SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 27-08-2008   #261
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Sabina,Altuna,Recruit i ostali
daj nesto nam dobro napisite o mesecu Ramazanu koji nam dolazi za koji dan????
Dzigal is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-08-2008   #262
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Recruit bez uvrede ti rece da ne kopiras nista a ovo kolko ja mogu vidjet sve si prekopiro odnekle pojma nema odakle.Sve je ovo lijepo sto si prekopiro samo mi objasni sad zbog cega se u Meki klanja sa tekbirima to jest sa podizanjem ruku?Gledam satelitski program iz mnogih arapskih zemalja i svi skoro klanjaju sa tekbirima nisu valjda svi oni kako ti kazes "vehabije" posto si se opet uvatio njih.Rekoh nema ljutnje posto ja neznam nista od sad cu samo da pitam.
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 27-08-2008   #263
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

Da Bog da da nam najveci problem bude to dal' posle svakog tekbira dizemo ruke.Trebali bi se pozabaviti onima koji te ruke uopste ne dizu.
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 27-08-2008   #264
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Ursuljanka vala imas potpuno pravo to svi ovde neprestano ponavljaju a on navalio "vehabije" kad "vehabije" nema nijednog njegovog posta a da ih nije spomenuo.
Ja neznam stvarno ali njemu ne vredi govoriti.
Neznam zasto jednostavno ne otvori sebi temu ako mu je stalo da nesta kaze i nekoga nauci i ako zna kiloko kaze da zna i pocne lijepo od uzimanja abdesta preko namaza posta i svega ostalog vezanog za Islam da neko barem nesta nauci ali bez pominjanja "vehabija" ili bilo koga ovako kako smo krenuli neznam dokle cemo stici,posto on neda da je iko u pravu osim njega.
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #265
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ramazan je Odabrani mjesec kada muslimani imaju nekoliko vaznih uslova da bi se priblizili Allahu dz.s.
Prvi je:da se individualno postom zastote od ruznih djela ,govora i misli....
Drugi je:da se kolektivno sa postovanjem ophode prema clanovima porodice,drugim muslimanima i drustvu u kojem zive.
Trece je:da njihovu blagost,mirnocu i predanost osjete i komsije koje nisu njihove vjere ...
Sa ispunjivanjem ovih uslova se stice potpuna namjena Ramzana kao mjeseca koji tjelesno i duhovno cisti muslimana!
U ovom mjesecu covjek je najblizi sebi i otkricu svog bitisanja u svjetu gdje je on samo prolaznik koji ima sansu da iza sebe ostavi dobra dijela i da ga takvim pamte buduce generacije...Na kraju dolazi Bajram koji je najveci vjerski praznik muslimana.....
I zaista Bajram je nagrada za predane....

SVI SMO TVOJI GOSPODARU!



