SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-04-2012   #461
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Zeleni oblaci na nebu iznad Moskve

Stanovništo Moskve bilo je uzrujano pošto su se danas na nebu iznad prestonice Rusije pojavili zeleni oblaci.






Pojedini građani su bili uplašeni pošto su u Moskvi počele da kolaju razne priče o ovom fenomenu, kao što su hemijska katastrofa, smak sveta ili čak vanzemaljci.
Ruska televizija "Rusija todej" saopštila je da građani nemaju razloga za paniku, jer se radi samo o polenu.
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 01-05-2012   #462
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Najstariji taksista

Johnnie Spider Footman se zaista seća "starih vremena". Naravno da ne može reći, da su uvek bila dobra, jer je u svojim tridesetim godinama, kada je na Manhattanu počeo da vozi taksi, imao priliku da čuje mnogobrojne "optužbe" zbog svoje boje kože, a bila su to i vremena, kada je vožnja po pređenoj milji koštala 20 centi...



92-godišnji Spider Footman vozi taksi već 75 godina! Do danas je prešao milione kilometara, i sa ponosom ističe titulu Najstarijeg taksi vozača na svetu. Footman danas vozi taksi samo tokom vikenda, kada je saobraćaj manjeg intenziteta i kada je sve "mirno", i izbegava vožnje do aerodroma ili do udaljenih mesta.



Među javne ličnosti, koje su imale čast da ih Footman vozi, bili su i John Wayne i Rock Hudson.

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2012   #463
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Evo zasto volim ovu zenu!

Angela Merkel ide u šoping sama

Nemački tabloid je nedavno "uhvatio" Merkelovu na kraju radne sedmice, oko 17 sati, u blejzeru pink-boje u robnoj kući "Galeri Lafajet" u Berlinu gde kupuje hranu





BERLIN - Nemačka kancelarka Angela Merkel (57), najmoćniji političar Evrope, ćerka evangelističkog pastora i supruga univerzitetskog profesora, koja svoj privatni život hermetički čuva, ide u kupovinu kao i "svaka druga žena" i sama nosi kese, piše "Bild".

Nemački tabloid je nedavno "uhvatio" Merkelovu na kraju radne sedmice, oko 17 sati, u blejzeru pink-boje u robnoj kući "Galeri Lafajet" u Berlinu gde kupuje hranu. "Niko je nije primetio niti oslovio", rekao je jedan fotoreporter "Bilda". Najmoćnija žena Evrope, kupuje kao i svaka druga žena, nosi kese sama i ne daje ih svojiim telohraniteljima, piše ovaj tabliod, koji ocenjuje da je, možda, i ta fotografija Merkelove na prehrambenom odeljenju objašnjenje dela njenog uspeha.

Merkelova, koja širom sveta "jezdi", susreće moćnike, spašava evro i vodi evropsku politiku, kupuje kao i ostali svet - ponekad, kako se navodi, plaća karticom, nekad "kešom". "U ono malo slobodnog vremena što imam, pokušavam da činim ono što sam uvek činila, a tu spada i kupovina", rekla je Merkelova jednom, a tabliod piše da ponekad, kada ona nema vremena, šalje svog muža, profesora hemije Joahima Zauera u kupovinu i to sa ''ceduljicom'' na kojoj je rukom napisano šta sve treba.

I, naravno, ima tu i poređenja sa ''komšijom''- još uvek aktuelnim predsednikom Francuske, Nikolom Sarkozijem i njegovim fotografijama gde se na odmorima, preplanuo, vidi zajedno sa bogatim prijateljima.

Na kasama supermarketa Sarkozi je retko primećen - Merkel je drugačija od Sarkozija i zato je omiljena, smatra ovaj tabliod, koji je, verovatno, lider u oblikovanju javnog mnjenja. Merkelova se, uglavnom, privatno odmara sa suprugom, rado u Toskani ili na južnoitalijanskom ostrvu Išija (Isćia) ili u nemačkim, švajcarskim i drugim brdima.

U jednom intervjuu, Merkelova je davno malo ''odškrinula vrata'' i rekla da, kada jednog dana bude završila svoju političku karijeru (koju je započela osamdesetih u DDR), želi da ode na odmor u Afriku i Južnu Ameriku. Ona, međutim, ima i jedan ''stari san''- putovanje transibirskom železnicom.

