SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 14-02-2010   #21
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
@Carsija,Beograd je najprije uspeo da kupi dva nasa coveka pomocu kojih je kasnije,uz asistenciju raznoraznih medija koje mu stoje na raspolaganju,uspesno naveo da nase ljude u Sandzaku podijele na svoje interesne strane.
Kada su jednom u tome uspeli,onda su svojim pulenima ostavili odrijesene ruke da,pocevsi od najvaznijih lokalnih institucija pa do najobicnijih radnih mesta,postavljaju svoje najodanije kadrove.Njih su uglavnom cinili najblizi clanovi porodice,bliski prijatelji,drage komsije i uopste ljudi koji su bili spremni da radi licne karijere prodaju i oca i majku a ne samo najelementarnije nacionalne interese.Onog trenutka kada je ta masinerija stavljena u pogon Beograd je zapoceo svoji drugu etapu koja nam,dugorocno gledano,ne nudi nista drugo do ciste asimilacije...
Dzemail,koji nije pristao da igra kako mu Beograd svira,bio je uskracen i medijske podrske i jake kadrovske infrastrukture pa je kao "neshvacen" potisnut na marginama nase politicke scene...

PS
Zato on,iako simbolicno participira u vlasti,ljude sa kojima saradjuje ne dozivljava kao koalicione partnere...ja sam u onom gornjem postu u brzini napravio gaf

Mesto PREDSENIKA Skupstine opstine i mesta u Opstinskoj vladi odnosno vecu daleko su od simbolicnog participiranja u vlasti.
Ustvari jesu SIMBOLIKA ali sustinske i prave vlasti najvaznjie ZAKONODAVNE, koju Predsednik opstine kao Izvrsni organ samo sprovodi.
Skupstinska uloga je KREATORSKA a Predsednica IZVRSILACKA

PS.
A sta ako je ovo dovoljan povod da neko pomisli da je i Dzemo kupljen.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-02-2010   #22
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Poslednih meseci i nedelja najvise politickih stavova vezenih za regionalizam odnosno negiranje potrebe da sve sadzacke opstine budu u jednom regionu i budu poseban subregion ili oblast, izosi Momir Kovacevic i to zvanicno kao zamenik predsednika kupstine opstine Sjenica odnosno zamenik DZEMOVOG PREDSEDNIKA SKUPSTINE.

Dzemo ce nam dati dokaz odlucnosti i nacionalnog dostojanstva ako zvanicno bude u Skupstni zatrazio da se Kovacevic smeni ili ce njegov PREDSEDNIK dati ostavku. Nemoj da nam kroz novine prosipa UBAVU BESEDU, nego neka vuce sustinske poteze.

U protivnom cutanje ce imati SIMBOLIKU ne da je LUD i ne da je ZBUNJEN...
  Reply With Quote
Old 14-02-2010   #23
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
Poslednih meseci i nedelja najvise politickih stavova vezenih za regionalizam odnosno negiranje potrebe da sve sadzacke opstine budu u jednom regionu i budu poseban subregion ili oblast, izosi Momir Kovacevic i to zvanicno kao zamenik predsednika kupstine opstine Sjenica odnosno zamenik DZEMOVOG PREDSEDNIKA SKUPSTINE.
ko zna da procita,ovo pokazuje da UCESCE U VLASTI nikako ne znaci i KOALICIJA,to je zapravo ono sto Dzemo prica....
ali,razlika je velika,jer Dzemail je iskusan i skolovan politicar,a svi njegovi kriticari su ISTO TO-ALI SAMO U POKUSAJU...

i,sto se tice koalicija i partnera,NEMA TOGA KO NECE SA NEKIM,i sda je bila sa svim ovim ljudima u koaliciji dok ih Muriz nije poslao u kantu....
i sda bi opet bila na vlasti sa istim tim ljudima samo da oni hoce - NEGO SRECA PA NECE...
a,sto se mene licno tice,prije bih bio u RAVNOGORSKOM POKRETU nego u sda
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010   #24
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ko zna da procita,ovo pokazuje da UCESCE U VLASTI nikako ne znaci i KOALICIJA,to je zapravo ono sto Dzemo prica....
ali,razlika je velika,jer Dzemail je iskusan i skolovan politicar,a svi njegovi kriticari su ISTO TO-ALI SAMO U POKUSAJU...

i,sto se tice koalicija i partnera,NEMA TOGA KO NECE SA NEKIM,i sda je bila sa svim ovim ljudima u koaliciji dok ih Muriz nije poslao u kantu....
i sda bi opet bila na vlasti sa istim tim ljudima samo da oni hoce - NEGO SRECA PA NECE...
a,sto se mene licno tice,prije bih bio u RAVNOGORSKOM POKRETU nego u sda
BOG TI POMOGO BRATE.
  Reply With Quote
Old 14-02-2010   #25
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
.

tako i Dzemo,bori se za ljude koji nisu vredni ni njegovog MERHABA da ima kaze...
Mozemo da razmjenimo merhaba, ali za mene nemoj da se bori ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010   #26
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ko zna da procita,ovo pokazuje da UCESCE U VLASTI nikako ne znaci i KOALICIJA,to je zapravo ono sto Dzemo prica....
ali,razlika je velika,jer Dzemail je iskusan i skolovan politicar,a svi njegovi kriticari su ISTO TO-ALI SAMO U POKUSAJU...

i,sto se tice koalicija i partnera,NEMA TOGA KO NECE SA NEKIM,i sda je bila sa svim ovim ljudima u koaliciji dok ih Muriz nije poslao u kantu....
i sda bi opet bila na vlasti sa istim tim ljudima samo da oni hoce - NEGO SRECA PA NECE...
a,sto se mene licno tice,prije bih bio u RAVNOGORSKOM POKRETU nego u sda
Pri izboru prijatelja budi spor, pri promeni još sporiji...
  Reply With Quote
Old 14-02-2010   #27
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

  Reply With Quote
Old 14-02-2010   #28
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
jeftino,ali ne i iznenadjujuce...
ali i oni su vise ucini za muslimane sandzaka nego sda...
bar u sukobu sa njima mi muslimani se ujedinimo,a u ljubavi sa sda svi se podelimo po svim mogucim savovima....

ni ravnogorci ne daju da postoji SANDZAK BAS SANDZAK
a evo ni VI necete



od dva zla,birao bih ravnorce...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010   #29
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Toliko o BORCIMA i LJUBORODCIMA
  Reply With Quote
Old 15-02-2010   #30
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Vazi li ovo i za forum
Normalno da vazi a zashto da ne,mladi su vishe upucjeniji u sve i zashto im ne dati priliku da se dokazu
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dzemail, intervju, suljevic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)