ucila sam ovu ilahiju u hotelu "Bor" na Bajramsko vece...Bila sam solista!!!
  Reply With Quote
Old 28-08-2008   #266
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Unicnnamed, sve je ovo deo knjige " Na putu ka Voljenom" ciji sam ja autor. Jeste prekopirano iz mog kompjutera na ovu stranicu. Ne postoji na bosanskom jeziku ni jedna stranica i ni jedna knjiga koja ovoliko navodi dokaze. Ti bujrum potrazi. Jedino mjesto gdje ces naci ovo na netu ja www.alrazi.co.cc a to je moja stranica.
Pitas se zasto u Mekki i Medini klanjaju sa tekbirima?
Jednostavno, zato sto su nazalost Mekku i Medinu okupirali vehabije pa je mnogo rizicno da klanjas tamo bez dizanja ruku, jer vehabije, koji su oduvijek bili skloni nasilju, hoce ponekad i da nasrnu na covjeka.
70% islamskog svijeta je Hanefijskog mezheba. Je li ti to dovoljan razlog da ih slijedis ili ces slijediti 10 % hanbelija?
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #267
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Ustvari,nema ni 10% pravih hanbelija. Vehabije nisu hanbelije,oni se samo skrivaju iza hanbelijskog mezheba a ustvari su zahirijje i slijepi sljedbenici Ibn Tejmijje. Kamo srece da su hanbelije pravi, nikad ni jednom pravom hanbeliji ne bih rekao ni rijec jer je hanbelijski mezheb priznat i ispravan ali zato vehabijski nije niti priznat niti je ispravan.
Pogledaj u dokaze , nemoj gledati na TV. Evo,ima dosta vehabijskih stranica na bosanskom, pokusaj da nadjes jace dokaze za podizanje ruku od ovih koji derogiraju podizanje.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #268
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Nisi mi sve odgovorio,a moje sledece pitanje glasi:
Ko je "vehabije" nazvao tim imenom,ako smatramo da je osnivac "vehabizma" Muhammed sin Abdulvehabov zasto ih ne natvaste Muhammedijama (po Muhammedu sinu Abdulvehaba) jer ako bi te ljude trebalo nazvati nekim imenom onda je to ime logicno.A da su ih ovako nazvali neko bi pomislio da oni slijede Poslanka Muhammeda s.a.w.s. pa bi im se mozda i pridruzio.Zato ih i nisu tako nazvali.Sad ispadose takozvane "vehabije" sledbenici oca osnivaca tog pokreta?
Niko ne smatra Muhammeda sina Abdulvehaba bezgrijesnim i on je kao i ostali ucenjaci podlijezan greski ali greske uleme nisu kao greske obicnog naroda.Ucenjaci ako pogrijese imaju nagradu zgog truda (idztihada) koji uloze da bi saznali istinu a ako pogode imaju dvije nagrade.Sejh Muhammed ibn Abduvehab je pozivao u svojim knjigama da ako se nadje nesta u njegovim knjigama sto se kosi sa nacelima islama to jest Ku´ranom i Sunetom da se odbaci njegov govor i da se da prednost govoru Uzvisenog s.w.t i govoru Poslanika s.a.w.s.
I sve ovo uopste ne znaci da ljudi nazvani "vehabijama" ne mogu pogrijesiti.Ima i medju njima onih koji misle da su pokupili pamet cijelog svijeta,ali sigurno je i to da se njihove greske preuvelicavaju a sve sa jednim ciljem da bi se drustvu prikazali u sto losijem izgledu kao sto to ti radis.Mozda nisi gledao ali cak je i reis Ceric u gostovanju na TV Hayat rekao da ne postoji nesta sto se zove "vehabizam".
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #269
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Uzvišeni Allah s.w.a. kaže:

“Svi se cvrsto Allahova užeta držite i nikako se ne razjedinjujte! I sjetite se Allahove milosti prema vama kada ste bili jedni drugima neprijatelji pa je On složio srca vaša i vi ste postali milošcu Njegovom prijatelji” (Ali Imran, 103)

“I Mi cemo zlobu iz grudi njihovih istisnuti, oni ce kao braca na divanima jedni prema drugima sjediti” (Hidžr, 47)

“Vjernici su samo braca zato pomirite vaša dva brata i bojte se Allaha da bi vam se milost ukazala.” (Hudžurat, 10)

“Oni koji poslije njih dolaze – govore: “Gospodaru naš oprosti nama i braci našoj koja su nas u vjeri pretekla i ne dopusti da u srcima našim bude imalo zlobe prema vjernicima Gospodaru naš ti si zaista dobar i milostiv” (Hašr, 10)

Hadisi: Prenosi se od Muaaza b. Džebela r.a. da je rekao:....


Cuo sam Allahova Poslanika s.a.w.s kad kaže: 'Uzvišeni Allah s.w.t je rekao: Moja ljubav je za one koji se vole u Moje ime, koji skupa sjede u Moje ime koji jedni druge posjecuju u Moje ime i koji dijele jedni drugima u Moje ime.(Tirmizi)

Kaže Poslanik s.a.w.s :"Meni najbliži od vas bit ce oni koji imaju najljepsi ahlak koji su skruseni i koji mire i zblizavaju." (Tirmizi)

Kaze Poslanik s.a.w.s :""Mu'min je prijatan i on pomiruje a nema dobra u onom ko ne miri i zblizuje i u cijem drustvu nije prijatno." (Ahmed)

Kaze Poslanik s.a.w.s "Ne uhodite jedni druge ne spijunirajte ne prekidajte odnose i ne zavadajte se nego Allahovi robovi budite braca." (Buharija i Muslim)

Kaze Poslanik s.a.w.s :"Ko napusti raspravu kad nije u pravu, bude mu napravljena kuca u dzennetskoj mahali, a ko ostavi raspravu kad je u pravu, bude mu izgradena kuca u najodabranijem dijelu dzenneta." (Ibn Madze i Tirmizi)

Kaze Poslanik s.a.w.s : "Najgori ljudi su oni koji tude rijeci prenose i oni koji zavadaju one koji se vole." (Ahmed)

Kaze Poslanik s.a.w.s :"Kome se njegov brat izvini a on ne prihvati izvinjenje takav ima grijeh koliko je grijeh onog koji druge izrabljuje." (Ibn Madze)