Prva žena u istoriji Nemačke na čelu vlade je, takođe, rekla da svom mužu rado priprema doručak, da je njena čorba od krompira prosečna, da peče kolač od šljiva, da za Božić na trpezi najčecće ima gusku... Od "političke ćerke" bivšeg kancelara Helmuta Kola do najmoćnije žene sveta - bio je put koji je Merkelova, doktor fizike, prešla preciznošću jednog naučnika koji za ostvarenje svog cilja koristi glavu-govorilo se o Merkelovoj, koja nije samo političar, demohrišćanin i fizičar, već i supruga i domaćica a, "pomalo", čak i baka.

Merkelova je udata u drugom braku za Zauera, čiji su sinovi (iz njegovog prvog braka) već odrasli i jedan od njih ima svog sina, malog Kazimira.

IZMEĐU OSTALOG, ZBOG GORE NAPISANOG VOLIM OVU ŽENU!

OVO JE POLITIKA!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2012   #464
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Hrvatska: Medved napravio pokolj

U selu Jasenak, nedalo od Ogulina u Hrvatskoj, medved je napravio pravi pokolj nad ovcama. Ubio oko 60, još 40 ranjene, pa uspavane.



Sve se dogodilo u noći između subote i nedelje.

Članovi porodice Kosanović, na čijem se imanju dogodio ovaj slučaj, imalsu šta da vide kada su ustali u nedelju ujutru.

"Kad sam ustala otišla sam do tora i videla čak 60 mrtvih ovaca. Prvo smo mislili da ih je zaklao vuk, ali nam je veterinar rekao da je reč o medvedu. Preskočio je ogradu i ušao u tor", rekla je Anđelka Kosanović, prenosi Dnevnik.hr.

Kuća i imanje porodice Kosanović nalaze se odmah do šume.

Kažu da ništa neobično nisu čuli tokom noći. Psi su lajali, ali to je normalno.

Medved je zaklao 60 ovaca, a još 40 ranio. One su kasnije uspavane na inistiranje veterinara. Ukupan broj stradalih ivaca je oko 100.

"Ništa slično nam se nije dogodilo. Ostalo nam je još 60 ovaca i njih ćemo vakcinisati", kaže ona.

(MONDO - foto; Dnevnik.hr)
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2012   #465
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne ostavi boze bez drugara... ovi momcu su pozajmili komp od svog druga,navodno da zavrse svoje potrebe...
u medju vremenu su mu standardni ton windowsa,prilikom pokretanja, zamenili sa nekim drugim tonom...
predstava pocinje kad lik u sred biblioteke ukljucuje komp da uci a drugari ga snimaju

STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2012   #466
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Komšija prodao devojku za 600 €

Beograd -- Mladu manekenku Jelenu O. iz Inđije komšija na prevaru prodao kao prostitutku u jednom hotelu u Novom Pazaru, za 600 evra i moped, pišu Novosti.



Ilustracija (Arhiva)


"Imala sam 16 godina i bila najlepša manekenka u Inđiji. Imala sam odlične preporuke, ali nisam imala hrabrosti da prihvatim pozive modne agencija iz Beograda. Majka mi se početkom 2001. razbolela, a mlađa sestra Ana bila je još dete. Osećala sam se odgovorno za njih", kaže ona.

Odrasla je, kako kaže bez oca alkoholičara, a majka joj jebila kasirka u lokalnom supermarkertu i njena plata bila je dovoljna za puko preživljavanje.

Kada je je poišla u srednju školu tražila je posao i zaradi nešto novca. Tada joj je, kako kaže, u leto 2010, kada je završila drugi razred ekonomske škole, prišao komšija Nikola koji joj je rekao da zna neke ljude koji mogu da joj pomognu da ode u Crnu Goru na modnu reviju, a potom i na turneju po Italiji.

Rekao joj jei da joj je sve plaćeno, da će zaraditi 300 evra. Inače, Nikola je tada imao oko 30 godina, petogodišnju ćerku i vodio je turističku agenciju, zbog čega je Jeleni delovao, kako kaže, pouzdano.

Ona je zatim potpisala ugovor za reviju u Budvi i u julu krenula je s njim krenula kolima za Crnu Goru. Međutim, na putu do Crne Gore prenoćili su u jednom hotelu u Novom Pazaru, a kada se ujutru probudila za Jelenu je počeo pravi pakao.

"Kada sam ujutro sišla u hol, Nikole nije bilo, a vlasnik hotela, visok i krupan čovek, rekao mi je: 'Ti od sada radiš ovde. Danju ćeš pomagati u čišćenju soba, a noću si u klubu igračica i hostesa.' Odgovorila sam da je to ružna šala i da sa Nikolom idem u Budvu. Tada sam čula strašan odgovor: 'Nikola te je prodao meni za 600 evra i moped. Budi vredna, isplati sebe i idi kući ili u tu Budvu”, ispričala je Jelena O.

