SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-05-2007   #21
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

ccc kojeg pa BOBANA i od mene moze pozdrav
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 07-05-2007   #22
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Mislio sam na na Bobana Knezevica super-curice, ako ste u istom razredu. A ako niste , opet ga pozdravi ako ga gde sretnes
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007   #23
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

AAaaaaaaaaaaaaaa.....Tog Bokija! U odaljenju mi je,pozdrvicu ga sutra,cim ga vidim.
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007   #24
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

U subotu,11.5. u 9h ,u parku ispod opstine,bice odrzano jos jedno ciscenje(odnosno sijanje cvijeca).

Ekipu smo prosirili,a moze da dodje i neko odavde...
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #25
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Stvarno za svaku pohvalu.....



Ja sam sigurna da ipak imate jednu vecinsku podrsku razumnih ljudi. Ali daljne unistavanje se mora zaustaviti. Kakva sramota da se ni malo ne cijeni Vas rad i da se vec slijedeceg dana dogodilo sta se dogodilo.



Nacin mora da postoji:



- Prvo moraju da postoje kante za bacanje smeca.(obavezno, jer niko

ne smije biti u situaciji da kaze: "Da nije bilo kante za smece".



- Mora da postoji neki zakon, po kome se smatra da je ovo prekrsaj, i

ako se ne postuje, moraju se sprovesti konsekvence.(stvarne kazne)



- Natpisi, na kojima stoji " Zabranjeno bacanje smeca, (kazna je u iznosu

xxxx iznos novaca).



- Sirite glas, reklamirajte, javno se oglasavajte na svaki moguci nacin. Javnost ce to ipak prihvatiti, trebat

ce mozda malo vise vremena.



Kada te kante postavite i natpise, kontaktirajte vise organe, zbilja se mora stati ovome u kraj. Cekajuci dobru volju i raspolozenje, to izgleda "Ne Pali" kod nasih ljudi. Treba ih "Osinuti po Dzepu" onda svi pocinju biti vise osjetljivi.



Najbolje od svega bi bilo, da je ovo poduzece u Privatnim Rukama. Sve bi bilo drugacije. A ovo je jedna vrsta biznisa koja donosi veliki kapital. No, to je neka druga tema.



Predlazem da svi mi u dijaspori financijski pomognemo jednu ovakvu akciju, da makar na neki nacin znate da niste sami. Naravno da nase prisustvo i lopata u ruke bi bila najveca pomoc. Ali nismo u situaciji, onda da vam makar pomognemo za te troskove cvijeca, kanti, djubriva za cvijece. Ne moraju to biti neke basnoslovne sume, ali svaka pomoc je dobro dosla.





Sta vi mislite o ovome?



Supergirl, hvala ti za ove detaljne informacije, naravno hvala svim ucesnicima u akciji.



Znamo da bi sve ovo bilo ne izvodljivo bez naseg dragog profesora Fika.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #26
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Sta vi mislite o ovome?


posle ovakvih reci nema sta da se misli...



OVDE JE SVE RECENO



kreativnostima naše @BORICHI

nikad kraja nema,zato je posebna...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #27
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja sam tu 100% ZA, stvarno je ideja za svaku pohvalu. Moze ova akcija da poprimi siroke razmere, a i bice to ako Bog da. Bice nas sad dole ako Bog da, pa mozemo i sa Fikom popricat oko svega toga, da se to sve organizuje.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #28
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Imam samo nekoliko minuta vremena. Samo da uletim na secund.



Svi mi forumasi trebamo pokazati podrsku ovoj nasoj mladoj naprednoj generaciji.



Nastavimo sa idejama, Tahorovce nam moze biti kontakt osoba za slanje novaca, ili neznam razradit cemo detalje. Pored financiranja sredstava koja im trebaju, obavezno ih cascavamo hamburgerima kod Hula.



Stranac, grujice i svi ostali cujemo sa na PM, a do tada voli vas svih, vasa borichi.



kasnim,,,(Joj, zivota ovamo majko moja, sve je u minuti tempirano)!
borichi is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #29
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sto se mene tice sta god treba tu sam....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #30
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Ovaj forum je definitivno MOST KOJI NAS SPAJA.



Svi Vi, koji ste trenutno u nasoj carsiji imate mnogo bolji uvid sta se konkretno moze ucinitii za podrsku "Ciscenje Grada".