Kaze Poslanik s.a.w.s :"Ko stane u zastitu casti brata muslimana to cemu biti zastita od dzehennema." (Tirmizi)

Kaze Poslanik s.a.w.s :"Ko se ne interesuje za stanje muslimana taj nije od njih." (Taberani)

Kaze Poslanik s.a.w.s : "Ljudi su Allahovi sticenici najblizi Allahu su oni koji su najkorisniji Njegovim sticenicima." (Muslim)

Zamolio bih administraciju sajta da konacno otvore temu Islam jer ovaj sajt to zasluzije,ali gde nece biti prepucavanji i svadjanja gde cemo moci svi ponesta da napisemo a i da procitamo i naucimo.Sto se mene tice vise ne pisem u ovoj temi jer ovo stvarno nema smisla a ko voli da se svadja neka izvoli ali bez mene.Sellam svima.

Last edited by Unicknnamed; 28-08-2008 at 14:00..
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #270
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Nije vazno kako cete ih zvati. Radi mene mogu ih nazivati i "Najbolji Allahovi robovi" ali ako su neispravni i pogresni odgovaracemo na njihove zablude i upozoravati ljude od te sekte.
Ime nista ne znaci. Znamo dobro da vehabije ne slijede Muhammeda a.s. nego slijede Muhammed ibn Abdulvehhaba koji uopste nije bio ucenjak pa se ne moze na njega odnositi pravilo o nagradi cak i za greske.
Ako on nije bezgresan zbog cega ljudi toliko cvrsto brane sve njegove greske kao da je neki svetac?
Necu se raspravljati, imamo dokaze i njima cemo govoriti. Prva stvar koju sam naveo sa dokazima je derogiranje podizanja ruku u namazu i nemoguce je odgovoriti i reci nesto nakon tako jasnih dokaza.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #271
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Evo sledece teme koja pobija neispravna misljenja odredjenih ljudi koji ne slijede islamski serijat vec sopstvene strasti.

Podizanje ruku naspram usiju prilikom pocetnog tekbira

Podizanje ruku prilikom stupanja u namaz vrsi se do resica usiju kao sto je to najvjerodostojinijim predajama preneseno od Poslanika s.a.v.s.

Prenosi se od Malik ibn Huvejrisa da je rekao: “ Allahov Poslanik bi, kada bi izgovarao tekbir, podizao svoje ruke dok ih ne bi uporedio sa usima.” A u drugom rivajetu stoji: “…dok ne bi dotakao uho.” ( Muslim, 1/ 16

Prenosi se od Vail ibn Hudzera da je rekao: “ Rekao mi je Boziji Poslanik; O Vaile, kada klanjas podigni svoje ruke naspram usiju, zaista zene podizu ruke naspram svojih prsa.”( Biljezi ga Taberani I kaze da je Sahih, pogledaj Medzme’u Zevaid, 1/182)

Prenosi se od Vail ibn Hudzera da je rekao: “ Video sam Bozijeg Poslanika kada bi stupao u namaz da je donosio tekbir. Pa je Hemam opisao: Podizuci ruke do naspram usiju.” ( Muslim, 1/173)

Prenosi se od Enes ibn Malika da je rekao: “ Poslanik je,kada bi pocinjao namaz, dizao ruke naspram usiju a zatim govorio: Subhanekallahumme ve bi hamdike ve tebareke smuke ve te’ala dzeduke ve la ilahe gajruke.” ( Darekutni, 1/168, I kaze da su svi prenosioci pouzdani; Zejle’I 1/166)

Prenosi se od Bera’ ibn Aziba: “ Da je Boziji Poslanik podizao ruke naspram usiju kada bi pocinjao namaz a zatim ih vise nije podizao.” ( Ebu Davud, 1/200)

Prenosi se od Vail ibn Hudzera da je rekao: “ Vidjao sam Bozijeg Poslanika da je dizao ruke naspram usiju prilikom pocetnog tekbira,zatim sam im ponovo dosao pa sam ih video kako dizu ruke do naspram ramena a na njima su bili oklopi I ogrtaci.” ( Ebu Davud, 768.; Nesai 2/94)

Iz poslednjeg hadisa vidimo da je Boziji Poslanik dizao ruke naspram ramena samo u posebnim situacijama kada bi nosio posebnu vrstu ogrtaca I odjece koja bi spala ako bi podigao ruke do naspram usiju. Svi hadisi koji se biljeze o Poslanikovom dizanju ruku do naspram ramena ili prsa odnose se na situacije kada bi dizanje ruku do usiju uzrokovalo padanje ogrtaca I otkrivanje tijela. Takodje, Boziji Poslanik je nekada dizao ruke do naspram svojih prsa kako bi poducio muslimanke kako trebaju obavljati svoj namaz I taj propis ne vazi za muskarce kako je to navedeno u hadisu kojeg biljezi Taberani.

