SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 09-10-2008   #441
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

ovo postaje zanimljivo,dodjem iz skole i vidim da me svi pominju...
znaci ipak vam nesto znacim,
hahah,salu na stranu,slazem se da treba da krenemo iz pocetka,odlican predlog da cenzurisete dosta toga i kaznjavate sve one koje prekrse pravila....
regulisao sam potpis,nadam se da je sad sve ok?ako nije tahirovic ti ukloni sta smije a sta ne smije da bude.
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 09-10-2008   #442
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nexen, neverujem da ce biti sada problema oko potpisa, vise ne bije u oci onako. Ali opet je Zlatko taj koji ce reci na kraju.

Recruit, jedna mi se recenica nije svidela u ovom tvojem postu gore sto pocinje sa "OK"
Kazes: "Ja ne napadam niciju licnost vec samo ubjedjenja tih ljudi,ako se oni ostave tih pogresnih ubjedjenja nikad ih necu pomenuti."

Nekako mi bezveze da tako govoirs. isto ko da tebi sad neko od ovih drugih (ne zovem ih vehabije jer znam da ni oni ne vole tako da ih zovu" kaze da si ti u zabludi i da se nece smiriti dok ne promijenis misljenje. Ti mislis da si ti u pravu, oni misle da su oni, neka ostane tako. Ne mozes ti nekome ko veruje tako da promijenis misljenje isto ko sto ne moze ni on tebi, makar ja tako mislim.

A Reska podrzavam milion posto sto se tice te ekipe bas iz sjenice. Poznajem da ne preteram 80% , i tvrdim da su dobri, fini momci koji ne gledaju nekom da naude. To za pare neznam, mada cisto sumnjam, inace nebi svi oni radili po baustelama i otvarali svoje radnje, dosta bi im bilo tih 200 eura mesecno. Neko moje misljenje
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #443
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Sve je OK, hvala na razumevanju!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #444
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default zovu ih vehabije

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
i jesam ti stariji brat,i uvek cu ti i biti,
i da mi nije stalo do tebe nikad ti ne bih nista ni rek´o
jednostavno bi me zabolelo... da ne kazem sta.

znas da kod mene nema prica na mobu-nikome....
i,ja nisma od onih sto cuti,nego kad nesto misli to i kaze,
i vidi i moj potpis i procitaj da pise:

"BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM"
Vas dva niste normalna...........ako je ovo stalo na put vashem prijateljtvu.........svaka vam chast.......obojici kazem da mnogo ne...........pozz........
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #445
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
Ne treba mene niko da udaljava sa sajta,mogu ja sam da odem isto kao sto sam i dosao,to je najmanji problem.Samo ako sam suvisan
ma neeeee........daleko bilo bre....kako suvisann....samo napred...podrzavam te!
Sellam za tebe......
  Reply With Quote
Old 09-10-2008   #446
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by ALMIR- View Post
za Unicknnamed-om idem i ja isto, on je poslednji koji treba da se banuje!!!!
a za vama odmah i ja...slazem se sa tobom Almire......
  Reply With Quote
Old 09-10-2008   #447
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ne navijaj,sabina!
Nego ako šta imaš da kažeš u vezi teme,opali!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #448
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Ne navijaj,sabina!
Nego ako šta imaš da kažeš u vezi teme,opali!
heeh....svi znamo sta ja mislim o ovoj temi.......i ovo nije navijanje.....nego moje misljenje......
  Reply With Quote
Old 09-10-2008   #449
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

U redu je to sabina, ali sa tim je zavrseno, ide se dalje sa temom
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #450
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
U redu je to sabina, ali sa tim je zavrseno, ide se dalje sa temom
Izvin'te sto prekidam!
Stvarno ste,sto kaze tahirovic,za kokakole i cipsa!
A ovo sam citirala,jer mi je nekako smijesno!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #451
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

heheh, hoces ti da ti ja dam razlog da zaplaces? Samo cekaj dok ti dodjem tamo :P:P:P

