SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 07-06-2009   #261
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by cobanica View Post
nadam se da nisu bezobrazne...



Ne,nisu malo......hahhahahaah........fali samo josh 69 i sve je ok???
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-08-2009   #262
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)....

ELEMENT: muškarac
SIMBOL: Mu(uuuuuuuu)
PRONAŠAO: Nastao greškom prirode, prilikom nastajanja elementa Ze, koji je kao što se zna nastao u čistom, savršenom stanju. Elemenat Mu bio je pun nečistoća, pa je najpre smatran izotopom elementa Ze, ali su nečistoće kasnije toliko preovladale i degenerisale ga, da je nastao potpuno nov element.

ATOMSKA TEŽINA: Optimalna 75kg, ali ali je u prirodi veoma retka, i uglavnom varira (do beskonačnosti) u dva slučaja: 1) pri jedinjenju sa elementima poznatim kao steroidi i 2) pri jedinjenju sa mastima, uglavnom životinjskog porekla; u svakom slučaju, kvalitetna A.T. ne prelazi 10% ukupne.

UČESTALOST ELEMENTA: Veće količine mogu se naći u urbanim sredinama, obično kao prateći elementi elementa Ze, pokušavajući (uglavnom bezuspešno) da ostvare jedinjenje sa istim.

FIZIČKE OSOBINE:
• Površina obično presvučena različitim nečistoćama neprijatnog mirisa, osim kada je u fazi pripreme za reakciju jedinjenja sa elementom Ze.
• Obično je u stalnom stanju kljucanja, sa izuzetkom onih valenci koje su neophodne za uspostavljanje reakcije jedinjenja sa elementom Ze; važno je napomenuti da ove valence veoma retko i uz veliki napor postižu čvrsto agregatno stanje, a ako se to i desi, ono traje zanemarljivo kratko.
• Topi se ako se primeni odgovarajući postupak.
• Element se retko nalazi u higijenski čistom stanju.
• Ostaje bez glasa i boje ako se primeni pritisak na pravo mesto.

HEMIJSKE OSOBINE:
• Za razliku od elementa Ze, koji sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i mineralima (a ne kamenjem!) daje rafinirana i fina jedinjenja, element Mu sa istima daje nezgrapne legure, koje imaju štetan uticaj na čulo vida i Centralni Nervni Sistem.
• Apsorbuje velike količine skupih materijala, ali džaba mu!
• Može da eksplodira iznenada i bez prethodnog upozorenja, i bez ikakve veze s mozgom.
• Ne zna se da li je rastvorljiv u ! vodi, jer istu izbegava, ali kada se natopi alkoholom (što je česta pojava u prirodi) oslobadja velike količine (negativne) energije.
• Najneefikasniji poznat element.

NAJČEŠĆA UPOTREBA:
• ???????? (i pored dugogodišnjih, ogromnih napora eksperata, još nije utvrdjena bilo kakva svrsishodna namena ovog elementa)

IZVRŠENI OPITI:
• Pocrveni kada element Ze zatekne bez ambalaže.
• Pozeleni kada se stavi pored boljeg uzorka.
• Poplavi kada dodje u direktni kontakt s istim

OPASNOSTI:
• Element je prilično bezopasan, mada voli da se hvali da nije.
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009   #263
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Zeleo je da bude macho-.....))))

znaš često sam kao muškarac, razmišljao što pravi muškarac, znaš mačo men, kakav sam i sam želio biti, treba pokloniti svojoj dragoj, jedinoj i najvoljenijoj ljubavi
naravno mačo zna, a ja ne znam, a kako želim biti mačo onda gledam što mačo radi, a priručnik za mačo muškarca (stranica 7. od ukuno 12, jer mačo ne čita puno) kaže: sa rubljem viktorija sikrit ne možete fulati, svaka žena ga voli osjetiti na koži a i izbor je velik.
na znam za mačo muškarca da li i oni imaju problem ili oni to znaju od oka, ali ja sam imao problem sa veličinom, jer kako nekome kupiti seksi rublje a da ono nebude ili preveliko ili premalo, tu sam se počeo dovijati kojekakvim trikovima, kao dok milujem guzu, gledam koji broj piše na etiketi, ali nažalost ne mogu ga zapamtiti jer uvjek slika guze i osjećaj koji me obuzima dok su moje ruke na njoj briše sve veličine s etikete u mojoj glavi. onda rekoh sam sebi kupiti ću par komada, pa koji paše, jer ipak ja želim biti mačo a priručnik kaže tako, a gdje naći onda viktorija sikrit, moja susjeda koja je držala taj dućan, odnosno njoj je njen mačo men napravio pravu stvar pa umjesto da joj kupi rublje on joj otvorio čitav dućan, dućan je zatvorila jer njen mačo men više nije njen mačo men, neznam zašto, ali znam da sada tamo gdje je ona prodavala rublje kopiraju papire.
tražio na internetu, ima, pokušao naručiti ali naručiti mogu samo oni iz amerike, e jebiga znači samo amerikanci mogu biti mačo.
onda sjednem, razmislim, pa se ustanem, pa šetam kao profesor baltazar i kažem sam sebi: e jebi ti mačo muškarce ali meni je moja draga ljepša bez ikakvog rublja na sebi, poderem taj mačo priručnik, okrenem broj i kažem : ajmo na sladoled…
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009   #264
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)....

ELEMENT: muškarac
SIMBOL: Mu(uuuuuuuu)
Mersija kako upisa hajirili BIOANALIZU vidim počela si prvo da ispituješ i analiziraš muški rod. Nadam se da će ti biti hajirli ovaj pokus
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
muškarci


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:54. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)