SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 12-01-2008   #361
Murcho
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: aa
Godine: 36
Posts: 41
Default

...redovno sam cito sta se pise u ovoj temi, nisam hteo da dajem komentare jer ne mogu da budem objektivan! al je zalosno kako se neki nasi bosnjaci ponasaju, pa mi svi znamo ko je sve ovo proizveo i sta se zapravo krije iza ovih stvari!! za one koji ne znaju: da se razjedine bosnjaci i "bolesna zelja za vlascu"!! zar da dozvolimo da nas jedan Kostunica i Ilic posvadjaju, jel vi znate da i ako se ovo smiri uvijek ce ostati oziljak koji ce nam bosti oci, a ovako ga samo probudbljujemo, bolje je da pricamo i diskutujemo o nekim drugim temam kojim bi pomogli nasem gradu i nasoj regiji nego samo da se prepiremo i svadjamo sprovodivsi u djelo plan koji je Vlada zacrtala!!!

moram jos ovo da pitam, mozda nije u sklopu teme al se nadam da se necete ljutit: za koga sad treba da glasamo za Ilica (ispicuturu) ili Mrkonjica (obzirom da je Mustafa u SDA)?
Murcho is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-01-2008   #362
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Pojedini sebi dozvoljavaju takav luksuz da skrnave pozdrav koji koristi 1/3 stanovnika planete("sulejman-alejkum"),subbhan-Allah!!!!,pa jos i forsiraju snimke sa you-tube koje sklapaju bolesni umovi,uzevsi sebi za pravo da zloupotrebljavaju objavu gospodara svijetova,i ucenje ajeta mixuju sa kojekakvim slikama i raznim glupostima-neka vam se Allah smiluje!
SELAM!

P.S.neko mora biti dzehenemsko gorivo...

Bravo Lejla, svaka ti cast za ovaj post. Tebi takodje Murcho za ovaj prethodni post. I ja pokusavam da ostanem po strani ali jednostavno covjek nekad mora da progovori i kaze sta misli jer ne moze da ostane ravnodusan na ono sta se pise o ovoj nastaloj situaciji. Ne branim ni Zukorlica ni Zilkica, niti branim Ljajica a pogotovu ne Sulju. Niko od njih nije vrijedan moje IZ niti jedinstva i sloge Sandzackog naroda. A svi ovde pomenuti gledaju samo kako da se dokopaju funkcije ili vlasti a narod ih uopste ne zanima. Stvorili su toliku konfuziju , narod je toliko zbunjen da vise i nezna za koga bi glasao i kojeg bi muftiju prihvatio.
Nego , da ne duzim o ovome, interesuje me nesto drugo.Cudno je da ti @FerhatDinosa izbegnes temu PREDSTAVLJANJE CLANOVA, pa se tamo prvo fino predstavis, kazes par rijeci o sebi, pa se onda ukljucis u raspravu. Nisam primjetio da si aktivan u drugim temama, pravo " s vrata " si se dobro uklopio u ovu raspravu, cak si se naoruzo nekim preradjenim video sadrzajima , kao da si radio u kampanji protiv Zukorlica ( ili mozda jos uvjek radis ). Mislis da se onakvi video sadrzaji ne mogu napravit i za bilo koga drugog ?
Nama treba nesto vjerodostojno i istinito. Ako ima nesdto tako , onda bujrum i postavi a ne onakvi materijali koje , kao sto rece Lejla , sklapaju bolesni umovi,i koji sire mrznju medju nasim narodom.
Sumnjiv si mi dragi moj, nebi me zacudilo da cujem da si ovdje ubacen " po zadatku ". Ako jesi , onda si na pogresnom mjestu ili radis pogresan zadatak. Nadji nam neki video sadrzaj koji zblizava i ujedinjuje narod Sandzaka, onda cu da ti skinem kapu


Prijatan vikend svim mojim Sjenicacima i Sjenicankama od Elvisa, NE DOZVOLITE NIKOME DA NAS DIJELI

P.S Jos nesto na kraju. Neka svako od nas dobro razmisli cemu nas vodi ova situacija i neka svako razmisli sta bi mogao da uradi na zblizavanju naseg naroda
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #363
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Prazna prica...razlika izmedju Srbije i CG po pitanju manjina i manjinskih prava je nepremostiva.
Vlada CG se ni po kakvom osnovu nije mijesala u organizaciju IZ CG i prihvatila je na nacin sa kojim su muslimani CG bili najzadovoljniji i iz tog razloga nije izostala podrska iz Sarajeva...

