SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 04-10-2006   #361
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

ja mislim da je on odbijao sve koncerte i nije hteo da peva,bar se ja toliko secam...

pitanje:jel tacno?
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 04-10-2006   #362
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

e super sto se ova tema povela ovde i evo ja cu je nakratko ZLOUPOTREBITI...

ja sam taj koji je prvi potrazio CD iz produkcije FOLKOTEKA...

I DA CUDO BUDE VECE UPRAVO GA SLUSAM POSTO SAM GA DANAS DOBIO... koristim priliku da se OD SRCA ZAHVALIM NESEM ADMINISTRATORU ZLATKU TAHIROVICU,momku koji je sebe afirmisao na polju u kojem se trenutno nalazi,i to ne moze niko da ospori,a samo oni sto mu zavide mogu da pricaju lose o njemu...

uzgred,coveka znam iz vidjenja,da neko ne pomisli da ga hvalim sto ga znam,nazalost ne znamo se licno ali se nadam da cemo iskoristiti prvu priliku da popijemo prvu zajednicku kafu,a mozda i nesto zasce...

jednostavno,drag mi je uspeh svakog coveka a pogotovu nekoga sa nasih prostora...

tacno je i da ima CECA i jos nesto da vam kazem,ja nisam nista manji patriota ni musliman,ni bosnjak od vas jer cu sad javno priznati DA UZIVAM DOK GLEDAM I SLUSAM CECU i da to neretko radim i da imam sve njene pesme i spotove koje je snimila i jos puno toga vezanog za nju...

to sa kim je bila,sta je radila pricala mislila i ostalo savrseno me ne interesuje,jer sve i da misli to sto kaze ne dodiruje me,a mozda i ne misli zena sve sto kaze,pa zar niko od vas nekad nije rekao nesto sto nije mislio i nije volio a morao je za rad veceg interesa...

i samo da dodam jos,da znam milione onih koji tako pricaju o ceci a u autu i kucama nemaju druge diskove ni kaset osim njenih...

JA NE IGRAM ZA PUBLIKU,ZIVIM SVOJ ZIVOT I SLEDIM SVOJE INSTINKTE...

i jos samo da se zahvalim FOLKOTECI na poklonima,zaista mi puno znace,hvala i revanisarucu se nekad nekako...



pitanje:

DA LI STE SPREMNI POGLEDATI ISTINI U OCI BEZ PREDRASUDA...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2006   #363
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja samo da odgovorim liliputu, osecam se nekako duznim. Lili, bratem to je delimicno istina. Naime, Miroslav nije objavio ni jedan cd sve dok je trajao rat u bosni, ali to nije ono na sta sam ja ciljao. Gospodin je redovno, svakog meseca, Safetu Isovicu slao paket sa najneophodnijim stvarima plus 100DM. Po meni to pokazuje kakav je on covek, iako dolazi iz Sumadije, i u zivotu nikakvog kontakta nije imao sa muslimanima.



Prenosim Strancevo pitanje, da ne prekidam niz:

DA LI STE SPREMNI POGLEDATI ISTINI U OCI BEZ PREDRASUDA...
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2006   #364
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
e super sto se ova tema povela ovde i evo ja cu je nakratko ZLOUPOTREBITI...

ja sam taj koji je prvi potrazio CD iz produkcije FOLKOTEKA...

I DA CUDO BUDE VECE UPRAVO GA SLUSAM POSTO SAM GA DANAS DOBIO... koristim priliku da se OD SRCA ZAHVALIM NESEM ADMINISTRATORU ZLATKU TAHIROVICU,momku koji je sebe afirmisao na polju u kojem se trenutno nalazi,i to ne moze niko da ospori,a samo oni sto mu zavide mogu da pricaju lose o njemu...

uzgred,coveka znam iz vidjenja,da neko ne pomisli da ga hvalim sto ga znam,nazalost ne znamo se licno ali se nadam da cemo iskoristiti prvu priliku da popijemo prvu zajednicku kafu,a mozda i nesto zasce...

jednostavno,drag mi je uspeh svakog coveka a pogotovu nekoga sa nasih prostora...