Ma nije, nego kolko toliko da smirimo, ona potpaljuje. Niko ne ide, svi su tu i dalje, i idemo dalje
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #452
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Sve je OK, hvala na razumevanju!
ja sam stvarno poseban slucaj, sto puta sam prekrsio jedno te isto pravilo:
zabranjeno je reklamiranje drugih sajtovi u vecoj meri...
ali stvarno uvek nesvesno uradim...
izvinjavam se jos jednom...
selam zlatko....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #453
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Ah treba sad na sve ovo odgovorit,no dobro necu nikom odgovarat osim Recruitu.Taj Ku´ran sto ti pominjes nisu prevodile "vehabije" vec je to jos jedna podvala amerike i amerikanaca.Drugo vezano za ovaj hadis to sto ti govors da se on odnosi na njih ni to nema nikakvog smisla jer oni nisu svi mladi ima ih Bogami starijih preko 60 godina.Poznajem ih puno slusao sam milion predavanja i nijedan ne rece ovo sto ti tvrdis da oni pricaju.Trece to sto ti mislis da je Kardavi neki autoritet to je tvoj problem i on je pripadnik sekte i to sekta zvana "ihvanije" a ti cim si njegov sledbenik i ako te on ovlastio da blatis ove ljude onda si i ti pripadnik te sekte.Cetvrto prije nego sto pocnes da nekoga kritikujes i prozivas pozabavi se malo sam sa sobom i prvo sebe preispitaj.Sesto ako ne volis da se prepucavas onda cuti jer ako nemas sta pametno da kazes bolje je da cutis,a ako budes nastavio ja cu ti na svaku odgovorit.Ti se nasao da nekoga vracas iz zablude SubhanaAllah zasto si toliko siguran da ti nisi u zabludi.I sedmo ovo shvati kako hoces ali nazoves li me jos jednom "vehabijom" sam razmisli sta ce biti.
Sto se tice neXena niti znam ko je ni sta je niti me zanima ali cim je neko maloljetan on je za mene dijete,nisam ga nazvao dijete da bih ga ponizio ali se puno petlja u neke stvari koje ga se ne ticu i zamolio bih ga da me vise ne cacka.I ovo cu mu porucit ja jesam seljak sa opancima i ponosim se sa tim,a to ako mu smeta njegov problem.I nece on odlucivat dal ci ja pisat i sta cu pisat i dal cu otici sa sajta ili ostat.
Sto se tice administracije samo vi radite svoj posao i uzivajte.
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #454
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Mitko preskocio si peto ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #455
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Mitko preskocio si peto ...

Aman sta ti vidis...
  Reply With Quote
Old 10-10-2008   #456
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Mitko preskocio si peto ...
Peto je,ako kompletna Sandzacka ulema kaze da je Recruit zalutao.......da ne pisem dalje,zurim na posao.Hvala Tahirovce
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #457
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Unicknnamed View Post
Sto se tice neXena niti znam ko je ni sta je niti me zanima ali cim je neko maloljetan on je za mene dijete,nisam ga nazvao dijete da bih ga ponizio ali se puno petlja u neke stvari koje ga se ne ticu i zamolio bih ga da me vise ne cacka.I ovo cu mu porucit ja jesam seljak sa opancima i ponosim se sa tim,a to ako mu smeta njegov problem.I nece on odlucivat dal ci ja pisat i sta cu pisat i dal cu otici sa sajta ili ostat.
Sto se tice administracije samo vi radite svoj posao i uzivajte.
ja maloletan nisam,zato te molim da me ne nazivas klincem...
te me se stvari ticu, jer sam musliman od svoje 7-8 godine (po tome sto sam vec od tada poceo da proucavam Islam, za razliku od nekih koji su "pojeli mnogo vise pasulja od mene" a jos nisu muslimani, ili za razliku od nekih koji su muslimani od pre nekoliko godina....
vidis u tome je stvar...
e tako moj rodo,ne cackaj ti mene pa necu ni ja tebe....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #458
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
o tvom pisanju mnogo mnogo diskutuje po carsiji razgovarao sam sa mnogima i sa bradonjama i sa hodzama koji podrzavaju i Zilkica i zukorlica, i od svih sam dobio isti odgovor da si ti zalutao...
bas me zanima koje su ti to hodze rekle?
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #459
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Siguran sam da ja nisam u zabludi jer sam ja taj koji slijedi Poslanika ashabe i ucenjake a vehabije su oni koji slijede neznalice i od neznalica prave ucenjake a od ucenjaka (poput Kardavija) prave neznalice.
Ako tvrdis da "Sandzacka ulema" kaze za mene da sam u zabludi onda mi reci koja je to ulema,reci imena da ih ispitam??????? Da vidimo govoris li istinu ili lazes.