U Srbiji je (nazalost) jos uvijek na snazi pro-cetnicki mentalitet koji misli samo na svoju naciju i zanemaruje prava manjina.
Ako jednog dana(a ja verujem da je to buducnost Srbije) u Srbiji prevladaju demokratska nacela Zapadne Evrope,ako na njenom celu i rukovodstvu dodju razumniji i tolerantniji ljudi (Canak,Ceda,Tadic...) onda ce i u nasem narodu nestati ove refleksne averzije prema svemu sto nam se namece iz Beograda...
Srbija ce tad biti u Evropi...sa Slovenijom,Hrvatskom,BiH...Kosovom,i konacno ponovo ujedinjenim i jedinstvenim Sandzakom.

Ja se vec unaprijed radujem tom danu.
O kojim bolan pravima u crnoj gori govoris, pa znas li da je samo skoro bilo slucajeva da na Bajram psuju komsije Bosnjake i praznik i sve. Ako je tebi pravo da imas neku zajednicu, koja se usput zove i vjerska, a ustvari su sluge, nekome nije. Neko se smatra jos nekakvom grupom osim vjerskom neartikulisanom. Neko nosi Bosnjacku zastavu i u beogradu, u bas velikoj frci, dok vi sa tom zelenom samo do dezeve, u nastavku do beograda sa srpskom, cak i sa tri prsta masete na ulazu u beograd (sto su ljudi svojim ocima vidjeli, u koloni autobusa demokratske stranke i nekoliko sdp-a, i ovi cetnici tri prsta dizu, a i vi zajedno sa njima). I nemoj pokusavati da se distanciras od politike. Zukorlic ti je klasicna dnevnopoliticka figura, sluga svakog u beogradu, postoji toliko dokumenata, biljeski, snimaka, koje tako nevjesto pokusavas izbjeci. I nekom pricom o demokratiji u crnoj gori zamagliti. I to jos prizivas da tako bude i u srbiji, naravno sa sve pominjanjem tadica, kao izmedju ostalih, koji ce to da uradi. E neces Bogami, ni ti ni tadic necete moci da izbjegnete cinjenicu da je Bosnjacka zastava priznata od strane drzave, da postoji u zakonu Dan Sandzaka, i jos puno tekovina, koje tadic i vi pokusavate da preskocite, pravljenjem neke sluganske i poslusnicke zajednice (koja bi trebalo biti sve sto narod ima, po ugledu na "demokratsku crnu goru").
  Reply With Quote
Old 12-01-2008   #364
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Bravo Lejla, svaka ti cast za ovaj post. Tebi takodje Murcho za ovaj prethodni post. I ja pokusavam da ostanem po strani ali jednostavno covjek nekad mora da progovori i kaze sta misli jer ne moze da ostane ravnodusan na ono sta se pise o ovoj nastaloj situaciji. Ne branim ni Zukorlica ni Zilkica, niti branim Ljajica a pogotovu ne Sulju. Niko od njih nije vrijedan moje IZ niti jedinstva i sloge Sandzackog naroda. A svi ovde pomenuti gledaju samo kako da se dokopaju funkcije ili vlasti a narod ih uopste ne zanima. Stvorili su toliku konfuziju , narod je toliko zbunjen da vise i nezna za koga bi glasao i kojeg bi muftiju prihvatio.
Nego , da ne duzim o ovome, interesuje me nesto drugo.Cudno je da ti @FerhatDinosa izbegnes temu PREDSTAVLJANJE CLANOVA, pa se tamo prvo fino predstavis, kazes par rijeci o sebi, pa se onda ukljucis u raspravu. Nisam primjetio da si aktivan u drugim temama, pravo " s vrata " si se dobro uklopio u ovu raspravu, cak si se naoruzo nekim preradjenim video sadrzajima , kao da si radio u kampanji protiv Zukorlica ( ili mozda jos uvjek radis ). Mislis da se onakvi video sadrzaji ne mogu napravit i za bilo koga drugog ?
Nama treba nesto vjerodostojno i istinito. Ako ima nesdto tako , onda bujrum i postavi a ne onakvi materijali koje , kao sto rece Lejla , sklapaju bolesni umovi,i koji sire mrznju medju nasim narodom.
Sumnjiv si mi dragi moj, nebi me zacudilo da cujem da si ovdje ubacen " po zadatku ". Ako jesi , onda si na pogresnom mjestu ili radis pogresan zadatak. Nadji nam neki video sadrzaj koji zblizava i ujedinjuje narod Sandzaka, onda cu da ti skinem kapu


Prijatan vikend svim mojim Sjenicacima i Sjenicankama od Elvisa, NE DOZVOLITE NIKOME DA NAS DIJELI