tacno je i da ima CECA i jos nesto da vam kazem,ja nisam nista manji patriota ni musliman,ni bosnjak od vas jer cu sad javno priznati DA UZIVAM DOK GLEDAM I SLUSAM CECU i da to neretko radim i da imam sve njene pesme i spotove koje je snimila i jos puno toga vezanog za nju...

to sa kim je bila,sta je radila pricala mislila i ostalo savrseno me ne interesuje,jer sve i da misli to sto kaze ne dodiruje me,a mozda i ne misli zena sve sto kaze,pa zar niko od vas nekad nije rekao nesto sto nije mislio i nije volio a morao je za rad veceg interesa...

i samo da dodam jos,da znam milione onih koji tako pricaju o ceci a u autu i kucama nemaju druge diskove ni kaset osim njenih...

JA NE IGRAM ZA PUBLIKU,ZIVIM SVOJ ZIVOT I SLEDIM SVOJE INSTINKTE...

i jos samo da se zahvalim FOLKOTECI na poklonima,zaista mi puno znace,hvala i revanisarucu se nekad nekako...



pitanje:

DA LI STE SPREMNI POGLEDATI ISTINI U OCI BEZ PREDRASUDA...


Brate kao prvo drago mi je da si dobio CD, jedini si nazalost sa sajta Sjenica.com koji je zatrazio CD. Naravno da uvek spakujem uz to hemijsku i upaljac kao reklamu, stim da sjenicacima ne stavljam FolkoTeka.com reklame, vec Sjenica.com hemijsku i upaljac. Nadam se da ti se i to svidelo...

Sto se tice CECE ili bilo kojeg drugog pevaca, ne interesuje me to rekla kazala... ja cu cecu uvek slusati jer je ipak broj 1.

Samo jedan dokaz. Dok se na mom sajtu folkoteka, poznati albumi u proseku skidaju dnevno sa oko 1500 puta, ceca je sve moguce rekorde oborila na tom polju bar kod mene na sajtu. Za 24 sata je njen novi album LEPI GROME MOJ bio skinut okruglo 5500 puta. Onda me je Ceca kontaktirala i zamolila da uklonim album dok se bar malo ne proda, sto sam naravno i uradio i posle odredjenog vremena opet stavio album na sajt.

Otisao sam sa teme, u svakom slucaju za vreme rata su skoro svi pevali i pricali koje kakve price protiv onih "drugih", sto mi se nimalo nije svidelo. Pocevsi od Serifa, Merlina, pa Baja i sta ti ja znam sve ko...



Da, spreman sam pogledati istinu u oci i spreman sam sva ta sranja da progutam za nase bolje sutra... i time sto cemo kopati po proslosti nista uraditi necemo...

Ja zivim za muziku, posao mi je muzika i slusacu sve sto nije vezano za politiku i nacionalizam...

I nikad necu nikoga gledati kroz to rekla kazala....

Uzivajte i hvala STRANAC na pohvalama, prijaju mi iskreno receno i ako bog nekada cemo sesti sigurno da pijemo kafu kod baca



Pozdrav Tahirovic



Pitanje:

DA LI STE SPREMNI POGLEDATI ISTINI U OCI BEZ PREDRASUDA...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2006   #365
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

ne verujem da neko na ovom svijetu moze da gleda u istinu bez predasuda sigurno ima nesto u njemu sto ga tera da sumnja u to....

ponavljam pitanje: DA LI STE SPREMNI POGLEDATI ISTINI U OCI BEZ PREDRASUDA...
liliput is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #366
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Vi sto obozavate Cecu,obozavaj te je dalje,meni stvarno ne smeta,jedino nemojte od pevaljke, praviti umetnicu.

Ona je udovica ratnog zlocinca,najbolja drugarica mafijaskih bosova,zbog kriminala bila u zatvoru i mislim da kao takva nebi trebala da bude predmet obozavanja mladjih generacija.Mislim da je Platon rekao:Kakva drzava,takva i muzika!!!



P.S. I ja znam milion ljudi koji se jezu na samu spomen Cece i njoj slicnih i zato nemoj te proturati tu tezu,da je svi slusaju,samo neko javno a neko tajno.