Ti kazes: Sandzacka ulema( ili tacnije vehabijska ulema) kaze da sam ja u zabludi

a ja kazem: Kaze Ibn Hadzer El Askalani, Mula Ali El Kari, Ibn Nudzejm, Kurtubi, Taberi, Ebu Hanife, Ebu Mensur El Matiridi, Ebu lejs Es Semerkandi, Fahrul islam El Bezdevi, Semsul eimmeh serahsi, Sadrul Islam Ebul Jusr El Bezdevi, Ebul Mein En Nesefi, Ebu Hafs En Nesefi, Alaudin Semerkandi, Siradzudin Avisi, Ahmed Es Sabuni, Dzemalu din El Gaznevi, Serefuddin Es Sejbani, Omer ibn Muhammed El Hudzendi, Ebul Berekat En Nesefi, Husamudin Es Sagnaki, Alaudin El Buhari, Muhammed El Baberti, Sa'dudin El Taftazani, Bedruddin El Ajni, Kemal ibn Humam, Zejnul Abidin Ibn Nudzejm, Abdul ganijj El Gunejmi, Ibn Abidin, Zahid El Kevseri, Fahruddin El Razi, Abdurrahman ibn Dzevzi, Sujuti, Zehebi, Ebu Hasen El Es'ari, Ebu Hamid El Gazali, Neim Araksusi, Abdurrezak El Halebi, Abdul ganijj En Nabulsi, Tekijjuddin Es Subki, Ibn Hiban, Abdul Vahid Et Temimi, Bakilani, Imamul Haremejn El Dzuvejni, Ahmed ibnul Husejn El Bejheki, Sulejman ibn Halef El Badzi El Maliki, Ibrahim ibn Ali Es Sirazi, Ibn Akil, Ebu Bekr Ibn Arebi, Ibn Asakir, Omer El Bejdavi, Sihabuddin El Karafi, Bedruddin ibn Dzemaah, Ebu Hajan El Endelusi, Ebu Ishak Es Satibi, Bedruddin Ez Zerkesi, Ibn Redzeb El Hanbeli, Bakilani, Ahmed ibn Muhammed El Kastalani,Emirul mu'minin Zekerijja El Ensari, Ibn Hadzer El Hejtemi,, Ibrahim El Badzuri, Jusuf El Kardavi radijallahu anhu, Hudzdzetul Islam muhammed Seid Ramadan El Buti i mnogi drugi da su vehabije u zabludi. Ja sam vjerovanja ovih ucenjaka,a ti mi daj ljude koje ti slijedis da ih proverimo.
Procitao sam onu knjigu koju si mi preporucio protiv Kardavija i bilo mi je smijesno, covjek koji je to napisao smatra da je Kardavi pogresan samo zato sto je protiv robijasa Ibn Tejmijje i njegovih drugova. Neka mu neko odgovori Kur'anom i hadisom. Ili jos bolje,neka neko od vas pokusa meni da odgovori Kur'anom i hadisom pa da vidimo kako cete da se provedete
moj ti je savjet, proucavaj islam jedno 50 godina pa pokusaj da razumijes moje rijeci jer si za sada daleko zaostao u pravilnom razumijevanju dokaza koje ja koristim. Ne moze obicni cvovjek da razumije nesto sto kaze ucenjak, moras puno toga da naucis pa da se usudis da nesto kazes.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2008   #460
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vehabije, zovu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko su vehabije??? Recruit Religija 25 26-05-2009 01:16
Vehabije rastjeraju zaljubljene parove borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 39 07-11-2007 21:40
Vehabije napale novinare borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 03-04-2007 00:57


All times are GMT +2. The time now is 04:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)