P.S Jos nesto na kraju. Neka svako od nas dobro razmisli cemu nas vodi ova situacija i neka svako razmisli sta bi mogao da uradi na zblizavanju naseg naroda
SVAKA ČAST
SVE,DRUGAČIJE OD OVAKVOG RAZMIŠLJANJA
JE STEPEN IDIOTIZMA...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #365
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nego , da ne duzim o ovome, interesuje me nesto drugo.Cudno je da ti @FerhatDinosa izbegnes temu PREDSTAVLJANJE CLANOVA, pa se tamo prvo fino predstavis, kazes par rijeci o sebi, pa se onda ukljucis u raspravu. Nisam primjetio da si aktivan u drugim temama, pravo " s vrata " si se dobro uklopio u ovu raspravu, cak si se naoruzo nekim preradjenim video sadrzajima , kao da si radio u kampanji protiv Zukorlica ( ili mozda jos uvjek radis ). Mislis da se onakvi video sadrzaji ne mogu napravit i za bilo koga drugog ?
Nama treba nesto vjerodostojno i istinito. Ako ima nesdto tako , onda bujrum i postavi a ne onakvi materijali koje , kao sto rece Lejla , sklapaju bolesni umovi,i koji sire mrznju medju nasim narodom.
Sumnjiv si mi dragi moj, nebi me zacudilo da cujem da si ovdje ubacen " po zadatku ". Ako jesi , onda si na pogresnom mjestu ili radis pogresan zadatak. Nadji nam neki video sadrzaj koji zblizava i ujedinjuje narod Sandzaka, onda cu da ti skinem kapu
Naravno, gospodi nije bio dovoljan cak ni film sa pominjanjem Allahove srdzbe na one koji ne sute (cak i zvizde) na ucenje Kur'ana i onima koji zabranjuju da se u Njegovim hramovima moli (sto sam i napomenuo da je ocekivano, jer se pominje da je ta grupa "izazvala srdzbu Allaha" i da "ih On izvrgava poruzi"). Sad da stavimo jos jedan film (koji ce kod vjernika naravno ucvrstiti vjerovanje a kod njih samo povecati zabludu, sva prilika)

P.S Sto se tice predstavljanja, pravo da ti kazem, ni vidio nisam gdje je to, inace je velik i nepregledan forum. A te zamisli muamerove o zavjeri tajnih sluzbi i trazenju spiskova saradnika tajne sluzbe, toga se pusti. I da neko protiv njega radi kampanju, pa on je u ovome svemu najnebitniji igrac, on je samo slugan cetnicki, koji se koristi u dnevnopoliticku borbu. Nije on puno bitan, jer oni njega kad sklone, drugoga ce takvog naci (za sta bi ti imao dobrih predispozicija, jos ako si nekakav hodza, tim jos bolje).
  Reply With Quote
Old 12-01-2008   #366
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@ferhatdinosa
lupetanja i Bogoskrnavljenje koje iznosis necemo ti zamerati jer imas pravo
i kao sto jedno neko rece SAMO SU SVEMIR I GLUPOST BESKONACNI,
pa, s´toga udri dok ti volja,ali vredjati clanove.nemoj da se usudjujes,
jer nikome ovde nisi ni do malog prsta,a da ne pricamo dalje....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #367
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa tako, tako samo. Hajmo jedan po jedan na sunce, pokazite da vas vrijedjaju istine (koje su jos i najuzvisenije u ovom slucaju)... A naravno i uzgred, pored mrznje prema Kur'anskim Ajetima i Allahovim Hramovima, pokazite i svoju samoubjedjenost i prezir prema drugim (oholost sto bi se reklo). Jos malo dok ne popada faraon, pa zajedno sa njim i svi njegovi slavitelji. Ubrzajte svoje samounistenje (do kojeg vas je i dovela mrznja prema muslimanima i Allahovim svetinjama)
  Reply With Quote
Old 12-01-2008   #368
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

[QUOTE=FerhatDinosa;39468]Pa tako, tako samo. Hajmo jedan po jedan na sunce, pokazite da vas vrijedjaju istine (koje su jos i najuzvisenije u ovom slucaju)... A naravno i uzgred, pored mrznje prema Kur'anskim Ajetima i Allahovim Hramovima, pokazite i svoju samoubjedjenost i prezir prema drugim (oholost sto bi se reklo).