Pitanje:Vase misljenje o Ceci?
joku is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #367
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne znam sto ali eto,osetih potrebu da se bas ovde oglasim...



najpre,upotrebljen je termin,koji se ne upotrebljava u ovakvim situacijama,jer termin(GLAGOL) OBOZAVATI-valja upotrebiti jedino kada se pominje ALLAH dz.s. a cuh da je svaka ostala njegova upotreba greh...



super je kada nekome ne smeta sloboda zivljanja i nacin iskazivanja covekovih potreba,valjda to najbolje i objasnjava ona latinska kovanica DE GUSTIBUS NON DISKUTANDUM EST valjda ovo ne mora se prevoditi i ptice na granama znaju znacenje ovoga...



balkan je,a samim tim i mi,sklon ZAMENI TEZA pa je i ovaj slucaj upravo to...

to da li je neko PEVALJKA ili PEVACICA,jos nisam nasao kriterijum po kome bi to neko mogao da odredi a pogotovu nisam cuo da postoji OSOBA koja ima pravo da to klasifikuje...



mrzeti nekoga je lican stav i ne treba se posto-poto truditi ubediti i druge da slede isti put jer bi to vodilo jednoumlju,a opet mislim da nema potrebe objasnjavati sta to znaci i do cega dovodi...



to ko je cija udovica,kuma i strina,nema nikakve veze SA PROIZVODNJOM SHESHIRA,RASTOM KROMPIRA,pa samim tim i MUZIKOM,jel...



a to da li je neko umetnik ili ne najbolje ce odluciti konzumenti tog opusa...

ako neko na jednom mestu,na +40 uspe da okupi 100.000 hiljada ljudi od kojih je 99% mladje od 30godina,i da cekaju na njega 10 sati pod takvim uslovima,onda se za njega tesko moze reci da je kreten,neznalica,kich,shund.....

bar ja tako mislim....



nadam se da cemo nastaviti sa iznosenjem stavova po ovom pitanju,ali bi bilo lepo da izaberemo neko drugo mesto na forumu...



ja ponavljam pitanje od gospodina JOKU;



Vase misljenje o Ceci?
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #368
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@joku



po tvojoj teoriji nebi trebalo ni da se voli drzava u kojoj trenutno zivis i u kojoj zaradjujes za hleb... nemci, ratni zlocinci, nema gorih... srbija (gde se nalazi tvoja kuca) takodje ima ratnih zlocinaca... dje ces ti onda?



Ne moze se to tako gledati jarane moj... meni se cecina muzika svidja.. i rade profesionalci na njenom albumu, njeno je samo da otpeva to, jer ima glas za to i naravno interpretaciju svih tih pesama... sto je bio i slucaj pre "onoga" sto si ti sve naveo... pre mafije i ratnika... razmisli malo!!



Care gresis sa tim uporedbama veruj mi...



Volim cecu da slusam i slusacu je rado... nikada nisam cuo neku nacionalnu pesmu od nje, a skoro svaka pesma je odlicna!



Pitanja dva:

1. Zasto ne volite Cecu?

2. Da li je ceca ratni zlocinac?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #369
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kod prvog pitanja da li si mislio na Cecu kao osobu ili pevacicu?nebitno, kao osobu nit je volim nit je mrzim,a sto se tice pevanja broj jedan je u Srbiji(mislim na folk naravno) i mogu da je slusam,mada kod mene licno nije broj 1.

Ko je ratni zlocinac nismo bas nadlezni da donosimo taj sud ,ima sud u Hagu pa nek se opterecuje sa tim, a moralnu podrsku ljudima koji su optuzeni i osudjeni za ratni zlocin jeste davala i to javno, ali to je njen izbor,i bih da sam imao obukao majcu sa sa likom coveka koji je optuzen za zlocine u Hagu(ORLICA),to je moj izbor i imam pravo na to, pa sta??

DA LI ME NEKO MRZI ZBOG TOGA??????
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #370
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehehe, Resko, nisi trebo postavljat ovo pitanje, moze te osgovor razocarat Zezam se, da malo opustim atmosferu, zateze se sitruacija cini mi se.