Kada su je odveli u drugu sobu tamo je bilo još pet devojaka koje su joj objasnile da će i ona odsada biti "hotelska kurva", ”da gazda nije grub čovek, da ih ne tuče i ne tera da rade kad imaju menstruaciju“.

Jelena je "bačena" u prostituciju već narednog dana. Silovao ju je prvo jedan čovek, a potom još dvojica. Ujutro se probudila sva modra i krvava. Usledili su meseci tokom kojih je danju radila kao spremačica, a noću kao prostitutka. Klijenti su bili poslovni ljudi i kriminalci, ali i policajci.

Novac koji je dobijala davala je gazdi, a on bi njoj potom dao 10 evra. Kako bi se približavala noć, uvek bi pila vinjak, jer ju je otupljivao.

"Posle šest meseci sam zatrudnela i zatim abortirala. I tako još dva puta. Ni tada nisam izašla iz hotela, jer je ginekolog dolazio u moju sobu. Poklonila sam mu maminu zlatnu ogrlicu i zamolila ga da o mom slučaju obavesti policiju u Inđiji. Verovala sam da me u mom gradu neko traži. Kada su dvojica policajaca iz Beograda došla po mene, nisam htela da se vratim u Inđiju. Nisam mogla mami i sestri da izađen pred oči", ispričala je Jelena O.

Nikolu, međutim, nije pomenula policajcima jer se plašila za bezbednost majke i sestre. Otišla je u Beograd u sigurnu kuću, gde sada radi kao spremačica. Kako kaže, biće joj potrebno vreme da se usudi da izađe na ulicu, a potom i da ode u Inđiju.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2012   #467
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nema puno Nikola u Indjiji koji se bave tim poslom, niti vlasnika hotela u N.Pazaru sa tim opisom. Lako je to otkriti i osuditi samo ako se ima volje ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2012   #468
Neznanka
Registrovan
Prijatelj
 
Neznanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2,726
Default

Uzasno je ovako nesto tragino procitati. Prodaja i kupovina devojaka, zena... Nadam se da ce svi iza resetaka prodavci i kupci i svi ti kriminalci. Boze sacuvaj.
Neznanka is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2012   #469
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default U moru kod Tivta jato delfina

U akvatorijumu Tivatskog zaliva danas je primećeno jato delfina. Delfini dužine oko tri metra igrali su se u moru kod Tivta, da bi potom otplivali u pravcu ostrva Sveti Marko, prenosi portal Vijesti.



Direktor Instituta za bilogiju mora Kotor Aleksandar Joksimović kazao je da veoma raduje što se delfini ponovno sve češće mogu sresti u Boki Kotorskoj.

Prema njegovim rečima, prisustvo delfina potvđuje relativno dobro stanje morskog ekosistema u zalivu.

U svakom slučaju, lepo je i dobro što su ti morski sisari opet u Boki, naveo je Joksimović, prenosi portal.
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #470
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

„Đavolov dah“: Najsmrtonosnija droga na svetu – za nekoliko minuta pretvara ljude u zombije!



Najopasnija droga na svetu koja eliminiše slobodnu volju i briše memoriju, trenutno se rastura po ulicama Kolumbije. Horor priče o ovoj drogi postale su urbane legende – ljudi su bili silovani, praznili su svoje bankovne račune, a neki su i donirali organe.



Na ulicama Kolumbije rastura se droga poznata kao “Đavolov dah”. Ova droga - skopolamin je zapravo prah biljke koja ima bele cvetove i raste u Južnoj Americi, piše Dejli Mejl.

Skopolamin vam na ulici mogu dunuti u lice, droga nema miris i ukus, a za samo nekoliko minuta počinje dejstvo. Kada vas gledaju sa strane, delujete savršeno normalno, ali potpuno gubite kontrolu nad svojim postupcima i mogu vam raditi šta god požele. Kada dejstvo prestane, ne sećate se ničega.

Skopolamin je gori od antraksa i može izazvati smrt.

Horor priče o ovoj drogi postale su urbane legende – ljudi su bili silovani, praznili su svoje bankovne račune, a neki su i donirali organe.



Mladić koji je bio pod dejstvom ove droge, probudio se u praznom stanu. Nije se sećao ničega od prethodne noći i nije znao šta se desilo sa njegovim stvarima. Pitao je čuvara u svojoj zgradi da li zna šta se dešavalo tokom noći i čuvar je rekao da je mladić doveo prjatelje sa kojima je iznosio svoje stvari i stavljao ih u kombi. Mladić ga je pitao zašto je to dozvolio, a zbunjeni čuvar mu je objasnio da mu je mladić rekao da mu u tome pomogne.

