SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-04-2007   #61
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

...neka sami ispricaju,da nije smesno bilo bi tragicno,ali sva sreca sve se dobro zavrsilo....



hajde PLAVCI,napisite...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-04-2007   #62
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nek pise Ljiv on je ostao bez zuba a ja bez svesti, kad sam dosao sebi, zvao sam te, dalje znas..

Ne volim ni da se setim al kamoli da pricam o tome.......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #63
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Sto ne volis da se setis Resade?Setis se ti svaki put kad je promena vremena ... Bilo je to bas zanimljivo iskustvo,samo da nije bilo povredjenih.Niko nije verovao da smo sa Yugom isli oko 100 na sat i zakucali se u sahtu sa strane jer je vozac pustio volan i trazio omot od kasete po podu i TRAS... Ja sam zakuco glavom u sofersajbnu slomio 4 zuba, Resad je imao frakturu lobanje sto i danas oseca,Kox (Enes Lakota) slomio ruku,Feka je slomio rebro a Goranu bogu hvala nije bilo nista.Auto unisteno i da nije slomljen nosac motora i motor se vukao po asfaltu kad nas je udar bacio na drugu stranu mozda danas ja ovo nebi pisao.Posle toga zaglavimo u bolnicu u Novu Varos ( do tamo nas je odvezao Mile Partaljevic koji je odlozio trening fudbalera u Novoj Varosi jer tada bio tamo trener,hvala mu za to) a iz varosi hitnom za Prijepolje u bolnicu.Sve u svemo dobro smo prosli.Ensare ti se secas sta se dalje desavalo,sreca u nesreci je da ste ti i Mirso ili Zajco ne secam se sada bili u Prijepolju i odvezli nas za Sje(b)nicu.

E to je bilo simpatikus.

A secam se i da smo ja Denis Sehovic i Admir Sabanovic-Cirimau 1993 pobegli od kuce i da nas je policija slucajno pokupila u Baru i privela u Sup,tamo smo prespavali i onda su dosli moj i Denisov otac da nas uzmu. E to je bilo nesto sto se pamti..... Ima tih pricica iz detinjstva puno a ja se iskreno ne kajem za nista sto sam uradio sve bih opet da nekako mogu.



pozz
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #64
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

eto,iznudismo pricu i od njih...

srecu su imali,petorica petnaesto godisnjaka....

a auto je posebna prica,skoro i da ne poverujes da je neko tu moga da pretekne ziv...

i ja se ne secam dosta stvari,ali sam hteo da ima i ova prica ovde jer sam je se setio,i mislim da je to dobra skola koju treba imati ovde napisanu,jer ko zna kad i ko zna gde ce ovo nekad neko citati i verovatno izvuci pouku iz svega ovoga...

bitno je da ste vi svi prosli sa laksim posledicama,i da ste jeftino platili skolu opasnog zivota...

a jeste bili ekipa,nema sta...

imali ste neku posebnu harizmu za to doba...

i,eto,ko bi reko da cete se teko brzo smirit,i postati pravi porodicni ljudi....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #65
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

e ja se secam da sam dosao do svijesti kad je hitna ulazila u prijepolje, pitam se po dzepovima kad mi nema cigara podizem glavu i pitam Koksa dje su mi cigare, a vozac se prodere lezi dole bre.

Posle lekarski pregleda dolazi policija i ispituje, uzima podatke...dolazi ljiv na red puna mu usta krvi,nema dje da pljune pa na patos, policajca traze na radio stanicu,covek da se odazove i padne mu radiostanica pravo u ono sto je ljiv ispljnuo a policajac ne vidi pa je uzme u ruku i refleksno obrise ruku od uniformu,umaze se cio i onda bezi te bre kucama hocete zbog Pi*ke glavu da izgubite.hahahahahahhahahhahahahhahahahahhahaha
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #66
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahahahahahahhahahhahahahahahahahhahahhahahahhahah ahhaha



Znam da nije ovo za smijeh, al stacu, znas kolko sam se vamo ismijo ovoj prici. Ali mi je ovo bilo najzesce:



Quote:
Originally Posted by Lakota |ljiv|
a Goranu bogu hvala nije bilo nista.


Hahahaha, jesil siguran ti u ovo?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #67
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Hvala ti stranac za ovu pricu, da nebi tebe nikad je nebi saznali,lijep je sve sto se lijepo zavrsi.To se zove SADAKA
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #68
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

DA,dobri su momci svi bili i ostali,zato se sve tako dobro i zavrsilo...

treba imati i ovakvih prica...

ja ih smatram poucnim...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #69
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

zato sto su dobri, zato su i srecu u nesreci imali
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #70
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Sta se smijes Grujo,momak je seceras brate zamisli da se makar poseko ....
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007   #71
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nisam znao da ima secer. A sto se smijem znas. Goran, Kemo, Almir, Samko i ekipa, nema ludjih u onu carsiju
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007   #72
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

...iz doba detinjstva,pa i sada ostala mi je velika ljubav prema psima...

dok sam bio klinac znao sam ih i po nekoliko imatu u dvoristu vezanih za drvece...

kasnije mi je bilo jasno da to nisu bili uslovi za njihov adekvatan odgoj i da su roditelji imali pravo kada se nisu slagali sa mojim postupcima...

kasnije kada sam vec porastao vise i naucio da ih pravilno odgajam i napravio uslove za to,i sami su se trudili da mi pomazu...