NADAM SE DA CE OVO BITI DOVOLJAN DOKAZ DA ONI KOJI KAZU DA SLIJEDE MEZHEB IMAMA AHMEDA PRIHVATE OVAJ PROPIS ONAKO KAKO GA JE AHMED RAZUMEO I POJASNIO.
SELAM
www.alrazi.co.cc
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2008   #272
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Nije vazno kako cete ih zvati. Radi mene mogu ih nazivati i "Najbolji Allahovi robovi" ali ako su neispravni i pogresni odgovaracemo na njihove zablude i upozoravati ljude od te sekte.
Ime nista ne znaci. Znamo dobro da vehabije ne slijede Muhammeda a.s. nego slijede Muhammed ibn Abdulvehhaba koji uopste nije bio ucenjak pa se ne moze na njega odnositi pravilo o nagradi cak i za greske.
Ako on nije bezgresan zbog cega ljudi toliko cvrsto brane sve njegove greske kao da je neki svetac?
Necu se raspravljati, imamo dokaze i njima cemo govoriti. Prva stvar koju sam naveo sa dokazima je derogiranje podizanja ruku u namazu i nemoguce je odgovoriti i reci nesto nakon tako jasnih dokaza.
Allaha ti mislis li da ces ti nekoga da ubedis u nesto stop veze nema sa istinom???Ne smaraj narod bez-veze!Posto vidis da ti se niko ne odazivasamo se dzabe muciss oko tog pisanja ili kopiranja,sta li je vecccccc.mozes ti pisat kolko hoces bruder........

unicknamed-selam za tebe.....
  Reply With Quote
Old 28-08-2008   #273
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Sabina, sestro, haj tako ti Allaha makar jednom u zivotu nemoj biti tako jednostrana nego pogledaj ove dokaze pa potrazi po knjigama ili po netu vehabijske dokaze i uporedi ih a posle mi odgovori ciji su dokazi jaci i ispravniji. Slobodno negiraj moje rijeci koliko hoces, svako ima pravo na svoje razmisljanje,ali boj se Allaha kada negiras rijeci POSLANIKA a.s. Zar nije on onaj koga slijedimo? Zar nisu njegove rijeci uputa i sredstvo do dzenneta a ne rijeci pojedinaca, vehabija i dr? Ja ti citiram Poslanikove rijeci a ne svoje Sabina. Molim te,ako si iskrena muslimanka, pokusaj da uradis ovo sto sam ti rekao,da se uveris da ja ne pricam gluposti, da su ovo mnogo jaci dokazi od onih koje navode vehabije.
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2008   #274
sabina 2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Recruit View Post
Sabina, sestro, haj tako ti Allaha makar jednom u zivotu nemoj biti tako jednostrana nego pogledaj ove dokaze pa potrazi po knjigama ili po netu vehabijske dokaze i uporedi ih a posle mi odgovori ciji su dokazi jaci i ispravniji. Slobodno negiraj moje rijeci koliko hoces, svako ima pravo na svoje razmisljanje,ali boj se Allaha kada negiras rijeci POSLANIKA a.s. Zar nije on onaj koga slijedimo? Zar nisu njegove rijeci uputa i sredstvo do dzenneta a ne rijeci pojedinaca, vehabija i dr? Ja ti citiram Poslanikove rijeci a ne svoje Sabina. Molim te,ako si iskrena muslimanka, pokusaj da uradis ovo sto sam ti rekao,da se uveris da ja ne pricam gluposti, da su ovo mnogo jaci dokazi od onih koje navode vehabije.
Tako mi Allaha necu niti me zanima to sto ti pises.......i izmisljas....ne zanima me takodjer vise ni ova tema...ima mnogo lepsih tema za razgovor...a ti ako zelis pisi sam sa sobom....
Sellam alejkum.....
  Reply With Quote
Old 29-08-2008   #275
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Zar se ne bojis Allaha Sabina?
Zar te ja pozivam da slijedis nesto sto je izmisljeno?
sve mozes proveriti ali te samo molim da makar samo jednu stvar proveris,tako cess,ako su oni upravu smiriti srce na onome na cemu si sada a ako sam ja upravu vidjeces sta je istina a sta su izmisljotine.
Uradi to zbog sebe,ne zbog mene,meni to ne treba,ja to dobro znam. To su sve hadisi koje biljezi Buhari, Muslim.... pored svakog hadisa imas i broj stranice, hadisa, toma, sve, ako ja lazem to lako mozes proveriti.
URADI TO ZBOG SEBE,AKO SI ISKRENA MUSLIMANKA A NE SUMNJAM U TO INSAALLAH
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2008   #276
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Recruit,ostvai se Sabine i ove teme tako ti Allaha dz.s.,stvarno ne vidim svrhu tvoga pisanja kad oni o kojima pises nisu prisutni na ovoj temi,daj okreni se drugim temama,sad ce Ramazan....mozes da uljepsas forum nekim islamskim temama,ovako stices samo kontra efekat i cini mi se da je onaj koji je pokrenuo ovu temu upravo postigao svoj cilj.
I jedan savet,ogorcenost i mrznja samo smanjuju vidike,i slabe srce,kad u tim ljudima budes video bracu po veri a ne neprijatelje i sam ces se ljepse osecati -pa ako ti nesto ne smeta reci to brate njima direkno,a ne ovako "vehabije ovo,vehabije ono..."
Kao sto je rekla Sabina,ni ja se vise necu javljati u ovoj temi jer mislim da stvarno nema smisla.
Selam!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2008   #277
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
kad oni o kojima pises nisu prisutni na ovoj temi,
citaju,citaju .....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2008   #278
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