Američka agencija CIA navodno je koristila “Đavolov dah” za vreme hladnog rata, kao takozvani “serum istine”. Međutim, odustali su od upotrebe ove droge zato što su velike količine izazivale snažne halucinacije i smrtnost kod ispitanika.

Slična droga je korišćena u drevna vremena – ljubavnice stradalih kolumbijskih lidera pod dejstvom droge ulazile su u grobove i žive su sahranjivane.



!
cobanica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2012   #471
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Šta radi dete usred raskrsnice? Traži mamu!


Trogodišnji dečak iz kineskog grada Venžu provozao se malim skuterom kroz vrlo prometnu raskrsnicu, potpuno nesvestan saobraćajnih propisa, prvenstva prolaza i ostalih "detalja" vrlo bitnih za preživljavanje na drumu. Dečaka je na kraju spasao policajac, ali tek pošto je preživeo nekoliko jako bliskih susreta sa drugim "većim" učesnicima u saobraćaju.


Dečaka na skuteru vešto mimoilazili autobusi i automobili
Kada su dečaka pitali kuda je krenuo, on je rekao da je pošao da vidi svoju majku, koja je zaposlena u obližnjem KFC-u. Izgleda da je bio ostavljen na čuvanje svojoj baki, ali se iskrao dok je ona bila u kupatilu.

Žang, policajac koji ga je spasao, kaže da je dete prevalilo put od dva kilometra pre nego što ga je on zaustavio. Dečak tvrdi da se nije uplašio, ali se isto ne može reći za njegovu baku, koja ga je panično tražila na sve strane, pre nego što ga je našla kako stoji sa policajcem.

__________________

Last edited by iSelektor; 26-05-2012 at 00:37..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2012   #472
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Tinejdzer nadmudrio Njutna

Maloletni Šurja Rej iz Nemačke prvi je rešio matematički problem koji je postavio Isak Njutn pre više od 300 godina, piše londonski list "Sandej tajms".


Foto: Daily Mail


Taj šesnaestogodišnjak, rodom iz Indije, smislio je rešenje dva problema iz kretanja čestica koje su fizičari dosad uspevali da reše samo uz pomoć veoma jakih kompjutera.

Njegovo rešenje znači da će naučnici sada sami moći da izračunaju model bačene lopte i predvideti kako će se ona odbijati od zidova i gde će pasti.

Dečak je rekao da je rešio problem sa kojim su se matematičari borili više od tri veka dok je radio na školskom projektu.

Rej je dobio naučnu nagradu za svoje napore, a nemački mediji su ga nazvali genijalcem.

"Kada nam je objašnjeno da ti problemi nemaju rešenja, pomislio sam: ''Zašto ne bih probao''", kazao je on.

Rejeva porodica preselila se u Nemačku kada je njemu bilo 12 godina nakon što je njegov otac, inženjer po struci, tamo dobio posao.

Rej je rekao da mu je otac usadio "glad za matematikom" i da ga je naučio da rešava matematičke probleme kada mu je bilo šest godina.

Taj talentovani tinejdžer nije znao ni reč nemačkog kada je došao u zemlju, ali mu je ubrzo preporučeno da preskoči dva razreda, što je bez problema i učinio, pa ovih dana polaže završne ispite u srednjoj školi, dve godine pre svojih vršnjaka, prenosi Hina.

(Tanjug)
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2012   #473
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Napad kanibala usred Majamija

Jedan čovek brutalno je napao beskućnika blizu jednog nadvožnjaka u Majamiju i navodno je počeo da mu jede lice, preneli su lokalni mediji.




Kako je saopštila lokalna policija, žrtva se u bolnici bori za život a TV stanica CBS Majami saznaje da su tom čoveku odgrizeni nos i očne jabučice.

Policiji još nije poznato kako su se dva muškaraca srela. Za sada se pretpostavlja da je žrtva beskućnik i da je napadač slučajno naleteo na njega.

Čitav događaj desio se u nedelju ispod nadvožnjaka na mestu gde je predviđen prolaz za pešake. Napadač je bio nag, srušio je beskućnika na zemlju i jeo mu je lice, a čitav slučaj policiji su prijavili prolaznici.

Po dolasku na mesto događaja, policajac je pucao u kanibala, ali on nije puštao žrtvu, tako da je on morao da ispali više metaka u napadača, prenosi ''Majami herald'' .


STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #474
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

INFOGRAFIK: Koliko je Apple veliki?