mislim da bih se sad setio skoro svakog psa kojeg sam imao...

ali najsvezije pamcenje je na poslednjeg mesanca bit-bula i boxera koji je zaista bio prelep...

posle njega,nisam vise imao psa,ali ovde gde sada zivim ovih dana mi nailazi ideja da opet nabavim psa...

posebno mi se svide beli boxer kojeg ranije nisam imao priliku da vidim...

za sada se sve zavrsilo na kupovini knjige koju uglavnom za sada prelistavam jer malo jos razumem ovaj jezik...



eto samo sam hteo da ipricam jedan fragmen svog detinjstva i da podstaknem jos nekoga sa slicnim iskustvom,i osecanjima...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007   #73
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 19-04-2007   #74
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahahahahaha, citas znaci, a?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007   #75
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

..ucim...

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2007   #76
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne znam sto,ali nekako sticem utisak da je kod nas u sjenici bilo moderno da covek koristi cigarete...

kada sam jedanput pitao jednog druga sta oseca prema cigaretama,rekao mi je nnista,ali da ih koristi samo da bi bio MANGUP....



ja se bas secam svoje prve cigarete a bila je i davno...

mislim da nisam imao vise od deset...

jedan moj komsija,e stvarno je to bio lik,pet godina je bio od mene straiji ali se ponasao i ziveo kao da je puno vica ta razlika...

kaze jedanput,hajde zapali i ti jednu sa mnom...

necka se je ali on uporan,pa i ja sa njim poce jedno vreme duhanit...

babo od nekud sazna za to,ili me oseti,vise se i ne secam,te svojim FINIM METODAMA odvice me te navike,sto bi se reklo OD JEDNOG ŠAMARČIĆA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2007   #77
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
babo...svojim FINIM METODAMA


Hahahaa, e vala sam ti i ja bio zrtva tih finih metoda dok sam bio klinac.

E onda mozes zamislit kako sam bio hasul.

A detinjstvo u Sjenici je nesto najmagicnije sto sam doziveo u zivotu.

Najvise me asocira na slobodu.drugarstvo,komsijske jabuke,fudbalske utakmice koje smo igrali izmedju "mahala",sitne svadje koje su pratile takve utakmice ali koje su se uvijek zavrsavale bez vecih posledica.

Ljeto bi provodio na rijeci opet sa drustvom i to po cio Bogovihti dan, sa komadom hleba,parcetom Sjenickog sira i sa jednim paradaizom... kasnije su dosle pastete i sve pokvarile.Ma pastete su krive za sve jer cini mi se da se sve promijenilo od tad i da danasnja deca neznaju da zive i da uzivaju kao sto smo to mi znali...Nejse
  Reply With Quote
Old 17-05-2007   #78
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Jes, jes pastete su krive za sve. A tek narezak je kasnije dibidus sve pokvario, hahahahah salim se

Posebno mjesto u djetinjstvu zauzimaju oni nasi skolski rastanci i suze.Zavrsis 4 razred osnovne i onda dodje rastanak sa uciteljem ili uciteljicom, jos se sjecam tih suza. Pa onda dodje i kraj 8 razreda i opet isto, suze, pjesma ( uglavnom one, tipa RASTAJEMO SE MI ) Bilo je tu i nekog rezanja vena i mesanje krvi, takozvana pobratinstva, znak da cemo zauvjek ostat prijatelji. Danas, ova djeca zavrsavaju te iste razrede i niko ni pet para neda, hahahahaha
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2007   #79
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

danasnja deca rezu vene nece u skolu.Lijepa su ta vremena bila sto je najvaznije sloboda i jedinstvo, svak svakome je bio drug...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2007   #80
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko
Jes, jes pastete su krive za sve. A tek narezak je kasnije dibidus sve pokvario, hahahahah salim se

Posebno mjesto u djetinjstvu zauzimaju oni nasi skolski rastanci i suze.Zavrsis 4 razred osnovne i onda dodje rastanak sa uciteljem ili uciteljicom, jos se sjecam tih suza. Pa onda dodje i kraj 8 razreda i opet isto, suze, pjesma ( uglavnom one, tipa RASTAJEMO SE MI ) Bilo je tu i nekog rezanja vena i mesanje krvi, takozvana pobratinstva, znak da cemo zauvjek ostat prijatelji. Danas, ova djeca zavrsavaju te iste razrede i niko ni pet para neda, hahahahaha
E,ako si TI plako kad si se rastajao sa učiteljem,ja nisam,hahaha!

Ali,i danas,kad se sretnemo,baš se lijepo ispričamo!

Veruj mi,danas sam ga video iz auta pred kućom,od kada ga pamtim,čini mi se nije se promijenio!

Za one koji neznaju,ja i Elvis smo sedeli u istoj klupi kod Buda Šekularca!!



Doduše,on sa četiri godine zakašnjenja,
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bilo, detinjstvo, kakvo, vase


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vase japansko ime....=) akica_90 Predstavljanje članova 34 01-09-2014 00:51
Vase ime na Japanskom ALMIR- Ovo i ono 4 11-09-2008 11:39
sta mislite o staroj SFRJ dali je bilo bolje tada ili sad liliput Ovo i ono 124 24-08-2007 23:03
Nesto sto je bilo... Politika Sjenice 52 22-01-2007 09:57


All times are GMT +2. The time now is 21:10. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)