I molimo stavite svoj plan na stolu!





Od prilike trebali bi smo napraviti slijedece:



PRIJEDLOG ZA USVAJANJE



- Da svi dobrovoljno ucestvujemo sa sumom od 10-20 eura (ako neko zeli da ucestvuje sa vecom sumom to je uredu).



Ali se ne treba nigdje objaviti koliko je ko dao, ovo ne smije biti Aukcija, ovo je dobrovoljno i potrebno nam je ucesce svih. Niko se ne smije neugodno osjecati.

Znaci, moze spisak "Ko je dao, a nikako koliko"



- Minimu 10 eura ili jednaka vrijednost druge valute.



Predlazem da zaduzimo Tahirovce (a i on je pokazao da je uz nas) da se pobrine za ovo, jer je nas profesor Fiko predpostavljam jako zauzet. A on vec dovoljno cini.



Ako neko ima neki prijedlog za modifikaciju svakako neka to postavi. Mi ne smijemo biti pasivni, a ni sama moralna podrska nije dovoljana. Potrebni su konkretni rezultati.





>>>NEVJEROVATNO JE VELIKA STVAR, STA OVA NASA OMLADINA CINI ZA DOBROBIT CIJELOGA GRADA<<<



Rok za moguce promjene plana je do Nedjelje, May 13, 2007 god. Ako ne bude bilo (predpostavljam da ima mjesta za isto), onda Tahirovce objavi na koji nacin je za Tebe najlakse da posaljemo novce i da mozemo to zapoceti, u Ponedjeljak Maj 14-ti. Ostavit cemo tu cijelu sedmicu za uplate, tako da Ti mozes na kraju sedmice odnijeti i predati u ruke profesora Fika ili nekoj drugoj osobi zaduzenoj za to.



Crni Gruja,

Posto ti saras po netu. molim te potrazi kante za smece (za komercijanu upotrebu) vidi koliko kostaju, mozda ih mozemo naruciti preko interneta. I kad si vec tu online pogledaj i cvijece, (ja ovo ozbiljno mislim)

Ili neko drugi ko moze i ima vremena.



Supergirl, cekamo tvoje informacije sa terena. Sta je slijedeci plan?



Halilce, Adnane, Sead Ljumic, Suada, Faksem i svi da ne nabrajam, molim vas uzmite ucesca u ovome!!
borichi is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #31
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

SUPER...

e tako se to radi....

bravo BORICHI...

apsolutno podrzavam ovu akciju,i nadam se da cemo ici dalje....

TAHIROVCE,znam da imas puno posla ali eto jos i ovo na tebe pada da vidis dole da to prosledis i da vidis potrebe,pa da ih prosledis...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #32
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja mogu da postavim na forum podatke mog deviznog racuna(podatke za transver), i licno cu dati prilog........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #33
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ja mislim da je tako najbolje...

ipak sacekajmo i misljenja ostalih....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #34
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Sto se mene tice ja sam za. Ja bih se vise angazovao ali neznam kako, osim sto cu da dam svoj prilog. Ja mislim da nije dobro da mi kupujemo kante za smece, to treba komunalno da obezbedi, ali cvijece i uredjenje parkova je potpuno u redu.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #35
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default racun

Instrukcije za transfer



jedna napomena, ako neko nesto uplati,nek mi posalje dokaz o uplati,(uglavnom je u pdf), to odstampam pa nosim u banku da bi se ubrzalo,stici ce novac ali tako ce ici brze......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #36
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default bolje

evo ovde se bolje vidi..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #37
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Quote:
Originally Posted by adnan
Sto se mene tice ja sam za. Ja bih se vise angazovao ali neznam kako, osim sto cu da dam svoj prilog. Ja mislim da nije dobro da mi kupujemo kante za smece, to treba komunalno da obezbedi, ali cvijece i uredjenje parkova je potpuno u redu.


Adnane to u vezi kanti si u potpunosti u pravu. I ja se slazem da Opstina treba da se pobrine oko toga.



Grujici sad neka malo lakne ... :P



U svakom slucaju neka oni znaju da i na nas u neku ruku mogu da racunaju, pa neka nam predloze. Za nas je svakako pored moralne podrske jos jedino izvodljiva ova financijska pomoc.

