Default

i ja to videh
cicupnide is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2008   #72
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Zalosno je ovo sto radimo sami sebi,necu se ljutiti ako neko obrise moj post i mislila sam da nikada vise necu komentarisati politicke teme,ali gledajuci sliku koju je Tahirovic postavio emocije su krenule...covek koji je pred celim svetom ponosno i uzdugnute glave rekao NE onima koji su hteli unistiti sve nase sandzacko je samo on i zasluzuje da ga podrze svi bosnjaci i da se sete proslosti malo...sra bi bilo sa nama da nismo imali takvog coveka za vodju...Allah ga nagradio
  Reply With Quote
Old 24-06-2008   #73
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

altuna samo jedan mali dodatak, postoje na forumu TAHIROVIC i TAHIROVCE, ja u ovoj temi imam samo jedan kratak post...
pa bi te molio da ako vece mene pominjes, onda bas i mene pominjes ili tahirovceta ako njega mislis

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2008   #74
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Tahirovic,tek sam sad videla da postoji i Tahirovce...ja se izvinjavam za upotrebljavanje tvog imena u ovoj temi i hvala na objasnjenju
  Reply With Quote
Old 26-06-2008   #75
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

nema problema
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2008   #76
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ja mislim da na ovu temu o politici nemate pravog sagovornika.Ovo su sve mladi ljudi ili tako reci deca. Sta reci o njihovom izlaganju to su price rekla kazala.Nisu dorasli ovoj temi, ja se izvinjavam ako sam nekog uvredila
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2008   #77
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
Zalosno je ovo sto radimo sami sebi,necu se ljutiti ako neko obrise moj post i mislila sam da nikada vise necu komentarisati politicke teme,ali gledajuci sliku koju je Tahirovic postavio emocije su krenule...covek koji je pred celim svetom ponosno i uzdugnute glave rekao NE onima koji su hteli unistiti sve nase sandzacko je samo on i zasluzuje da ga podrze svi bosnjaci i da se sete proslosti malo...sra bi bilo sa nama da nismo imali takvog coveka za vodju...Allah ga nagradio
E sad ,mene zanima ko je to nas vodja i ko je to rekao ne i kome i kad,mi niikad nismo imali pravog vodju ali NIKAD jer svi nasi politicari su prodane duse,svi do jednoga,i njima hvala za sve sto se desvalo zadnjih godina-dok je jadni narod mlacen i prebijan na pravdi boga oni su zakuhali i uzivali gledajuci sa strane sta se radi-Ugljanin u Turskoj Ljajic u Pazaru.Zbog cega nije uhapsen Ugljanin po povratku iz Turske,nego je dobio policijsku pratnju do Pazara-svi znamo sta je nekad govorio a sta govori danas i to na palminoj televiziji koji je arkanovac?Zbog cega nije Ljajic uhapsen zajedno sa ostalim clanovima SDA vec se sepurio po pazaru ko pijevac.I dan danas rodjena braca se svadjaju zbog sulja i rasima pa to je zalosno kad je njima stalo do ovog naroda kao do lanjskog snijega SRAMOTA IH BILO OBOJICU koji nisu nista drugo vec dvije marionete sa kojim se upravlja iz beograda,takodje su podijelili Islamsku zajednicu,sta je sledece na redu i dokle ce vise da nas dijele a mi ko ovce da idemo za njima.Samo cu reci neka nam je dragi Allah na pomoci a Allah nece izmijeniti stanje jednog naroda sve dok ga on sam ne promijeni.Znate onu staru Krivo sjedni pravo progovori
Sellam Alejkum svima

Last edited by Unicknnamed; 01-08-2008 at 21:35..
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2008   #78
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Mitko....ko je postigao to da se sada smes izjasnjavati kao bosnjak?????Ko je slao tolike studente u ialamske zemlje na studije?Da ne nabrajam sta save jos...a put do uspeha je trnovit i pun prepreka...to svi znamo...on je ipak ime za sandzak
  Reply With Quote
Old 04-08-2008   #79
sanela
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
Mitko....ko je postigao to da se sada smes izjasnjavati kao bosnjak?????Ko je slao tolike studente u ialamske zemlje na studije?Da ne nabrajam sta save jos...a put do uspeha je trnovit i pun prepreka...to svi znamo...on je ipak ime za sandzak
...a koje postigao da se danas braca Bosnjaci mrze,premlacivaju.. pucaju jedni u druge!

Moras realno gledati na stvari,Ugljanin je vracen iz Turske po nalogu Milosevica,licno ga je sacekao na aerodromu u Beogradu,a sta ti mislis zasto!???
Ukucaj na you-tube Ugljanin nekad i sad,pa poslusaj sta prica ljider!
Dali znas za njegovu izjavu na TV(posto je ispunio zadatak koji mu je Kostunica postavio),ljider kaze ovako "danas cemo akobogda klanjati za prvim SRPSKIM REISOM"!!!!!

Ugljanin je nekad vazio za "politickog vodju" Bosnjaka u Sandzaku,al tada je stranka SDA bila jedinstvena na citavom prostoru,njeno sediste je bilo u Sarajevu,to je bilo vreme kad je SDA pripadala Bosnjacima!!!

Danas je ostala ta grupa zalutalih i bolesnih kostunicinih piuna, i sebe nazivaju SDA strankom,zaista je zalosno ko danas uzima sebi za pravo da blati tu nekadasnju Bosnjacku stranku!!!
  Reply With Quote
Old 08-08-2008   #80
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Trebala si nabrojit sta je to sve postigo jos osim sto je zavadio narod pa sad vade oci jedno drugom i rodjena braca ne zbore zbog njih SRAMOTA
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
podrŠka, ugljaninu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:06. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)