Za početak, ima skoro tri puta veću vrednost od Srbije


Dok se ovih dana uglavnom priča o izlasku i propasti Facebook-a na berzi, na američkom tržištu se i dalje najviše trguje sa deonicama Apple-a. Mnogi analitičari smatraju da gigantu iz Kupertina uskoro sledi stagnacija. Međutim, to ne brine čelnike Apple-a, koji se i u ova krizna vremena odriču svoje zarade od deonica.

Ali, hajde da se malo pozabavimo brojkama!

Da li ste znali da je Apple u 2011. godini ostvario prihod od 128 milijardi dolara?

Pa, šta?! – pomisliće mnogi – Zna se da je Apple velika kompanija i da zarađuju milijarde i to nije nikakva novost!

Ali, da li ste znali da je u istoj godini BDP, odnosno vrednost celokupne proizvodnje u Srbiji iznosila nešto malo više od 45 milijardi dolara, odnosno, skoro tri puta manje od Apple-a?

Predstavljamo Vam infografik koji će Vam malo bolje približiti koliko je zapravo velika čuvena jabuka iz Kupertina.

iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012   #475
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Samozvani saobraćajac dobio batine - dvaput (VIDEO)



Svi znamo koliko ludaka ima u saobraćaju, ali ipak ne očekujete čoveka koji glumi stop znak na sred puta. Ali, kao što ma ludih ljudi, uvek ima ima i onim bez fitlja.
Prvi koji je doživeo predstavu čovek-stop znaka bio je stariji vozač, koji nije imao volje da se raspravlja pa je krenuo drugim putem. Sledeći nije bio tako flegmatičan. Auto koji je sledeći bio zaustavljen od strane hodajućeg stop znaka vozio je jedan muškarac u društvu prijatelja. Dvojica muškaraca su mirno izašli iz kola, premlatili šašavog mladića i elegantno nastavili da voze.
Ipak, ni to nije skinulo sa dužnosti samoprozvanog saobraćajca - dok nije došao jedn koji ga je mrtav hladan pomerio sa puta. Kako? Pogledajte u video klipu ispod.

iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012   #476
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Uporan mladic ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2012   #477
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post


Svi znamo koliko ludaka ima u saobraćaju, ali ipak ne očekujete čoveka koji glumi stop znak na sred puta. Ali, kao što ma ludih ljudi, uvek ima ima i onim bez fitlja.
Prvi koji je doživeo predstavu čovek-stop znaka bio je stariji vozač, koji nije imao volje da se raspravlja pa je krenuo drugim putem. Sledeći nije bio tako flegmatičan. Auto koji je sledeći bio zaustavljen od strane hodajućeg stop znaka vozio je jedan muškarac u društvu prijatelja. Dvojica muškaraca su mirno izašli iz kola, premlatili šašavog mladića i elegantno nastavili da voze.
Ipak, ni to nije skinulo sa dužnosti samoprozvanog saobraćajca - dok nije došao jedn koji ga je mrtav hladan pomerio sa puta. Kako? Pogledajte u video klipu ispod.

E..đe ga ne videh na vrijeme..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2012   #478
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Imala seks sa srednjoškolcem, drugom svoje ćerke



Šeini Koks (36) iz Čikaga preti sedam godina zatvora, pošto je imala seksualni odnos sa srednjoškolcem (15).
Koks je mladića upoznala preko momka svoje ćerke. Seksualni odnos sa njim je imala više puta tokom 2010, kada je on imao samo 15 godina.

Tinejdžer je potvrdio da su imali seksualne odnose, ali nije mogao da se seti koliko puta.

Koks je navela da je tinejdžer bio visok 1,8 metara i da je imo dlake na licu, pa je pomislila da je star 18 godina.

Mladić je priznao da je lagao za godine na početku veze. Kazao je da je Koks, kada joj je rekao da ima 15 godina, odgovorila: "Pa ti si mlad".

Poslednji put kad su se videli su se posvađali, pa je on neposredno nakon sukoba oštetio njen automobil i pozvao policiju. Tako je razotkrivena njihova veza.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2012   #479
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A ovo vazi i za maloletnike ja samo mislio za maloletnice ...
Hajde bre nista mu bilo nije, malo steko prakse ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2012   #480
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

juh gde sam ja sve svoju bracu vodio dok su bili maloletni hahaha
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vesti, zanimljive


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vesti adnan Automobili 100 16-07-2009 21:37
Kratke Hard- Soft vesti - Short Hardware - Software news... iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 42 02-09-2008 23:26


All times are GMT +2. The time now is 15:39. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)