Dragi moj, pa ti upravo to i radis. Pokazujes prezir i mrznju prema drugima , jos od samog pocetka. To je bio i razlog mog obracanja. To sto nas vredjaju istine, neznam o kojoj istini ti uopste govoris. Pokazi mi neki vjerodostojan i nepreradjen snimak u sta bi mozda mogao da povjerujem. Mene dragi moj interesuju konkretne cinjenice i konkretni rezultati da bi mogao nekome da povjerujem a ti si ovdje , " pao s neba " pa si poceo da lupetas. Ponavljam ti ,na pogresnom si mjesto s tim ciljem koji imas u glavi
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #369
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

O PA ZAR I TI SINE BRUTE
  Reply With Quote
Old 12-01-2008   #370
kuho
Registrovan
Početnik
 
kuho's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Nemacka--Balve
Godine: 59
Posts: 665
Default

Koje Ovaj Ferhat Dinosa Dali Iko ZnA
kuho is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #371
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Predstavio se je. Kolko sam ja shvatio zove se Mustafa i iz Novog Pazara je. Izpravi me, Dino, ako sam pogrijesio.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #372
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Kao i sto sam predpostavio. Ubaceni igrac iz NP, nepregledan mu forum i tesko se snac ali je odmah pronasao ovu temu ( zmureci ) i dobro se snalazi kad su politicke stvari u pitanju.
Smijem se kladit u sta zelite da isto pise i radi na forumima ostalih Sandzackih gradova, naravno pod drugim nickovima
Ovo je SJENICKI forum, ne treba nam nikakav " burko " da nas uci pameti
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #373
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kolko sam ja skontao,video je montazu na youtube bivsi-propali muftija, na njoj ima zastitna reklama sjenica.com i onda je dosao na sajt i forum...
nego pocela predizborna kampanja a nema nam Talina pa mu se brinem sta li bi sa njim........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #374
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Da nije ovaj Dino on, pa zaboravio da vec ima jedan registrovan nick
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #375
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma ne.Talino je navijao za nps,al izgleda skonto da je to propala ideja,sraman rezultat su imali na izborima pa ga sad sramota da dodje .......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #376
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Daj,bre,šta nagađate ko je Ferhat Dinoša!?
On je predsednik,Unije Albanaca u Crnoj Gori!
Ko je pratio situaciju oko referenduma u CG,ta partija je doprinijela samostalnosti CG,a samim tim i podeli Sandžaka!
Mislim da sam sa ovom zadnjom rečenicom rekao SVE!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #377
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A besel ono SDP podrzala samostanost CG a samim ti i podeli sandzaka. ili mene slabo sluzi pamet?

pitanjem sam SVE rekao....
Riki nedostajes,prozbori jednu.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #378
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Nemoj samo da se SDA zalaže za očuvanje IZ u Srbiji,kao što je i za očuvanje SiCG!
Samo nas vi nemojte braniti......hahahaha
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008   #379
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ovo je SJENICKI forum, ne treba nam nikakav " burko " da nas uci pameti
Vidim da mrzis i Novi Pazar. Sta je sa tutinom. Ne moze ni oni? Moze samo vasa sjenica (i to ona srpska dzemaila suljevica-tupurkovskog). Koji si ti cetnik, samo kad bi znao (a znas vjerovatno, sigurno skrivas ikonu na tavanu)!
P.S A ovaj sto mu cudno kako sam naisao na ovu temu, neka pregleda forum, pocetnu stranicu i vidjece koja tema stoji prva u redosljedu!
  Reply With Quote
Old 12-01-2008   #380
FerhatDinosa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Daj,bre,šta nagađate ko je Ferhat Dinoša!?
On je predsednik,Unije Albanaca u Crnoj Gori!
Ko je pratio situaciju oko referenduma u CG,ta partija je doprinijela samostalnosti CG,a samim tim i podeli Sandžaka!
Mislim da sam sa ovom zadnjom rečenicom rekao SVE!
Aha, vidim ovom Albanci smetaju (njihov politicki vodja u crnoj gori). A mase cetnickim zastavama na skupu demokratske stranke u beogradu (i zajedno sa "bratijom" iz ostalih gradova, na ulazu u beograd, dize tri prsta). A druga braca mu se ovdje zaklinju u demokratiju i pranje od zlocina crne gore. Sa vama covjek ne zna nikad na cemu je (ne znate ni vi sami sa sobom). Pored toga sto ste cetnici (branite ulazenje u dzamiju, bijete muslimane, pretukujete, saljete na robiju, mrzite Novi Pazar, mrzite Albance), vi ste i previse neartikulisani. No, pozdravio vam Becan vehabija otislog muftiju. Kaze ceka ga u specijalnom sudu u beogradu, ima valjda neke snimke kako su zajedno pucali u tamo onoj streljani i tako to...
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 09:03. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)