Jedino kod Recruit-a i nekih koji sami sebe nazivaju 'vehabijama'sam primetila da kad' zapnu za nesto to je ko' pijan za plot'.Verujete li u slucajnosti!?
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2008   #279
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Sabina,Rarice,a i ostali kojima ova tema takoreci smeta (koristim ovu rijec iako ne pase,jer mi je mucno sad da smisljam drugu),ne morate je citati.

Ebu Hamza koji je pokrenuo temu,nije naveo njena "pravila" odnosno direktan predmet pisanja,sto znaci da Recruit moze da pise u njoj nasiroko i nadugacko...
Misljenja sam,a cini mi se da se Tahirovce slaze,da je ova tema pracena od strane "Gostova" a i nemalo nas je clanova,koji je cuteci prate.
Uz dusno postovanje,trebale bi da imate jedan zdraviji pristup citanju i komentarisanju tudjih postova. Cini mi se da ste neprijateljski nastrojeni prema ikakvom razgovoru i raspravkama u ovoj temi. U stvari,slabo kom prija sto je tema uopste zapoceta,ali to nije razlog da je zatvorumo ili radimo ovo sto vi radite,"ucutkujemo sagovrnika".

Ja licno volim da citam postove sve o "Vehabijama". Dobro sad, neciji su zanimljivi. Neciji postovi su susto "pravljenje pametnim",pa ih ni ne procitam do kraja. Neki me isprovociraju,pa jedva uspem da ne napisem nesto.
Recruit,tvoje rijeci toliko nose tezine u sebi,toliko teraju na razmisljanje,da ne volim da ih citam,jer se bojim da ne promijenim neka shvatanja,a to ce izazvati buru jos vecih promena!
Da nikad nijednog "vehabiju" nisam upoznala,imala bih da piskaram sa tobom do sutra.
No ipak,svidja mi se tvoj pristup (strucno i objektivno).
Imas moju podrsku,samo nastavi da pises.
Mi koji se slazemo sa tobom,cutacemo.Mi koji se ne slazemo sa tobom,cutacemo.
(ovo nije stamparska greska!)
Oni koji ne znaju da li se slazu,ili se ne slazu,ili se boje rezultata "nadmudrivanja",pisu i pisace!
Jedno je sigurno,tema je zbog tvojih rijeci ("po carsiji") izazvala nesto sto cak nijedna politicka nece!
Samo nastavi!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2008   #280
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

[QUOTE=supergirl;72269]Sabina,Rarice,a i ostali kojima ova tema takoreci smeta (koristim ovu rijec iako ne pase,jer mi je mucno sad da smisljam drugu),ne morate je citati.

Super girl,hvala na savetima ali mislim da ih nisam trazila-onda kada mi budu potrebni obraticu ti se-
Rarica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vehabije, zovu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ko su vehabije??? Recruit Religija 25 26-05-2009 01:16
Vehabije rastjeraju zaljubljene parove borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 39 07-11-2007 21:40
Vehabije napale novinare borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 03-04-2007 00:57


All times are GMT +2. The time now is 05:22. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)