Ovako. Sto se mene tice Cecu kao licnost mrzim, a kao zena je stvarno odmor za oci (to da se prizna mora), i muzika joj je dobra. Njenu licnost ne volim jer je izriciti cetnik, mada to u muzici ne pokazuje. naravno da ona podrzava srbe, srpkinja je i za to je ne optuzujem, jer ni ja ne volim njih kolko ni oni mene (cast izuzecima). Njenu muziku volim da slusam, ali NIKAD njen cd, kartu za koncert, ili bilo sta drugo od cega ce ona imati koristi, nisam kupio niti cu. Njene pesme skidam sa neta, tako da ona od mene ne zaradjuje ni paru. Dok, recimo, cd-ove nekih nasih pevaca, koji to zasluzuju, rado kupim, pa makar ih nikad ne pustio.



Pitanje: Da ceca nije bila Arkanova zena, ljubavnica mafijasa i slicno, da li bi imali drugo misljenje o njenoj muzici?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006   #371
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pa verovatno,da je ostala da živi sa onim našim,Sandžaklijom,kad je pobegla iz Srbije,da bi je teda volelo 101 posto Bošnjaka!

Ovako,niti je slušam nešto bog zna šta,njena boja glasa meni ne prija,ali,da nije odmor za oči,jeste!

pitanjea Vas Ceca pozove na odmor,da li bi pošli sa njom,i da li biste iskoristili priliku da joj se"osvetite"za njeno "četničko delovanje"?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006   #372
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

zasto bih joj se svetio... nije meni licno nista uradila... vodili bi ljubav, jeli pili kupali se... ili skijali zavisi od odmora. ne mozemo sve to stavljati u jedan kos. Da je ostala sa sandzaklijom svaki bi je voleo. Ali ja to tako ne mogu da gledam. Ne podrzavam to sto pise gruja, sto je podrzavala te ljude... mada to nisam nikada cuo. Ali jebi ga podrzava svoju drzavu. Isto kao i hrvat svoje ili musliman svoje...



Ne interesuje me njen privatni zivot, kupujem njen CD rado...



pitanje: (grujino) Da ceca nije bila Arkanova zena, ljubavnica mafijasa i slicno, da li bi imali drugo misljenje o njenoj muzici?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006   #373
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

ja je nevolim...ni nju ni njene pesme..ali da odgovorim na ovo pitanje ,sigurno ce se svi slozit sa ovim,ona da nije bila arkanova zena,ljubavnica mafijasa sigurno bi je voleli i oni sto sad pricaju lose o njoj...ali je pitanje dal je ona uz pomoc tih ljudi dosla gde je sad???
liliput is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006   #374
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Grujane izleda da si skonto sta sam hteo da kazem,svi podrzavaju svoje i svakom tudje govno vise smrdi nego svoje....

liliput bila je popularna i prije Arkana,a dali joj je podigao popularnost,mislim da jeste u sto se Srbije tice,ali zato joj je oduzeo popularnost u zemljama bivse SFRJ.tokom rata svi su podrzavali svoje i smatram to normalnim,znamo svi legendarnu Merlinovu pesmu "da te nije Alija", ipak je slusan i u Hrvatskoj i u Srbiji jer poseduje kvalitet.

Ensar je dobro rekao u temi vezanoj sa sevdalinke da mijesamo babe i zabe,kao i ovde sto radimo.Ovo sad dodje nesto kao tema u kojoj osudjujemo javne licnosti,ja bi se osvrnuo na Eda majku i njega osudio,priznajem tekstovi su mu jako duhoviti,ali u svakoj drugoj pesmi je zapalio dzoint,najvise ga slusaju srednjoskolci - razmislite?????

pitanje:

Moguli javne licnosti imati privatan zivot i poroke??????
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006   #375
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Javne licosti zive od toga sto su poznate i javne pa im to da nemaju privatan zivot ulazi u "posao". Njihovi poroci stvaraju rubrike u medijima pa im i to dize popularnost.