Nama je cilj da podrzimo ovu predivnu omladinu koju imamo tamo.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #38
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Posto znam nas narod mislim da se nece skupiti puno para ali za to sto se skupi da to odelenje i drugi koji su ucestvovali urade nesto zabavno. Oni su cistili grad bez namere da zarade ili nekih drugih interesa i treba ih nagraditi. Najboje bi bilo kad bi skupilo dovoljno za neku ekskurziju a ako ne, mogu da naprave neki izlet sa rostiljanjem ili slicno.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #39
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Transfer novca iz Svedske za Srbiju preko Swedbank internet banke kosta 110 SEK (oko 12 eura) bez obzira koja se suma salje. Posto je transfer novca izmedju banki u Svedskoj besplatan mogli bi svi koji saljemo iz Svedske da skupa posaljemo i podijelimo ovaj trosak. Ako neko od "Svedjana" (ili drugih) ima bolji predlog nek napise ovde a ako nema nek mi oni koji su zainteresovani za zajedniko slanje novca posalju PM ili email na adresu:



adnan.hadziagovic@uppsala.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2007   #40
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Uh....stvarno ne mogu da dodjem do daha.....



Svakodnevno ovde"navracam" i primetila sam da do sad niste bili Bog-zna-sta zainteresovani za ovu temu,a sada me odjednom docekuje gomila postova....





Pa ljudi,hvala vam,nemate pojma kolika ce nam to znaciti...

Nije da smo ovo ocekivali ili jedva cekali,ali sami smo skontali da ovo ne vodi nikud,da ne mozemo da uticemo na cijelu Sjenicu.U redu, verovatno postoji 200-300 ljudi koji su se, koliko-toliko, zalozili za ovo. Koji su makar ,od prve akcije,sve svesniji smeca kojim su okruzeni...



Ali........ovako.......verovatno ste se i samo zapitali otkuda nam novac za cvijece,djubrivo... E,pa,nije da reklamiram,ali to je trebalo da bude prilog od profesora Fika. Shvatili smo da to nije u redu,ali ni samo nismo mogli da smislimo nista pametnije,,,da smo pokusali da pomognemo,kao odaljenje-nismo, jer,zamislite da smo se pojavili kuci i trazili roditaljima novac za ovo...ma,znate i sami,kao sto rece @BORICHI:samo nas po dzepu nemojte udarat...



A sa druge strane,po malo me je i strah ove situacije. Znajuci nas narod,odmah ce poceti price tipa: "Sta li ovo radi Fiko sa ovom djecom? Verovatno hoce nekog da pokrade! Da se ogrebe!",a novac koji bismo prikupili "nece biti upotrebljan za ciscenje,vec cemo uzeti sebi platu"...Ma svesni ste i sami naseg mentaliteta,znate da ima razloga da se pribojavamo toga,ali.......

U ovakvim stvarima trebamo biti hrabri i ici naprijed uvijek,bez obzira na sve, to smo vec skontali. Samo sto ponekad neznamo kome i kako da se pojedinima obratimo,na primer:kako da trazimo od komunalnog korpe za otpatke,ko ce od tih,dugo neplacenih,ljudi imati strpljena da nas saslusa,a kamoli da nam izadje u susret?!...

Ali zato ste valjda vi tu,da nam pomognete,prije svega,moralnom podrskom i savetima,a posle svim ostalim...

Stvarno vam,ljudi, hvala,i evo,ja vam se svecano zaklinjem da cu svoj deo posla (da vas redovno obavestavam o radovima,planovima i sl.)vrijedno obavljati i da cemo se kao odaljenje truditi da osvojimo sto vise teritorija u nasem gradu.......

Sta vise da kazem?!

HVALA!!!!
supergirl is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
akciji, gimanazije, ocistimo sjenicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Predskolska ustanova "Jela Jovanovic i Emina Bucan" Lakota |ljiv| Skole 9 31-01-2013 07:38
Registry - Al' nemo' posle biDne "Kuku lele.....!" iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 19-02-2009 22:23
Glasanje za nagradu "Davorin 2007" i na internetu borichi Muzika i Video 3 21-08-2008 14:35
Sednica Skupstine Udruzenja "sjenicka Pcela" Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 21-02-2007 20:12
"Gornja Skola" jedna slika ispred glavnog ulaza Elvis_A Skole 4 17-12-2005 21:27


All times are GMT +2. The time now is 23:08. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)