Da li ljudi kad sednu da popiju i da se provesele zapevaju neku od Cece ili radije neku sevdalinku?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006   #376
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Eh,da nije mjesec posta.....
Quote:
Da li ljudi kad sednu da popiju i da se provesele zapevaju neku od Cece ili radije neku sevdalinku?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006   #377
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by adnan

Da li ljudi kad sednu da popiju i da se provesele zapevaju neku od Cece ili radije neku sevdalinku?


Mislim da je to stvar ukusa..

ponavljam adnanovo pitanje?

Da li ljudi kad sednu da popiju i da se provesele zapevaju neku od Cece ili radije neku sevdalinku?
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006   #378
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Definitvno narodnjak, ne samo ceca (mada i nju tu ubrajam) ali ne sevdalinka. Za mene sevdalinka nije za veselje i zapevati!

Resko, Eda maajku ne osudjujem zbog toga, ali nije upravu sve sto je vezano za dzoint, ali covek je najiskreniji reper (da ga tako nazovem) koga sam ja ikada cuo. I svaka mu je rijec na mestu 100000%. I ja ga slusam nonstop... Iskren otvoren i kaze sto misli, vidi ga ISTI JA



Pitanje: Da li ljudi kad sednu da popiju i da se provesele zapevaju neku od Cece ili radije neku sevdalinku?
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006   #379
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja protiv Cece nemam nista (mada mogu da nabavim) i postujem svaciji ukus. Jedan moj drug iz Sjenice imao je prije 20-tak godina interesantnu teoriju da imaju dvije vrste muzike. Jedna je kao vino a druga kao hleb, ova prva sto vise stari sve je bolja a ova druga se brzo "ubajati". Cesto bi svrstavali peme koje tek izadju u jednu ili drugu grupu. Neke su i danas popularne a neke bi pale u zaborav posle mesec dana.



Od silnog filozofiranja zaboravih da odgovorim: Ja cu radije zapevati sevdalinku ili neku od "vinskih" pesama. Naravno, ko me slusa da pevam radi to na sopstvenu odgovornost .



Posto nisam ekspert za narodnjake a znam da je Ceca vec dugo na estradi ima li neka njena pesma od 15 - 20 godina da je i danas popularna (ako ima koja), ustvari jesu li njene pesme kao hleb ili vino???
adnan is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006   #380
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

tvoja,ADNANE,definicija i klasifikacija,zaista ima smisla i jedno je od lepsih zapazanja koje sam ja do sada cuo...

uz SEDELJKE,pa ako je jos i drustvo za meraka,ne stidim se zapevati i ako nemam bas nekog talenta za to ali imam dobru volju i smatram da je to dosta...

iskreno,nemam taj vokalni potencijal da bih mogao zapevati nesto od CECE,ali zato sevdalinka ili neka laganija pesma i nije tesko da se odpeva u nekoj solidnoj interpretaciji...

ipak,radije slusam CECU,a sevdah mi dodje onako kao fajront,jer kad on dodje na red,nekako je lakse zaspati nego li se veseliti...

zaista je nekorektno govoriti koja je pesma dobra a koja je losa,pogotovu ako si nekompetentna osoba,ali zapravo samo takve osobe i daju sebi za pravo da sude o necemu o cemu pojma nemaju...

oni koji nesto znaju,ne cekaju svaku priliku da bi se posto-poto istakli i izasli u prvi plan diskusije,vec onako lezerno,sa strane posmatraju...

s´ toga,nezahvalno bi bilo da sad ja kazem e ta je pesma super a ta nista ne valja,jedino mogu reci da imam puno favorita u cecinim pesmama i da ih rado slusam...



pitanje...



DA LI MOZEMO DA SE SLOZIMO DA SMO RAZLICITI I DA SE SLAZEMO KAD SMO RAZLICITI...



zapravo zar to nije TOLERANCIJA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
odgovori, pitaj


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Pitanja I Odgovori ISLAM_NP Religija 13 10-04-2009 18:11
pitanja i odgovori maliboroo Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 03-02-2009 21:37


All times are GMT +2. The time now is 07:35. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)